"> ">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 11 1 2 3 4 5 10 11
#14565 25/02/2002 21:50
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Szukam banku z najniższym oprocentowaniem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#14566 26/02/2002 03:53
Dołączył: Feb 2002
Posty: 128
S
member
member
S Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 128
Po weekendzie wrzucam Arminie Bielefeld za mecz z Karlsruhe (X zamiast 1). Rozwalilo mi to piekny kuponik <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

lee
odrobi sie w weekend <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#14567 10/03/2002 04:57
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
DEPORTIVO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
skur**** kur*** zje*** mi ku*** kupon ze
malo nie rozp*** swojej cafe
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> ale juz ochlonalem
jutro dokopie bukom

#14568 10/03/2002 05:07
Dołączył: Nov 2001
Posty: 697
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 697
pierd.... Alaves , pierd.... Legia a w sumie to co ja sie bede denerwowal <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#14569 11/03/2002 02:35
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Po weekendzie wrzucam na czarnę listę...

CZAS

Miałem tyle dobrych typów a nie zdążyłem wysłać nawet połowy.Nawet internetowe konta tu nie pomogły.

No cóż zamiast większej gotówki mam przyjemniejsze wspomnienia (Dzień Kobiet i to co z tym związane <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> )

#14570 11/03/2002 04:42
Dołączył: Aug 2001
Posty: 631
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 631
Broendby
Czas rowniez wrzucilbym na ta liste. Za malo go mialem w ten wikent, a z tego miejsca chcialbym pozdrowic moja wątrobe za to ze jest wytrzymala <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> .
Rowniez Profesjonal tu wrzuce z checia- wracajac z melanzu w sobote rano zajrzalem rekreacyjnie do ich punktu na srodmiesciu, za Pinda Hutt- wiekszej dziury nie widzialem i do tego brak kursow wypisanych. Kibel i syf.

Pozdrawiam

#14571 16/03/2002 22:44
Dołączył: Aug 2001
Posty: 631
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 631
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: southampton <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> i <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: coventry <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> , pies ich jebał.

#14572 16/03/2002 22:48
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Dołączam sie Tytus i jeszcze RADOMSKO !!! hyh <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#14573 16/03/2002 23:01
Dołączył: Aug 2001
Posty: 631
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 631
Zapomnialbym o pewnym klubie warszawskim ktory odradzam. Underground obok Maca na srodmiesciu to syf i gowno. Klub miesci sie w dawnych kiblach miejskich, i atmosfera poprzedniego miejsca udzielila sie w pelni klubowi. Wczoraj nie chcieli wpuscic mnie z grupka znajomych, bo bylo nas za duzo, pomimo iz wewnatrz bylo malo osob. Pozatym straszny shit i brak klimatyzacji- w lato mozna siue ugotowac i to doslownie.
Nie odwiedzajcie undergroundu.

Pozdrawiam

#14574 16/03/2002 23:07
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828
R
raf Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828
Quote
Oryginalnie wysłał Tytus the Red:
[qb]Zapomnialbym o pewnym klubie warszawskim ktory odradzam. Underground obok Maca na srodmiesciu to syf i gowno. Klub miesci sie w dawnych kiblach miejskich, i atmosfera poprzedniego miejsca udzielila sie w pelni klubowi. Wczoraj nie chcieli wpuscic mnie z grupka znajomych, bo bylo nas za duzo, pomimo iz wewnatrz bylo malo osob. Pozatym straszny shit i brak klimatyzacji- w lato mozna siue ugotowac i to doslownie.
Nie odwiedzajcie undergroundu.

Pozdrawiam[/qb]
Tytus, klimatyzacje juz zalozyli jakis rok temu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Mimo tej inwestycji nadal klub jest syfiasty, a slynny w calej wawie z tego ze lubia tam przebywac osoby o odmiennej orientacji seksualnej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Tak wiec nie masz czego zalowac, jest tyle innych miejsc do wyboru..
A zeby nie bylo tak do konca nie na temat, to wrzuce na czarna liste szwedzki hokejowy team Djurgarden..jak mozna przegrac tak gladko w I fazie playoffow.. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#14575 17/03/2002 00:56
Dołączył: Aug 2001
Posty: 631
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 631
To sie mozna niezle nadziac w srodku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> . Wchodzisz natargany, a na nastepny dzien dupa boli. Pewnie nie pasowalismy do tej klienteli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> .

#14576 17/03/2002 03:01
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,912
Q
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Q Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,912
R <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: A <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: D <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: O <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: M <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: S <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: K <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: O <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: !!!!!!!!!!!!!!!

#14577 17/03/2002 03:24
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
H
hpc Offline
H Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
1 miejsce RADOMSKO a może raczej sędzia tego meczu. To, dziś.
W nocy BARICHELLO za niepokonanie Montoii (słabo się odmienia)

#14578 19/03/2002 20:58
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
W <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: I <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: S <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: Ł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: A <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:

TOTALNY SYF. NA CZELE Z ŻURAWSKIM I SYPNIEWSKIM.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:

#14579 19/03/2002 21:02
Dołączył: Dec 2001
Posty: 131
M
member
member
M Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 131
Wisła Kraków-śmiech na sali.

#14580 19/03/2002 21:08
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
E tam Wisla... Wszystkiemu winien GKS <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Ale w takim deszcu i tak wynik bramkowy jest niezly <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#14581 20/03/2002 01:50
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Pieprzona Austria w 1/8 pucharu Austrii. Tyle razy sobie mówilem zeby olewac puchary no ale austia? (1.21) k**** jego mac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#14582 21/03/2002 05:02
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Ja dodam tu "Lotników" zNHL, którzy po raz kolejny dowiedli jakimi są poprańcami prowadząc 3-0 i na ok 1 minutę przed końcem remisując na 3-3.
I nie jest to ich pierwszy raz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
Jeśli to samo zrobią jutro z "Kaczorami" to ubiegłoroczne zamachy wrześniowe będą "pikusiem" w porównaniu z tym co ja tam im narobie.

#14583 22/03/2002 02:54
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
H
hpc Offline
H Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
witam

P.Hooijdonk ( w 90 minucie - obniżył mi taaaki kupon) grałem w rozpisie PSV za 3,50.
Można się załamać.

#14584 22/03/2002 05:04
Dołączył: Nov 2001
Posty: 831
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 831
Quote
Oryginalnie wysłał Majer:
[qb]Pieprzona Austria w 1/8 pucharu Austrii. Tyle razy sobie mówilem zeby olewac puchary no ale austia? (1.21) k**** jego mac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> [/qb]
O ile się orjętuje to sponsorem Untersiebenbrunn jest Interwetten.com(bukmacher),i to chyba byłoby na tyle w tym temacie.

Strona 3 z 11 1 2 3 4 5 10 11

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (burbon, rymoholik, Akhu, rafal08, latajaca_holenderka, forty, Sensei, aker, kamel, betowiec), 819 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,661
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1