|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921 |
[/QUOTE]O ile się orjętuje to sponsorem Untersiebenbrunn jest Interwetten.com(bukmacher),i to chyba byłoby na tyle w tym temacie.[/QUOTE]
Bardzo dobre spostrzeżenie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 704
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2001
Posty: 704 |
W środę Groclin po raz piąty w tym sezonie (fhuerhfvwubvwebv nie chciałem brzydko pisać ale już na nich nie postawie).
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 697
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2001
Posty: 697 |
Wyciagnalem ten temat ale musze sobie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: na River Plate i nie wiem czy nie jeszcze bardziej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: na Dallas Stars
No az mi lepiej ale teraz to trzeba sie napic czegos <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: i przystapic do kolejnej potyczki z bukami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 215
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2002
Posty: 215 |
Witam Pie.....one NEWCASTLE rozpiepszyło mi takie piękne AKO.Jestem w żałobie. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Dołączam się!!! wczoraj grałem sampdoria x maiz x i oczywiście Newcastle 1 Do tego wsztstkiego oglądałem mecz w C+, i ...już!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 631
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2001
Posty: 631 |
olimpic lyon, ****y dziwki pizdy szmaty, samo miasto moze przetrwac, bo mam tam rodzine, ale klub pilkarski moglaby nawiedzic jakas traba powietrzna, tornado czy inny tragiczny kataklizm
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 631
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2001
Posty: 631 |
Jeesli ta rubryke beda czytac jakies arabusy ktorzy nie wiedza co ze swoim zasranym zyciem zrobic, to podaje koordynaty.... Francja, Lyon, klub sportowy OL, ładunek niestandartowo duzy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: BBBBBBBRRRRRRRRRIIIIIIGGGGGGGGHHHHHHTTTTTTOOOOOONNNNNNNNN!!!!!!!!!!!!!!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 784
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 784 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: LYON <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: LYON Szkoda slow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786 |
Patrzalka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:
Co mnie ****a podpuscilo zeby na to gowno stawiac .
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,550
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,550 |
Witam
Mi przez ten jebany Lyon przepadł kupon dzieki któremu odkułbym się za wszystkie więc rozumiem waszą sportową złość sam najchętniej bym na nich podczas meczu spóścił nuke.
Pozdrawiam Goodman
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511 |
To raczej nie jest w****ienie a raczej żałoba jak to sie ****a stało ze dziecko papy wiliams dzis prze****ało?
Swoja droga przez przypadek nie trafilem kursu 1,1 DZIS DZIEN ZAPISZE SIE W ANNAŁACH ech co tu gadac sensacja roku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: :eek: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 136
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2001
Posty: 136 |
*******ONE <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: ROOSENDAAL <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 784
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 784 |
Manchester United
Za to ze im sie dzis nie chcialo grac, bo inaczej nie umiem sobie tego wytlumaczyc!!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: Manchester <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 115
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2002
Posty: 115 |
Arsenal za pierwszą połowinkę - niepotrzebne nerwy . Koniec w porządku. :rolleyes:
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,335
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,335 |
Ruch Chorzów za "nieobliczalność". W meczu z osłabioną Odrą nie potrafili sobie dać rady, ale z Amicą poradzili sobie bez problemu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732 |
Oryginalnie wysłał Slayer: [qb]Manchester United
Za to ze im sie dzis nie chcialo grac, bo inaczej nie umiem sobie tego wytlumaczyc!!!! [/qb] Bayer od meczu z Deportivo w LM gra swietnie. MU oslabione kontuzjami. Bayer wyeliminowal Liverpool z ktorym MU od jakiegos czasu nie wygral. Tak prawde mowiac dziwie sie tym, ktorzy stawiali 1 w tym meczu przy takich kursach jakie byly. Wojtek
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290 |
WK łatwo tak powiedziec po meczu, ale wiadome bylo, ze jesli Manchester nie wygra u siebie, to bardzo ciezko bedzie im cos zdzialac w Niemczeh, stad tylu grajacych i taki kurs
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 631
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2001
Posty: 631 |
A ja nie narzekam, mial byc over i byl over. W nastepnym spotkaniu tych dwoch druzyn w Deutschlandach tez bedzie over i to jest bardziej pewne niz wygrana ktorejkolwiek ze stron.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732 |
Oryginalnie wysłał tysio111: [qb]WK łatwo tak powiedziec po meczu, ale wiadome bylo, ze jesli Manchester nie wygra u siebie, to bardzo ciezko bedzie im cos zdzialac w Niemczeh, stad tylu grajacych i taki kurs[/qb] Wiem, ze latwo mowoc po meczu i gdybym mial typowac wynik przed to postawilbym na wygrana MU. Ale wg mnie stawianie nawet za kurs 1,6 z P2P a tym bardziej np. za 1,4 u niektorych bukow bylo nie warte ryzyka. W 1/2 finale LM slabych druzyn nie ma a MU byl jednak znacznie oslabiony. Wojtek
|
|
|
Link skopiowany do schowka