Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 10 1 2 3 4 5 6 7 9 10
onda #1498246 16/08/2007 19:36
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
zgadzam sie z Cluj+Blackburn
ja mam do tego jeszcze Petrzałke wink

Bonus: Unibet
Warren #1498250 16/08/2007 19:38
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
Originally Posted by Biczu
zgadzam sie z Cluj+Blackburn
ja mam do tego jeszcze Petrzałke wink

Za nerwowo - pierwszy mecz - przy remisie nie ma tragedii - Słowacy trochę kontuzji - nie szukałbym tutaj dwójki - chyba pazerność u kolegi daje znać...........

Dołączył: May 2007
Posty: 358
E
enthusiast
enthusiast
E Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 358
Dnepr Dnepropetrovsk - Kryvbas Kryvyj Rig 2:0 14.07.2007
FC Kharkiv - Dnepr Dnepropetrovsk 1:2 21.07.2007
Dnepr Dnepropetrovsk - Metalurg Donetsk 4:1 (kurs 1,81!)29.07.2007
Dynamo Kyiv - Dnepr Dnepropetrovsk 1:3 (kurs 6,58!) 05.08.2007
Dnepr Dnepropetrovsk - Naftovyk-Ukrnafta Oxtyrka 2:0 1.23 11.08.2007

Jeszcze jakies pytania?

Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
Originally Posted by encepence
Dnepr Dnepropetrovsk - Kryvbas Kryvyj Rig 2:0 14.07.2007
FC Kharkiv - Dnepr Dnepropetrovsk 1:2 21.07.2007
Dnepr Dnepropetrovsk - Metalurg Donetsk 4:1 (kurs 1,81!)29.07.2007
Dynamo Kyiv - Dnepr Dnepropetrovsk 1:3 (kurs 6,58!) 05.08.2007
Dnepr Dnepropetrovsk - Naftovyk-Ukrnafta Oxtyrka 2:0 1.23 11.08.2007

Jeszcze jakies pytania?

Jest jedno !
Na h.. to grać ???

onda #1498259 16/08/2007 19:42
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by onda
Originally Posted by Biczu
zgadzam sie z Cluj+Blackburn
ja mam do tego jeszcze Petrzałke wink

Za nerwowo - pierwszy mecz - przy remisie nie ma tragedii - Słowacy trochę kontuzji - nie szukałbym tutaj dwójki - chyba pazerność u kolegi daje znać...........
mam 2z3
artmedi jestem pewnie
pazernośc u mnie równa się zero !!

Warren #1498265 16/08/2007 19:46
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
groclin będzie na TVP SPORT
a gks na TVP2

Warren #1498268 16/08/2007 19:47
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
Originally Posted by Biczu
Originally Posted by onda
Originally Posted by Biczu
zgadzam sie z Cluj+Blackburn
ja mam do tego jeszcze Petrzałke wink

Za nerwowo - pierwszy mecz - przy remisie nie ma tragedii - Słowacy trochę kontuzji - nie szukałbym tutaj dwójki - chyba pazerność u kolegi daje znać...........
mam 2z3
artmedi jestem pewnie
pazernośc u mnie równa się zero !!

tomo25 wrote:
i think draw is a nice bet here because Artmedia is a big favourite of this match but they have lot of important players like ORAVEC, HALENAR, BORBELY injured and i think Dosoudil cant play as well because of red card, but i am not sure about him. It is true that Artmedia has a very experienced squad and last three matches in CORGON LIGA they won and they are in good form and players from the bench are good as well but i am not decided to put Artmedia to win. They had big problems with CHISINAU in first round so draw is enough for them and thats the most realistic pick for me

MY PICK. DRAW


HALENAR and BORBELY are given Doubtfoul, does anyone from Slovakia confirm if they are going to make it to first eleven?


Warren #1498277 16/08/2007 19:58
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
too much love will kill you
too much love will kill you
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
Originally Posted by Biczu
groclin będzie na TVP SPORT
a gks na TVP2
wczoraj było gadane w tv ze meczu nie ma, cos sie zmieniło od wczoraj ?

