uke:"> uke:">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 11 1 2 8 9 10 11
#14705 18/06/2002 21:37
Dołączył: May 2002
Posty: 138
J
member
member
J Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 138
Potwierdzam:
Squillari <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:

Bonus: Unibet
#14706 18/06/2002 22:13
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
****a jebana Coetzer <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#14707 18/06/2002 22:16
Dołączył: May 2002
Posty: 148
L
member
member
L Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 148
jak ty się ****a wyrażasz vodzior!!!!!!!

#14708 19/06/2002 00:18
Dołączył: Dec 2001
Posty: 147
C
member
member
C Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 147
Chyba zacznę grać w rzutki albo coś...

#14709 19/06/2002 00:33
Dołączył: Jul 2001
Posty: 704
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 704
Sędziowanie na tym mundialu to katastrofa. Wszystkiemu jest winna FIFA za obsadę do poszczególnych meczy. I to nie jest problem tylko tych mistrzostw, te błędy powtarzają się.
Więc na czarną listę wystawiam FIFĘ dla której straciłem szacunek.

#14710 19/06/2002 20:15
Dołączył: Apr 2002
Posty: 713
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 713
Quote
Oryginalnie wysłał jacku2:
[qb]
to juz koniec z graniem w tych mistrzostwach.
Zwyciezyli ci co nie obstawiali i gratuluje Wam.
[/qb]
Zwciezyli ci co grali i trafiali.
Akurat ja osobiscie jestem baardzo zadowolony z tych mistrzostw, dzieki "niespodziankom" - dziekuje wam niespodzianki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> . Pozdro&powo.

#14711 20/06/2002 03:17
Dołączył: May 2002
Posty: 138
J
member
member
J Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 138
J*****LAHTI <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:

#14712 20/06/2002 04:00
Dołączył: Jun 2002
Posty: 165
C
Cam Offline
member
member
C Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 165
widze ze nie tylko ja wtopilem na lathi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#14713 20/06/2002 18:06
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
Quote
Oryginalnie wysłał borsuk:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał jacku2:
[qb]
to juz koniec z graniem w tych mistrzostwach.
Zwyciezyli ci co nie obstawiali i gratuluje Wam.
[/qb]
Zwciezyli ci co grali i trafiali.
Akurat ja osobiscie jestem baardzo zadowolony z tych mistrzostw, dzieki "niespodziankom" - dziekuje wam niespodzianki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> . Pozdro&powo.[/qb]
ja przestalem obstawiac MŚ po remisie Francji z Urugwajem i dobrze na tym wyszedlem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

McKracken

#14714 21/06/2002 00:30
Dołączył: May 2002
Posty: 400
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 400
A ja w zupelnie innym tonie.
THANK YOU VERY MUCH Daniilidou :5gw:

#14715 21/06/2002 00:59
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
T
veteran
veteran
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
pomyłka, przepraszam

#14716 21/06/2002 20:26
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
kolejny mecz na mistrzostwach i sedzia wypacza wynik(Niemcy - USA)po prostu jebac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: sedziow

#14717 22/06/2002 04:32
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259
:rolleyes:

#14718 22/06/2002 04:33
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259
Quote
Oryginalnie wysłał smoq34:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał vodzior:
[qb]kolejny mecz na mistrzostwach i sedzia wypacza wynik(Niemcy - USA)po prostu jebac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: sedziow[/qb]
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
Szczęście sprzyja lepszym,nawet sędziowie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#14719 22/06/2002 05:43
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
niestety <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#14720 22/06/2002 13:09
Dołączył: May 2002
Posty: 400
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 400
Quote
Oryginalnie wysłał Piwosz:
[qb]A ja w zupelnie innym tonie.
THANK YOU VERY MUCH Daniilidou :5gw: [/qb]
Podtrzymuje swoje zdanie po wygranej z Henin <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Greczynko-chyba sie w tobie zakochalem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#14721 22/06/2002 15:17
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
H
hpc Offline
H Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
Witam
To będzie nieco przewrotny post.
Trafiłem grubą dublę:
Niemcy 1
Korea X
ale chyba niezasłużenie.

I zastanawiam się, czy gdyby Krzynówek trafił do siaty na początku meczu z Koreą to nie byłoby jakiegoś faulu!!!!!!.

Sędziowanie na tych mistrzostwach, to rzecz tak skandaliczna, że to się po prostu w pale nie mieści.

#14722 22/06/2002 15:22
Dołączył: Mar 2002
Posty: 677
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 677
To nie skandal - to szmaciarstwo!
Zastanawiam się co by było, gdyby po ewidentnym drukowaniu podczas meczu cała drużyna opuściła boisko?

#14723 22/06/2002 15:28
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
MISTRZOSTWA ŚWIATA KOREA & JAPONIA 2002 - MISTRZOSTWA CUDÓW

Gospodarze mygrywają z każdym, nawe jeśli ktoś im strzeli gole to i tak nie trzeba rywalom tych bramek zaliczać.

pozdrawiam
gherman [rakieta44.w.interia.pl]

#14724 22/06/2002 15:30
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Quote
Oryginalnie wysłał hpc:
[qb]Witam
To będzie nieco przewrotny post.
Trafiłem grubą dublę:
Niemcy 1
Korea X
ale chyba niezasłużenie.

I zastanawiam się, czy gdyby Krzynówek trafił do siaty na początku meczu z Koreą to nie byłoby jakiegoś faulu!!!!!!.

Sędziowanie na tych mistrzostwach, to rzecz tak skandaliczna, że to się po prostu w pale nie mieści.[/qb]
Zacząłem pierwszy pisać o tym na tym forum, jakie to sędziowanie jest -nazwijmy to - spektakularne. Zdanie swe podtrzymuję, finału z udziałem Koreańców mi sie nie chce oglądać bo znam już zwycięzce...
Dziś dodam realizatorów koreańskich odpowiedzialnych za powtórki z akcji. Zauważcie jak skrzętnie ukrywane i maskowane są wypaczenia sędziowskie, które sa na korzyść skośnych. Dziś był ku temu wspaniały przykład. Po tym jak był rzekomy spalony hiszpanów, mieliśmy okazję zobaczyć w powtórce mordę (nie twarz) jakiegoś Lee, którego i tak nie odróżniam od pozostałych.
Nie chce mi sie już ogądać tak stronniczych relacji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:
Pozdrawiam

P.S. A o obstawianiu MŚ to już nawet nie myśle

Strona 10 z 11 1 2 8 9 10 11

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, $-man, rafal08, forty, rymoholik, burbon, Akhu, Sensei, betowiec), 2,491 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,287
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1