|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930 |
Witajcie,
mam pytanie, bo bez netu nie mam za bardzo czasu tego sprawdzic. US open zaczyna sie 27 sierpnia, sprawdzi mi ktos kiedy Radwanska gra pierwszy mecz? I jak najlatwiej kupic na ten pojedynek bilety? bo zal byloby nie pojsc jak tu jestem ^^
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 170
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2002
Posty: 170 |
skoro już tam jesteś to sprawdz po ile są hot-dogi bo żal byłoby nie zjeść
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
a jak chcesz niby sprawdzic kiedy ona gra pierwszy mecz jak jeszcze drabinki rozlosowanej nie ma? plan meczow bedzie podany dopiero wieczorem dzien przed meczem...wczesniej sie nie dowiesz kiedy, o ktorej i na jakim korcie gra Isia
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696 |
Panowie macie info czy stacja Eurosport bedzie nadawc Turniejrownolegle na dwoch kanalach czy tylko na jednym???
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
Na 90% na obu eurosportach 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
|
|
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848 |
Witajcie,
mam pytanie, bo bez netu nie mam za bardzo czasu tego sprawdzic. US open zaczyna sie 27 sierpnia, sprawdzi mi ktos kiedy Radwanska gra pierwszy mecz? I jak najlatwiej kupic na ten pojedynek bilety? bo zal byloby nie pojsc jak tu jestem ^^ Aga pierwszy mecz gra 27 lub 28 Sierpnia na jednym z kortów bocznych, chyba że wylosuje jakąś nierozstawioną nadzieję reprezentującą USA, to wystąpi jako jedno ze spotkań na głownych arenach A bilety? To purchase tickets, visit Ticketmaster.com, call Ticketmaster at 1-866-OPEN-TIX or visit any Ticketmaster Outlet. You can also visit the USTA Billie Jean King National Tennis Center Box Office. The box office is currently open Monday-Friday, 9 a.m. to 5 p.m. Between Aug. 27 and Sept. 9, the box office is open from 9 a.m. to 9 p.m., except on Friday, Sept. 7, when it will be open from 9 a.m. to 6 p.m.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred 
|
|
shaken not stirred 
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769 |
Na 90% na obu eurosportach  Hmm skąd takie przypuszczenie? Jak mnie pamięć nie myli to Wielkie Szlemy lecą tylko na głównym kanale eurosportu. Co innego mniejsze turnieje, gdzie często coś przenoszą na euro2.
|
|
|
Link skopiowany do schowka