|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740 |
witam
Jako jeden z najstarszych (wiekiem), na tym najlepszym forum w Polsce, chciałbym złożyć serdeczne pozdrowienia, wesołych, zdrowych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia dla Was wszystkich. Nie od rzeczy będą także życzenia powodzenia w życiu, w pracy i w naszej wspólnej dolegliwości - stawianiu pieniędzy na nieznanych nam bliżej sportowców z całego świata.
Wszystkich, których przez ten mijający rok w jakis sposób uraziłem, serdecznie przepraszam.
Specjalne życzenia dla Maximusa, Maćka, grega, Mario i Diego. Każdy z Was mógłby przy odrobinie fartu w odpowiednim momencie, grać w półfinale na moim miejscu. Ziomal, Tobie też życzę samych sukcesów, choć finał łatwo Ci nie przyjdzie.
W tym miejscu DJ Sosna wymalowałby zapewne stylizowaną sosenkę. Niestety nie umiem tego wykonać.
PS. i jeszcze do Pani mojej
Litości, zmiłowania. Krzyk odbity echem o nicość nocnej ciszy. Krzyk tłumiony śmiechem pamietnych dni, wśród których ramię przy ramieniu szliśmy razem przez mękę na wskroś przeznaczeniu. Na przekór rozsądkowi, nadzieją objęci.. A dziś tylko śmiech został na zawsze w pamięci...
...Opętany nicością, okryty w bezsenność. Koszmarem czarnej nocy zmierzam przez codzienność.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546 |
To jest Sports Insider!
Wesołych Swiat!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102 |
Wszystkiego dobrego w nowym roku. Nie będzie mnie trochę bo jadę na zjazd Taize do Budapesztu na sylwestra.
Jeszcze raz wszystkiego najlepszego ,jak najlepszych typów itp.
Maciek
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511 |
Tez dołączam sie do życzeń i wszystkim życze wysokich wygranych i ogrywania buków w przyszlym roku i zeby nasze kupony byly sławne i wogule...... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 155
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2001
Posty: 155 |
wesolych ,samych grubych wygranych i powodzenia w zyciu osobistym(wesul jesli cie urazilem to przepraszam) no i niech wreszcie bedzie mikolaj dla WSZYSTKICH na tym forum.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 2,456
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2001
Posty: 2,456 |
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI SWIAT. Czego mozna zyczyc TYPEROM ... BARDZO WYSOKICH WYGRANYCH OSKUBANIA BUKOW SPRZYJAJACYCH WYNKIOW DUZO KASY SZCZESCIA ROZSADKU I UMIEJETNOSCI PRZEWIDYWANIA. [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548 |
Merry Christmas &Happy New Eggs ( o sorki) Happy New Year oraz żeby każdego z was kupon przynajmniej raz w miesiącu umieścili w ulotce STS. Poza tym dla STS życze dużych wypłat wszystkim graczom. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 631
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2001
Posty: 631 |
Wesołych świąt i szczęśliwego nowego roku życze wszystkim forumowiczom, oby kursy byly konkretne, pewniaki pewne a wygrane wysokie (i no more popapranych niespodzianek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> )
Pozdrawiam, Tytus.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,332
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,332 |
Wszystkiego co najlepsze i duuuuuuzzzzzzzzzzoooooo szczescia w przyslym roku i wesolych spokojnych swiat zyczy Paweł
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Rzyczę wszystkim wesołych,zdrowych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia.Niech będą to święta spokojne i spędzone w gronie rodzinnym,w gronie osób wam bliskich.Niechaj wszystko co zamierzycie spełni sie w nowym roku.
