|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930 |
Tiaa nie banowac, zanim nie przeczytacie czasem  Oferuje do sprzedazy chipy z kasyn amerykanskich na pamiatke  Oryginalne jakimi sie tu gra na stolach pokerowych i innych  Ilosc i wielkosc dowolna. Oferuje chipy z nastepujacych kasyn: Harrah's Ballys Showboat Ceasears Tropicana Hilton Resorts Borgata Trump Taj Mahal Trump Marina 4zl za 1$ plus koszt przesylki. Sorki za taka cene, ale wszystkie pieniadze chce przywiezc w sprzecie wiec nie chce byc stratnym. Pytania i zamowienia pisac w tym temcie, na gg: 1483079 lub maila [email protected]Jestem tu do 21 wrzesnia wiec sie spieszyc 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
A po przeczytaniu nazwy tematu już chciałem banować 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,423
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,423 |
To ja poprosze jeden jednodolarowy  tak na bryloczek oczywiście z kasyna Hilton ( wszystkim powiem że dostałem od Paris na pamiątke  )
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,852
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,852 |
to ja tez pragne zlozyc zamowienie na jeden zetonik jednodolarowy z kasyna hilton 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,174
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,174 |
Mam nadzieje ze wahi potraktuje was na tyle niepowaznie co wy jego i was oleje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,450
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,450 |
zlozylem zamowienie na gg 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 61
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: May 2006
Posty: 61 |
Witam Mozesz napisac czy mozna se tak po 1 zamowic, ile mniej wiecej koszty wyslyki i kiedy mozna sie spodziewac zetonow. A tak wogole to zaloz temat na www.pokerzysta.pl/forum [ pokerzysta.pl] to pewnie bedzesz mial wiecej chetnych
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930 |
Mozna zamowic po jednym z kazdego kasyna mam juz pare takich zamowien, mozna tez po prostu jeden zeton.
koszty przesylki trzeba sprawdzic na stronie poczty, ale sadze ze beda okolo 6zl.
zetony wysylam 24 wrzesnia w poniedzialek.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,852
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,852 |
to ja tez pragne zlozyc zamowienie na jeden zetonik jednodolarowy z kasyna hilton  w takim razie chcialbym modyfikowac swoje zamowienie, i zamowic po jednym zetonie jednodolarowym z kazdego kasyna, czyli jak dobrze widze razem bedzie 11 zetonikow  i fajnie by bylo jak bys Wahi napisal do kiedy platnosc i numer konta albo MB, neteller czy co tam wolisz  pozdrawiam, ciga
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412 |
Wahi ja również chciałbym po 1 żetonie z każdego kasyna...odezwałem się do Ciebie na GG ale chyba Cię nie było
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,639
2 x Playoff Winner
|
|
2 x Playoff Winner
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,639 |
A jak z cena zetonow? Np. Jakbym chciał tak jak kolega wyzej po 1 zetonie z kazdego kasyna to jaka by byla cena?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,423
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,423 |
4zl za 1$ plus koszt przesylki. Sorki za taka cene, ale wszystkie pieniadze chce przywiezc w sprzecie wiec nie chce byc stratnym. Jak latwo policzy po jednym z kazdego to 11* 4 zł = 44, z przesyllką okolo 50
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,484
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,484 |
ja poprosze jednodolarowki z: Harrah's Ballys Ceasears Hilton Resorts Borgata
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930 |
Ok jesli ktos jeszcze chce jakis zeton lub zetony, prosze sie decydowac do jutra do polnocy. [email protected]
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,450
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,450 |
Wahi, kiedy mozna spodziewac sie zetonow? Dostal juz w ogole ktos?
pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,423
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,423 |
Pisał że wyśle w poniedziałek. u mnie narazie pusto
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930 |
dzis wyslalem, bo przelaczki nie moglem kupic do laptopa z Waszymi danymi nigdzie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,450
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,450 |
ok, ja juz mam zetony. Wielkie dzieki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,484
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,484 |
u mnie tez juz paczka sie zjawila, fajna sprawa tez zetoniki, dzieki serdeczne Wahi, pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 631
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2006
Posty: 631 |
pokaze ktos jak sie prezentuja ?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|