|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252 |
heja Eska znów ci wchodze z buciorami w temat  jak pisałem wczoraj, dynamo X izi  jeszcze dziś kursik poszedł na remis do góry bo ludzie po nazwach grali  no i myśle że troche tych kompromisów w tej kolejce ujrzymy. twoje typy dobre ale akurat ja tam mówię że Spartak Czerczesowa izi będzie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792 |
saturn FT X - stawka:3000 - KUPON WYGRANY Wygrana - 8 550 zł  Kuban Krasnodar FT X - stawka: 2000 - KUPON PRZEGRANY  Zenit FT X - stawka: 500 - KUPON PRZEGRANY  Zysk z weekendu: 3 050 zł Saldo na dzien 24.07 - +3 725 zł 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792 |
Nie napisalem kursu na saturn - oczywiscie 2,85.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792 |
Maly kuponik na dzis:
HJK Helsinki - MyPa Myllykoski - FT X - STAWKA: 100 zł - kurs 3,3
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792 |
Maly kuponik na dzis: HJK Helsinki - MyPa Myllykoski - FT X - STAWKA: 100 zł - kurs 3,3 KUPON PRZEGRANY 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792 |
Saldo na dzien 27.07 +3 625 zł
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792 |
Kuponiki:
Amkar - FT X- Stawka - 200 zł
dynamo - FT X - Stawka - 200 zł
Tomsk FT X - Stawka - 300 zł
Khimi Ft X - Stawka - 50 zł
Saturn FT X - Stawka - 500 zł
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792 |
Kuponiki: Amkar - FT X- Stawka - 200 zł - KUPON WYGRANY  kurs 4,3 WYGRANA -  860 ZŁ  dynamo - FT X - Stawka - 200 zł - KUPON WYGRANY  kurs 2,95 WYGRANA -  590 ZŁ  Tomsk FT X - Stawka - 300 zł - KUPON WYGRANY  kurs 3,20 WYGRANA -  960 ZŁ  Khimi Ft X - Stawka - 50 zł - KUPON WYGRANY  kurs 4,33 WYGRANA -  216,5 ZŁ  Saturn FT X - Stawka - 500 zł KUPON PRZEGRANY  Dobry weekend. 4/5 meczy weszlo po dobrych kursach. Troche male stawki dalem ale nie chcialem tracic juz tego co wygralem. Zysk i tak jest bardzo duzy za ten miesiac. ZYSK Z WEEKENDU - +1 376,5 zł STATYSTYKA ZA MIESIAC LIPIEC: Zagralem kuponow: 15 Kupony wygrane: 8 ZYSK: 5001, 5 ZŁ Podsumowujac - duzo sie nie narobilem - tak jak mowilem zajmuje mi typowanie ok 30 min w tyg a nawet krocej - 30 min to max jak jestem na kacu i slabo mysle  Wygrana duza, strata czasu mala -zyc nie umierac. Dosc malo kuponow zagranych ale za to przy wysokich kursach i jak widac nie trzeba typowac codziennie i siedziec kilka godzin przed kompem...Ciekawe co teraz powie kolega z 1wszej strony jak inni ktorzy mnie ciagle krytykuja. Pozdrawiam myslacych  Kolejne typy juz w kolejnym miesiacu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963 |
O ciuppppppp jestem naprawde pod wrazeniem- gratulacje!!! bede sledzil z uwaga dalsze Twoje losy!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 80
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Oct 2005
Posty: 80 |
Czemu nikt nic nie pisze?
zatkao kakao ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792 |
Nie pisza ale czytaja. 3 200 wyswietlen w miesiac to chyba ladny rekordzik jesli temat ma tylko 3 stronki  Nie martw sie jak w przyszlym miesiacu zarobie mniej od tej kwotyw lipcu odrazu sie zleca i beda pisac 3 posty na minute ze jestem do bani  Tak samo jak w temacie o motywacji do pracy a wygrywaniu u bukow w dziale sport... Bylo milion postow krytykanckich przed tym jak zalozylem ten temat a teraz odrazu temat umilk i nikt nic nie pisze 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 219
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2007
Posty: 219 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 130
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2006
Posty: 130 |
muszę przyznać,że byłem sceptyczny, ale teraz .... to tylko pogratulować i oby tak dalej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 84
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Nov 2005
Posty: 84 |
W tym szalenstwie jest metoda 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438 |
Dobra, dobra, nie wpadaj w samouwielbienie tylko szukaj remisów na weekend !!!  Znowu Ruscy ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 631
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2006
Posty: 631 |
zacznij nowy miesiac z 5 tys. zł. podawaj typy tak chodzbys mial do dyspozycji 5 tys (nie wazne jakimi stawkami grasz na zywo twoja sprawa) zobaczymy jak ci pojdzie.
obecnie gratuluje wyniku.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Po co zmieniać sposób stawkowania? Przecież to tylko liczby, czy to będzie 500zł przy budżecie 5tys. czy 5000zł przy budżecie przykładowo 50 tys. nie stanowi różnicy. Liczy się, że jest zysk. Żeby mieć właściwe dochody trzeba mieć odpowiedni kapitał. Wiadome jest, że nie uda się wyciągnąć takiego samego zysku pomniejszając budżet. Bukmacherka jest dla osób pasiadających odpowiednio szeroki kapitał. Mówię tu oczywiście o osobach, które nastawiają się na zyski z tej dziedziny. Bo oczywiście można sobie grac mniejszymi stawkiami, tylko i wyłącznie dla rozrywki. Eska powodzenia i 3mam kciuki, żeby dalej szło tak dobrze. pozdrawiam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,410
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,410 |
Post deleted by Rivaldinho
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792 |
Luzik moga byc wpisy.
Podaje cos na dzis:
Saturn - Kuban - FT X - Stawka - 2000 zł
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|