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,456
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,456
Likes: 11
Co to jest Quasi chat confused

onda #1498320 16/08/2007 20:21
Dołączył: Aug 2007
Posty: 276
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Aug 2007
Posty: 276
Co sadzicie o HAMMARBY po 1,8 typowa wrecz wzorcowa druzyna wlasnego boiska
do tego pewna wtopa Belchatowa i moze brann+a. madryt?

Ma ktos info o tych meczach i o CLUJ?

Dołączył: May 2007
Posty: 73
I
journeyman
journeyman
I Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 73
Po udanym srodowym wieczorze z Liga Mistrzow ( Anderlecht - Fenerbahce 1:0) dzis moja uwage przykluly mecze pucharu UEFA. Zdecydowalem sie na underowe rozwiazanie w meczu Dniepropetrovsk - Belchatow. Jak wszystkim wiadomo, podopieczni Oresta Lenczyka graja ponizej oczekiwan nowego sponsora i kibicow. Trudno sie dziwic takiemu obrotowi sprawy, skoro motor napedowy wicemistrza Polski - Lukasz Gargula leczy kontuzje. Na liscie kontuzjowanych jest tez Dariusz Pietrasiak ( filar belchatowskiej defensywy) oraz wychowanek Victorii Jaworzno -Bartlomiej Chwalibogowski. Belchatow gra tragiczna pilke w ofensywie i nie sadze, by dzis choc raz pila znalazla droge do siatki po strzale napastnika polskiego klubu. W trzech meczach w lidze polskiej BOT zdobyl tylko 2 bramki w 3 meczach. Jesli chodzi o gre obronna, to nie wyglada to najgorzej ( srednia traconych bramek na mecz to 0.33) i na tym opieram przede wszystkim swoj typ. Co prawda dzis polska ekipa trafi na rozpedzonego lidera ukrainskiej ligi (5 meczy, 5 zwyciestw), ale nie sadze, aby ukrainscy zawodnicy podziurawili dzis bramke Piotra Lecha. Rowniez z historycznego punktu widzenia statystyka jest po stronie mojego typu. Legia przegrala w Doniecku 0:1, a plocka Wisla bezbramkowo zremisowala z Chernomorcem w Odessie. Przy takich faktach moj typ moze byc tylko jeden under 2,5 gola!


16.08. Dniepro - Belchatow
Typ: under 2.5 @1.87
Stawka: 5 Pinnacle

Pozdrawiam
sport-stats papa

Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,711
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,711
Post deleted by Biszop

Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Post deleted by Biszop

yaaho #1500334 17/08/2007 06:05
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,399
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,399
To ja moża podsumuje czwartkowe zmagania UEFA CUP.

1. kolejny malutki plusik dla klubów kaukaskich, Mika 2-1 i już kazdy wie że u siebie z roku na rok są coraz groźniejsi
2. znów swąd po drużynie z Macedonii - Rabotnicki - kursiki przed meczem rosły na siłe, skonczyło sie na 0-0 a Zrinskij od 65' w dziesiatke...
3. wtopili faworyci typowani przez wieluuu: wspomniane Dnipro i Rabotnicki, Cluj, Maccabi TA, Leiria, HSV
4. kluby byłej Jugosławii równiez poniżej oczekiwań vel możliwości: wtopy Slavena, S.Brijeg, Hajduka. Ogólnie wszystko bardzo wyrównane, wiele remisów, mało triumfów gospodarzy.

