Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 51 1 2 3 50 51
#1497860 16/08/2007 09:28
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Kapitał poczatkowy 2157,19 zł
Z powyższej kwoty w ciągu 34 tygodni chciałbym osiagnąc min 50 tys czystego zysku ,gra oczywiscie na realnym koncie.
Wyzwanie dośc trudne ale nie nieosiagalne.Przy odpowiedniej dyscyplinie i pewnej dozie szczęscia powinno sie udac.Mimo iz forum na pewno w pewien sposób mobilizuje to jednak obawialem się upublicznienia mojej gry z tego względu iz jest to jakas odpowiedzialnośc a często i gęsto z dobrych chęci sa nici.No ale zobaczymy jak to pojdzie.
Nie zamierzam inwestowac więcej niz 1 lota na kazde 10 tys zl ,jednak znając zycie z pewnościa dojdzie do ekstremalnych dla mnie sytuacji kiedy to trzeba bedzie zwiększyc ryzyko.
Nie przewiduje więcej jak 4,5 transakcji tygodniowo, w poczatkowej fazie wyłącznie na walutach i indeksach,byc może potem (jesli bedzie za co) wskocze na jakąs ostrą jazdę.

Jako że kwote koncowa juz rozdysponowalem (haha) - bedzie na zmiane auta,dziury w niebie nie będzie jesli się nie uda za pierwszym razem.Nastapi kolejne podejscie za 5 tys i ew za 10 a potem 20tys zł(odpukac)a tu juz dojscie do 50 tys bedzie nieporównywalnie latwiejsze.W każdym bądx razie zadowoli mnie osiągniecie celu kazdym nakladem wlasnym byle sporo mniejszym niz owe 50 tys i oczywiscie czym mniej tym lepiej.Po cichutku wierze że uda mi sie kupić tytułową astrę dwojeczkę za poczatkowe 2 tys a jak bedzie, czas pokaże.
Zlecenia będe rzetelnie wpisywal tutaj zaraz po ich realnym wykonaniu więc odchyłu nie będzie lub bedzie niewielkie ale zapewne raz w jedna a raz w druga stronę więc niczego nie wypaczy.Rozliczenia tez będą przejrzyste nawet dla laików.

Jesli ktos ma coś ciekawego w tym temacie do napisania niech pisze do woli byle z sensem.Najchetniej widziana konstruktywna krytyka bo tylko ona może czegoś nauczyc.
Ciekawe ,sprawdzone informacje również chetnie bym tutaj zobaczył.

Walke o tanią Astre cas zacząc,byle bez falstartu.


Stan konta 2157,19 zł bez otwartych pozycji.

Last edited by Biszop; 17/08/2007 04:15.
Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Chyba wygłupiłem sie z tytułem tematu,widzę ze jest zbyt dużo wejśc a znaczy to że trafia tu zbyt wiele przypadkowych osób a nie o rozgłos tu chodzi .

Jak zmienic tytuł tematu ???

Dołączył: Aug 2007
Posty: 19
B
stranger
stranger
B Offline
Dołączył: Aug 2007
Posty: 19
Na początku życzę powodzenia, szczęścia i żelaznej dyscypliny. Ja 1 lota inwestuję na ok 15 tyś i trzymam się tego mocno. Dostałem parę razy nauczkę i nigdy nie powiększam pozycji na stracie aby ewentualnie zmniejszyć dystans do punktu "zero". Parę razy się udało ale ze dwa razy poleciałem na tym strasznie.

To powyżej odnośnie tej wypowiedzi

Quote
jednak znając zycie z pewnościa dojdzie do ekstremalnych dla mnie sytuacji kiedy to trzeba bedzie zwiększyc ryzyko.

Będę przyglądał się uważnie. Sam nie podejmuję się publicznej walki ze względu na dość częste kilkuminutowe pozycje. Są miesiące jak zeszły, gdzie zrealizowałem 4 transakcje, a są takie jak ten kiedy mamy dopiero połowę a ja mam juz ok 60-ciu.

