Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 22 1 2 3 4 21 22
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252

heja Eska piwo

znów ci wchodze z buciorami w temat laugh

jak pisałem wczoraj, dynamo X izi laugh jeszcze dziś kursik poszedł na remis do góry bo ludzie po nazwach grali laugh

no i myśle że troche tych kompromisów w tej kolejce ujrzymy. twoje typy dobre ale akurat ja tam mówię że Spartak Czerczesowa izi będzie tongue

Bonus: Unibet
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
Originally Posted by Eska
saturn FT X - stawka:3000 - KUPON WYGRANY kasa
Wygrana - 8 550 zł kasa



Kuban Krasnodar FT X - stawka: 2000 - KUPON PRZEGRANY stop

Zenit FT X - stawka: 500 - KUPON PRZEGRANY stop

Zysk z weekendu: 3 050 zł


Saldo na dzien 24.07 - +3 725 zł wink

Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
Nie napisalem kursu na saturn - oczywiscie 2,85.


Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
Maly kuponik na dzis:

HJK Helsinki - MyPa Myllykoski - FT X - STAWKA: 100 zł - kurs 3,3

Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
Originally Posted by Eska
Maly kuponik na dzis:

HJK Helsinki - MyPa Myllykoski - FT X - STAWKA: 100 zł - kurs 3,3 KUPON PRZEGRANY stop

Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
Saldo na dzien 27.07 +3 625 zł

Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
Kuponiki:

Amkar - FT X- Stawka - 200 zł

dynamo - FT X - Stawka - 200 zł

Tomsk FT X - Stawka - 300 zł

Khimi Ft X - Stawka - 50 zł

Saturn FT X - Stawka - 500 zł

Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
Originally Posted by Eska
Kuponiki:

Amkar - FT X- Stawka - 200 zł - KUPON WYGRANY kasa kurs 4,3
WYGRANA - kasa 860 ZŁ kasa

dynamo - FT X - Stawka - 200 zł - KUPON WYGRANY kasa kurs 2,95
WYGRANA - kasa 590 ZŁ kasa

Tomsk FT X - Stawka - 300 zł - KUPON WYGRANY kasa kurs 3,20
WYGRANA - kasa 960 ZŁ kasa

Khimi Ft X - Stawka - 50 zł - KUPON WYGRANY kasa kurs 4,33
WYGRANA - kasa 216,5 ZŁ kasa

Saturn FT X - Stawka - 500 zł KUPON PRZEGRANY stop

Dobry weekend.

4/5 meczy weszlo po dobrych kursach. Troche male stawki dalem ale nie chcialem tracic juz tego co wygralem. Zysk i tak jest bardzo duzy za ten miesiac.

ZYSK Z WEEKENDU - +1 376,5 zł wink

STATYSTYKA ZA MIESIAC LIPIEC:

Zagralem kuponow: 15

Kupony wygrane: 8

ZYSK: 5001, 5 ZŁ


Podsumowujac - duzo sie nie narobilem - tak jak mowilem zajmuje mi typowanie ok 30 min w tyg a nawet krocej - 30 min to max jak jestem na kacu i slabo mysle wink Wygrana duza, strata czasu mala -zyc nie umierac. Dosc malo kuponow zagranych ale za to przy wysokich kursach i jak widac nie trzeba typowac codziennie i siedziec kilka godzin przed kompem...Ciekawe co teraz powie kolega z 1wszej strony jak inni ktorzy mnie ciagle krytykuja.


Pozdrawiam myslacych smile

Kolejne typy juz w kolejnym miesiacu.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
O ciuppppppp jestem naprawde pod wrazeniem- gratulacje!!! bede sledzil z uwaga dalsze Twoje losy!!!

Dołączył: Oct 2005
Posty: 80
S
journeyman
journeyman
S Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 80
Czemu nikt nic nie pisze?

zatkao kakao ?

Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
Nie pisza ale czytaja. 3 200 wyswietlen w miesiac to chyba ladny rekordzik jesli temat ma tylko 3 stronki wink

Nie martw sie jak w przyszlym miesiacu zarobie mniej od tej kwotyw lipcu odrazu sie zleca i beda pisac 3 posty na minute ze jestem do bani laugh

Tak samo jak w temacie o motywacji do pracy a wygrywaniu u bukow w dziale sport... Bylo milion postow krytykanckich przed tym jak zalozylem ten temat a teraz odrazu temat umilk i nikt nic nie pisze wink


Dołączył: Feb 2007
Posty: 219
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Feb 2007
Posty: 219
Pozdrawiam ;-) !

Dołączył: Dec 2006
Posty: 130
A
member
member
A Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 130
muszę przyznać,że byłem sceptyczny, ale teraz .... to tylko pogratulować i oby tak dalej crazy

Dołączył: Nov 2005
Posty: 84
journeyman
journeyman
Dołączył: Nov 2005
Posty: 84
W tym szalenstwie jest metoda smile

Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Dobra, dobra, nie wpadaj w samouwielbienie tylko szukaj remisów na weekend !!! smile Znowu Ruscy ?

Dołączył: Nov 2006
Posty: 631
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 631
zacznij nowy miesiac z 5 tys. zł.
podawaj typy tak chodzbys mial do dyspozycji 5 tys (nie wazne jakimi stawkami grasz na zywo twoja sprawa)
zobaczymy jak ci pojdzie.

obecnie gratuluje wyniku.

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Po co zmieniać sposób stawkowania? Przecież to tylko liczby, czy to będzie 500zł przy budżecie 5tys. czy 5000zł przy budżecie przykładowo 50 tys. nie stanowi różnicy. Liczy się, że jest zysk. Żeby mieć właściwe dochody trzeba mieć odpowiedni kapitał. Wiadome jest, że nie uda się wyciągnąć takiego samego zysku pomniejszając budżet. Bukmacherka jest dla osób pasiadających odpowiednio szeroki kapitał. Mówię tu oczywiście o osobach, które nastawiają się na zyski z tej dziedziny. Bo oczywiście można sobie grac mniejszymi stawkiami, tylko i wyłącznie dla rozrywki. Eska powodzenia i 3mam kciuki, żeby dalej szło tak dobrze.

pozdrawiam piwo

Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,410
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,410
Post deleted by Rivaldinho

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Kasowac?

Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
Luzik moga byc wpisy.

Podaje cos na dzis:

Saturn - Kuban - FT X - Stawka - 2000 zł


Strona 2 z 22 1 2 3 4 21 22

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, burbon, aker, latajaca_holenderka, Sensei, rafal08, betowiec), 2,569 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,897
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1