Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 28 1 2 3 27 28
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,057
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,057
Takie coś dziś przeczytałem i jest to temat do dalszych rozważań wydaje mi się.

- w tym momencie na live był kurs ponad 300 na koubka, policz sobie ile można b yło zarobić..

oraz

- HA HA , PROWADZIł 5-1 i 40-0 5 mp i się zaciął....



Z tym zacięciem zawodnika to po obejrzeniu kilkuset z wiekszym "zacięciem" i można zorientować się co to. (podobno bo tak naprawde to wciąz niewjaśniona legenda)

A co do kursu 300 to można było zarobić ale jak na warunki "domowe" że tak powiem w c iul pieniedzy ale zauważcie że po tym kursie nie leżała góra kasy bo nikt normalny takiego kursu nie wystawia nawet przy takim wyniku - moża taki kurs wystawić (CHOĆ MOIM ZDANIEM TO NIEOPŁACALNE) gdy zawodnik przegrywa z widoczną kontuzją, np. A le pytanie poco? dla mnie gdy gram czasem zysk-strata na poziomie kukunastu eur to jest ruch który wynika zx mikroruchów kursów w ciągu nawet tych 5 sek legendarnych.

I dlatego nie patrze na takie rzeczy, ważne żeby być pod koniec dnia na plus.

Dlatego tez leżała tam malutka kupeczka wystawiona przez jakiegoś ubakanego gościa. Myślisz że dla mafii wygranie tych kulkuset nawet euro to jest coś z czym warto ich nawet kojarzyć?

No i dla ruskiej mafii hehehe śmieszna sprawa.

Taki jest tenis i tyle.

A wałek to był volandri i to nie pierwszy raz zresztą on.
I tu chodziło o kaśę powiedzmy równej temu co kolo beirze za półfinał tego turnieju + 2 tyle na bf powiedzmy.

I JEMU się to opłaca, ale podejrzewam że ruskiej mafii też nie hihihi...

Niech ktoś idzie zobaczyć żywego nadzianego ruska w akcjii a potem pomyśłi co jest dla takiego OPŁACALNE.


Ale wałki są.

Np Ljuba - wąłek nad wałki - i jeszcze w komisji siedzi!
Nie umie grac na cegle a w Rg dochodzi daleko - tak jak denko - 2 wałkarze powiedzccie jak tak wszędzie wałki widzicie.
NAwet sie podłozył zjakimś emerytem u sibie!

Wałkarz?

Nic z tych - przeciez przed meczem otwarcie mówił że nic go ten turniewj nie interesuje - czysta postawa.

A Denko o ile go znam - a nam długo CHCIAŁ WYGRAĆ TEN TURNIEJ.
Ale kontuzja - a niedługo US OPEN - ten ziemniak pewnie zrobi wałka i dojdzie do 3-4 rundy - wałek powiedzcie jak tak wszędzie wałki widzicie.

Bo co tam jakies oziołpen (ozi się skończył na killem all - reszta to komercha)

Zejdzcie na ziemie - taki jest tenis to nie wałki, to jest 1 na 1 - jeden krzywo pierdnie, a już drugiemu 4 punktzy z rzędu i po gemie a czasem meczu nawet.

O albo drugiemu majty do dupska włażą (sam się z niego śmieję już tyle czasu a wczoraj miąłem podobne tez jakoś tam lazły hehehe) - spoko tekt komentatora na sportklubie - coś mu te majty przeszkadzają chyba nowy model, jakies jedszcze niedopasowane - widać nadala dużo ogląda ale komentuje i jest git.

A te obroty na bf?
Skąd sie biorą- masa ludzi kontruje, czasem nawet kilkukrotnie i obroty rosną - pamiętajćie że to są OBROTY, qrwa ludzie ktoś pierdyknie 10000 eur po 1,05 i ma zysku 500 eur i tak setki ludzi i patrz jaki obrót - bo faworyt wygrywa to ludzie łają po niskich kursach.

Jak grają 2 równorzędni nikt nie przyłoży po takim kursie więkzej kasy bo zaraz może być właśnie wygrany kurs 300 u kogoś.

I tyle jak napisałem kiedyś jak ten sucz włoski się znów podłoży to jak pasuję i tak robię , nawet nie patrze na mecze a wyniki z rana przy kawie se oglądam.

Nawet spoko - pomaga psychicznie.

No i dzisijeszy wynik skłonił mnie do pewnych przemyśleń.

Nie można krzywdzić denki bo jest mistrzem wszytkich mistrzów ale uwierzcie mi - ten mecz był czysty na 95% jak każdy zresztą bo więcej niż 5% fixów nie ma.

