Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 17 z 25 1 2 15 16 17 18 19 24 25
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Originally Posted by Exp
Originally Posted by Federer
Przed wyplata nalezy wplacic wybrana metoda, ktora pozniej bedziemy mogli wyplacic.
tzn musze jeszcze wplacac im? jest to jakas okreslona kwota czy dowolna? smile

minimum 10 euro

Czyli rozumiem, ze warunki sa takie:

- trzeba zagrac łącznie na 500 euro
- trzeba zagrac 5 kuponow za 50 euro z ako conajmniej @2.00
- trzeba uaktywnic kanal wyplat poprzez wplate (minimum 10euro)
- minimum wypłaty nie jest okreslone

Czy ktos moze mnie skorygowac jesli sie myle ?

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
[quote=rafal08]Zagrałem sobie taki system

Nalbandian v Djokovic-Rogers Masters 3rd Rnd
Match Prices Nalbandian, David 2.75
Nalbandian v Djokovic-Rogers Masters 3rd Rnd
1st Set-Who Will Win Nalbandian, David 2.63
Kirilenko v Dulko-East West Bank 3rd Rnd
Match Prices Dulko, Gisela 2.88
Kirilenko v Dulko-East West Bank 3rd Rnd
1st Set-Who Will Win Dulko, Gisela 2.75
Safarova v Ivanovic-East West Bank 3rd Rnd
Match Prices Safarova, Lucie 2.63
Safarova v Ivanovic-East West Bank 3rd Rnd
1st Set-Who Will Win Safarova, Lucie 2.50
Roddick v Baghdatis-Rogers Masters 3rd Rnd
Match Prices Baghdatis, Marcos 2.63
Roddick v Baghdatis-Rogers Masters 3rd Rnd
1st Set-Who Will Win Baghdatis, Marcos 2.50

4 z 8

to fajna masz zabawe laugh

Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,279
veteran
veteran
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,279
Originally Posted by kadus
Originally Posted by Exp
Originally Posted by Federer
Przed wyplata nalezy wplacic wybrana metoda, ktora pozniej bedziemy mogli wyplacic.
tzn musze jeszcze wplacac im? jest to jakas okreslona kwota czy dowolna? smile

minimum 10 euro

Czyli rozumiem, ze warunki sa takie:

- trzeba zagrac łącznie na 500 euro
- trzeba zagrac 5 kuponow za 50 euro z ako conajmniej @2.00 (nie kupon tylko zaklad musi miec min.2.0)
- trzeba uaktywnic kanal wyplat poprzez wplate (minimum 10euro)
- minimum wypłaty nie jest okreslone

Czy ktos moze mnie skorygowac jesli sie myle ?

Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Originally Posted by pascal123
Originally Posted by kadus
Originally Posted by Exp
Originally Posted by Federer
Przed wyplata nalezy wplacic wybrana metoda, ktora pozniej bedziemy mogli wyplacic.
tzn musze jeszcze wplacac im? jest to jakas okreslona kwota czy dowolna? smile

minimum 10 euro

Czyli rozumiem, ze warunki sa takie:

- trzeba zagrac łącznie na 500 euro
- trzeba zagrac 5 kuponow za 50 euro z ako conajmniej @2.00 (nie kupon tylko zaklad musi miec min.2.0)
- trzeba uaktywnic kanal wyplat poprzez wplate (minimum 10euro)
- minimum wypłaty nie jest okreslone

Czy ktos moze mnie skorygowac jesli sie myle ?

czyli na kuponie musi byc conajmniej jeden typ z kursem @2,0 lub wiekszym ?

Sorry za glupie pytania ale ciezko do mnie dotrzec a sprawe chcialbym miec wykrystalizowaną smile

Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
ja zarejestrowalem sie o 12:45 i pizda zabrali kase a jak im skany wyslalem zeby potwierdzic tozsamosc to mi dzial bezpieczenstwa zamknal konto.

Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,279
veteran
veteran
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,279
Originally Posted by kadus
Originally Posted by pascal123
Originally Posted by kadus
Originally Posted by Exp
[quote=Federer]Przed wyplata nalezy wplacic wybrana metoda, ktora pozniej bedziemy mogli wyplacic.
tzn musze jeszcze wplacac im? jest to jakas okreslona kwota czy dowolna? smile

minimum 10 euro

Czyli rozumiem, ze warunki sa takie:

Czy ktos moze mnie skorygowac jesli sie myle ?

czyli na kuponie musi byc conajmniej jeden typ z kursem @2,0 lub wiekszym ?
Sorry za glupie pytania ale ciezko do mnie dotrzec a sprawe chcialbym miec wykrystalizowaną smile [/quote]

Tak.

Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
I jak wyplacil juz ktos ? Ja juz obrot mam zrobiony , lacznie 270 euro na koncie ... ale 0 kasy na mb , wiec musze poczekac do nastepnego tygodnia.

Jakby ktos juz wyplacil, niech da znac czy nie ma problemow.

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Wy tam jeszcze gracie? laugh u mnie za 33 funty poszedl pociag z 20 wagonami, z polowa sie wykoleila i nie wygralem kilkudziesieciu tysiecy funtow :Mad:

Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Originally Posted by Experto
Wy tam jeszcze gracie? laugh u mnie za 33 funty poszedl pociag z 20 wagonami, z polowa sie wykoleila i nie wygralem kilkudziesieciu tysiecy funtow :Mad:
nie wszyscy są tak bogaci jak Ty wink

Dołączył: Sep 2006
Posty: 2,444
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2006
Posty: 2,444
Originally Posted by kadus
I jak wyplacil juz ktos ? Ja juz obrot mam zrobiony , lacznie 270 euro na koncie ... ale 0 kasy na mb , wiec musze poczekac do nastepnego tygodnia.

Jakby ktos juz wyplacil, niech da znac czy nie ma problemow.


jak zrobiles obrot musza byc wygrane kupony czy do obrotu licza sie tez przegrane?

Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Originally Posted by MATTAT
Originally Posted by kadus
I jak wyplacil juz ktos ? Ja juz obrot mam zrobiony , lacznie 270 euro na koncie ... ale 0 kasy na mb , wiec musze poczekac do nastepnego tygodnia.

Jakby ktos juz wyplacil, niech da znac czy nie ma problemow.


jak zrobiles obrot musza byc wygrane kupony czy do obrotu licza sie tez przegrane?

przegrane rowniez, postawilem juz lacznie na okolo 1100 euro , w tym 7 kuponow po 50 euro z meczem o kursie @2.00 lub wiekszym. Pozostaje mi tylko wplacic przez mb , w celu odblokowania "withdrawu" no i czekanie. Obecnie mam 0 na mb , takze w przyszlym tygodniu dam znac , no chyba ze ktos wyplaci przede mna

Dołączył: Sep 2006
Posty: 2,444
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2006
Posty: 2,444
czy to się zalicza do obrotu bonusem ?

[Linked Image]

Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Originally Posted by MATTAT
czy to się zalicza do obrotu bonusem ?

[Linked Image]

warunki sa takie:

- trzeba zagrac łącznie na 500 euro
- trzeba zagrac 5 kuponow za 50 euro z jednym meczem o kursie conajmniej @2.00
- trzeba uaktywnic kanal wyplat poprzez wplate (minimum 10euro)
- minimum wypłaty nie jest okreslone



Dołączył: Sep 2006
Posty: 2,444
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2006
Posty: 2,444
czy musi to byc 50€ czy moze byc wyrzej?

Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Originally Posted by MATTAT
czy musi to byc 50€ czy moze byc wyrzej?

moze byc wyzej.

Dołączył: Aug 2007
Posty: 71
journeyman
journeyman
Dołączył: Aug 2007
Posty: 71
Mam już ugrane około 1000 coś euro tongue ... jak wpłace w tym tygodniu to w regulaminie było takie coś że dopiero wypłata po 30 dniach tak ?? ??

Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Originally Posted by TakeMeAway
Mam już ugrane około 1000 coś euro tongue ... jak wpłace w tym tygodniu to w regulaminie było takie coś że dopiero wypłata po 30 dniach tak ?? ??

bonus na koncie jest aktywny przez 30 dni

Dołączył: Aug 2007
Posty: 71
journeyman
journeyman
Dołączył: Aug 2007
Posty: 71
czy mogę wypłacić normanie tak ?? np jak wpłacę w tym tygodniu .. to mogę odrazu wypłacić jak wykonałem obrót ta ?

Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,174
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,174
i tak zlapia cie za multiaccounting.. tak jak w casinoriva

Dołączył: Aug 2007
Posty: 71
journeyman
journeyman
Dołączył: Aug 2007
Posty: 71
co ?? :/

Strona 17 z 25 1 2 15 16 17 18 19 24 25

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, rymoholik, betowiec, Sensei, Lukasz111, forty, aker, burbon, alfa, $-man, bukma, 11kera11), 2,654 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,833,951
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1