|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,278
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,278 |
Oryginalnie wysłał orzel: [qb]Właśnie wie ktoś jak wytepić to coś gain/gator(chyba nazywa się trojan) z kompa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> [/qb] Pobierz sobie Ad-Aware [ networld.pl]. Albo podaj e-mail, np. na priv to Ci dam wraz z polską maską, P&P, Janusz
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,059
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,059 |
ponownie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: ST LOUIS CARDINALS
s****ysyny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
ja *******e co za jebane MS, nawet na faworytow nie mozna stawiac bo s*******a najprostrzy mecz, tak wiec dzisiaj chcialbym sobie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: na Wlochy, oby z grupy nie wyszly matoly jebane, ale jest jakis plus, w poniedzialek napewno wygramy z Portugalia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> i bedzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,273
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,273 |
Je******ne makarony <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640 |
Ja nigdy nie cieszę się z cudzego nieszczęścia, i w tym wypadku przepraszam tych co postawili na makarony, ale uważam że Chorwacja zasłużyła na to by utrzeć im nosa i wygrać ten mecz. Poprostu jakby Włosi wygrali ten mecz to później do końca turnieju by się bufonili nie wiadomo jak (bo z Meksykiem powinni wygrać), a tak to chociaż mają jeszcze coś do udowodnienia. A tak przy okazji to ciekawe czy przypadkiem Chiny nie zremisują z Brazylią, ja na to trochę kasy postawiłem, ale tylko w Unibet bo do STS do miasta bym nie zdążył, jestem ciekaw tego meczu, bo nie wiem jak dla was, ale dla mnie Brzylia jest cieńka jak dupa, dosłownie nie wiem jak oni mogli wygrać z Turcją, mam nadzieję że Chiny ich pokarają bo gdy w ich składzie nie ma Romario to ja Brazyli szczagólnie nie lubie a już w szczególności tego palanta Rivaldo essz.
SLAV
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 336
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2002
Posty: 336 |
Witam zdaje się, że częssc faworytów zawodzi. Ale chyba Chiny nie wygraja za chiny z Brazylia, ale remis .... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 713
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2002
Posty: 713 |
Brazylia jak na razie nic nie pokazala (czyt. jest slaba). Chince byly pod duza presja - troche ludzi w kraju na nich patrzylo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921 |
Dlaczego macie pretensje do makaronów?? Nie widzieliście co zrobił sędzia??? Ponownie złamas wypaczył wynik, fakt Chorwacja ładnie grała i mogła wygrać, ale nie w takim stylu... Zresztą uważam, że te mistrzostwa mają najgorszą obsadę sędziowską.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 784
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 784 |
Oryginalnie wysłał Adolf 88: [qb]Dlaczego macie pretensje do makaronów?? Nie widzieliście co zrobił sędzia??? Ponownie złamas wypaczył wynik, fakt Chorwacja ładnie grała i mogła wygrać, ale nie w takim stylu... Zresztą uważam, że te mistrzostwa mają najgorszą obsadę sędziowską.[/qb] Calkowicie sie z toba zgadzam!!! Wynik uslyszalem w radiu (bo bylem na fusze) i wieszalem na makaroncach psy. Ale po tym co widzialem jestem zdania ze kolejny raz na tych mistrzostwach sedzia wypaczyl wynik!!!!!!1
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 37
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Mar 2002
Posty: 37 |
Na czarną listę wrzucam forumowicza TeHaC za powołanie kolejnego oryginalnego tematu...i spodziewam się,że Adam_PL szybko mi zmyje głowę za niszczenie w zarodku kolejnej pożytecznej inicjatywy oddolnej... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Oryginalnie wysłał Jarkołak: [qb]Na czarną listę wrzucam forumowicza TeHaC za powołanie kolejnego oryginalnego tematu...i spodziewam się,że Adam_PL szybko mi zmyje głowę za niszczenie w zarodku kolejnej pożytecznej inicjatywy oddolnej... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb] Witam wszystkich Proszę nie śmiejcie się ale ja nie chciałem powoływać nowego tematu. Pisałem tutaj coś po raz pierwszy i chciałem żeby moja wypowiedż znalazła się w "Moje i wasze typy". Tak więc proszę nie traktujcie tego jako typy moje(tehaca). Walcie tam swoje typy wszyscy i już. Zawsze można to usunąć i będzie spokój. Popełniłem bład bo jak wskazuje moja ksywa....