Pozdrawiam i powodzenia

Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Originally Posted by dardaw
Chyba wygłupiłem sie z tytułem tematu,widzę ze jest zbyt dużo wejśc a znaczy to że trafia tu zbyt wiele przypadkowych osób a nie o rozgłos tu chodzi .

Jak zmienic tytuł tematu ???

"Moja gra na Forex" bedzie Ok ;-)

Bede sledzil z uwaga temat. Jesli moge prosic to napisz o planowanych transakcjach wczesniej. Tj. Jesli masz jakis pomysl na transakcje pod pewnymi warunkami - mozna bedzie sledzic czy warunki zostaly spelnione, czy transakcje warto zawrzec i co z nie wyniklo.

Trzymam kciuki.

WojtekK

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,563
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,563
Likes: 11
Jak zmienic tytuł tematu ???

dardaw jaka ma być nazwa ?

A przy okazji to powodzenia.

Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
rafal08 jesli mozesz zmień na np "Moja gra na forex"

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,563
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,563
Likes: 11
Originally Posted by dardaw
rafal08 jesli mozesz zmień na np "Moja gra na forex"

Ja w tym dziale akurat nie moge,ale dam cynk odpowiedniej osobie grin

Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
USD/YEN BUY 113,43 0,2 LOTA S/L 112.98

Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Originally Posted by dardaw
USD/YEN BUY 113,43 0,2 LOTA S/L 112.98

A mialo byc "nie bierz nigdy dlugiej gdy na ADX(14) czerwona linia jest ponad zielona". Na M1 mozna sie spierac ale na M5 i wyzej juz nie.

WojtekK

Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
USD/YEN BUY 112,27 0,2 LOTA S/L 111.98

Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Czerwona przebila sygnalną więc mozna bylo spodziewac sie odbicia ale gorzej k. wejsc nie moglem, po cholere wstalem 10 min z awczesnie.

Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
WYJEBALEM STOPA CALKIEM COBY NIE BYLO

Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Originally Posted by dardaw
Czerwona przebila sygnalną więc mozna bylo spodziewac sie odbicia ale gorzej k. wejsc nie moglem, po cholere wstalem 10 min z awczesnie.


Nie wiem czy to ma byc temat Tylko z Twoimi typami i komentarzami czy mozna sie wtracac? Ja patrzylem na M5 - czarna swieca z 13,73 na 13,02 i potem zwrost do polowy ale dlugo nie moglo przebic polowy swiecy. Tak wiec wg mnie kupno bylo zbyt ryzykowne.

WojtekK

Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Jasne ze mozesz pisac.

Na tej swiecy spadly obroty,kolejne otwarcie było z luka wzrostowa i zaczelo lagodnie roznąc, wzrost potwierdziły i wskazniki i wolumen no i ...spadło weszłem kilka chwil za wczesnie , szukamy twardego dna ale nie jst źle.Powinno odbic.

Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
T/P 112,95

Zapmnialem napisac,spojrz na stochastic (833)wiec zrozumiesz czemu weszlem.

Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
T/P 113.30 przesuniecie

Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
T/K kroczący na 15 pips od 113,19

Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
T/P kroczący na 15 pips od 113,19

dardaw #1499643 17/08/2007 03:02
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
NO I SIę ZAMKLO,NIE JEST źLE TROCHE SIE NAPOCIłEM ALE WYSZLEM NA PLUSIE

Last edited by Biszop; 17/08/2007 04:16.
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Stan rachunku : 2283,57zł

Powinno byc ponad 30 zł więcej ale kroczący T/P aktywował sie niżej ijest jak wyzej podalem.

Ciekawy dzien jak cholera , w takie dni jak dzis powstaja wielkie majątki i bankruci.Zmiennośc bardzo duża a ruchy bardzo szybkie.
Dylu jak widzialem tez ładnie i tak trzymac.

Strona 1 z 51 1 2 3 50 51

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (11kera11, aker, rafal08, burbon, JelineK, Lukasz111), 2,332 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,196
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1