|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 67
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: May 2007
Posty: 67 |
Witam Korzystał ktoś z promocyjnego obnizenia prowizji ?? Nie robili jakiś ale ....  pzdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Ja skorzystałem ale to ciągle mało. Na rynkach match odds kursy nawet nie zbliżają się do tych z betfair, a sprzedać coś ciężko. Jakiś czas temu zasugerowałem im radykalne obniżenie prowizji na rynkach AH, gdzie przebijają nierzadko betfair. Obniżyli ale tylko do 2% co przy liniach azjatyckich nie jest kwotą małą. Asiany wyglądają u nich najbardziej perspektywicznie. Niestety od zmiany nie udało mi się jeszcze znaleźć niczego do zagrania i nadal pozostają giełdą gdzie mam zdecydowanie najmniejsze obroty, gorszą od takich "tuzów" jak betonbet na przykład.
|
|
|
Link skopiowany do schowka