|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 725
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2001
Posty: 725 |
[ Linked Image] Wesołych Świąt, szczodrego zajączka, pysznego jedzonka na świątecznym stole, przepysznej babki wielkanocnej, mokrego poniedziałku, słodkiego lenistwa i innych przyjemności dla wszystkich fanów hokeja
życzy Goni
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712 |
Dzieki Goni.
Ja rowniez wszystkim "Wesołego Jajka" życze I duzo :zobacz: i <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
Bron
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096 |
Dzięki serdeczne!!!Wam również!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 242
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2003
Posty: 242 |
Dawno nieodwiedzałem NHL <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> .Również dołączam do życzeń Wielkanocnych życze smacznego jajka i dużo udanych typów.
Ps. Goni ostatnio nie widać cie na gg siedzisz ciągle na niewidocznym ??
Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712 |
Święta ...
A kiedy? juz za chwilke. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Wszystkiego naj... i naj... i Rośnij Duży(a) dla kazdego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
(slaby jestem w zyczeniach :rolleyes: )
Hejki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921 |
Hehehe Bron i Święta też Ci się pomyliły, no ale liczą się chęci <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667 |
Ode mnie tez dla wszystkich forumowiczów tradycyjne:
"FROHE WEIHNACHTEN" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
pozdro knopsi
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 725
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2001
Posty: 725 |
[ Linked Image] Wszystkiego najlepsego z okazji Świąt, pysznego karpia, kilograma pomarańczy oraz szynki z puszki
życzy Wam
GoniP.S. A tak na poważnie - spokojnych, udanych Świąt spędzonych w ciepłej rodzinnej atmosferze. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712 |
Goni na Ciebie liczylem najbardziej, ale skad masz taka kartke swiateczna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Ja swoje dawno na czekolade czkoladopodobna zamienilem ( nie przyznam sie ze na wodke i cygary zamiast landrynek) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Zdrowia
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 725
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2001
Posty: 725 |
Wiesz Bron, w kobiecej torebce wszystko można znaleźć... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313 |
Ja też życze wszystkim Wesołych Świąt zdrowia i przede wszystkim wysokich wygranych lub sukcesów w poszukiwaniu drogi wyjścia z nałogu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Pozdrawiam!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496 |
SNIEGU PO PACHY - SMACZNEJ KIEŁBACHY PREZENTÓW KUPĘ - RÓZGI NA DUPĘ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> DO NIEBA CHOINKI - DUŻO WĘDZONEJ SZYNKI ORAZ SZCZĘŚLIWEGO WSKOKU DO NOWEGO ROKU Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> P.S. I "skromnych" prezentów od buków <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> - np. takich [ Linked Image]
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Również życze Wszystkim Wesołych Świąt , Szczęśliwego Nowego Roku , i ...wygranych w zakładach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Tym oto miłym akcentem witam Wszystkich... To mój pierwszy post tutaj...
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921 |
Zdrowych, pogodnych Świąt Bożego Narodzenia [ Linked Image] i Szczęśliwego Nowego Roku [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 126
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2002
Posty: 126 |
Najprv po slovensky
STASTNE A VESELE PREZITIE VIANOCNYCH SVIATKOV VELA ZDRAVIA STASTIA A VIANOCNEJ POHODY .
A pre tych co nevedia po slovensky MARRY CHRISTMAS MY /VIRTUAL/ FRIENDS. GOOD LUCK . APAGE- MARTIN
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 2,522
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 2,522 |
ojjojo [ Linked Image] moja czacha trochę późno ,ale wszystkiego naj naj naj dla wszystkich uczestników forum [ Linked Image]
|
|
|
Link skopiowany do schowka