Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 4 1 2 3 4
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
The Famous McD
The Famous McD
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
Zestaw par:

Lech Poznań - Widzew Łódź 24 sierpnia, 20:00
Ruch Chorzów - Korona Kielce 26 sierpnia, 14:30
Polonia Bytom - Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 25 sierpnia, 19:00
Legia Warszawa - Zagłębie Sosnowiec 25 sierpnia, 19:00
Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze 25 sierpnia, 16:00
Cracovia - Łódzki KS 25 sierpnia, 19:00
GKS Bełchatów - Wisła Kraków 25 sierpnia, 18:15
Odra Wodzisław Śląski - Zagłębie Lubin 25 sierpnia, 19:00


GL

Bonus: Unibet
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
The Famous McD
The Famous McD
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
Legia Warszawa - Zagłębie Sosnowiec 1
Legia Warszawa - Zagłębie Sosnowiec(+1,5) 1
Legia Warszawa - Zagłębie Sosnowiec HT 1
Legia Warszawa - Zagłębie Sosnowiec over 2,5


ponadto

Zagłębie nie strzeli

dokładny wynik :

Legia Warszawa - Zagłębie Sosnowiec 4:0 ; 5:0


do Warszawy zawita zaprzyjaźnione Zagłębie Sosnowiec...dla kibiców będzie to okazja do wspólnego świętowania i zacieśniania przyjaźni. Natomiast dla piłkarzy ....będzie to okazja do festiwalu strzeleckiego. Legia jest w gazie , prezentuje się wybornie , wczoraj rezerwowy skład Legii zremisował niemal z wyjściową jedenastką Osasuny Pampeluna na wyjeździe. to oznacza jedno w sobote zobaczymy w Warszawie prawdziwą kanonade strzelecką w wykonaniu Legionistów.


ave (L)

Dołączył: Aug 2007
Posty: 299
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Aug 2007
Posty: 299
na treningach zawsze dobrze grali!
Legia pewnie znowu wymeczy 1:0

Dołączył: Aug 2006
Posty: 178
W
member
member
W Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 178
Witam Wszystkich Powracam na forum smile po bardzo długej przerwie:)

Moim zdaniem jescze za wczesnie jest na obstawianie 5 kolejki i wogule pisanie jakichkolwiek typów:)
Pozdrawiam

Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Originally Posted by McDziarz
dokładny wynik :

Legia Warszawa - Zagłębie Sosnowiec 4:0 ; 5:0
McDziarz naprawdę w każdej kolejce będziesz typował wygraną swojej Legii? (w dodatku na 6 dni przed meczem..)

Proponuję mały zakładzik
Legia strzeli 0-2 gola w meczu -> ja wygrywam
Legia strzeli 3 gole -> remis
Legia strzeli 4 lub więcej bramek -> wygrana Twoja

Nagrode: równowartość 4-paczka Królewskiego bądź Wareczki grin

deal?

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Originally Posted by McDziarz
Legia Warszawa - Zagłębie Sosnowiec 1
Legia Warszawa - Zagłębie Sosnowiec(+1,5) 1
Legia Warszawa - Zagłębie Sosnowiec HT 1
Legia Warszawa - Zagłębie Sosnowiec over 2,5


ponadto

Zagłębie nie strzeli

dokładny wynik :

Legia Warszawa - Zagłębie Sosnowiec 4:0 ; 5:0


do Warszawy zawita zaprzyjaźnione Zagłębie Sosnowiec...dla kibiców będzie to okazja do wspólnego świętowania i zacieśniania przyjaźni. Natomiast dla piłkarzy ....będzie to okazja do festiwalu strzeleckiego. Legia jest w gazie , prezentuje się wybornie , wczoraj rezerwowy skład Legii zremisował niemal z wyjściową jedenastką Osasuny Pampeluna na wyjeździe. to oznacza jedno w sobote zobaczymy w Warszawie prawdziwą kanonade strzelecką w wykonaniu Legionistów.


ave (L)
Jako kibic (L) z krwi i kości oraz naoczny świadek każdego meczu tej drużyny na Ł3 muszę powiedzieć jedno... zdrowo przegiąłeś!

