Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 18 1 2 5 6 7 8 9 17 18
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,212
veteran
veteran
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,212
zgadzam sie z konstruktorem, ze na zmiany juz w tej edycji absolutnie za pozno. malo tego jestem rowniez zdania, ze tak naprawde to tylko teraz jest taki kocioł, bo to jest poczatek i po pierwsze ludzie moga sie sypac i orezygnowac jesli np. nie wyjdzie im kilka kolejek
poza tym mysle ze pozniej bedzie znacznie wiekszy procent uzywania chocby strzelcow bramek czy jakichs innych ciekawostek, sam mysle o takim graniu, ale na razie na te kolejke wybralem gre na 1x2
mam pewien pomysl na gre w tym konkursie i pranie pokaze czy byla to sluszna koncepcja...
niech chlopaki pokopia ze 3-4 kolejki i zobaczycie co sie bedzie dzialo, na razie trzeba jakos ruszyc, oby zaczac na plus, a potem jechac ze swoja strategia, z ktora wietrze cos "ugrać"
hehe podoba mi sie kilka gadzetow do wygrania smile

poza tym zerowy procent glosów w ankiecie mobilizuje do pokazania czegos

konstruktor, a Ty juz podajesz liste osob z ktora mozesz przegrac czy co? czyzby to byl jakis zabieg majacy na celu ze w razie czego mowiles ...hehe zeby ludzie nie oczekiwali od Ciebie cudow, no fakt lepiej nie startowac z pozycji faworytów smile hehe nie mydl oczu opinii o jakichs fachowcach w osobie mojej smile

zapowiada sie niezła walka !

Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760
Ale ja nie mydle oczu. Poza 2 czy 3 osobami, ktore sa mi nieznane moge smialo napisac, ze reszta prezentuje bardzo dobry poziom.

Co do tego, ze chce wygrac to nie ma watpliwosci, przeciez na tym ta zabawa polega.

mysle, ze stac mnie na osiagniecie yieldu w granicach 20 % na przestrzeni sezonu. Czy to wystarczy do zwyciestwa to sie okaze.

Ja mam taka prace, ze mam duzo czasu zeby sie zajmowac tym co kocham czyli angielska pilka. Poza tym wyprowadzilem sie od mojej eks w maju i mam na nowej chacie Skysports. A sobotni program na tej stacji to :

9.00 zapowiedzi kolejki w angielskich ligach
12.00 1 mecz dnia
15.00 relacje ze spotkan na Skysports news
17.00 2 mecz dnia
19.00 do bialego rana - podsumowania kolejki we wszystkich 4 ligach smile


W niedziele 2 mecze na zywo .

Wiec jesli skoncze powiedzmy 15 czy 20 to znaczy, ze powinienem sobie poszukac innego zajecia bo trace swoj i innych czas.

Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760
A tak zupelnie z innej beczki to podziekowania dla Conrada i [T]-errora za stworzenie jak najlpeszych warunkow do rozwoju British Clubu.


Mamy wlasny dzial hura

Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,212
veteran
veteran
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,212
to jesli konstruktor masz taki dostep do nizszych lig w postaci skrotow i bedziesz je ogladal to moze po kazdej kolejce moglbys zapodac jakies krotkie informacje w postaci wlasnej analizy kto zaprezentowal sie dobrze, kto fatalnie itd
takie wlasne odczucia, bo owszem bedzie trzeba czytac relacje pomeczowe z Albionu, ale taka pigułka oj bylaby na wage złota smile

hehe a nie ma skysports w jakiejś Vectrze albo cos? hehe (pytanie retoryczne)

no a jeszcze jakby tak kazdy z tych 35 osob wrzucil choc jedna analize na dana kolejke do dzialu lig angielskich. oj ale by bylo....ale chyba sie za bardzo rozmarzylem smile

Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,383
La Furia Roja
La Furia Roja
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,383
Feel-Tsu w miare mozliwosci i czasu.. czemu nie wink

tak wiec.. czekamy na rozegranie kilku kolejek..
no oby wasze przeczucia sie sprawdzily i ten mlyn troche zmalal
a to co zrobiles konstruktor na 1str 1kolejki.. dobra robota
po sezonie Ci poleje hehe

pozdr

Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,051
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,051

