Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 7 1 2 3 4 5 6 7
#148324 19/11/2003 05:21
Dołączył: Nov 2003
Posty: 29
K
newbie
newbie
K Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 29
Hasiak_18. Weż chlopie wybierz trzy max cztery mecze uzasadnij dlaczego akurat te?, a nie wybrałes wszystkie najmniejsze kursy i CO SADZICIE ? NIE TEDY DROGA stop

Bonus: Unibet
#148325 19/11/2003 06:55
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Quote
Oryginalnie wysłał TheHaj$:
[qb]Calgary - Toronto (1t.) X 2.3 /sts/
Colorado - Anaheim (1t.) X 2.5 /sts/
Edmonton - Chicago (1t.) X 2.3 /sts/

Pozdrawiam, (szczegolnie tego moderatora ktory nie da mi sie wypowiedziec) yo![/qb]
Ależ daje się wypowiedzieć - jak najbardziej. Wpisałes swoje gołe typy w dzial "Nasze Kupony". Twój osobny temat został przeniesiony w Private Picks, mam nadzieje, że tam Cie nikt nie usunie. I ja jestem ten zły <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#148326 19/11/2003 10:47
Dołączył: Nov 2003
Posty: 25
P
newbie
newbie
P Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 25
MOJE TYPY NA DZIŚ: Atlanta - Boston 1X Dallas - Anaheim 1 Detroit - Columbus 1 Los Angeles - Nashville 1 :3gw: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

#148327 19/11/2003 20:34
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Haha, okej Adolf tylko bylo lekkie zamieszanie i poprostu chcialem zalozyc ten temat bo wydaje mi sie ze jest on ciekawy poniewaz po wyborze ok. 2-3 meczy daje calkiem niezle zyski, w kazdym badz razie przepraszam za zamieszanie, piona! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#148328 20/11/2003 08:58
Dołączył: May 2001
Posty: 1,267
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,267
4 mecze na najbliższy okres czwartek-piątek:

A) wspomniany już przez Duffa w temacie hokej norweski mecz Bergen-Sarpsborg 1 za 2,29 w profe. Mecz ten nie jest już do zagrania w Nordicbecie i u "większych" buków, a tam gdzie jeszcze jest kurs spada w tempie błyskawicznym. W przypadku jeżeli sprawdzą się informacje 1 wydaje się pewna.

B) Assat-Karpat 2 2,29 w profie i to z pewnością bardzo wysoki kurs, norma to 1,8-1,9. Assat po przerwie spowodowanej meczami reprezentacji trzy porażki - kolejno 0:5,0:5 i 2:3. Jedynie ta ostatnia pozwala budzić jakieś nadzieje u nie tak dawnego lidera, ale biorąc pod uwagę iż HIFK słabo wychodzą często mecze u siebie z teoretycznie znacznie słabszymi przeciwnikami, nadzieje te są płonne. Dwie porażki 0:5 to mecze u siebie z Ilves i Lukko, teraz przyjeżdża zespół Karpat, jeden z faworytów ligi, notabene bez zwycięstwa w regulaminowym czasie gry do przerwy 2.11. Chłopaki jak najbardziej są w formie, a że dobrze grało im się z Pori w tym sezonie (4:3 OT na wyjeździe przy wyraźnej przewadze) fakt iż znów nie wystąpi 1. bramkarz Assatu Langkow, z resztą jak dotąd główny gwarant znakomitych rezultatów Pori w pierwszej części sezonu, pozwala spodziewać się pewnego zwycięstwa Karpat Oulu.

C) Rapperswil-Kloten 2 2,37 Typ jak powyższy spowodowany wyraźną zwyżką formy gości po przerwie przy przeciętnych występach gospodarzy tego meczu. Rapperswil jest najsłabszą obok Basel drużyną u siebie i w ostatnich 3 meczach nie zdołali we własnej hali zdobyć ani jednego punktu. Lepiej grają na wyjazdach. Kloten to zespół grający często falami: po okresie dobrej gry następuje seria słabszych występów. Od wspomnianej już przeze mnie przerwy w rozgrywkach lig europejskich rezultaty Kloten przedstawiają się rewelacyjnie -7:3 z Davos, 3:1 w Ambri i ostatni 9:0 z Langnau. Rapperrswil w tym czasie zdołał uzyskać tylko 3 punkty, oczywiście na wyjeździe, w spotkaniu ze słabo ostatnio dysponowaną drużyną Zurycha. Myślę, że Kloten utrzyma jeszcze i tym razem dobrą passę, a biorąc pod uwagę wyniki Rappi we własnej hali i prawdopodobnie chęć rewanżu ze strony Kloten (w meczu między tymi drużynami w Kloten padł wynik 1:3 na korzyść Rapperwsil) szanse na 2 są duże wyższe niż wskazuje kurs 2,37. On-line kurs na gości oscyluje wokół 2,00.

