"> ">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 11 1 2 7 8 9 10 11
#14685 11/06/2002 02:33
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,342
W
veteran
veteran
W Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,342
po wszystkiemu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#14686 11/06/2002 02:58
Dołączył: May 2002
Posty: 400
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 400
Quote
Oryginalnie wysłał Wernychora:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał slav007o:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał scottie:
[qb]reprezentacja Polski to tym momencie gruba pomyłka
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
to już chyba koniec po tym co pokazali dziś[/qb]
To już chyba koniec <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> hehe dobre mi sobie, to napewno jest koniec powinieneś powiedzieć Scottie. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

SLAV[/qb]
Niekoniecznie slav <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> . Jeszcze zostało do zagrania 0-6 , lub 0-8 (zależnie od przyjętej zasady) z USA. Choć przez brak sympati dla Korei i dużą sympatię do graczy (u buków) tak bym proponował zagrać chłopakom.[/qb]
Wlasciwie to przyjmujac jeszcze dwie inne zasady mozna zagrac 0-3 lub 0-0 ale ten pierwszy wynik wydaje mi sie byc o wiele bardziej prawdopodobny
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#14687 11/06/2002 15:28
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
jebany Senegal ****a 3-0 i zremisowal ja *******e by to szlak trafil <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#14688 11/06/2002 16:20
Dołączył: Dec 2001
Posty: 147
C
member
member
C Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 147
Alvaro Recoba i love you! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
strzeli/nie strzeli 1-2.90

#14689 11/06/2002 17:50
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Quote
Oryginalnie wysłał Piwosz:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Wernychora:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał slav007o:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał scottie:
[qb]reprezentacja Polski to tym momencie gruba pomyłka

to już chyba koniec po tym co pokazali dziś[/qb]
To już chyba koniec <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> hehe dobre mi sobie, to napewno jest koniec powinieneś powiedzieć Scottie. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

SLAV[/qb]
Niekoniecznie slav <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> . Jeszcze zostało do zagrania 0-6 , lub 0-8 (zależnie od przyjętej zasady) z USA. Choć przez brak sympati dla Korei i dużą sympatię do graczy (u buków) tak bym proponował zagrać chłopakom.[/qb]
Wlasciwie to przyjmujac jeszcze dwie inne zasady mozna zagrac 0-3 lub 0-0 ale ten pierwszy wynik wydaje mi sie byc o wiele bardziej prawdopodobny
[/qb]
Hehe Wernychora, Piwosz zapomnieliście o jednym, a jak nasza reprezentacja lubi potęgi jaką są w piłce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> to wtedy bardzo łatwo wyliczyć że wynik powinien być 16-0 :eek: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> .
Chociaż nie powiem lepiej nie, bo tego to nawet moje serce nie wytrzyma. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Mam dość porażek, kiedy wreszcie zobaczę że nasz drużyna wygrywa ze znaczącymi drużynami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

SLAV

#14690 11/06/2002 18:37
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
U
Ufo Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
U Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
1. Czarny chleb, kot
2. Czarna kawa, dziura

#14691 12/06/2002 07:56
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: MLB
Dziś kolejny przykład wspaniałej gry. Baltimore prowadzi do 8 zmiany i zmienia pitchera, który fenomenalnie rzuca, wskutek czego San Diego zdobywa sobie bazy za "free", gdyż nowy pitcher nie potrafi poprawnie rzucić.
I ile mozna wymieniać takich przypadków, gdy cała drużyna się trudzi przez 2-3 godziny i włazi na koniec taki miotacz i niszczy wynik...
Nie wiem jak można być kibicem w USA i chodzić na mecze bejsbolowe. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Trzeba być palantem. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />

#14692 12/06/2002 20:15
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
Argentina+Schuttler!!!!!!!!
*******one cwele i jebany szwab.
Kaprysny chłystek.

#14693 13/06/2002 04:36
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Quote
Oryginalnie wysłał Ufo:
[qb]1. Czarny chleb, kot
2. Czarna kawa, dziura[/qb]
......i murzyn-(też jest czarny) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#14694 13/06/2002 19:36
Dołączył: Dec 2001
Posty: 147
C
member
member
C Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 147
Chorrrwacja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#14695 13/06/2002 19:47
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
No i c*** wielki i bąbelki .
Jakie te mistrzostwa sa po*******one .
Jebać Włochów i Chorwatów .
Chorwatów bardziej bo nawet luje nie zrobili 2-3 bramki w meczu. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: Chorwacja
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: Włochy

#14696 13/06/2002 20:23
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: Mark <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: Filipusis <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:
( już mi się nie chce nawet poprawnie tego pisać) mająć breaka w 3 secie nie potrafił wygrać meczu a w decydującym momencie tie-breaka popełnił podwójny błąd serwisowy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:

poza tym tenis na trawie jest strasznie nudny jak flaki w oleju <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:

#14697 13/06/2002 21:42
Dołączył: May 2002
Posty: 231
I
enthusiast
enthusiast
I Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 231
Dla mnie na czarnej liscie to powinni byc przede wszytkim trenerzy którzy zamiast zawodników wystawiają trupów którzy ledwo z wózka inwalidzkiego zeszli albo nadaja sie na emeryture-
a po drugie taktyka niektóych trenerów wprawia mnie w niezly ból głowy . Na czele mojej listy są Bielsa i Trappatoni -choc ten drugi to pewnie bohaterem bedzie bo włosi daleko zajadą

#14698 13/06/2002 22:42
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
****a mac gdyby Chorwacja wygrala to by makarony jebane pojechaly do domu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#14699 13/06/2002 23:24
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
*******ona MYPA szmata ruchana ty ****o zajebana <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#14700 15/06/2002 14:36
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
CO tu dużo ****a mówic
CHciałbym sie wyzyc za popier***ne mistrzostwa i chu***we wyniki . A poza tym zjebac na maxa Henin w french bylo to dawno ale ,za nietrafiony kurs 1.02 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#14701 18/06/2002 02:51
Dołączył: Jun 2002
Posty: 56
J
journeyman
journeyman
J Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 56
Nie wiem czy to umiescic na czarnej liscie czy bog wie na czym ale to co zrobila ze mna Hiszpania (tak ze mna nie z Irlandia)to tylko moja zona wie,otoz wyobrazcie sobie nieprawdopodobna historie za jedyne 2zl kupon na limit i prawie wszystko weszlo tylko zabraklo 2-minut....dlaczego Hierro dlaczego mi to zrobiles
to juz koniec z graniem w tych mistrzostwach.
Zwyciezyli ci co nie obstawiali i gratuluje Wam.
Moja gorycz nie bylaby taka wielka gdyby to byl pierwszy,piaty czy siodmy typ ale to byl ten ostatni..ach szkoda gadac
zycze wszystkim z calego serca duzo wygranych i mniej nerwow.
A tak na marginesie to futbol wyzwala nieprawdopodobne emocje,....tylko czy to futbol czy kasa????
I jeszcze jedno(moze nie w tym temacie..sory)ale moj najpewniejszy typ.... to zaden typ.

#14702 18/06/2002 03:01
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
S
S Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
taka jedna i taki jeden

#14703 18/06/2002 03:03
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
S
S Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: S <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: Z <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: K <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: O <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: Ł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: A

#14704 18/06/2002 21:05
Dołączył: Dec 2001
Posty: 147
C
member
member
C Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 147
Squillari fuck <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:

Strona 9 z 11 1 2 7 8 9 10 11

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (burbon, rafal08, Lukasz111, latajaca_holenderka, Sensei, Akhu, rymoholik, $-man, betowiec, alfa), 2,706 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,412
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1