tego wszystkiego oraz wielu innych miłych rzeczy życzy wam Emil <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,550
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,550 |
Życzę wszystkim z okazji nadchodzących swiąt : szczęścia w życiu osobistym, sukcesów w pracy, dobrego zdrowia, domku z ogrodem i basenem, eleganckiej limuzyny, samych zwycięstw, spełnienia marzeń, miłych niespodzianek losu, grona prawdziwych przyjaciół, niewyczerpanych pokładów energii, uśmiechu na co dzień, drogi usłanej różami, satysfakcji z pracy, genialnych pomysłów, niskich podatków, słodkiego, miłego życia, świeżości spojrzenia, głównej wygranej na loterii, pozytywnej aury, pogody ducha, pomyślnych wiatrów, gorącej miłości, wygodnych butów, cudownych wakacji, szczęścia, pociechy z wnuków, punktualnych pociągów, świętego spokoju, jachtu, żadnych trosk, powodzenia u płci przeciwnej, wysokich lotów, rześkich poranków, pomyślności, smacznego karpia, trafnych decyzji, intuicji w interesach, prezentów od losu, dużego łóżka, pękatego portfela, szerokiej drogi, miłego szefa, jasności umysłu, niebanalnych wyzwań, miłych snów, pewności siebie, wielkiej fortuny, wielu uśmiechów, bogatego wujka, błyskotliwych ripost, romantycznych wieczorów, udanych łowów, pasjonującej pracy, szansy na sukces, dużo słodyczy, pozycji lidera, szampańskiej zabawy, mocnego dachu nad głową, samych pozytywnych wibracji, pełni życia, wielu niezapomnianych chwil, dużo słońca, olimpijskiej kondycji, pomyślności, jak najmniej zmartwień, wyjścia z każdej sytuacji, uwielbienia u podwładnych, pasma sukcesów, niezmiennie zielonego światła, czystego nieba, stu lat życia, końskiego zdrowia, sławy, pokaźnego konta, manny z nieba, wysokich wygranych, ciągle nowych rekordów, niskich kosztów, bezpiecznych lądowań, wielu ciekawych znajomości, wygranych przetargów, sumiennych dłużników, taaaakiej ryby, najwyższego miejsca na podium, dobrego fryzjera, radosnych świąt, serca jak dzwon, pewnej ręki, komfortowych warunków, przyjemnych doznań, wielu wzruszeń, mocnej głowy, powodzenia, stopy wody pod kilem, otrzymania najwyższych odznaczeń, osiągnięcia wyznaczonych celów, pełnego sejfu, szczęścia w kartach, sprzyjającej pogody, dobrych zbiorów, kolorowych chwil, twórczego podejścia do pracy, połamania pióra, góry pieniędzy, samych słonecznych dni, smacznego jajka, uroku osobistego, mnóstwa prezentów, udanych negocjacji, serdecznych przyjaciół, grzecznych dzieci, udanych wakacji, miejsca w Księdze Rekordów Guinessa, większości w parlamencie, miłego wypoczynku, wesołego towarzystwa, dobrego apetytu, szczęśliwej podróży, złotej jesieni, poczucia humoru, anielskiej cierpliwości przy czytaniu tych życzeń, wiecznej młodości, licznego potomstwa, niewieszającego się komputera, sławy i chwały, lekkości bytu, pokojowego rozwiązania wszystkich konfliktów, szybkiego rozwoju gospodarczego, hojnych sponsorów, korzystnego układu gwiazd, miłosnych uniesień, czytelnych instrukcji, cichych wielbicieli/elek, mistrzowskich zagrań, dobrej nocy, wielkiej przygody, słodkich snów, wystrzałowej zabawy sylwestrowej, zgranej ekipy, pomyślności na nowej drodze życia, pociechy z pociechy, lojalnych współpracowników, bujnej wyobraźni, interesujących przeżyć, rodzinnej atmosfery, pomyślnych wieści, radości życia, dobrego serca, pełnego szkła, suto zastawionego stołu, złotej rybki, zimnego piwa, zasięgu w każdym miejscu, gry fair play, nieomylnych decyzji, miejsca w historii, głównych ról, kreatywności, podróży dookoła świata, udanych szkoleń, efektywnych poszukiwań, pakietu kontrolnego, bogatej kolekcji, dużo wolnego czasu, beztroskiego życia, dobrej passy, celnych strzałów, zdobycia Mount Everestu, wolności, trafnych wyborów, gradu prestiżowych nagród, spokoju ducha, oddechu od codzienności, samych piątek w szkole, godnych przeciwników, szczerych komplementów, wszelkiej pomyślności, codziennych atrakcji, świetlanej przyszłości, hossy na