Vienna-Feldkirch 1 2,47 - co do tego spotkania nie jestem aż tak przekonany, choć przekonani są do niego z pewnością Austriacy, no może bez tych mieszkających w Feldkirch. Faworytem bukmacherów on-line jest również zespół gospodarzy (2,1 do 2,2), ale niewielkim. Vienna po przerwie to jak na razie całkowicie odmieniony zespół, do czego przyczyniły się (a może są efektem?) dwa wyjazdowe zwycięstwa kolejno z KAC Klagenfurt i Villachem. Oba jak najbardziej zasłużone, biorąc pod uwagę liczbę oddawanych strzałów i stwarzanych sytuacji ze strony Vienny i ich przeciwników. Teraz pierwszy mecz po przerwie na własnych śmieciach, który zobaczy na pewno komplet widzów w wiedeńskiej hali (a na pewno więcej niż w ostatnich spotkaniach, gdy atmosfera wokół drużyny co tu mówić leżała). Vienna to w tym wypadku casus Soedertaelje ze szwedzkiej ligii (jak pamiętamy Soedertaelje z Leksandem udało się wówczas wygrać po dogrywce ten must-win game, a potem pokonali również u siebie Frolundę), z tymże przeciwnik - zespół Feldkirch wyjątkowo słabo prezentuje się na wyjazdach (1-0-5 w tym jedna porażka po dogrywce). Za 2,47 z pewnością warto zaryzykować.

Po za tym podoba mi się:

Saipa-Lukko 2 2,48 (za - problemy Saipy z bramkarzami - trudno stwierdzić który gorszy w obecnym momencie, bo obaj puszczają co się da, i do tego wyraźna poprawa gry Lukko po zmianie trenera, nawet w przegranym na wyjeździe 1:3 z HPK na wyjeździe widać było wiele pozytywnych elementów; przeciw - bardzo dobry bilans Saipy w meczach u siebie z Lukko
Frisk/Ask-Trondheim 2 2,12 (Trondheimowi brakuje jak dotychczas tylko skuteczności bo jeżeli chodzi ostwarzane sytuacje to miażdżą przeciwnika w ostatnich meczach)
Ambri-Fribourg 1 1,93 (raczej przeciw Fribourgowi niż na Ambri, ale gospodarze potrafią często zaskoczyć u siebie i potem trudno juz ich pokonać, a Fribourg spisuje się ostatnio nie najlepiej, plus kłopoty z barmkarzami

#148329 22/11/2003 01:58
Dołączył: May 2001
Posty: 1,267
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,267
skorzystam z tej strony aby podawać typy i ewntualnie bilans trafianych/nietrafianych zdarzeń jeżeli jest to możliwe. Głównie z tego względu iż staram się znajdywać okazje z reguły z kursami powyżej 2,00, a występują one z reguły rozsiane po wszystkich ligach hokeja europejskiego.

Pierwsze 4 typy (mam na myśli te opisane, ale coś przecież trzeba wybrać z tej całej galerii meczów)
Bergen 5:2 (typ zapożyczony od Duffa)
Vienna 3:1
Karpat 3:1
Kloten 1:1 (bramka dla przeciwników w 59:29 grr)

Łącznie 3-1 (+3,20 bez podatku) - zobaczymy jak będzie dalej

#148330 22/11/2003 02:08
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
veteran
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
Quote
Oryginalnie wysłał Soczi:
[qb]skorzystam z tej strony aby podawać typy i ewntualnie bilans trafianych/nietrafianych zdarzeń jeżeli jest to możliwe. Głównie z tego względu iż staram się znajdywać okazje z reguły z kursami powyżej 2,00, a występują one z reguły rozsiane po wszystkich ligach hokeja europejskiego.

Pierwsze 4 typy (mam na myśli te opisane, ale coś przecież trzeba wybrać z tej całej galerii meczów)
Bergen 5:2 (typ zapożyczony od Duffa)
Vienna 3:1
Karpat 3:1
Kloten 1:1 (bramka dla przeciwników w 59:29 grr)

Łącznie 3-1 (+3,20 bez podatku) - zobaczymy jak będzie dalej[/qb]
tu sie podaje swoje kupony, ktore sie wyslalo a nie typy

#148331 22/11/2003 02:26
Dołączył: May 2001
Posty: 1,267
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,267
możesz uznać, że każdy typ to jeden kupon, a swoją drogą i tak nikt tu już od dawna nic nie podaje

#148332 22/11/2003 02:28
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Soczi pisz, chciałeś aby powstało coś "ala SPD".
Twoje typy i opisy zawsze chętnie przeglądam :zobacz:

#148333 22/11/2003 02:41
Dołączył: May 2001
Posty: 1,267
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,267
Ok jak coś skrobnę to postaram się to też skopiować do poszczególnych lig.