Wbiło mnie w fotel, gdy przeczytałem o sobie, że jestem "znawcą ligi angielskiej". W Anglii nie byłem, nie czytam angielskich gazet, nie mam TV z relacjami z meczów, ale chyba konstruktor faktycznie stawia jakąś zasłonę dymną wink
Mimo wszystko hasło BIJ MISTRZA obowiązuje. grin

Originally Posted by Feel-Tsu
no a jeszcze jakby tak kazdy z tych 35 osob wrzucil choc jedna analize na dana kolejke do dzialu lig angielskich. oj ale by bylo....ale chyba sie za bardzo rozmarzylem smile

Ja już tak robiłem w końcówce ubiegłego sezonu, mam nadzieję, że w tym więcej osób tak będzie robiło.

Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Originally Posted by konstruktor1
A tak zupelnie z innej beczki to podziekowania dla Conrada i [T]-errora za stworzenie jak najlpeszych warunkow do rozwoju British Clubu.


Mamy wlasny dzial hura

Lizus wink

co do osob ktorych wymieniles, co nie wzieli udziału w konkursie , to zero strat , bo nieobecni nie maja racji , zwycięzca naszego konkursu jest najszepszym znawcą brytyjskiej piłki na mecz.pl i tyle smile

Samych trafnych typow wszystkim życzę i tylko troszeczke gorszych od moich wink

POZDRO
ELDO

Dołączył: Jul 2006
Posty: 188
M
member
member
M Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 188
mam takie pytanie,

czy mozna podawać typy na "raty", tzn. dziś np. 2 typy, a w następne dni, kolejne 3?


pozdrawiam

Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760
Niestety nie mozna. Wszystkie 5 typow musi sie znalezc w jednym poscie.

Pozdrawiam

Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
To prawda osobny dział to wielki sukces konstruktora, [T]-errora czy też Eldorado za to brawa piwo

Jeśli chodzi o pisanie analiz to ja oczywiście będę je pisał w lidze angielskiej. Pod koniec sezonu miałem fajną serię i mam nadzieję, że teraz będzie podobnie smile . W końcu trzeba na emeryturę odłożyć. Starzeje się na forum strasznie smile .

Sezon 2007/2008 zapowiada się pasjonująco. Już na stracie przekonanym się czy znowu Liverpool wystartuje słabo i mozlonie będzie się piął w górę tabeli ligowej?. Ciekawe co to z Manchesterem City widziałem wielkie przetasowania w ich kadrze. Moim zdaniem geniusz Svena Gorana Erikssona poznamy już na początku sezonu. Oczywiście także szukamy wśród beniaminków nowego Redaing. Myślę, że niespodzianką może być Sunderland. W Championship łoili przeciwników, aż miło się patrzyło. Outsiderem rozgrywek będzie pewnie Derby County. Pamiętam jak pod koniec sezon redaktorzy angielscy zrobili podsumowanie dokonań drużyn wchodzących z baraży. Oj wyglądało to bardzo źle. Z resztą daleko szukać nie musimy Watford FC jest najlepszym przykładem tej tezy.

Okej, bo uciekłem za daleko. Dla mnie jest to pierwszy konkurs na mecz.pl więc będzie ciekawie. Nie nastawiam się na nic, bo jednak dla mnie najważniejsza jest liga polska, ale Premiership też mam w sercu.

Powodzenia wszystkim startuje w sobotę o 13:45 piwo

.::Think Twice::. Ignorator.

Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760
Najwieksza w tym zasluga [T]-errora. piwo

Chcialem zapytac Ignorator czy bedziesz zakladal co tydzien tematy o Premiership, tak jak to robiles w zeszlym sezonie?

Pozdrawiam

Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Postaram się oczywiście to robić, ale narazie przeprowadzam się i mam sporo spraw na głowie. Pomimo trudności jednak jestem w necie smile . Więc na pewno tematy o Premiership będą. Problem jest zawsze taki, że daje pracy bez kursów, bo je wrzucam ręcznie.