giełdzie, korzystnego horoskopu, zdjęcia na okładce, przyjęcia do Unii Europejskiej, miłych sąsiadów, wiary w sukces, mocy zawsze z Wami, wielu alternatyw, przychylności bogów, tolerancji, własnego odrzutowca, gorączki sobotniej nocy, piwniczki pełnej wina, silnej woli, wyrozumiałego spowiednika, zamku w Szkocji, ambitnych planów, kilku odkryć i kilku wynalazków, owacji na stojąco, zniewalającego uśmiechu, szczęśliwego trafu, płomiennych uczuć, pomocnej dłoni, niezawodnej pamięci, nieprzemijającej urody, asa w rękawie, sprawnych hamulców, miękkiego lądowania, dużo nadzienia w pączku, strumieni szampana, kominka, rozbicia banku, recepty na szczęście, zabawy do białego rana, odwagi cywilnej, dobrej prasy, ptasiego mleczka, przygód z happy endem, długich wakacji, dużo rodzynek w cieście, zmysłowych nocy, gwiazdki z nieba, wiernego psiaka, celnego oka, sportowego wozu, różowych okularów, ruchu w interesie, stabilnej waluty, zgrabnej figury, siły perswazji, zdolności nadprzyrodzonych, ostatniego słowa, dobrego smaku, własnego sposobu na życie, w zdrowym ciele - zdrowego ducha, właściwych wniosków, widoków na przyszłość, podzielnej uwagi, czterolistnej koniczyny i wszystkiego najlepszego.
O czymś zapomniałem ???
Aha o najważniejszym bym zapomniał: WYSOKICH WYGRANYCH
Pozdrawiam Goodman
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 99
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Apr 2001
Posty: 99 |
Wesołych Świąt, szmapńskiej zabawy sylwestrowej. Aby w tym nowym roku każdy miał jak najlepsze wyniki, jak najwięcej wygranych kuponów, aby na tym forum nie pojawiali się żadni fachowcy itp., aby zdrowie wam dopisało (to najważniejsze !!! )
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Życzę wszystkim Spokojnych Świąt, ale mimo wszystko wysokich wygranych !!! :rolleyes:
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Życzę Wszystkim wesołych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku 2002, szczególnie jeśli chodzi o rodzinę, zdrowię i celność kuponów!
"WESOŁYCH ŚWIĄT!!!!"
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Życzę wszystkich forumowiczom wesołych i spokojnych swiąt i przede wszystkim tego aby głupota która atakuje nas ze wszystkich możliwych stron przynajmniej na te święta ugrzęzła gdzieś w jakiejś zaspie śnieżnej i nie mogła się z niej wygrzebać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119 |
Jako że mało czasu przed Świętami już dziś składam wam życzenia:
Życzę wszystkim forumowiczom Zdrowych, Pogodnych, Wesołych Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku. Trudno mi coś dodać do postu Goodmana, który wykorzystał chyba wszelkie możliwe opcje życzeń. Przedewszystkim chciałbym jednak życzyć dużo zdrowia, które będzie w zbliżającym się roku niezbędne aby skopać bukmacherom d***.
WESOŁYCH ŚWIĄT !!!
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Mary Christmas to all the gamblers <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 506
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2001
Posty: 506 |
Zdrowych, Pogodnych i co najważniejsze- Rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia oraz oczywiście wygranych i jak najszczęsliwszego Nowego Roku! Życzę Wam wszystkim w tym jakże radosnym czasie. Wesolych Świąt!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Zdrowych, wesołych Świąt oraz dużych wygranych życzy wszystkim graczom Johny. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,232
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,232 |
Wszystkim życzę białych, pachnących choinką Świąt Bożego Narodzenia, ciepła przy wigilijnym stole, rodzinnej atmosfery, a w Nowym 2002 Roku wiele radości i pomyślności!
Jako "Saba marzyciel" życzę również wszystkim by każdy z nas mógł powiedzieć w 2002 r. , że żyje w kraju mistrzów świata w piłce nożnej , oczywiście wcześniej obstawiając to grubo u buka. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|