Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 11 z 11 1 2 9 10 11
#14725 22/06/2002 15:50
Dołączył: Mar 2002
Posty: 677
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 677
Najlepsi sędziowie powinni dostać listy gratulacyjne z wąglikiem, a co najniej głowę konia do pościeli, no ewentualnie trochu pawulony na rozlużnienie.

Bonus: Unibet
#14726 22/06/2002 16:53
Dołączył: Mar 2002
Posty: 37
J
newbie
newbie
J Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 37
Ale czemu tu się dziwić,skoro tak skompromitowany s****iel jak blatter,zostaje po raz kolejny szefem tej największej na świecie organizacji mafijnej(sorry-piłkarskiej).Sprzedały skośnookie skakańce parę hiundajów i zaspokoiły pana "blattera-czyste ręce" i paru krewnych i znajomych królika.
A kogo obchodzi,że kilkaset milionów maluczkich zgrzyta zębami,kiedy widzi z gwizdkiem jakiegoś s****ysyna,który do tej pory gwizdał tylko na owce,jaki albo na swoją żonę.
Niech idzie *******ony blatter w ślady swojego odpowiednika na naszym podwórku-herr dziurowicza.I niech mu ziemia jak najcięższą będzie,żeby kiedyś spod niej nie wylazł jak zombie jakiś.****a,ale jestem rozgoryczony. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: blatter i spółka.

A ja się dziwię tym żółtkom.Cieszą się z tego,mimo że widzą dokładnie co jest grane.Głowę daję,że gdyby to samo robili z Polakami,co robią z nimi miałbym takiego kaca moralnego,że nie przyszłoby mi do głowy cieszyć się z tego.
Dla mnie te mistrzostwa już się dawno skończyły.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: mi się chce na taki mundial.

A jak ma je ktoś wygrać,to niech to będzie chociaż Turcja,bo na razie oni jako jedyni nie mogą się pochwalić prezentami od sprawiedliwych czarnych s****ysynów w kolorach tęczy.A wręcz przeciwnie.I niech tak się stanie.Romantyczne zakończenie czarnych mistrzostw <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
Nigdy więcej.I pomyśleć,że był pomysł,żeby odbywały się co dwa lata.Zgroza!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:

#14727 22/06/2002 17:16
Dołączył: May 2002
Posty: 87
D
journeyman
journeyman
D Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 87
Quote
Oryginalnie wysłał Jarkołak:
[qb]Ale czemu tu się dziwić,skoro tak skompromitowany s****iel jak blatter,zostaje po raz kolejny szefem tej największej na świecie organizacji mafijnej(sorry-piłkarskiej).Sprzedały skośnookie skakańce parę hiundajów i zaspokoiły pana "blattera-czyste ręce" i paru krewnych i znajomych królika.
A kogo obchodzi,że kilkaset milionów maluczkich zgrzyta zębami,kiedy widzi z gwizdkiem jakiegoś s****ysyna,który do tej pory gwizdał tylko na owce,jaki albo na swoją żonę.
Niech idzie *******ony blatter w ślady swojego odpowiednika na naszym podwórku-herr dziurowicza.I niech mu ziemia jak najcięższą będzie,żeby kiedyś spod niej nie wylazł jak zombie jakiś.****a,ale jestem rozgoryczony. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: blatter i spółka.

A ja się dziwię tym żółtkom.Cieszą się z tego,mimo że widzą dokładnie co jest grane.Głowę daję,że gdyby to samo robili z Polakami,co robią z nimi miałbym takiego kaca moralnego,że nie przyszłoby mi do głowy cieszyć się z tego.
Dla mnie te mistrzostwa już się dawno skończyły.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: mi się chce na taki mundial.

A jak ma je ktoś wygrać,to niech to będzie chociaż Turcja,bo na razie oni jako jedyni nie mogą się pochwalić prezentami od sprawiedliwych czarnych s****ysynów w kolorach tęczy.A wręcz przeciwnie.I niech tak się stanie.Romantyczne zakończenie czarnych mistrzostw <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
Nigdy więcej.I pomyśleć,że był pomysł,żeby odbywały się co dwa lata.Zgroza!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: [/qb]
Jarkołaku,turcja również otrzymała prezent od panów w czerni;mecz turcja-kostaryka gdzie liniowy był 12 zawodnikiem turcji(3 bardzo groźne sytuacje dla kostaryki zostały odgwizdane jako spalone)więc turcy nie muszą tak bardzo płakać-pozdrawiam

#14728 22/06/2002 19:48
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,139
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,139
jarkołak>>> straszne ale prawdziwe
choć wg mnie trochę przesadziłeś z tym dziurowiczem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#14729 22/06/2002 20:30
Dołączył: Mar 2002
Posty: 37
J
newbie
newbie
J Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 37
Dagon...masz rację co do tych spalonych,ale ten genialny sędzia stał przez obie części meczu na jednej stronie boiska...i w pierwszej połowie też podnosił semafor jak mu się podobało.A poza tym,żeby na tym mundialu pojawił się tylko problem spalonych.Offside'y to betka w porównaniu z całą resztą.
Majox...z tym dziurowiczem to było tylko przywołanie analogii.Nic więcej.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: z głębokości moich wnętrzności jeszcze raz na blattera...