trafić 5-6 typów bez podpórek było cięzko. Przed nami rewanże. Ciao. smile

Ryan20 #1500406 17/08/2007 06:36
Dołączył: Jul 2002
Posty: 654
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 654
Dobry dzień polskich drużyn w drugiej rundzie kwalifikacji pucharu UEFA, zdobyliśmy kolejne 4 pkt do rankingu i obie ekipy zachowały szanse na awans do fazy głównej tego pucharu.
Po dramatycznej obronie Częstochowy w końcówce spotkania w Dniepropietrowsku GKS wywalczyl bramkowy remis mieliśmy trochę szczęscia lecz ogólnie Bełchatów zagrał poprawny taktycznie mecz chociaz sądziłem, że Dniepr ich pochłonie przynajmniej przed meczem. Bełchatów początek sezonu w Orange ma niemrawy,grają słabo przynajmniej jak na nich, lecz potrafili się zmobilizować na mecz w pucharach.
Zastanawiam sie czy wogóle w rozgrywkach europejskich rywalizacja w ligowych potyczkach ma jakies znaczenie bo to zupełnie inna bajka.
Moim zdaniem wszystkie te statystyki z ligi, liczby zwycięstw nad lokalnymi rywalami nie mają wiekszego znaczenia, liczy sie tylko dobra dyspozycja dnia i ewentualne dobre rozpracowanie przeciwnika przez trenerów, reszta zalezy od umiejętności piłkarzy i odrobiny szczęscia.
Totolotek sie dzis obłowił niemiłośiernie na większości kuponów na maksa gracze grali Dnietropietrowsk za 1,35 na pewniaka do pozostałych spotkań sugerując się dobrą postawą Dniepru w lidze ukraińskiej bo Bełchatów gra piach itp.
Liczy się dyspozycja dnia dwa tygodnie temu Bełchatów prezentował się tak tragicznie słabo, ze nie przegrali 3:0 z Amerii Tibilisi w regulaminowym czasie to był fuks.
Tym razem sądzę iż nasze drużyny chociaż pod forma to jednak powalczyły Groclin też rewelacyjnie nie rozpocząl sezonu jednak po dzsiejszych meczach szanse obydwu zespołów na udział w fazie zasadniczej UEFA CUP wzrastają znacznie, może będziemy jednak mogli liczyć na grupową jesień w tym pucharze byłby to sukces dla naszej piłki gdyż na lige mistrzów jesteśmy za słabi tak 2 drużyny w fazie grupowej super marzenie na ten rok w piłce klubowej dla polskiego kibica

Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,711
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,711
Polskie drużyny spisały się dobrze i co ważne zachowały szanse na awans. Ja na pewno mocno będę ściskać za nie kciuki, bo to punkty do rankingu, a ponadto możność rozegrania 4 spotkań i nabycia doświadczenia.
Brak ogrania było widać już u Zagłębia
Bełchatów też zapłacił frycowe w poprzedniej rundzie, kiedy niemiłosiernie męczył się i potrzebował karnych

Dziś Bełchatów przez długą część zagrał jak wytrawna drużyna. Nie pozwolił sobie narzucić stylu gry przeciwnika, umiejętnie rozbijał akcje. Trochę za dużo było fauli. GKS pogubił się w ostatnich minutach, ale na szczęście dowiózł remis
Myślę, że chłopakom należy się duże uznanie, bo grali bez Pietrasiaka i Garguły ( o Fonfarze nawet nie wspomnę )
To bardzo ważne ogniwa, o czym pisali też ci, którzy stawiali na Dnipro. To tak, jakby Wiśle przyszło grać bez Clebera i Kosowskiego.
Lenczyk rozpracowal przeciwnika i świetnie ustawił zespół. Bardzo odważne decyzje personalne i 3 bramkarz w pierwszej jedenastce.

W rewanżu będzie ciężko, bo dziś Bałchatów skupił się głównie na defensywie. 0:0 daje awans, ale grać na tak wynik nie można.
Zobaczymy, w jakiej dyspozycji będą Bełchatowianie. Forma idzie w górę. Poprawiła się szybkość. Teraz trzeba złapać właściwy rytm i porawić grę w ataku, bo z tym jest słabo

rene #1501039 17/08/2007 21:40
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,587
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,587
Tak sobie mysle czy aby Dniepr przed meczem nie zlekcewazył Bełchatowa i stad po prostu dobry wynik Polaków. Jedno jest pewne co zauwazył rene w rewanzu tak grac nie mozna bo Ukraincy zagraja z wiekszym zaangazowaniem i z defensywnie ustawionym GKS napewno wygraja

