|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562 |
jeden dzien zwykle max dwa ..... ile razy jeszcze bedziecie zadawac to pytanie<MYSLI>:P??
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,020
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,020 |
Panowie zlecilem wczoraj wieczor swoja pierwsza wyplate z Unibetu na INteligo mam pytanko kiedy moge sie spodziewac kasy na koncie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Panowie zlecilem wczoraj wieczor swoja pierwsza wyplate z Unibetu na INteligo mam pytanko kiedy moge sie spodziewac kasy na koncie? w poniedzialek, moze wtorek
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,020
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,020 |
WItam
Czy jesli zlecilem swoja 1 w yplate na konto w cwartek wieczor i jeszcze domnie nie doszla moge juz zlecic nastepna?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
WItam
Czy jesli zlecilem swoja 1 w yplate na konto w cwartek wieczor i jeszcze domnie nie doszla moge juz zlecic nastepna? tak
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
Czy ktoś się orientuje czy w najbliższym czasie planowana jest jakaś promocja dla starych graczy powracających ? Bo zastanawiam się nad wpłatą do tego buka .
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727 |
Poprzez który bank najlepiej wpłacić przelewem, żeby kasa jak najszybciej dotarła do unibetu?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 251
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2005
Posty: 251 |
Nie ma jak Unibet wycofuje ofertę Bayernu z Burghousen w ostatniej chwili.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246 |
Unibet coś zaniedbuje starych grajków  nie pamiętam żeby ostatnio zaprosili mnie do gry 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681 |
Heh, znowu dostałem bonus na grę w kasynie, tym razem 10€. Przedtem dawali po 5€, widać, że mało kto wypłaca 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,460
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,460 |
No właśnie też dostałem te 10 euro, ale coś nie mogę ich zamienić na żetony(konto mam w USD). Wie ktoś ocb?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,423
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,423 |
Mam pytanie jak dostanie sie bonus od depozytu, i przegra kase przed obroceniem go. To potem przy koljenej wplacie dalej musze obracac stary bonus? chodzi mi o to ze 3 miesiace temu podwoili mi depozyt. Nie obrocilem tej kasy (przegralem wszystko) i teraz wygralem troche kasy we freerollu i zablokowala mi sie po przelaniu na zwykle konto. Nie moge jej ani wplacic spowrotem na pokera ani wyplacic... Myslicie ze oni chca zebym za nowe środeki obracal bonus ktorego juz przegralem ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 251
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2005
Posty: 251 |
Panowie napiszcie czy tylko ja mam takie problemy ze stroną Unibetu.Wszystko muli jak cholera łącznie z Live bettingiem.Przez tą zamułę 2 razy zatwierdziło mi jeden kupon
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 2,738
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 2,738 |
Muli jak cholera u mnie to samo
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246 |
u mnie strona główna ładuje się expresowo ale dalej, poruszanie się po głębi zajmuje już zdecydowanie więcej czasu...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
kurde znowu zamula :/ a bylo juz ok po poludniu fuck co to za dziadostwo?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 279
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2003
Posty: 279 |
orientuje sie ktos jak to było w regulaminie promocji 100+100 w unibecie , czy mozna było zrobic obrót poprzez zdarzenia dwudrogowe powyrzej kursu 1.7 czy nie? Zrobiłem obrót na MLB po kursach wyzszych jak 1.7 czy moge wypłacic kase??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
|
|
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060 |
orientuje sie ktos jak to było w regulaminie promocji 100+100 w unibecie , czy mozna było zrobic obrót poprzez zdarzenia dwudrogowe powyrzej kursu 1.7 czy nie? Zrobiłem obrót na MLB po kursach wyzszych jak 1.7 czy moge wypłacic kase?? najlepiej sprobuj wyplacic i jesli nie bedziesz mogl to napisze ci ze mozesz wyplacic tyle i tyle a resztą bonusu musisz jeszcze obrocic
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 631
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2006
Posty: 631 |
juz kiedys wplacalem kase do unibet ale wtedy promocja byla i mam pytanie. Wplacam przez mb powiedzmy 800 zł stawiam mecz za 100 zł kupon przegrywa. Wyplacam wszystko tj 700 zł na konto bankowe. moge tak ?!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
juz kiedys wplacalem kase do unibet ale wtedy promocja byla i mam pytanie. Wplacam przez mb powiedzmy 800 zł stawiam mecz za 100 zł kupon przegrywa. Wyplacam wszystko tj 700 zł na konto bankowe. moge tak ?! Jesli te 800zl wplacasz w promocji to nie mozesz ich wyplacic przed zakonczeniem promocji. Tym bardziej jak dostajesz cos gratis od unibetu. Jeli kase nie uczestniczy w promocji to mozesz sobie wyplacac,ale na to z rodlo z ktorego wplacales
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|