Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 4 1 2 3 4
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
wlasciwie zajelo mi to gora 2 smile

Dobranoc


Bonus: Unibet
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,957
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,957
Originally Posted by lupus
3 miesiace. Ale teraz mam tendecje wzrostowa.

Opowiedz nam coś o tym...niech zgadne pewnie Cie to wkurza ? laugh

Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
Zróbmy Reality Show z Lusem w roli głównej. To będzie hit! grin

Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
lupus do tańca z gwiazdami !

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Originally Posted by Baqu
lupus do tańca z gwiazdami !

będzie tańczył z Maserakiem? grin

Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
[T]-error [']

Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Generalnie nie rozumiem takich topicków. Lupusa poznałem jest to fajny chłopak i naprawdę temat nie jest na miejscu. Wszyscy się śmieją, ale czy byłoby wam miło jakby topic byłby o was. Myślę, że nie. Martwi mnie także ostatnio, że wiele osób obraża moderatorów. Ostatnio Biszop teraz lupus. A jesteśmy na forum o bukmacherce...

.::Think Twice::. Ignorator.

Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Ignorator - to jest topic dziękczynny, za to że mamy lupusa na forum smile

Pio ["]

laugh

Dołączył: Mar 2006
Posty: 598
addict
addict
Dołączył: Mar 2006
Posty: 598
Lupus , jakie to leki bierzesz , że obawiasz się , że Ci cycki wyrosną na plecach? laugh

Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,199
$
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
$ Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,199
Originally Posted by PioKing
[T]-error [']
laugh padłem laugh

Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
[T]-error ja uważam, że tak nie jest jak mówisz. Wiemy dobrze dlaczego temat został zrobiony aby wyśmiać lupusa a on na to nie zasłużył. Jak każdy z nas.

Człowieka trzeba szanować a wiadomo, że na forum każdy spełnia inną rolę. Tak jak ja lupus jestem moderatorem i naszym zadaniem jest pilnowanie porządku na forum.

.::Think Twice::. Ignorator.

Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Jak wyśmiać? Jak? smile
W życiu z lupusa nie śmiałbym się nabijać, z nikogo zresztą, nigdy!
smile
A to jest dział o wszystkim i o niczym, nie o bukmacherce, więc jak najbardziej na miejscu temat, na czasie rzekłbym wink
Poza tym, nie zauważyłem tu jakiegoś większego nieporzdku ...

piwo


Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
hbr Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
Lupus z ilu do ilu zeszles w 2 miechy, bo ja postanowilem cos z soba zrobic. Narazie tydzien wytrzymalem, to moje 5 podejscie do odchudzania i nigdy 2 tygodni nie wytrzymuje.

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Originally Posted by Ignorator
[T]-error ja uważam, że tak nie jest jak mówisz. Wiemy dobrze dlaczego temat został zrobiony aby wyśmiać lupusa a on na to nie zasłużył. Jak każdy z nas.

Człowieka trzeba szanować a wiadomo, że na forum każdy spełnia inną rolę. Tak jak ja lupus jestem moderatorem i naszym zadaniem jest pilnowanie porządku na forum.

.::Think Twice::. Ignorator.
bez obrazy ale zwróć uwagę,że żaden Moderator nie pisze tyle o swoim życiu prywatnym co Lupus więc siłą rzeczy on sam prowokuje do takich zachowań a wiadomo,że każdy może mieć inne poczucie humoru. W tym wypadku podzielam Twoje zdanie i taki temat raczej nie zmierza w pozytywnym kierunku.

Dołączył: Jul 2007
Posty: 6,297
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 6,297
[T]-error kiedyś chyba krytykowałeś kogoś za założenie beznadziejnego tematu. Czas chyba siebie samego skrytykować bo temat jest beznadziejny. A tak po za tym lupus to oryginał laugh NIe da się jego podrobić. Zwłaszcza jego narzekań w dziale "Co nas denerwuje"

Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,735
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,735
Ja tam pewnie się nie znam, ale moim zdaniem każdy (nawet ten co żart jakiś rzuci w kierunku LUPUSA) to robi to tak naprawdę z czystą sympatią do naszego szanownego moderatora. [T]-errora bronić oczywiście nie trzeba, a ja Jemu wierzę, że Lupusa po prostu nie da się nie lubić, i choć to lubienie może czasami jest szorstkie to jednak fakt lubienia jest niepodważalny. A kto nie lubi temu na pohybel.

A, że czasami pośmiać się trzeba, i że okazja się nadarza ze stron czcigodnych i cel równie czcigodny, to ja ze swojej strony wszystkich (zainteresowanych) przepraszam zawczasu i oświadczam, że śmiać się nie przestanę... smile

AVE MODERATORZY, AVE ADMIN, AVE LUPUS!!!

Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Quote
AVE MODERATORZY, AVE ADMIN, AVE LUPUS!!!
wazelina laugh

Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
No dokładnie smile

Jestem Pierwszym Fanem Lupusa na tym forum, z troską przeglądam jego posty, czy go nie dopadła jakaś bolączka, gorączka czy rze... czy coś wink


Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,735
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,735
Originally Posted by bolo_lacznik
Quote
AVE MODERATORZY, AVE ADMIN, AVE LUPUS!!!
wazelina laugh

Nic dodać nic ująć laugh

Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Originally Posted by Noob
[T]-error kiedyś chyba krytykowałeś kogoś za założenie beznadziejnego tematu. Czas chyba siebie samego skrytykować bo temat jest beznadziejny. A tak po za tym lupus to oryginał laugh NIe da się jego podrobić. Zwłaszcza jego narzekań w dziale "Co nas denerwuje"

Mogę siebie skrytykować za temat Clock World ... sporo wejść, zero odzewu - nie wiem, być może temat nie załapał, bywa. Może kiepski wątek ... zdarza się.

Ale topic o lupusie nie może być nudny, no nie może laugh

Strona 2 z 4 1 2 3 4

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (JelineK, betowiec, forty, ANZELMO, rafal08, Sensei, Akhu, burbon, Lukasz111), 1,739 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,319
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1