|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,212
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,212 |
zgadzam sie z konstruktorem, ze na zmiany juz w tej edycji absolutnie za pozno. malo tego jestem rowniez zdania, ze tak naprawde to tylko teraz jest taki kocioł, bo to jest poczatek i po pierwsze ludzie moga sie sypac i orezygnowac jesli np. nie wyjdzie im kilka kolejek poza tym mysle ze pozniej bedzie znacznie wiekszy procent uzywania chocby strzelcow bramek czy jakichs innych ciekawostek, sam mysle o takim graniu, ale na razie na te kolejke wybralem gre na 1x2 mam pewien pomysl na gre w tym konkursie i pranie pokaze czy byla to sluszna koncepcja... niech chlopaki pokopia ze 3-4 kolejki i zobaczycie co sie bedzie dzialo, na razie trzeba jakos ruszyc, oby zaczac na plus, a potem jechac ze swoja strategia, z ktora wietrze cos "ugrać" hehe podoba mi sie kilka gadzetow do wygrania  poza tym zerowy procent glosów w ankiecie mobilizuje do pokazania czegos konstruktor, a Ty juz podajesz liste osob z ktora mozesz przegrac czy co? czyzby to byl jakis zabieg majacy na celu ze w razie czego mowiles ...hehe zeby ludzie nie oczekiwali od Ciebie cudow, no fakt lepiej nie startowac z pozycji faworytów  hehe nie mydl oczu opinii o jakichs fachowcach w osobie mojej  zapowiada sie niezła walka !
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760 |
Ale ja nie mydle oczu. Poza 2 czy 3 osobami, ktore sa mi nieznane moge smialo napisac, ze reszta prezentuje bardzo dobry poziom. Co do tego, ze chce wygrac to nie ma watpliwosci, przeciez na tym ta zabawa polega. mysle, ze stac mnie na osiagniecie yieldu w granicach 20 % na przestrzeni sezonu. Czy to wystarczy do zwyciestwa to sie okaze. Ja mam taka prace, ze mam duzo czasu zeby sie zajmowac tym co kocham czyli angielska pilka. Poza tym wyprowadzilem sie od mojej eks w maju i mam na nowej chacie Skysports. A sobotni program na tej stacji to : 9.00 zapowiedzi kolejki w angielskich ligach 12.00 1 mecz dnia 15.00 relacje ze spotkan na Skysports news 17.00 2 mecz dnia 19.00 do bialego rana - podsumowania kolejki we wszystkich 4 ligach  W niedziele 2 mecze na zywo . Wiec jesli skoncze powiedzmy 15 czy 20 to znaczy, ze powinienem sobie poszukac innego zajecia bo trace swoj i innych czas.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760 |
A tak zupelnie z innej beczki to podziekowania dla Conrada i [T]-errora za stworzenie jak najlpeszych warunkow do rozwoju British Clubu. Mamy wlasny dzial 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,212
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,212 |
to jesli konstruktor masz taki dostep do nizszych lig w postaci skrotow i bedziesz je ogladal to moze po kazdej kolejce moglbys zapodac jakies krotkie informacje w postaci wlasnej analizy kto zaprezentowal sie dobrze, kto fatalnie itd takie wlasne odczucia, bo owszem bedzie trzeba czytac relacje pomeczowe z Albionu, ale taka pigułka oj bylaby na wage złota  hehe a nie ma skysports w jakiejś Vectrze albo cos? hehe (pytanie retoryczne) no a jeszcze jakby tak kazdy z tych 35 osob wrzucil choc jedna analize na dana kolejke do dzialu lig angielskich. oj ale by bylo....ale chyba sie za bardzo rozmarzylem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,383
La Furia Roja
|
|
La Furia Roja
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,383 |
Feel-Tsu w miare mozliwosci i czasu.. czemu nie  tak wiec.. czekamy na rozegranie kilku kolejek.. no oby wasze przeczucia sie sprawdzily i ten mlyn troche zmalal a to co zrobiles konstruktor na 1str 1kolejki.. dobra robota po sezonie Ci poleje hehe pozdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,051
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,051 |
Wbiło mnie w fotel, gdy przeczytałem o sobie, że jestem "znawcą ligi angielskiej". W Anglii nie byłem, nie czytam angielskich gazet, nie mam TV z relacjami z meczów, ale chyba konstruktor faktycznie stawia jakąś zasłonę dymną  Mimo wszystko hasło BIJ MISTRZA obowiązuje.  no a jeszcze jakby tak kazdy z tych 35 osob wrzucil choc jedna analize na dana kolejke do dzialu lig angielskich. oj ale by bylo....ale chyba sie za bardzo rozmarzylem  Ja już tak robiłem w końcówce ubiegłego sezonu, mam nadzieję, że w tym więcej osób tak będzie robiło.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
|
|
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690 |
A tak zupelnie z innej beczki to podziekowania dla Conrada i [T]-errora za stworzenie jak najlpeszych warunkow do rozwoju British Clubu. Mamy wlasny dzial  Lizus  co do osob ktorych wymieniles, co nie wzieli udziału w konkursie , to zero strat , bo nieobecni nie maja racji , zwycięzca naszego konkursu jest najszepszym znawcą brytyjskiej piłki na mecz.pl i tyle Samych trafnych typow wszystkim życzę i tylko troszeczke gorszych od moich POZDRO ELDO
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 188
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2006
Posty: 188 |
mam takie pytanie,
czy mozna podawać typy na "raty", tzn. dziś np. 2 typy, a w następne dni, kolejne 3?
pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760 |
Niestety nie mozna. Wszystkie 5 typow musi sie znalezc w jednym poscie.