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2006
Posty: 316
R
enthusiast
enthusiast
R Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 316
Link dla tych co nie czytali.

http://sport.onet.pl/74445,1248732,1583144,wiadomosc.html

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Jeśli uważasz,że Betfair zawiesił rozliczenie tego meczu z powodu zbyt dużych na nim obrotów to brzmi jak dowcip i to śmieszny......zakładając,że masz racje co do owych 95% czystosci tego meczu to i tak nic nie usprawiedliwia postawy Denki,który jak sam mówił już od poniedziałku miał kłopoty ze zdrowiem a nagle jak grom z jasnego nieba w momencie gdy grał świetnie i wygrał seta i wszyscy spodziewali się łatego zwycięstwa on "łapie" kontuzje stopy,puszcza mecz a w wywiadzie po meczu mówi,że musi skoncentrować się na ważniejszych turniejach niż sopocki........innymi słowy skoro już od poniedziałku był niezdrów to po prostu powinien nie grać z Vassallo w ogóle i nie było by tego tematu i dochodzenia w ATP tylko komentarze typu :kiepska forma i znowu kontuzja.

Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,057
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,057
Dlatego właśnie chyba nie myślisz że specjalnie mu zależało na takim szumie.

NAgła kontuzja i tyle może nie nagła ale POWIĘKSZAJĄCA smile

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Cały czas zakładamy,że to był czysty mecz.........czyli Denko to idiota bo gra z kontuzją ryzykując większą tylko dlaczego nie pomyślał o tym przed meczem tylko w trakcie.........???

Dołączył: Mar 2006
Posty: 316
R
enthusiast
enthusiast
R Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 316
W każdym razie Betfair, zrobił zwroty za ten mecz. Dla mnie to jest ewidentne przegięcie. Robiąc to, moim zdaniem, stracił zaufanie wielu obstawiających. Teraz nie można być pewnym obstawiając, czy aby nie będzie zwrotu.

Ja akurat grałem na porażkę Denki w Sopocie, i jestem dzięki temu dużo w plecy. Jeżeli takie rzeczy będą się powtarzać, nie widzę sensu dalszego grania w Betfair.


Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Ja akurat nienawidzę kreczy więc by sie tym nigdy nie przejmować gram tenis na win tylo u buka,który ma zwrot za krecz i wg mnie to jest uczciwe.

Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
ciekawe co zrobia dzis z meczem montanesa z vassallo..dokladnie taki sam fix vassallo proawadzi 6:2 4:2 a kursy na niego 2 !!!

Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,057
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,057
Czy na pewno zwroty? Jeżeli tak to przegięli - powinni być NIEZALEŻNI przeciez to ktoś wystawił taki kurs i może wiedział o wałku w drugą strone? Jego sprawa mógł nie wystawiać.

A bf ni eopowinno robić zwrotów bo 1 set został dograny i tyle - jeżeli tenieisita w turnieju gra dalej i nie został wykluczony to bf nie powinno się mieszać. A ty jak grasz na porażkę denki to w expecie jedynie itp oneball - jak mogłeś tak grać nie patrząc na krecz?

Sprawdz czy jednak nie masz tego zakładu dalej w otwartych - miął podobnie w meczu almagro.

Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,057
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,057
Kursy na vas koło 2 bo LUDZIE wszędzie widza wałki. Przecież to ci sami ludzie wystawiają którzy potem kupują, ich sprawa - boisz się wałka - nie wystawiasz,nie kupujesz kursu i tyle.

Gdyby buk taki kurs wystawił - byłoby to przegięcie.

Dołączył: Aug 2006
Posty: 364
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 364
w 2006 w sydney poprzedzający AO denko też skreczował ( niepamiętam z kim) w SF lub QF A NA KONFERENCJI pomeczowejna pytania dziennikarzy powątpiewających w jego kontuzje stwierdził ze jego takie podrzędne turnieje nieinteresują. od władz ATP ZOSTAŁ UKARANY grzywnną i chyba nie dostał kasy za dojście do tej fazy turnieju

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Originally Posted by Motopompa
Kursy na vas koło 2 bo LUDZIE wszędzie widza wałki. Przecież to ci sami ludzie wystawiają którzy potem kupują, ich sprawa - boisz się wałka - nie wystawiasz,nie kupujesz kursu i tyle.

Gdyby buk taki kurs wystawił - byłoby to przegięcie.
jesteś jednym z nielicznych,którzy to rozumieją.......oczywiście,że masz racje ludzie robią sobie na takich meczach all green a Ci co postawili przed meczem i nigdzie nie kontrują mają pecha i klną.

