Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#147076 10/10/2003 22:42
Dołączył: May 2001
Posty: 1,267
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,267
A propos tematu "Hokej - typy" założonego nie tak dawno i już usuniętego.

Pamiętam rok temu jak dobrze prosperował temat SPD-Hokej.

Od rozpoczęcia się sezonu hokejowego w tym roku już nieraz zastanawiałem się nad wpisaniem swoich typów hokejowych z opisami, ale odstraszał mnie fakt, iż musiałbym pisać na róznych tematach. Jak duży procent uczestników forum gram kilka/kilkanaście meczy hokejowych z lig europejskich, bardzo rzadko z jednej/dwóch lig, a znacznie częściej po 1 (max 2) z 4-6 lig. Wchodzenie na wszystkie te 6 tematów z wpisywaniem po 1 typie mija się z sensem i daje małą przejrzystość.

I tak większośc wypowiadająca się na forum a propos jakiegoś meczu lub kolejki ogranicza się do podania suchego typu 1X2.

W temacie SPD hokej każdy mógłby podać swoich kilka typów (koniecznie z uzasadnieniem), ewentualnie swój rekord. Tak jak w ubiegłorocznym SPD-hokej.

Bonus: Unibet
#147077 10/10/2003 23:07
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Soczi zgadzam się z Tobą w zupełności, ale zabrał się za założenie tego tematu, człowiek, który jak zwykle podał swoje gołe typy. Irytuje mnie to i nie tylko mnie, że każdy chce zakładać sobie nowy temat, bo ma jakąś idee fix.

Soczi nie zmieni to nic, że powstanie taki dział, bo i tak kolejne ludziki będą tam pisać w stylu:
AAAA---BBBB daje na 1, bo tak.

Tak samo w****ia mnie to jak widzę, że jest coś napisanego nowego w Lodowisku do hokeja, a okazuje się, że to zwykłe śmieci.
Proszę bardzo Soczi, załóż nowy temat i podawaj tam typy z opisami, po Tobie będą następni chętni i zrobi się tutaj następny dział Private Picks...Co z tego że się napisze: TYPY TYLKO Z OPISAMI, jak i tak nie będzie to przestrzegane.
Więcej tematów, więcej śmieci, więcej niepotrzebnego szukania na forum.

#147078 11/10/2003 03:06
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Quote
Oryginalnie wysłał Adolf 88:
[qb]Irytuje mnie to i nie tylko mnie, że każdy chce zakładać sobie nowy temat, bo ma jakąś idee fix. [/qb]
Przewrazliwiony jestes Adik. Musisz sie wyluzowac i byc cool <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Wyraz co czujesz pij sprajta...

PS. Nawet nie wiesz jak ciezko kropelkowac tabasco po kilku piatkach. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#147079 11/10/2003 03:40
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
A co Ty tak późno do domu wracasz?? Pozatym Wściekłe psy, nie powinny być Tobie sprzedawane <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#147080 12/10/2003 16:48
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
Czas wpłat wpisowego do konkursu minął 10.10 - wydaje mi się, że należy poinformować uczestników jak to wygląda i określić pulę nagród.

Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#147081 27/11/2003 18:43
Dołączył: Nov 2003
Posty: 129
A
member
member
A Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 129
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#147082 27/11/2003 23:16
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
co ty tu odpierdzielasz za maniane adolf godziny popierniczone
jezeli usuwasz jakies posty to pozmieniaj ich kolejnosc w temacie wedlug godzin -bo potem wchodze do tematu bo jest wyzej na liscie a tam posty z wczoraj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#147083 28/11/2003 23:30
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
ale teraz juz przesadziles pousuwales posty ludzi z typami umieszczone w dobrym temacie

co ty tu wprowadzasz jakas dyktature

ja np chce wiedziec co ludzie na forum chca grac

a ty zaczynasz juz usuwac wszystko jak leci

wez sie kolego opanuj bo robi sie to juz wnerwiajace
pozdrawiam

#147084 29/11/2003 02:32
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
majestic, już raz tu byłes z jakimś swoim kolegą i mieliście bojkotowac ten dział. Teraz włazisz i ponownie mieszasz i starasz sie mnie wpędzać w jakies głupie dyskusje. Wiem, że w private picks robisz furore ze swoim kolegą - Indianem Jonesem(bo ja takowym dla ciebie nie jestem), siedź tam i sobie tam razem piszcie, robicie dobry kabaret. Jak chcesz coś sensownego wnieść tutaj to pisz w odpowiednich miejscach. A jeśli ktokolwiek chce podawać gołe typy i dla ciebie guru jest koleś co ma 2 posty w tym jeden z założonym nowym tematem, to szukaj takich typerów gdzie indziej, albo w dziale "Nasze kupony"

I nie staraj sie odpowiadać na mojego posta, bo wszystko w nim zostało jasno i klarownie wytłumaczone.

#147085 21/12/2003 06:50
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Goni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Pozdrawiam i "Diablom" jak nalepiej zycze, ale tak z Adolfem (tez go kocham itd <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ) moglibyscie bardziej pilnowac "kto, co i kiedy" ( oczywiscie tylko tu na forum) bo czasem ja stary czlowiek juz sie gubie, niby miłe takie zamieszanie i fajne, ale jak ja juz sie czasem musze domyslac, to co ma mlodziez myslec.

A niech sie ... uczą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ale to nie tak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#147086 21/12/2003 13:19
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Hehe Bron czasem jedno z nas zapomina się wylogować, a że mnie nie ma ostatnio zbyt często w domu, to Goni pilnuje żeby nie założono tematu: Czy działa Wam już Exkepkt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Poźniej mi sie obrywa...

Pozdrawiam

#147087 21/12/2003 13:30
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Widze. Ot czasem to nie"dzwieczna" jest robota.

Hejki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

#147088 21/12/2003 15:07
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
to nie"dzwieczna" jest robota

Nikt Ci nie podziekuje (nawet ja), a ...bią to wszyscy(nawet ja) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Hejki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

I juz sie biore do roboty.


Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, Sensei, betowiec, rymoholik, alfa, ANZELMO, aker), 1,927 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,408
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1