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789 |
To prawda osobny dział to wielki sukces konstruktora, [T]-errora czy też Eldorado za to brawa  Jeśli chodzi o pisanie analiz to ja oczywiście będę je pisał w lidze angielskiej. Pod koniec sezonu miałem fajną serię i mam nadzieję, że teraz będzie podobnie  . W końcu trzeba na emeryturę odłożyć. Starzeje się na forum strasznie  . Sezon 2007/2008 zapowiada się pasjonująco. Już na stracie przekonanym się czy znowu Liverpool wystartuje słabo i mozlonie będzie się piął w górę tabeli ligowej?. Ciekawe co to z Manchesterem City widziałem wielkie przetasowania w ich kadrze. Moim zdaniem geniusz Svena Gorana Erikssona poznamy już na początku sezonu. Oczywiście także szukamy wśród beniaminków nowego Redaing. Myślę, że niespodzianką może być Sunderland. W Championship łoili przeciwników, aż miło się patrzyło. Outsiderem rozgrywek będzie pewnie Derby County. Pamiętam jak pod koniec sezon redaktorzy angielscy zrobili podsumowanie dokonań drużyn wchodzących z baraży. Oj wyglądało to bardzo źle. Z resztą daleko szukać nie musimy Watford FC jest najlepszym przykładem tej tezy. Okej, bo uciekłem za daleko. Dla mnie jest to pierwszy konkurs na mecz.pl więc będzie ciekawie. Nie nastawiam się na nic, bo jednak dla mnie najważniejsza jest liga polska, ale Premiership też mam w sercu. Powodzenia wszystkim startuje w sobotę o 13:45  .::Think Twice::. Ignorator.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760 |
Najwieksza w tym zasluga [T]-errora.  Chcialem zapytac Ignorator czy bedziesz zakladal co tydzien tematy o Premiership, tak jak to robiles w zeszlym sezonie? Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789 |
Postaram się oczywiście to robić, ale narazie przeprowadzam się i mam sporo spraw na głowie. Pomimo trudności jednak jestem w necie  . Więc na pewno tematy o Premiership będą. Problem jest zawsze taki, że daje pracy bez kursów, bo je wrzucam ręcznie. .::Think Twice::. Ignorator.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,063
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,063 |
Witam. Jest możliwość zapisu do konkursu?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
Lista uczestników jest już zamknięta.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 4,409
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 4,409 |
Czy typy na daną kolejkę muszą być podane przed rozpoczeciem 1 meczu np. w sobotę czy moge sobie podac typy dopiero w niedziele, bo nie znalazlem tego nigdzie w regulaminie. dzieki za odpowiedź pozdrawiam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760 |
Mozna podac w niedziele. Jednak musza sie wszystkie odbyc w niedziele.
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,711
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,711 |
Jeśli chodzi o sprawę max 2 powtarzających się z mojej strony sytuacja wyglądała tak , że typy , które wyglądały dla mnie najlepiej nie były wcześniej użyte przez żadnego uczestnika. Szczerze mówiąc , zdziwiłem się tym zamieszaniem. Tak jak pisał konstruktor do dyspozycji w ciągu każdego weekendu/środku tygodnia będzie przeszło 600 typów. Z tego co widzę na dzień wczorajszy zablokowanych jest 20 po typowaniu 20 uczestników (3,3%). Moim zdaniem będzie dużo ciekawiej z niż bez takiego ograniczenia a i uczestnicy będą musieli się nieco bardziej postarać  Świetnie , że można grać U/O . W głosowaniu mnie nie ma , a szkoda bo 0% dodatkowo by zmobilizowało  Pozdrawiam i powodzenia nadchodzącym wielkimi krokami nowym sezonie na Wyspach . One !
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,711
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,711 |
Jeśli chodzi o sprawę max 2 powtarzających się typów z mojej strony sytuacja wyglądała tak , że typy , które wyglądały dla mnie najlepiej nie były wcześniej użyte przez żadnego uczestnika. Szczerze mówiąc , zdziwiłem się tym zamieszaniem. Tak jak pisał konstruktor do dyspozycji w ciągu każdego weekendu/środku tygodnia będzie przeszło 600 typów. Z tego co widzę na dzień wczorajszy zablokowanych jest 20 (3,3%) po typowaniu 20 uczestników. Moim zdaniem będzie dużo ciekawiej z niż bez takiego ograniczenia a i uczestnicy będą musieli się nieco bardziej postarać  Świetnie , że można grać U/O . W głosowaniu mnie nie ma , a szkoda bo 0% dodatkowo by zmobilizowało  Pozdrawiam i powodzenia w nadchodzącym wielkimi krokami nowym sezonie na Wyspach . One ! mała poprawka literówek 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760 |
Chcialbym dla uatrakcyjnienia rywalizacji wprowadzic jeszcze ze 3 lub 4 oddzielne klasyfikacje, tak zeby bylo ciekawiej. Wymyslilem nastepujace:
1.ranking TOP5 najwyzszych wynikow uzyskanych w czasie jednej kolejki. W zeszlym sezonie najlepszy wynik mial Szewczenko, ktory sieknal ponad 800 PLN.
2. Klasyfikacje miesiaca ( zeby jesli komus nie bedzie szlo po calosci nie wycofywal sie bo bedzie mial szanse zostac mistrzem grudnia, marca czy kwietnia).
Myslalem jeszcze o klasyfikacji zwyciezcow kolejek albo bonusow 100 %. A moze Wy macie jakies ciekawe propozycje?
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138 |
ja bym sie nei rozdabnial, zwyciestwa w kolejkach sa zbyt przypadkowe zeby to bylo wyrozniane ;]
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|