Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 12 1 2 7 8 9 10 11 12
Marty #1484935 12/08/2007 11:08
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,846
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,846
Originally Posted by Marty
witam
Jest aktualnie jakaś promocja w betfair dla nowych userów

KLIK [betfairpromo.com]

Last edited by Conrad; 14/08/2007 17:52.
Bonus: Unibet
Vega1 #1491750 14/08/2007 08:17
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Dzisiaj natknąłem się na bardzo fajną opcję w Betfair. W zakładce My account -> My Security -> Account Restrictions -> Country Restriction Status: Poland można ustawić aby logować się mogły np. jedynie osoby z Polski. Myślę że to bardzo dobry pomysł jeśli chodzi o bezpieczeństwo naszych betting money! Zalecam wszystkim aktywowanie tej funkcji. Brawa dla Betfair.

Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Szczerze ? Najbardziej obawiałbym się "podejrzanych" logowań i "hacków" właśnie z Polski...

Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
tylko po co sie obawiac z Polski + jeszcze skąds tam jak mozna sie obawiac z naszego kraju wyłacznie ;-)

Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Opcja działa zastanawiająco - po jej uaktywnieniu nie mogę się zalogować z laptopa (przez blue connect). Tak że zalecam ostrożność ...

Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
pytanie do expertow betfair

po jakim kursie PLN przeliczaja na euro

gdzies to jest tam podane ?

JuN #1492479 14/08/2007 20:59
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928

Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
2 pytania do ojcow prowadzacych
1. Na podstawie ktorego punktu regulaminu poszly zwroty za mecz Dawidenki z Arguello i dlaczego np za ten mecz byly zwroty a Volandri-Luzzi juz nie (miedzy tymi dwoma glosnymi meczami byla tylko jedna roznica smiem twierdzic nie sprecyzowana w regulaminie ale poprosze ten punkcik moze sie myle)
2. Skad sie wzielo ograniczenie wyplaty na karte TYLKO DO WYSOKOSCI DEPOZYTU - czy Wy na kazdym kroku musicie tym ktorzy wyplacaja wiecej niz wplacili rzucac klody pod nogi?
Z powazaniem i dziekuje

Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Ad 2 Zaznaczam ze mam karte VISA wiec 'Uwaga: Nie można wypłacić więcej środków na kartę kredytową MasterCard niż zostało zdeponowanych za pośrednictwem tej karty; nie można też wypłacić żadnych środków na karty międzynarodowe MasterCards. Zasady te zostały narzucone przez organizację MasterCa' mnie nie obowiazuje

Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
nie ojciec prowadzący , może młodszy aspirant, ale pozwole sobie odpowiedzieć.

ad1
https://www.mecz.pl/forum/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=1457186&page=1#Post1457186

ad2
Quote
Skad sie wzielo ograniczenie wyplaty na karte TYLKO DO WYSOKOSCI DEPOZYTU - czy Wy na kazdym kroku musicie tym ktorzy wyplacaja wiecej niz wplacili rzucac klody pod nogi?

ten watek był wałkoway juz nie raz.

nie ma takiego ograniczenia. chodzi o zbalansowanie wpłat i wypłat wykonanych na Betfair.

Przykład:
1.karta depozyt 100
2.MB depozyt 100
3.Neteller depozyt 100
stan konta 1000.

aby wypłacic całosć na karte nalezy wczesniej wypłacic 100 na MB i 100 na NT.

Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Originally Posted by punter UK
nie ojciec prowadzący , może młodszy aspirant, ale pozwole sobie odpowiedzieć.

ad1
https://www.mecz.pl/forum/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=1457186&page=1#Post1457186

Przeczytalem z uwaga nie zauwazylem konkretnej odpowiedzi na pytanie. Dla przypomnienia brzmi ono:
1. Na podstawie ktorego punktu regulaminu poszly zwroty za mecz Dawidenki z Arguello i dlaczego np za ten mecz byly zwroty a Volandri-Luzzi juz nie
Innymi słowy:
PROSZE O WSKAZANIE PUNKTU REGULAMINU BETFAIR STANOWIACEGO PODSTAWE MOZLIWOSCI DOKONANIA ZWROTU ZA MECZ DAWIDENKO-ARGUELLO
.
A tak mniej oficjalnie: w czasie wspomnianego meczu bylem na wakacjach wiec osobiscie sprawa jest dla mnie neutralna , dlatego nie pytam ich przez customer service ale tutaj (jeszcze odpisza co mnie to obchodzi jak sprawa mnie nie dotyczy), tym niemniej lubie sobie zapolowac od czasu do czasu na wałek i mam swoje mechanizmy ich namierzania. I teraz co: zalozmy ze nie mialem zadnej tajnej informacji, ale przypuszczenia okazaly sie sluszne badz trafilo mi sie jak slepej kurze ziarno (zapolowalem na chybil trafil bo taki mialem nastroj) i wygralem a tu co zwrot? Czy w tym swietle gra u Was ma jakikolwiek sens? Kluchy w temacie na kilometr a nikt nawet nie zajaknal sie o wskazanie podstawy braku rozliczenia....czyzby jej nie bylo i dzialacie sobie ot tak na dziko i wg wlasnego widzimisie?

Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
pod koniec tematu, do któego link podałem, cytowałem punkt regulaminu wg którego zareagował Betfair. musisz go poszukać.


Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Originally Posted by punter UK
pod koniec tematu, do któego link podałem, cytowałem punkt regulaminu wg którego zareagował Betfair. musisz go poszukać.


Originally Posted by punter UK
@Tomo

Firma jak najbardziej wywiązała się z umowy. W Warunkach Ogólnych czytamy:


Polityka Ochrony Prywatności


Jeżeli wymaga tego obowiązujące prawo, dane osobowe mogą zostać ujawnione odpowiednim władzom państwowym, nadzorczym, sportowym lub organom ścigania. Ponadto dane osobowe — w związku z nadzorowaniem przestrzegania zasad uczciwej konkurencji lub stosowania reguł gry lub dyscypliny i (lub) zapobieganiem przestępstwom oraz wykrywaniem ich — mogą zostać ujawnione wszelkim władzom nadzorującym lub sportowym, z którymi Grupa podpisała umowę o udostępnianiu danych, przy założeniu, że Grupa uważa, iż istnieją uzasadnione powody, by podejrzewać użytkownika o udział w naruszaniu reguł lub przepisów prawa, posiadanie wiedzy o rzeczonych naruszeniach lub stwarzanie innego rodzaju zagrożenia dla zachowania zasad uczciwości w związku z daną dyscypliną lub grą. Władze te mogą wówczas wykorzystać dane osobowe w celu przeprowadzenia dochodzenia i podjęcia działań w związku z naruszeniami, zgodnie z przyjętymi procedurami.

W związku z powyższym może być konieczne ujawnienie informacji przez firmę Betfair podmiotom mieszczącym się poza granicami Wielkiej Brytanii i UE, przy czym w każdym takim przypadku przekazanie odbywać się będzie zgodnie z obowiązującymi wymogami technicznymi i organizacyjnymi. Akceptując niniejsze zasady, poprzez korzystanie z witryny Betfair lub w inny sposób, użytkownik zgadza się, aby spółka Betfair przechowywała i wykorzystywała dane historyczne dotyczące osoby i konta użytkownika do celów opisanych w niniejszej polityce ochrony danych. Na przykład, spółka Betfair podpisała porozumienia (Memoranda of Understanding — MOUs) z następującymi władzami nadzorującymi i (lub) sportowymi:pod koniec tematu, do któego link podałem, cytowałem punkt regulaminu wg którego zareagował Betfair. musisz go poszukać.

Jesli o to chodzi to o zwrotach nie ma tam ani słowa - kibicuje Wam w takim razie bo ciezko bedzie udowodnic ze ktos wiedzial o wyniku - nie zapominajcie ze sa takie osoby, tore zaloza ze beda sie dzialy w meczu jakies dziwne rzeczy no i co wtedy, gdy kontuzja bedzie rzeczywista (teraz mamy takie czasy ze taki Lepper choruje na co chce kiedy chce a co dopiero zawodnik) - ciekawe moze byc to podwazanie opinii lekarzy


Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
dlaczego na netellera mozna wyplacac tylko do sumy depozytow ? Co to za glupia zasada ?

asghan #1503096 18/08/2007 20:26
Dołączył: Jan 2006
Posty: 590
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 590
Originally Posted by asghan
dlaczego na netellera mozna wyplacac tylko do sumy depozytow ? Co to za glupia zasada ?

a na moneybookers można normalnie czy też taki cyrk jak z netellerem ?! osobiscie nie uzywalem betfair za bardzo bo jak widze te limity oferowane po 16-25 euro na zagranie to mnie krew zalewa.

jak to jest z wplatami i wyplatami moneybookers ?

Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
co do moneybookers to nie wiem, przy probie wyplaty nie pokazuje sie zaden limit, wiec moze nie ma

asghan #1503946 19/08/2007 01:46
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
kliknijcie sobie proszę DOSŁOWNIE na wczesniejsza stronę... nie ma limitów na MB i NT.

Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
Originally Posted by papa_smerf
osobiscie nie uzywalem betfair za bardzo bo jak widze te limity oferowane po 16-25 euro na zagranie to mnie krew zalewa.

jakie limity?


Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
Originally Posted by punter UK
Originally Posted by papa_smerf
osobiscie nie uzywalem betfair za bardzo bo jak widze te limity oferowane po 16-25 euro na zagranie to mnie krew zalewa.

jakie limity?

Zapewne chodzi o to, że deponowali na kilka sposobów i najpierw muszą "spłacić" depozyty.

BAHmVIP #1503996 19/08/2007 02:11
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
tak, ale tu papa opowiada o limitach na zakłady, których na BF nie ma.

Strona 9 z 12 1 2 7 8 9 10 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Sensei, aker, burbon, rafal08), 2,874 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,881
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1