Punktów może i mają komplet, ale w ŻADNYM meczu do tej pory nie zachwycili. Są niezwykle skuteczni i chwała im za to, ale zwycięstwa z Craxą i Groclinem były bardzo wymęczone...

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
The Famous McD
The Famous McD
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
Originally Posted by kfjatek
Originally Posted by McDziarz
dokładny wynik :

Legia Warszawa - Zagłębie Sosnowiec 4:0 ; 5:0
McDziarz naprawdę w każdej kolejce będziesz typował wygraną swojej Legii? (w dodatku na 6 dni przed meczem..)

Proponuję mały zakładzik
Legia strzeli 0-2 gola w meczu -> ja wygrywam
Legia strzeli 3 gole -> remis
Legia strzeli 4 lub więcej bramek -> wygrana Twoja

Nagrode: równowartość 4-paczka Królewskiego bądź Wareczki grin

deal?



wchodze w to wink może być warka bo królewskie to niezłe szczochy wink swoją drogą marketing na Lechu to rzecz na jakiej włodarze Legii powinni się wzorować...Krzyż Wielkopolski...odległy od Poznania 100 km jakieś...a w niemal każdym sklepie na oknach wielkie plakaty Lecha i reklama Warki...


można jeszcze długookresowy zakłada walnąć...;) która drużyna się wyżej uplasuje w tabeli ...;) Lech czy Legia o skrzynke Lecha wink




btw wbrew pozorom zakład na wysoką wygraną Legii nie wydaje się irracjonalny...patrząc na to jak w pierwszych meczach prezentowała się Legia a jak Zagłębie..patrząc na potencjał kadrowy , zawirowania w Sosonowcu.


Pzdr


Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
The Famous McD
The Famous McD
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
Tomo to początek sezonu...mamy troche świeżej krwi...ponadto nowy trener ....wprowadzanie nowej koncepcji prowadzenia drużyny...początek sezonu...z każdym meczem moze być już tylko lepiej....i widać że może nie wszystko jeszcze funcjonuje przez pełne 90 minut należycie .... ale pisanie że "ale w ŻADNYM meczu do tej pory nie zachwycili"....jest grubą przesadą...pierwsza połowa w meczu z Cracovia była rewelacyjna , cały mecz z Górnikiem także , zobacz co było w zeszłym sezonie gdzie np taki Górnik grał w 10 a Legia nie potrafiła stworzyć sytuacji podbramkowej....to była prawdziwa katastrofa....w ogóle połowa meczy była taka że nie potrafiliśmy dochodzić do sytuacji podbramkowych...były mecze gdzie w 1ej połowie Legia nie odddała celnego strzału na bramkę rywala...

więc jednak ja bym patrzył bardzie optymistycznie w przyszłość...

widać zalążki pracy Urbana przynoszą efekty jego wizja jak on to mówi "futbolu na tak" da duży skok jakościowy tej drużynie...bądźmy dobrej myśli że tak bedzie...więcej widze przesłanek na tak niż na nie.

a co do samego meczu wraca do składu ostoja defensywy Legii Dickson Choto który jest w formie gdyż w Papmelunie miejscowui wybrali go zawodnikiem meczu wink


reasumując

dokładny wynik
Legia Warszawa - Zagłębie Sosnowiec 4:0 ; 5:0


ave (L)



Dołączył: Aug 2006
Posty: 178
W
member
member
W Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 178
Ja też jezdze na Legie i jestem kibicem z krwi i kości:] ale nie będe 6dni pred meczem dawał typu z meczem Legii:D
Tak swoją drogą myśle nad meczem Bełchatów-Wisła czy tutaj nie padnie remis lub wygrana Bełchatowa będe musiał przeanalizować wszystko i może to zagram:)
pozdrawiam

Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,711
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,711
Originally Posted by Wade
Ja też jezdze na Legie i jestem kibicem z krwi i kości:] ale nie będe 6dni pred meczem dawał typu z meczem Legii:D
Tak swoją drogą myśle nad meczem Bełchatów-Wisła czy tutaj nie padnie remis lub wygrana Bełchatowa będe musiał przeanalizować wszystko i może to zagram:)
pozdrawiam

6 dni wcześniej, czy 6 godzin - co za różnica?

Ja chciałbym odnieść się do meczu wicemistrzów Polski GKS Bełchatów - Wisła

Po tym meczu Bełchatowianie grają rewanż z Dnipro i mają szansę przejść Ukraińców, choć nie będzie to łatwe
Szansą dla Bełchatowa z Dnipro jest to, że Ukraińcy tak naprawdę niewiele wiedzą o swoich rywalach, co pokazał pierwszy mecz.
Pamiętać trzeba, że Bełchatów potrafi grać bardzo ofensywną piłkę, choć jeszcze nie pokazuje tego. Jestem absolutnie przekonany, że oni są w stanie zagrać bardzo ofensywnie nawet bez Garguły
Myślę, że Bełchatów nie odkryje jednak kart w meczu z Wisłą i Lenczyk po raz kolejny będzie chcial zaskoczyć Dnipro.
Z Wisłą Bełchatów zagra najprawdopodobniej tak, jak gra w ostatnich meczach, czyli bardzo uważnie w defensywie
Wobec tego warto w tym meczu zagrać under
Dużo bramek w tym meczu nie powinno być, bo Wisła jest słabsza od Dnipro. Bełchatów też sobie nie postrzela

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
The Famous McD
The Famous McD
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
Legia-Zagłębie Sosnowiec

W Zagłębiu podczas meczu będzie istne bezkrólewie...

trener Zagłębia zamista na meczu będzie w kościele świadkiem na ślubie sowjego brata...:D


"Zagłębie zagra z Legią bez trenera?!
Wtorek, 2007-08-21 07:52

Sprawa jest dosyć osobliwa. Na sobotnim meczu Legii Warszawa z Zagłębiem Sosnowiec może zabraknąć trenera gości Jerzego Kowalika, który tego samego dnia ma być świadkiem na ślubie swojego brata w jednej z podkrakowskich miejscowości. Podobno Zagłębie chciało, by z tego powodu przełożyć mecz. Nie udało się.

Historia może się powtórzyć jesienią. 20 października Zagłębie gra z Kolporterem. Problem w tym, że tego dnia ślub ma... córka Kowalika.
- Nie mówmy teraz o tym. Do października jeszcze wszystko może się zmienić - ucina sprawę trener Zagłębia. Jeśli chodzi o mecz z Legią, sprawa wydaje się beznadziejna. Wszystko jest przesądzone. Kowalik próbował przełożyć i ślub, i mecz. Nie udało się.

- Mam jednego brata i nie mogłem mu odmówić. Pytałem się, czy nie można by było przełożyć meczu na piątek, ale w Canal+ powiedzieli, że nie. Nie wiem, jak rozwiązać ten problem. Pomyślę o tym w poniedziałek - mówił w sobotę Kowalik.

Skontaktowaliśmy się i z przedstawicielami Canal+, i z Ekstraklasą SA. Żaden wniosek o przełożenie meczu nie dotarł. Nikt nic nie wie. - Nawet gdyby taki wniosek dotarł, to nic nie dałoby się zrobić - mówi Marcin Stefański, dyrektor departamentu logistyki w Ekstraklasie. - Terminy muszą być dotrzymywane. Przekładanie meczów to rzadkie przypadki. Pamiętam taki jeden. Naprawdę wyjątkowy. Spotkanie Zagłębia Lubin z Legią Warszawa zostało przełożone na piątek, bo w sobotę i niedzielę świętowano w Lubinie rocznicę tragicznych wydarzeń z sierpnia 1982 r. Termin meczu można przełożyć ze względu na uroczystości z udziałem najważniejszych osobistości państwowych, ale nie na udział w weselu trenera jednej z drużyn! Co to, to nie.

