|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,342
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,342 |
po wszystkiemu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 400
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2002
Posty: 400 |
Oryginalnie wysłał Wernychora: [qb] Oryginalnie wysłał slav007o: [qb] Oryginalnie wysłał scottie: [qb]reprezentacja Polski to tym momencie gruba pomyłka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> to już chyba koniec po tym co pokazali dziś[/qb] To już chyba koniec <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> hehe dobre mi sobie, to napewno jest koniec powinieneś powiedzieć Scottie. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> SLAV[/qb] Niekoniecznie slav <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> . Jeszcze zostało do zagrania 0-6 , lub 0-8 (zależnie od przyjętej zasady) z USA. Choć przez brak sympati dla Korei i dużą sympatię do graczy (u buków) tak bym proponował zagrać chłopakom.[/qb] Wlasciwie to przyjmujac jeszcze dwie inne zasady mozna zagrac 0-3 lub 0-0 ale ten pierwszy wynik wydaje mi sie byc o wiele bardziej prawdopodobny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767 |
jebany Senegal ****a 3-0 i zremisowal ja *******e by to szlak trafil <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 147
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2001
Posty: 147 |
Alvaro Recoba i love you! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> strzeli/nie strzeli 1-2.90
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640 |
Oryginalnie wysłał Piwosz: [qb] Oryginalnie wysłał Wernychora: [qb] Oryginalnie wysłał slav007o: [qb] Oryginalnie wysłał scottie: [qb]reprezentacja Polski to tym momencie gruba pomyłka to już chyba koniec po tym co pokazali dziś[/qb] To już chyba koniec <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> hehe dobre mi sobie, to napewno jest koniec powinieneś powiedzieć Scottie. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> SLAV[/qb] Niekoniecznie slav <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> . Jeszcze zostało do zagrania 0-6 , lub 0-8 (zależnie od przyjętej zasady) z USA. Choć przez brak sympati dla Korei i dużą sympatię do graczy (u buków) tak bym proponował zagrać chłopakom.[/qb] Wlasciwie to przyjmujac jeszcze dwie inne zasady mozna zagrac 0-3 lub 0-0 ale ten pierwszy wynik wydaje mi sie byc o wiele bardziej prawdopodobny [/qb] Hehe Wernychora, Piwosz zapomnieliście o jednym, a jak nasza reprezentacja lubi potęgi jaką są w piłce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> to wtedy bardzo łatwo wyliczyć że wynik powinien być 16-0 :eek: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> . Chociaż nie powiem lepiej nie, bo tego to nawet moje serce nie wytrzyma. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Mam dość porażek, kiedy wreszcie zobaczę że nasz drużyna wygrywa ze znaczącymi drużynami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> SLAV
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287 |
1. Czarny chleb, kot 2. Czarna kawa, dziura
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: MLB Dziś kolejny przykład wspaniałej gry. Baltimore prowadzi do 8 zmiany i zmienia pitchera, który fenomenalnie rzuca, wskutek czego San Diego zdobywa sobie bazy za "free", gdyż nowy pitcher nie potrafi poprawnie rzucić. I ile mozna wymieniać takich przypadków, gdy cała drużyna się trudzi przez 2-3 godziny i włazi na koniec taki miotacz i niszczy wynik... Nie wiem jak można być kibicem w USA i chodzić na mecze bejsbolowe. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Trzeba być palantem. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043 |
Argentina+Schuttler!!!!!!!! *******one cwele i jebany szwab. Kaprysny chłystek.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921 |
Oryginalnie wysłał Ufo: [qb]1. Czarny chleb, kot 2. Czarna kawa, dziura[/qb] ......i murzyn-(też jest czarny) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 147
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2001
Posty: 147 |
Chorrrwacja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043 |
No i c*** wielki i bąbelki . Jakie te mistrzostwa sa po*******one . Jebać Włochów i Chorwatów . Chorwatów bardziej bo nawet luje nie zrobili 2-3 bramki w meczu. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: Chorwacja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: Włochy
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: Mark <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: Filipusis <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: ( już mi się nie chce nawet poprawnie tego pisać) mająć breaka w 3 secie nie potrafił wygrać meczu a w decydującym momencie tie-breaka popełnił podwójny błąd serwisowy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:
poza tym tenis na trawie jest strasznie nudny jak flaki w oleju <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 231
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2002
Posty: 231 |
Dla mnie na czarnej liscie to powinni byc przede wszytkim trenerzy którzy zamiast zawodników wystawiają trupów którzy ledwo z wózka inwalidzkiego zeszli albo nadaja sie na emeryture- a po drugie taktyka niektóych trenerów wprawia mnie w niezly ból głowy . Na czele mojej listy są Bielsa i Trappatoni -choc ten drugi to pewnie bohaterem bedzie bo włosi daleko zajadą
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767 |
****a mac gdyby Chorwacja wygrala to by makarony jebane pojechaly do domu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767 |
*******ona MYPA szmata ruchana ty ****o zajebana <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511 |
CO tu dużo ****a mówic CHciałbym sie wyzyc za popier***ne mistrzostwa i chu***we wyniki . A poza tym zjebac na maxa Henin w french bylo to dawno ale ,za nietrafiony kurs 1.02 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 56
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jun 2002
Posty: 56 |
Nie wiem czy to umiescic na czarnej liscie czy bog wie na czym ale to co zrobila ze mna Hiszpania (tak ze mna nie z Irlandia)to tylko moja zona wie,otoz wyobrazcie sobie nieprawdopodobna historie za jedyne 2zl kupon na limit i prawie wszystko weszlo tylko zabraklo 2-minut....dlaczego Hierro dlaczego mi to zrobiles to juz koniec z graniem w tych mistrzostwach. Zwyciezyli ci co nie obstawiali i gratuluje Wam. Moja gorycz nie bylaby taka wielka gdyby to byl pierwszy,piaty czy siodmy typ ale to byl ten ostatni..ach szkoda gadac zycze wszystkim z calego serca duzo wygranych i mniej nerwow. A tak na marginesie to futbol wyzwala nieprawdopodobne emocje,....tylko czy to futbol czy kasa???? I jeszcze jedno(moze nie w tym temacie..sory)ale moj najpewniejszy typ.... to zaden typ.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: S <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: Z <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: K <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: O <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: Ł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: A
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 147
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2001
Posty: 147 |
Squillari fuck <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:
|
|
|
Link skopiowany do schowka