|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 95
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: May 2006
Posty: 95 |
wszystko dziala a kase poprostu odpisali z konta ZLODZIEJE 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,987
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,987 |
wszystko dziala a kase poprostu odpisali z konta ZLODZIEJE  No zlodzieje i to jest najlepsza firma bukmacherska w 2006 roku 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 307
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2005
Posty: 307 |
nie powinno tak byc!! nawet jezeli to ich blad to kasa powinna zostac na koncie!!! - ich strata!! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 2,444
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2006
Posty: 2,444 |
ja to kur_wa tez gram zaklady ale jak mi zbanuja konmto to ich wyzwe i im wplace te 100
bo juz wisi od 18:30 zaklad nierozliczony
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 2,444
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2006
Posty: 2,444 |
a poki co mam tak w casino
Casino Lobby Kasyna jest w tej chwili nie dostęone
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,174
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,174 |
trzeba bylo od razu piznac te 100e na ruletce.. 50% i jakbyscie trafili to 100e zostawic na koncie kasyna a reszt przetransferowac.. na pewno by all nie zabrali ``
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,542
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,542 |
łatwo sie mówi, jak sie ma free 400 zł bagatela to ciezko pizdnąc na ruletce...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,174
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,174 |
ale chyba kazdy sie domyslil ze to blad.. przeciez nie dali by wszystkim 100e! A tak to pol na pol ze wygrasz i wtedy druga czesc wyplacasz na zaklady.. i wielka szansa ze zabiora tylko kwote bazowa czyli 100e co zostaly w kasynie. Ja bym tak zrobil ale niestety spoznilem sie z tym info...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,159
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,159 |
ja zdazylem wyplacic na konto zakladow i postawic na jeden meczyk w tenisa po kursie 1.11  Narazie nie zabrali a casino dalej nie dziala...ciekawe jak bedzie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 2,444
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2006
Posty: 2,444 |
ja zdazylem wyplacic na konto zakladow i postawic na jeden meczyk w tenisa po kursie 1.11  Narazie nie zabrali a casino dalej nie dziala...ciekawe jak bedzie  mam to samo tylko ze teraz obstawilem mecz za 50zl bo juz limit mialem a tu stawka 150 zamiast 590 a z konta zabrali 45 :/ [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 2,444
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2006
Posty: 2,444 |
ja zdazylem wyplacic na konto zakladow i postawic na jeden meczyk w tenisa po kursie 1.11  Narazie nie zabrali a casino dalej nie dziala...ciekawe jak bedzie  mam to samo tylko ze teraz obstawilem mecz za 50zl bo juz limit mialem a tu stawka 150 zamiast 50 a z konta zabrali 45 :/ [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 2,444
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2006
Posty: 2,444 |
odwoluje co napislem stawka 150 ku--rwa bo mi zaklad rozliczyli drugi i myslalem ze mi z konta zabraloi 45 a zabrali 150
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 2,444
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2006
Posty: 2,444 |
odwoluje co napislem stawka 150 ku--rwa bo mi zaklad rozliczyli drugi i myslalem ze mi z konta zabraloi 45 a zabrali 150 sam sie jebnelem zamiast 50 wjebalem 150 ale nie wiem jak ja to zrobilem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 10,972
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 10,972 |
to Ci pomoge rozpis zagrales 2z3:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 231
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2005
Posty: 231 |
Z kasyna zabrali, a tym co przelali na zakłady lub na pokera zostawili?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,042
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,042 |
Z kasyna zabrali, a tym co przelali na zakłady lub na pokera zostawili? ja mam ale kasyno mi nie dziala
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,159
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,159 |
to zabrali ci w koncu cos MATTAT z konta czy wszystko przewaliles na zakladach bo nie czaje ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,215
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,215 |
A ja sobie przelalem na pokerka i pogrywam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,987
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,987 |
Witam serdecznie!
Dziękuję za wiadomość. Proszę o numer użytkownika i potwierdzenie że wpłacał pan taką sumę do kasyna. Dzisiaj pomyłkowo system dopisał sumę 100 euro do niektórych kont w kasynie i pomyłka została już skorygowana.
To mail od unibeta.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 2,444
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2006
Posty: 2,444 |
to zabrali ci w koncu cos MATTAT z konta czy wszystko przewaliles na zakladach bo nie czaje ?? nie zabrali gram zaklady dalej
|
|
|
Link skopiowany do schowka