Nawet gdyby na przełożenie meczu zgodziła się Ekstraklasa i Canal+, to nie zgodziłaby się Legia. - Rozumiem ich. Oni też mieli mecz ligowy, a po nim grali mecz z Osasuną w Pampelunie i musieli odbyć ciężką podróż. Ja muszę więc prosić prezesów, aby mnie zwolnili na ten ślub - mówi niepocieszony Kowalik. - Mogę zapewnić, że skupiam się tylko i wyłącznie na klubie i drużyna będzie świetnie przygotowana. Wyjeżdżamy na zgrupowanie, w piątek przeprowadzę analizę przeciwnika i wyjedziemy na mecz do Warszawy. Jak prezesi mnie puszczą, drużynę poprowadzą moi asystenci. Mam do nich pełne zaufanie. A jak mnie nie puszczą, to do nikogo żalu mieć nie będę. Trener to mój zawód, a mecze ligowe Zagłębia odbywają się przecież w godzinach mojej pracy.

Szefowie Zagłębia zwolnią Kowalika prawdopodobnie na oba śluby. Gdy trener w czerwcu podpisywał umowę z klubem, uprzedził o terminach uroczystości. - Pamiętamy o tym. Jeżeli nic nie da się zrobić, jeśli na przykład brat Jerzego Kowalika nie znajdzie sobie innego świadka, to oczywiście puścimy trenera na ślub - mówi prezes Zagłębia Leszek Baczyński. - Ufamy mu, że ustawi drużynę, ustali skład. Na stadionie mogą zastąpić go drugi trener Piotr Jawień i szkoleniowiec drużyny z Młodej Ekstraklasy Andrzej Orzeszek.

Decyzja należy do Kowalika. Ma czas do środy. Szkoleniowiec zaznaczył, że z wesela dzwonić do swoich asystentów nie będzie, ale oczywiście będzie na bieżąco z wydarzeniami z meczu w Warszawie. - Problemów mam ostatnio co nie miara. I ten ślub, i mecze na obczyźnie... - mówi trener. - Jak byłem trenerem Kmity, to wszystkie mecze graliśmy na wyjeździe. Teraz musimy wynajmować stadion od Odry Wodzisław. Niby u siebie, a jednak na wygnaniu. Jest w nas wszystkich trochę złości. Wygraliśmy mecz i nadal jesteśmy na minusie. Szlag człowieka może trafić. Może w sobotę wreszcie będzie weselej? "


owieczki bez swego pasterza skazane będą na pożarcie przez wilka wink


dokładny wynik :

Legia Warszawa - Zagłębie Sosnowiec 4:0 ; 5:0

Last edited by Ignorator; 21/08/2007 21:17.
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
The Famous McD
The Famous McD
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
oczywiście w 2im akapicie miało być w Zagłębiu.....a nie w Sosnowcu...;)

Poprawione smile .::Think Twice::. Ignorator.

Last edited by Ignorator; 21/08/2007 21:18.
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,125
old hand
old hand
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,125
KLIKNIJ aby POWIEKSZYC!!!!!!!!!


