|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
w sobote pierwsze wesele 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,445
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,445 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474 |
nacieszyłem dzisiaj oczy pięknymi dziewczynami, mówię Wam panowie jakie cuda po kieleckich ulicach spacerują 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,854
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,854 |
Czwarte z rzedu zwyciestwo Znicza Pruszkow i pozycja lidera utrzymana 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,034
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,034 |
Novak Djoković 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 982
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2006
Posty: 982 |
Novak Djoković  mnie też  [ Linked Image] [ Linked Image] [ Linked Image] [ Linked Image] [ Linked Image] chłopak którego widziałem na żywo w Słowacji (listopad 2004, pierwszy profesjonalny mecz tennisa jaki miałem okazję obejrzeć, przegrał wtedy z Hrbatym) dzisiaj pokonuje największą gwiazdę ATP ostatnich kilku lat. pięknie Djoko ! po turnieju w Montrealu mam satysfakcję i co równie ważne, kilka złotych więcej na koncie. być może już w drugiej rundzie Cincinnati znowu Nalbi zagra z Djoxem (wcześniej trzeba tylko pokonać Karlosa Moje :() poza tym, niewiele mnie ostatnio cieszy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
|
|
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781 |
Mieć przyjaciół takich że pójdą na ogień za mną. Ale do rzeczy który jeden z nich ci daje telefon gdy nie masz żadnego dlatego że się popsuł! Daje ci tel do o wartości 200zł za browara tyskiego! A on nie bogaty nie jest! Morał: Poratujesz kiedyś kogoś to się (może) tobie odwdzięczy!!! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
|
|
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781 |
A i to że w sobotę odżyłem laski razywalem i rzucałem, i leciałem do kolejnych. 26lasek na dyskotece i to że chyba nikt mnie nie pobiję!!! Przyjąłem sobie że już takiego czegoś nie będę już nie robił chyba że w innym clubie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474 |
w morde Sphinks, nie pij tyle bo ciężko Cię zrozumieć 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,349
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,349 |
Albo jak już pijesz tak, bo powszechnie wiadomo, że lubisz wypić sporo.. To idź spać od razu i rano zdawaj relacje.. A nie do kompa siadasz napity jak bąk 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474 |
że jade jutro na mazurki na żagle 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417 |
a dokladnie gdzie marzano?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474 |
a dokladnie gdzie marzano? docelowo do Rucianego a tam wsiadamy na łodeczke i będziemy pływać po Nidzkim i bodajże Śniardwach 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718 |
a dokladnie gdzie marzano? docelowo do Rucianego a tam wsiadamy na łodeczke i będziemy pływać po Nidzkim i bodajże Śniardwach  Ruciane to jest kilka km od Pisza, rok temu ze znajomymi często w soboty jeździliśmy tam na dyskoteki do Warmianki, bradzo polecam, chociaż zalezy kto co lubi, zawsze jeszcze jest Dancing u Ziutka  ..no i w amfiteatrze coś się dzieje, do jedzenia polecam Koloradę oraz taki mały bar przy dworcu kolejowym obok kładki nad torami, bardzo dobre big hamburgery, chyba ż nie jedziesz do Rucianego pierwszy raz i już wiesz gdzie się opłaca zajść  pływając po Nidzkim polecam zawitać do Prania  ..to tyle ode mnie, pozdrawiam i życzę miłego wypoczynku 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474 |
dzięki gnacik  do Rucianego jadę pierwszy raz wiec wskazówki i rady są mile widziane, oby słońce i wiatry dopisywały 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,988
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,988 |
Rangers'i i ich wygrana w ostatnich minutach!!!!!!!!! Kocham te emocje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred 
|
|
shaken not stirred 
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769 |
gnacik dobrze gada, całkiem niezły 'lokal' ta Warmianka, przyznam że się czegoś takiego sporego na Mazurach nie spodziewałem  a i odpowiednich panien sporo  a na Nidzkim to pomyślnych wiatrów życzę, bo jak nie powieje, to wiosełka zostają 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920 |
Że mnie znajomi i siostra cioteczna na piwo wyciągnęli i nie musiałem na żywo Rangersów i Benfici oglądać  Padłbym chyba na miejscu ... a wcześniej popłakał z żalu  Jutro już spokojniej proszę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
Cieszy mnie, że od kilku dni lupusa nic nie boli, nic sobie nie obtarł, nie ma zakwasów, ani poparzeń  
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|