Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#145803 19/04/2003 18:50
Dołączył: Dec 2001
Posty: 725
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 725
[Linked Image]

Wesołych Świąt, szczodrego zajączka, pysznego jedzonka na świątecznym stole, przepysznej babki wielkanocnej, mokrego poniedziałku, słodkiego lenistwa i innych przyjemności dla wszystkich fanów hokeja

życzy
Goni

Bonus: Unibet
#145804 19/04/2003 20:25
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Dzieki Goni.

Ja rowniez wszystkim "Wesołego Jajka" życze
I duzo :zobacz: i <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Bron

#145805 19/04/2003 20:55
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
Dzięki serdeczne!!!Wam również!

#145806 20/04/2003 13:42
Dołączył: Mar 2003
Posty: 242
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 242
Dawno nieodwiedzałem NHL <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> .Również dołączam do życzeń Wielkanocnych życze smacznego jajka i dużo udanych typów.

Ps. Goni ostatnio nie widać cie na gg siedzisz ciągle na niewidocznym ??

Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#145807 15/12/2003 06:42
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Święta ...

A kiedy? juz za chwilke. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Wszystkiego naj... i naj... i Rośnij Duży(a) dla kazdego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

(slaby jestem w zyczeniach :rolleyes: )

Hejki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

#145808 15/12/2003 15:39
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Hehehe Bron i Święta też Ci się pomyliły, no ale liczą się chęci <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#145809 15/12/2003 16:07
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667
Ode mnie tez dla wszystkich forumowiczów tradycyjne:

"FROHE WEIHNACHTEN" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

pozdro knopsi

#145810 15/12/2003 18:12
Dołączył: Dec 2001
Posty: 725
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 725
[Linked Image]

Wszystkiego najlepsego z okazji Świąt, pysznego karpia, kilograma pomarańczy oraz szynki z puszki

życzy Wam

Goni


P.S. A tak na poważnie - spokojnych, udanych Świąt spędzonych w ciepłej rodzinnej atmosferze. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#145811 15/12/2003 23:30
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Goni na Ciebie liczylem najbardziej, ale skad masz taka kartke swiateczna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Ja swoje dawno na czekolade czkoladopodobna zamienilem ( nie przyznam sie ze na wodke i cygary zamiast landrynek) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Zdrowia

#145812 16/12/2003 00:45
Dołączył: Dec 2001
Posty: 725
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 725
Wiesz Bron, w kobiecej torebce wszystko można znaleźć... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#145813 16/12/2003 00:45
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
S
SR Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
Ja też życze wszystkim Wesołych Świąt zdrowia i przede wszystkim wysokich wygranych lub sukcesów w poszukiwaniu drogi wyjścia z nałogu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Pozdrawiam!

#145814 23/12/2003 15:39
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
SNIEGU PO PACHY - SMACZNEJ KIEŁBACHY
PREZENTÓW KUPĘ - RÓZGI NA DUPĘ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
DO NIEBA CHOINKI - DUŻO WĘDZONEJ SZYNKI
ORAZ
SZCZĘŚLIWEGO WSKOKU DO NOWEGO ROKU

Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

P.S. I "skromnych" prezentów od buków <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> - np. takich

[Linked Image]

#145815 23/12/2003 15:47
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Również życze Wszystkim Wesołych Świąt , Szczęśliwego Nowego Roku , i ...wygranych w zakładach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Tym oto miłym akcentem witam Wszystkich... To mój pierwszy post tutaj...

Pozdrawiam

#145816 23/12/2003 17:54
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Zdrowych, pogodnych Świąt Bożego Narodzenia [Linked Image]
i Szczęśliwego Nowego Roku [Linked Image]

#145817 23/12/2003 20:04
Dołączył: Mar 2002
Posty: 126
A
member
member
A Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 126
Najprv po slovensky

STASTNE A VESELE PREZITIE VIANOCNYCH SVIATKOV VELA ZDRAVIA STASTIA A VIANOCNEJ POHODY .

A pre tych co nevedia po slovensky
MARRY CHRISTMAS MY /VIRTUAL/ FRIENDS.

GOOD LUCK .
APAGE- MARTIN

#145818 01/01/2004 09:17
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

#145819 01/01/2004 14:01
Dołączył: Dec 2002
Posty: 2,522
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 2,522
ojjojo [Linked Image] moja czacha
trochę późno ,ale wszystkiego naj naj naj
dla wszystkich uczestników forum

[Linked Image]


Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, rafal08, bukma, latajaca_holenderka, Lukasz111, rymoholik, forty, Akhu, $-man, aker), 807 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,047
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1