[Linked Image]


Moze Ruch jest typem na wyrost,ale pozostale warto brac pod uwage!
Bałchatow musi zlac glowe zimna woda ,zeby cos ugrac w tej lidze-jak Zaglebie,ktore powraca do formy
Cracovia,bedzie zwycienstwo,LKS doluje

Dołączył: Aug 2006
Posty: 178
W
member
member
W Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 178
Originally Posted by rene
Originally Posted by Wade
Ja też jezdze na Legie i jestem kibicem z krwi i kości:] ale nie będe 6dni pred meczem dawał typu z meczem Legii:D
Tak swoją drogą myśle nad meczem Bełchatów-Wisła czy tutaj nie padnie remis lub wygrana Bełchatowa będe musiał przeanalizować wszystko i może to zagram:)
pozdrawiam

6 dni wcześniej, czy 6 godzin - co za różnica?

Ja chciałbym odnieść się do meczu wicemistrzów Polski GKS Bełchatów - Wisła

Po tym meczu Bełchatowianie grają rewanż z Dnipro i mają szansę przejść Ukraińców, choć nie będzie to łatwe
Szansą dla Bełchatowa z Dnipro jest to, że Ukraińcy tak naprawdę niewiele wiedzą o swoich rywalach, co pokazał pierwszy mecz.
Pamiętać trzeba, że Bełchatów potrafi grać bardzo ofensywną piłkę, choć jeszcze nie pokazuje tego. Jestem absolutnie przekonany, że oni są w stanie zagrać bardzo ofensywnie nawet bez Garguły
Myślę, że Bełchatów nie odkryje jednak kart w meczu z Wisłą i Lenczyk po raz kolejny będzie chcial zaskoczyć Dnipro.
Z Wisłą Bełchatów zagra najprawdopodobniej tak, jak gra w ostatnich meczach, czyli bardzo uważnie w defensywie
Wobec tego warto w tym meczu zagrać under
Dużo bramek w tym meczu nie powinno być, bo Wisła jest słabsza od Dnipro. Bełchatów też sobie nie postrzela

Zgadzam się z twoim typem UNDER mi się zdaje ze poprostu będzie remis 0-0 lub 1-1:)
Pożyjemy Zobaczymy:D

Oczywiście możemy zgadzać się z treściami przedmówcy, ale warto także dodać od siebie z trzy zdania dlaczego akurat under w tym spotkaniu. Można choćby wspomnieć ostatnią konfrontację z Dnipro (1:1). Gdzie geniusz Lenczyka pozwolił na skuteczną obronę Częstochowy. A także, że kontuzjowany jest nadal Łukasz Garguła. .::Think Twice::. Ignorator.

Last edited by Ignorator; 21/08/2007 21:15.
Dołączył: Aug 2006
Posty: 178
W
member
member
W Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 178
http://www.sportpress.com/spo.go?page=statistics&lang=1
Co o tym sądzicie:)??

Wade masz mały staż na forum dlatego ja bym ciebie po prosił abyś w przyszłości jednak nie podawał suchych linków z treścią: "Co myślicie" tylko napisał sam od siebie o co chodzi a zainteresowani tym forumowicze dadzą tobie odpowiedź na nurtujące ciebie pytania. .::Think Twice::. Ignorator.

Last edited by Ignorator; 21/08/2007 21:11.
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Ja tak na szybko - nie widzę w tej kolejce nic więcej do grania jak następujący dubelek:

Legia-Sosnowiec 1 (L wystartowała b.udanie, nie gra widowiskowo, ale w swoim stylu zdobywa punkty. Nie przewiduję tutaj jak McDziarz pogromów, ale innego rezultatu jak zwycięstwo gospodarzy się nie spodziewam)
+
Odra W.-Zagłębie L. X2 (podopieczni z Lubina to naprawdę solidny zespół, może już skupić się tylko na lidze. Z Lechem zagrali dobre spotkanie i głównie na podstawie tego spotkania jestem gotów zagrać iż 3 punktów na Śląsku nie zostawią, mimo iż Wodzisław to dość specyficzny teren).