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 37
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Mar 2002
Posty: 37 |
czarny,boczny z meczu Kostaryka-Turcja...takiego sędziowania na linii jeszcze nie widziałem... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: a swoją drogą to FIFA niezłych tych semaforów na MS powybierała... wobec powyższego faktu również FIFA wrzucam na czarną listę... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: benin,burkina faso,emiraty czy inne grenlandie to rzeczywiście potęgi sędziowskie... wobec tego te kraje też wrzucam na listę... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> czy coś przegapiłem...?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 231
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2002
Posty: 231 |
Nie zgadzam sie do konca z wasza opinia a szczególnie Adolfa . Włosi od początku grali kunktatorsko zeby nie przegrać . Jaką masz gwarancje ze po pierwszej bramce (tą która nie uznał za rzekomy spalony) by sie nie cofneli ???????? Otóż stawiam browara na to ze włosi by juz wiecej bramek nie zdobyli ,gdyby tą bramke by uznano . Co do ostatniej minuty i kolejnej bramki -mozna było zauważyc na powtórce jak Inzaghi próbuje obrońcy zdjac koszulke przez gacie -wiec faul był ewidentny . Włosi są sami sobie winni ze są kunktatorzy a nie sędzia (przede wszystkim boczny ).wg mnie jak narazie tylko Skośnooki dał dupy maxymalnie na tych mistrzostwach ,no i sędziowanie na linii jest nie najlepsze ale nigdy nie będzie lepsze -ze względu na spalony bedzie wiele pomyłek . Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921 |
"Włosi od początku grali kunktatorsko zeby nie przegrać . Jaką masz gwarancje ze po pierwszej bramce (tą która nie uznał za rzekomy spalony) by sie nie cofneli ???????? Otóż stawiam browara na to ze włosi by juz wiecej bramek nie zdobyli ,gdyby tą bramke by uznano ." Gdyby babcia miała wąsy to by była dziadkiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
"Co do ostatniej minuty i kolejnej bramki -mozna było zauważyc na powtórce jak Inzaghi próbuje obrońcy zdjac koszulke przez gacie -wiec faul był ewidentny . Włosi są sami sobie winni ze są kunktatorzy a nie sędzia (przede wszystkim boczny )" Nie wiem, może oglądaliśmy dwa inne spotkania :eek: W 50. minucie Włosi powinni wyjść na prowadzenie, kiedy to Christian Vieri po podaniu Cristiano Doniego skierował piłkę do siatki, ale nie wiadomo dlaczego biegający z chorągiewką Jens Larsen pokazał pozycję spaloną i Graham Poll z Anglii bramki nie uznał
Co do drugiej bramki Angielski, nazwijmy go umownie "sędzia" nie uznał bramki ze względu na rzekomy spalony... Materazzi z własnej połowy mocno wrzucił piłkę w pole karne Chorwatów, futbolówka minęła kilka piłkarzy i wturlała się do bramki. W żadnym wypadku nie można było mówić o spalonym, bo w momencie podania Włosi ustawieni byli przed obrońcami na linii pola karnego. O faulu również nie mogło być mowy, bo Filippo Inzaghi starł się z Pletikosą poza przedpolem bramkowym i na pewno nie było przewinienia
W żadnym wypadku nie bronię tutaj "Makaronnieri", bo im nie kibicuję, tylko uważam, że zostali skrzywdzeni dwukrotnie, a to o dwa razy za dużo...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679 |
Pippo faulowal obronce, a nie bramkarza. Wyraznie to widac w powtorce.
McKracken
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 713
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2002
Posty: 713 |
Dobrze, ze Wlosi przegrali - bedzie ciekawiej. Ale, ze to forum o bukmacherstwie... @#%@$ Przepraszam kibicow Wlochow i tych co poszli na faworyta. :rolleyes:
Sedziowanie - oprocz meczu RPA vs Slowenia - to najgorsza strona tych mistrzostw.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490 |
reprezentacja Polski to tym momencie gruba pomyłka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> to już chyba koniec po tym co pokazali dziś
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640 |
Oryginalnie wysłał scottie: [qb]reprezentacja Polski to tym momencie gruba pomyłka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> to już chyba koniec po tym co pokazali dziś[/qb] To już chyba koniec <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> hehe dobre mi sobie, to napewno jest koniec powinieneś powiedzieć Scottie. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> SLAV
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 677
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2002
Posty: 677 |
Oryginalnie wysłał slav007o: [qb] Oryginalnie wysłał scottie: [qb]reprezentacja Polski to tym momencie gruba pomyłka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> to już chyba koniec po tym co pokazali dziś[/qb] To już chyba koniec <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> hehe dobre mi sobie, to napewno jest koniec powinieneś powiedzieć Scottie. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> SLAV[/qb] Niekoniecznie slav <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> . Jeszcze zostało do zagrania 0-6 , lub 0-8 (zależnie od przyjętej zasady) z USA. Choć przez brak sympati dla Korei i dużą sympatię do graczy (u buków) tak bym proponował zagrać chłopakom.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 131
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2001
Posty: 131 |
po wszystkiemu już... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|