Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 12 1 2 8 9 10 11 12
Abati_ #1457834 03/08/2007 22:09
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
jeden dzien zwykle max dwa ..... ile razy jeszcze bedziecie zadawac to pytanie<MYSLI>:P??

Bonus: Unibet
Abati_ #1459226 04/08/2007 05:35
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,020
old hand
old hand
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,020
Panowie zlecilem wczoraj wieczor swoja pierwsza wyplate z Unibetu na INteligo mam pytanko kiedy moge sie spodziewac kasy na koncie?

Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Originally Posted by Katalonya
Panowie zlecilem wczoraj wieczor swoja pierwsza wyplate z Unibetu na INteligo mam pytanko kiedy moge sie spodziewac kasy na koncie?

w poniedzialek, moze wtorek

yaaho #1463790 05/08/2007 21:52
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,020
old hand
old hand
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,020
WItam

Czy jesli zlecilem swoja 1 w yplate na konto w cwartek wieczor i jeszcze domnie nie doszla moge juz zlecic nastepna?

Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Originally Posted by Katalonya
WItam

Czy jesli zlecilem swoja 1 w yplate na konto w cwartek wieczor i jeszcze domnie nie doszla moge juz zlecic nastepna?
tak

yaaho #1465116 06/08/2007 04:09
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
Czy ktoś się orientuje czy w najbliższym czasie planowana jest jakaś promocja dla starych graczy powracających ? Bo zastanawiam się nad wpłatą do tego buka .

Piecia #1465226 06/08/2007 04:36
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
Poprzez który bank najlepiej wpłacić przelewem, żeby kasa jak najszybciej dotarła do unibetu?

Dołączył: Apr 2005
Posty: 251
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Apr 2005
Posty: 251
Nie ma jak Unibet wycofuje ofertę Bayernu z Burghousen w ostatniej chwili.

Yakuza #1473112 09/08/2007 02:32
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
Unibet coś zaniedbuje starych grajków frown nie pamiętam żeby ostatnio zaprosili mnie do gry smile

Abati_ #1473494 09/08/2007 04:05
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
Heh, znowu dostałem bonus na grę w kasynie, tym razem 10&#8364;. Przedtem dawali po 5&#8364;, widać, że mało kto wypłaca laugh

_Way_ #1477020 10/08/2007 05:25
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,460
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,460
No właśnie też dostałem te 10 euro, ale coś nie mogę ich zamienić na żetony(konto mam w USD). Wie ktoś ocb?

Kopytko #1482023 11/08/2007 18:06
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,423
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,423
Mam pytanie jak dostanie sie bonus od depozytu, i przegra kase przed obroceniem go. To potem przy koljenej wplacie dalej musze obracac stary bonus? chodzi mi o to ze 3 miesiace temu podwoili mi depozyt. Nie obrocilem tej kasy (przegralem wszystko) i teraz wygralem troche kasy we freerollu i zablokowala mi sie po przelaniu na zwykle konto. Nie moge jej ani wplacic spowrotem na pokera ani wyplacic... Myslicie ze oni chca zebym za nowe środeki obracal bonus ktorego juz przegralem ?

Bebok #1482836 11/08/2007 22:49
Dołączył: Apr 2005
Posty: 251
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Apr 2005
Posty: 251
Panowie napiszcie czy tylko ja mam takie problemy ze stroną Unibetu.Wszystko muli jak cholera łącznie z Live bettingiem.Przez tą zamułę 2 razy zatwierdziło mi jeden kupon

Yakuza #1482875 11/08/2007 23:04
Dołączył: Feb 2003
Posty: 2,738
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 2,738
Muli jak cholera u mnie to samo

dampan #1482879 11/08/2007 23:05
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
u mnie strona główna ładuje się expresowo ale dalej, poruszanie się po głębi zajmuje już zdecydowanie więcej czasu...

Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
kurde znowu zamula :/ a bylo juz ok po poludniu fuck co to za dziadostwo?

raiders_ #1487941 13/08/2007 04:52
Dołączył: Nov 2003
Posty: 279
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Nov 2003
Posty: 279
orientuje sie ktos jak to było w regulaminie promocji 100+100 w unibecie , czy mozna było zrobic obrót poprzez zdarzenia dwudrogowe powyrzej kursu 1.7 czy nie? Zrobiłem obrót na MLB po kursach wyzszych jak 1.7 czy moge wypłacic kase??

Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
Originally Posted by Bógmacher
orientuje sie ktos jak to było w regulaminie promocji 100+100 w unibecie , czy mozna było zrobic obrót poprzez zdarzenia dwudrogowe powyrzej kursu 1.7 czy nie? Zrobiłem obrót na MLB po kursach wyzszych jak 1.7 czy moge wypłacic kase??
najlepiej sprobuj wyplacic i jesli nie bedziesz mogl to napisze ci ze mozesz wyplacic tyle i tyle a resztą bonusu musisz jeszcze obrocic

Dołączył: Nov 2006
Posty: 631
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 631
juz kiedys wplacalem kase do unibet ale wtedy promocja byla i mam pytanie.
Wplacam przez mb powiedzmy 800 zł stawiam mecz za 100 zł kupon przegrywa. Wyplacam wszystko tj 700 zł na konto bankowe.
moge tak ?!

rozmus #1488871 13/08/2007 18:22
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Originally Posted by rozmus
juz kiedys wplacalem kase do unibet ale wtedy promocja byla i mam pytanie.
Wplacam przez mb powiedzmy 800 zł stawiam mecz za 100 zł kupon przegrywa. Wyplacam wszystko tj 700 zł na konto bankowe.
moge tak ?!

Jesli te 800zl wplacasz w promocji to nie mozesz ich wyplacic przed zakonczeniem promocji.
Tym bardziej jak dostajesz cos gratis od unibetu.

Jeli kase nie uczestniczy w promocji to mozesz sobie wyplacac,ale na to z rodlo z ktorego wplacales

Strona 10 z 12 1 2 8 9 10 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, forty, latajaca_holenderka, alfa, Lukasz111, $-man, rymoholik, burbon), 2,728 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,415
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1