.::Think Twice::. Ignorator.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,063
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,063
Witam.
Jest możliwość zapisu do konkursu?

Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Lista uczestników jest już zamknięta.

Dołączył: Feb 2006
Posty: 4,409
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 4,409
Czy typy na daną kolejkę muszą być podane przed rozpoczeciem 1 meczu np. w sobotę czy moge sobie podac typy dopiero w niedziele, bo nie znalazlem tego nigdzie w regulaminie.
dzieki za odpowiedź pozdrawiam smile

Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760
Mozna podac w niedziele. Jednak musza sie wszystkie odbyc w niedziele.

Pozdrawiam

Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,711
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,711
Jeśli chodzi o sprawę max 2 powtarzających się z mojej strony sytuacja wyglądała tak , że typy , które wyglądały dla mnie najlepiej nie były wcześniej użyte przez żadnego uczestnika. Szczerze mówiąc , zdziwiłem się tym zamieszaniem. Tak jak pisał konstruktor do dyspozycji w ciągu każdego weekendu/środku tygodnia będzie przeszło 600 typów. Z tego co widzę na dzień wczorajszy zablokowanych jest 20 po typowaniu 20 uczestników (3,3%). Moim zdaniem będzie dużo ciekawiej z niż bez takiego ograniczenia a i uczestnicy będą musieli się nieco bardziej postarać smile Świetnie , że można grać U/O . W głosowaniu mnie nie ma , a szkoda bo 0% dodatkowo by zmobilizowało smile Pozdrawiam i powodzenia nadchodzącym wielkimi krokami nowym sezonie na Wyspach . One !

Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,711
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,711
Originally Posted by Killa Boom
Jeśli chodzi o sprawę max 2 powtarzających się typów z mojej strony sytuacja wyglądała tak , że typy , które wyglądały dla mnie najlepiej nie były wcześniej użyte przez żadnego uczestnika. Szczerze mówiąc , zdziwiłem się tym zamieszaniem. Tak jak pisał konstruktor do dyspozycji w ciągu każdego weekendu/środku tygodnia będzie przeszło 600 typów. Z tego co widzę na dzień wczorajszy zablokowanych jest 20 (3,3%) po typowaniu 20 uczestników. Moim zdaniem będzie dużo ciekawiej z niż bez takiego ograniczenia a i uczestnicy będą musieli się nieco bardziej postarać smile Świetnie , że można grać U/O . W głosowaniu mnie nie ma , a szkoda bo 0% dodatkowo by zmobilizowało smile Pozdrawiam i powodzenia w nadchodzącym wielkimi krokami nowym sezonie na Wyspach . One !
mała poprawka literówek smile

Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760
Chcialbym dla uatrakcyjnienia rywalizacji wprowadzic jeszcze ze 3 lub 4 oddzielne klasyfikacje, tak zeby bylo ciekawiej. Wymyslilem nastepujace:

1.ranking TOP5 najwyzszych wynikow uzyskanych w czasie jednej kolejki. W zeszlym sezonie najlepszy wynik mial Szewczenko, ktory sieknal ponad 800 PLN.

2. Klasyfikacje miesiaca ( zeby jesli komus nie bedzie szlo po calosci nie wycofywal sie bo bedzie mial szanse zostac mistrzem grudnia, marca czy kwietnia).

Myslalem jeszcze o klasyfikacji zwyciezcow kolejek albo bonusow 100 %. A moze Wy macie jakies ciekawe propozycje?

Pozdrawiam

Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
ja bym sie nei rozdabnial, zwyciestwa w kolejkach sa zbyt przypadkowe zeby to bylo wyrozniane ;]

Strona 7 z 18 1 2 5 6 7 8 9 17 18

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
15 zarejestrowanych użytkowników ($-man, alfa, latajaca_holenderka, burbon, rafal08, Lukasz111, Sensei, Akhu, ANZELMO, rymoholik, aker, forty, betowiec, ElNinho[mmdea], 11kera11), 2,765 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,688
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1