Dołączył: Aug 2006
Posty: 364
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 364
ps. to było w 2007
Paul-Henri Mathieu (FRA) d. (2)Nikolay Davydenko (RUS) 6-4 ret.
w AO doszedł do QF,

Dołączył: Mar 2006
Posty: 316
R
enthusiast
enthusiast
R Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 316
Gram na porażkę, na live, niestety Expekt nie oferuje takiego jak Betfair, więc gra tam jest wykluczona.

Zwrot zrobiony na 100%.

Po prostu BF za dużo na tym meczu mógł stracić, takie mecze to początek końca tej giełdy w takiej formie. Jednak zachowanie BF żałosne, jeżeli nie są w stanie rozliczyć tego co wystawiają, to niech sobie darują. Ciekawe dlaczego nie zajmą się swoim pokerem, jeżeli to takie nieuczciwe ze strony zawodników, ktoś tu nie gra fair.

Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,057
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,057
trochę cie nie rozumiem jeżeli grasz na porażkę to chyba powinieneś grąc przed meczem , chyba że wyczuwasz tą porażkę po paru piłkach.

O ile rozumiem to progresja na porażke - tym bardziej przed meczem, zresztą przeciez przegrał i to powinno dac ci do myślenia, bo porażka przyszła a kasy nie ma.

Ja przegrałem w życiu bardzo dużo ale każda porażka jest u mnie analizowana i badam jej PRZYCZYNE a nie konkretny mecz. Wtopiłem na denko kiedyś na live kupę szmalu, a ta dupa się nie pozbierała choć próbowała i też krecz - przed nim ozi NAPRAWDE NIE MA CO RYZYKOWAĆ KONTUZJI.

Wtedy przed ao denko zachował się fatalnie i dlatego został ukarany, giełda i BF nie ma w tym nic do rzeczy powinni bezwaruynkowo rozliczać i ten tak jak poprzedni mecz.

3 mln na robredo - gdyby kubot nie nawiązał walki byłoby jeszcze więcej bo ludzi grali by roba po 1,05 za tysiące tysięcy eur.
O ile ktoś by tyle wystawił - i tu widac potegę bf - bo buk ci wystawi 1,01 albo zawiesi mecz i tyle.




Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Originally Posted by Rob Roy
Gram na porażkę, na live, niestety Expekt nie oferuje takiego jak Betfair, więc gra tam jest wykluczona.

Zwrot zrobiony na 100%.

Po prostu BF za dużo na tym meczu mógł stracić, takie mecze to początek końca tej giełdy w takiej formie. Jednak zachowanie BF żałosne, jeżeli nie są w stanie rozliczyć tego co wystawiają, to niech sobie darują. Ciekawe dlaczego nie zajmą się swoim pokerem, jeżeli to takie nieuczciwe ze strony zawodników, ktoś tu nie gra fair.
.....a niby dlaczego BF miałby starcić na tym meczu skoro zarabia na prowizji z zakładów czyli generalnie im większy obrót tym BF wiecej zarobi......a tak na marginesie jeśli postawiłbyś z 100.000 euro po ładnym kursie na Denke przed meczem ti inaczej byś mówił.

Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,057
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,057
Nie tylko obrót decyduje o tym ile zarabia BF, nie tylko.

Pomyśl........

Dołączył: Mar 2007
Posty: 758
W
old hand
old hand
W Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 758
a ja myslem ze obstawiam na wlasne ryzyko
regula ukonczonego pierwszego seta jest jasna i znana wszystkim
ten co gra na bf musi brac pod uwage mozliwosc kontuzji zawodnika, a takze jego motywacje w podejsciu do meczu
teraz sie okazuje ze mozna sie poskarzyc ze peffka nie weszla i ci pieniazki zwroca i lezki obetra
kompromitacja frown

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Originally Posted by Rob Roy
...Po prostu BF za dużo na tym meczu mógł stracić...

Jest dokładnie na odwrót - im większy obrót na danym rynku tym Betfair bardziej zarobiony.


Też uważam, że Betfair zachował się bardzo niefair, takich fixów byo już setki, takich spotkań gdzie obroty na BF były kosmiczne było setki, takich spotkań gdzie zawodnik wysoko prowadząc wciąż był na rynku dogiem bło już setki i co nagle po tylu latach coś się Betfair nie spodobało i postanowili zrobić zwroty za fixa...?

Oj bardzo stracili w moich oczach...

Dołączył: Mar 2007
Posty: 758
W
old hand
old hand
W Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 758
pewnie rob roy ma na mysli ze ruscy wydrenowali kieszenie uczciwych graczy i wyplaca te piniadze z bf

Strona 1 z 28 1 2 3 27 28

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, betowiec, aker, JelineK, latajaca_holenderka, Lukasz111), 2,523 gości, oraz 9 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,139
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1