rene #1501091 17/08/2007 22:11
Dołączył: Jul 2002
Posty: 654
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 654
Wczorajszy dzień w Pucharze Uefa przyniósł wiele zaskakujących wyników można powiedzieć czarny czwartek pewniaków sporo nie weszło chociażby ten Bełchatowa remisy Macabii Tel Awiv Hamburga czy Leirii, dziś czarny piątek na giełdzie w Warszawie zresztą cały ten tydzień mało kolorowy, Jednostki w moim funduszu inwestycyjnym topnieją w oczach panika na parkiecie, że aż strach się bać. Cały wypracowany zysk w ciagu pół roku został zjedzony w ciągu tego tygodnia, nie wiem czy oszczędzanie ma
w ogóle jakiś sens, lepiej było mi pojechać na wakacje lub zainwestować w zakup jakiegoś dobra trwałego, zamiast kupowac produkty finansowe banku. Lepiej jak bym zainwestował te pieniądze w kobietę lepszy interes ona przynajmniej stara się odwdzięczyć a tak to chyba pójdę zalać sie do baru.
Między zakładami bukmacherskimi a giełdą nie ma specjalnie dużej różnicy zarówno tu jak i na giełdzie pieniądze znikaja bardzo szybko i nie ma znaczenia czy 100 zł zniknie po 2 godzinach czy 2000 zł w 3 dni.
Najlepiej nadwyżki gotówki wydać na coś przyjemnego niż pakować się w te całą giełdę.
Po roku funkcjonowania w funduszu kiedy za jedną jednostkę zapłaciłem 22,85 na koniec czerwca wypłaciłem sobie dywidendę od jednostki po 26,13 za każdą.
Obecnie jedna kosztuje około 26,10 niezależnie od tego co się będzie działo to raczej dam sobie spokój z inwestycjami w fundusze.
Wyrazy współczucia dla wszystkich którzy ciułają pieniądze na jak największą emeryturę pewna częśc zysku wypracowana przez fundusze ostatnie 5 lat też pewnie definitywnie poszła w pizdu, przynajmniej jest podstawa do wytłumaczenia dlaczego dostane mniejszą emeryturkę bo w 2007r silna korekta w dół była itp.
W ciągu 30 lat oszczędzania jak jeszcze bedą z trzy, cztery tygodnie jak ten to na bank sprawdzą sie przewidywania pana Roberta Gwiazdowskiego że emerytury będą niższe od obecnych lub nie bedzie z czego ich wypłacać bo składkowicze nie uzbierają wymaganego minimum najniższej emerytury.
Pozdrowionka dla wszystkich, ja definitywnie kończę z zakupami jakichkolwiek produktów bankowych jednostek w funduszach inwestycyjnych itp. pierdół, jak będą dzwonić jacys bankowi naganiacze to ich kurwa opierdolę zły jestem że się dałem zmanipulować.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
bwin podał już kursy 1,95 na groclin uwazam za "promocję". druzyna z kazachstanu ustepowala zdecydowanie grodziszczanom na wlasnym stadionie w kustanaju, wiec mecz w polsce przewiduje bedzie przebiegal pod dyktando gospodarzy, ktorzy nie chcac doprowadzic do nerwowej koncowki - a taka moglaby byc przy wyniku 0:0 - zaaplikuje kazachom przynajmiej jedna bramke juz w pierwszej polowie meczu.


Dołączył: Jul 2004
Posty: 560
addict
addict
Dołączył: Jul 2004
Posty: 560
Juz jutro rewanzowe mecze Pucharu UEFA:
[Linked Image]

Kurs 2,45 na Dniepro wydaje sie - dla mnie przynajmniej - atrakcyjny. Pomimo korzystnego rezultatu Belchatowa w pierwszym meczu, trzeba przyznac, iz polski zespol nie zachwycil. Takze w lidze PGE Belchatow nie prezentuje sie na miare swoich mozliwosci. Fakt faktem, iz najlepszy gracz wicemistrza Polski, Lukasz Gargula, powrocil juz do gry, jednak mimo wszystko wydaje mi sie, ze to Ukraincy sa faworytem tego spotkania i ze tym razem nie zlekcewaza rywala i wygraja to spotkanie.

Strona 5 z 10 1 2 3 4 5 6 7 9 10

Moderatorzy  Akhu, Biszop 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Lukasz111, alfa, Sensei, burbon, aker, betowiec, 11kera11), 3,177 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,799
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1