#148334 24/11/2003 01:16
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
no i vienna podtrzymala dobra passe
ciekawe jaki kurs wystawia w poniedzialek polskie buki

#148335 12/12/2003 16:10
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
KAC Klagenfurt v EC Supergau Feldkirch -1- 1,4
DEG Metro Stars v Iserlohn -1- 1,5

Ako 2,1
6/10

Herning Blue Fox v White Hawks -1- 1,3
Jokerit Helsinki v SaiPa -X2- 2,50

Ako 3,25
3/10

All GB

#148336 12/12/2003 18:53
Dołączył: Nov 2002
Posty: 76
Y
journeyman
journeyman
Y Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 76
Zawalczylem dzis z extraligą czeską:

K.Vary - Zlin 1 --- 2.10
Znojmo - Vitkovice 1X ---1.26
Sparta - Litvinov 1 ---1.5

I do tego Malysz miejsce 1-6
Ako 5.16

#148337 12/12/2003 18:58
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
Quote
Oryginalnie wysłał Youzeq:
[qb]Zawalczylem dzis z extraligą czeską:

K.Vary - Zlin 1 --- 2.10
Znojmo - Vitkovice 1X ---1.26
Sparta - Litvinov 1 ---1.5

I do tego Malysz miejsce 1-6
Ako 5.16[/qb]
sparty lepiej dzisiaj nie ruszac czesi to spotkanie omijaja z daleka
nie mówię ze nie wejdzie ale lepiej uważać

#148338 21/12/2003 01:38
Dołączył: Dec 2001
Posty: 725
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 725
Quote
20-12-2003 19:38 Oryginalnie wysłał verson:
[qb]Ja proponuję:

kupon 1 »


Tampa Bay - Dallas
1 2.30
St. Louis - Phoenix
1 1.80

Kursy z expekt.com[/qb]
Quote
20-12-2003 20:52 Oryginalnie wysłał groszek25:
[qb]A ja dzis gram
Toronto - Montreal 1 @ 1,80 Exp.
Tampa Bay - Dallas 1 @ 2,30 Exp.

Wreszcie muszę wygrać !!!

Bo już na piwo nie mam a chętnie bym sie napił <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]

#148339 23/12/2003 17:46
Dołączył: Dec 2002
Posty: 120
M
member
member
M Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 120
No i gdzie tu są jakieś świeże typki ?
Lubiłem tu zaglądać...

#148340 23/12/2003 18:05
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
no to ja zapodam kuponik na dzis z ladnym ako <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
moze zrobie sobie swiateczny prezent (i komus przy okazji)
Koeln - Eisbaren 1 2,25
Bern - Servette 1 1,60
Klagenfurt - Linz 1 1,95
Lausanne - Davos 2 2,10

ako = 14,74

pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#148341 23/12/2003 18:25
Dołączył: Jun 2002
Posty: 131
D
member
member
D Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 131
A jak zagram na 1 tercje mysle ze Eisbaren wyjdzie w 1 tercji w słabszym składzie i beda chcieli utrzymac remis lecz to im sie nie uda,pózniej wyjdzie podstawowy skład i bedzie ciekawie.
wiec tak :
Koln -Eisbaren 1 2.82(1 terc.)i kontra na remis na zwrot stawki!
Augsburg-Iserlohn 1 1.58
Finlandia-USA(u20)x2 1.53
Ambri-Lugano x2 1.41
kurs 9.6 za 30zł=288 i za 5zł=40 na remis w 1 tercji

#148342 23/12/2003 18:46
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Dziś bardzo popularne "magiczne trio". Niczym 3 króli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dynamo Moscow - Severstal Cherepovec - 1 -
SC Bern - Geneve-Servette HC - 1 -
Kölner Haie - Eisbären Berlin - 1 -

#148343 23/12/2003 19:25
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,257
B
veteran
veteran
B Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,257
Moje typki na dziś

Hok niemicki:
Augsburger Panther:Iserlohn Roosters 1
Wolfe Freiburg:Hannover Scorpions 2
Hok szwajcarski
Bern:Servette 1

Za 20 zika win 100

Strona 4 z 7 1 2 3 4 5 6 7

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, $-man, JelineK, Sensei, alfa, forty), 1,524 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,716
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1