Na dubla najlepsze kursy oferuje Betgun (1.63)

Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Zapomniałem dodać. Jeśli ktoś musi grać Lecha w tej kolejce, to polecam grać X/1 po kursach w okolicach 4, niż czyste zwycięstwo po 1.5

Dwa dotychczasowe mecze Kolejorza w Poznaniu to kanonada dopiero po przerwie. Typ tym bardziej do grania, iż nie zagra znów Reiss. Lechici zagrają zapewne po raz kolejny 1 napastnikiem w postaci niezłego peruwiańczyka Rengifo.

Dołączył: Aug 2006
Posty: 178
W
member
member
W Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 178
Mam takie pytańie co myślicie o meczu Odra-Zagłębie?? Czy Lubin jest w stanie wywieżć 3pkt z Wodzisławia?? Zastanawiam się nad zagraniem czystej 2
W sumie Odra nic nie pokażała do tej pory to nie ta sama Odra co w tamtym sezońie 2Remisy 1wygrana 1 przegrana wygrana 1-0 ze słabiutkim ZS Lubin od początku sezonu także nie gra jak grał ale czasem potrafią zaskoczyć:)
Co myślicie o tym meczu czysta 2 jest warta grańia??
Pozdrawiak

Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
no coz moj pobyt w Polsce konczy sie [przyjechalem glownie na derby Slaska]. Ale jeszcze zdarze zapodac jakis typ.

Jagiellonia Bialystok - Gornik Zabrze

--> X @ 3,15 Betgun 5/10
--> under 2,5... kursow jeszcze nie widze 7/10

Wracajac do derbow. To oczywiscie Gornikowi nie nalezal sie karny. Po stracie zawodnika Ruchowi nalezala sie bramka, grali zdecydowanie lepiej niz zabrzanie. Popelniali mniej bledow, byli bardziej zgrani.
TRudno mi bedzie napisac cokolwiek o druzynie z Bialegostoku, ale widze [moze sie myle] ze to druzyna wlasnego boiska. Posiada kilku naprawde wartosciowych i doswiadczonych zawodnikow. NA meczu pewnie atmosfera wspaniala, a na wyjazd szykuja sie rowniez kibice Gornika [500 biletow do dyspozycji i pewnie tyle kibicow przyjedzie]. Jagiellonia powinna co najmniej zremisowac w tym meczu.
A teraz pod lupe wezme gosci. Na 100% w skladzie nie bedzie napastnika Tomasza Moskala [pauza za czerona kartke], ale Gornik posiada dosc szeroka kadre, wiec nie spodziewalbym sie jakiejs niespodzianki. Poza tym Wieczorek znany jest z tego ze kazdy mecz gra o 3 punkty. Po pierwszych 2 meczach, Gornik faktycznie nie wygladal na super druzyne. Sparingi gral ze sredniakami badz slabymi druzynami. Dopiero w drugiej polowie meczu z Wisla, zabrzanie troche 'przydusili' Wislan. Teraz Gornika czekaja mecze
ze slabszymi druzynami, a poza tym beda grac z mniejszzym obciazeniem psychicznym. Osobiscie uwazam ze do konca tej rundy Gornicy beda mieli problemy ze strzelaniem goli rywalom - brak rasowego napastnika !
Obie druzyny jeszcze nie zremisowaly tej rundy, nadszedl wiec czas by tak sie stalo.

qrde bele jak ja nienawidze pisac analiz crazy

Dołączył: Aug 2007
Posty: 870
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2007
Posty: 870
uważałbym na stawianie na zagłebie lubin...odra zawsze mocna u siebie i urywa punkty pretendentom do mistrzostwa kraju...polecałbym tu under 2,5 gola..cieżko bedzie zagłebiu strzelić gola na terenie odry a i odrze będzie się cięzko przebić przez lubińskie zasieki obronne...dla mnie under jak nic

Strona 1 z 4 1 2 3 4

Moderatorzy  Akhu, Biszop, Ojro 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, aker, Lukasz111, burbon, rymoholik, alfa, Sensei, rafal08, betowiec), 2,383 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,104
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1