#14730 24/06/2002 01:34
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
J
veteran
veteran
J Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
właśnie sobie przeczytałem że z lekkoatletycznej ekstraklasy spadły polki mimo zajęcia 6 bezpiecznego miejsca bo 8 włoszki jako gospodynie przyszłorocznych zawodów nie mogą spaść
dlatego na czarną listę wpisuję POLSKICH DZIALACZY LEKKOATLETYCZNYCH za to że dają z siebie robić idiotów i MIĘDZYNARODOWYCH DZIAŁACZY LEKKOATLETYCZNYCH za to że robią z nas idiotów
parówkowym skrytożercom stanowczo mówimy NIE

#14731 25/06/2002 23:37
Dołączył: Nov 2001
Posty: 831
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 831
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: Llodra , oby cię tak stado wyposzczonych cyganiaków w pape pojechało

#14732 26/06/2002 15:33
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
W
WK Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
W Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Quote
Oryginalnie wysłał Jarkołak:
[qb]
A ja się dziwię tym żółtkom.Cieszą się z tego,mimo że widzą dokładnie co jest grane.Głowę daję,że gdyby to samo robili z Polakami,co robią z nimi miałbym takiego kaca moralnego,że nie przyszłoby mi do głowy cieszyć się z tego.
odbywały się co dwa lata.[/qb]
Koreanczycy maja calkiem inna mentalnosc niz Polacy i wg mnie wiekszosc uwaza, ze pomoc sedziow zalatwoina przez sprytnych dzialaczy jest jak najbardziej OK. Do tego odpowiedznia propaganda w gazetach i TV i juz wszyscy wiedza, ze z Hiszpania wygrali dzieki "cudownej diecie Gusa Hiddinga <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> " )

A jak pisalem przed MS, ze tego sie trzeba spodziewac to kazdy mowil, ze jestem uprzedzony do Koreanczykow i ze oni wola honorowo przegrac.

Wojtek

#14733 26/06/2002 16:39
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Proponuję mało przesądnym załozyć temat CZARNA LISTA C.D. -oby nie Nastąpił... , gdyż ten już przekroczył 200 postów.

#14734 27/06/2002 04:39
Dołączył: Jun 2002
Posty: 56
J
journeyman
journeyman
J Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 56
Quote
Oryginalnie wysłał SebaS.... ...:
[qb] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: S <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: Z <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: K <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: O <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: Ł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: A[/qb]
Sebas powiedz co to znaczy szkola...(oczywiscie w kontekscie bukmachers..etc)
czy to znaczy ze tak jak Wy uwazacie fachowcy gora 2-pozycje na kuponie.....to macie racje bo tylko takim sposobem cos zarobilem,ale wkurza mnie to bo to zadna sztuka najczesciej na 10 poz mam 7-8 trafionych i jest to dla mnie wieksza satysfakcja niz obstawianie singli lub duble co prada to prawda bo to mi wychodzi w 90% ale nie zaliczam sie do "wariatow" ktorzy graja za wielka kase a fatygowanie sie do punktu po 20-30 zl nie ma sensu wole regularnie przegrywac po piataku i raz na kwartal odrabiac straty,chociaz dzisiaj przyznaje na Malme w P.Sw odrobilem w czesci mundialowe straty

#14735 27/06/2002 04:48
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
srodowe mecze Wimbledonu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> :eek: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#14736 27/06/2002 14:40
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
Quote
Oryginalnie wysłał jacku2:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał SebaS.... ...:
[qb] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: S <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: Z <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: K <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: O <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: Ł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: A[/qb]
Sebas powiedz co to znaczy szkola...(oczywiscie w kontekscie bukmachers..etc)
czy to znaczy ze tak jak Wy uwazacie fachowcy gora 2-pozycje na kuponie.....to macie racje bo tylko takim sposobem cos zarobilem,ale wkurza mnie to bo to zadna sztuka najczesciej na 10 poz mam 7-8 trafionych i jest to dla mnie wieksza satysfakcja niz obstawianie singli lub duble co prada to prawda bo to mi wychodzi w 90% ale nie zaliczam sie do "wariatow" ktorzy graja za wielka kase a fatygowanie sie do punktu po 20-30 zl nie ma sensu wole regularnie przegrywac po piataku i raz na kwartal odrabiac straty,chociaz dzisiaj przyznaje na Malme w P.Sw odrobilem w czesci mundialowe straty[/qb]
No to bardzo fajnie ze wolisz regularnie przegrywac po piataku, tak gra znakomita wiekszosc klientow punktow sts i profa.
Przeciez buki musza na kims zarabiac.
A gra "wariatow" za "wielka kase" to rzecz relatywna - jesli twoj caly kapital wynosi 100zeta to masz racje ze grasz po piataku, ale dajac 10 typow na kupon, masz prawie zadne szanse pomnozenia go kiedykolwiek.
Natomiast jesli ktos gra za "wielka kase" to zapewne jego kapital jest znacznie, znacznie wiekszy od twojego. Good Luck, anyway!!!

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

ja tam wole byc "wariatem" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

McKracken

#14737 27/06/2002 19:28
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: tenis a w szczegolnosci <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: Wimbledon

#14738 28/06/2002 00:32
Dołączył: May 2002
Posty: 83
F
journeyman
journeyman
F Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 83
CANAS <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: co przegrywa z jakims cieniasem majac juz 3 pilki meczowe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:

#14739 28/06/2002 02:57
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Quote
Oryginalnie wysłał vodzior:
[qb] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: tenis a w szczegolnosci <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: Wimbledon[/qb]
Ja też sie przyłącze, po MŚ i Wimbledonie buki sie nieźle nachapią...

#14740 28/06/2002 05:20
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Chłopaki otwórzcie nowy temacior, bo ten już powyżej 200 postów, nie wiem kto powinien zamknąć ten, ale że widzę iż nikt już od dłuższego czasu się nie kwapi z otwarciem nowego topica to ja to zrobię. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

SLAV

Strona 11 z 11 1 2 9 10 11

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (burbon, rafal08, 11kera11, aker), 2,325 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,196
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1