Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 13 1 2 3 4 12 13
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Sorry że 4post ale nigdy w życiu już ego nie powtórze, dlatego że zajebiste upy mi się powinęły kolo mnie a ja jak by nie było nie mam dziewczyny laugh i to jest dla mnie zagadka której nie mogę rozkimać dobra przepraszam resztę wiecej już nie piszę przepraszam napiszę w trzeźwości

pozdro

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,846
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,846
Sphinx ale co sie stalo sie? grin

Dołączył: May 2006
Posty: 1,404
V
veteran
veteran
V Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 1,404
dobra dyska ;-)

Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Originally Posted by lupus
Originally Posted by zmarcin
Na forum http://www.pualifestyle.fora.pl w dziale Field Reports organizujemy konkurs na największą liczbę podejść do lasek w sierpniu (podejść z celem podrywu, oczywiście tongue ), ktoś chętny (nie musisz się rejestrować na tamtym forum)?

Ja mam za cel zrobienie minimum 188 podejść, czyli nieco ponad 6 dziennie. smile


PS shane, o co chodzi z kolejnictwem? Bo ja też się tym interesuję

Co rozumiesz przez "podejscie"?
zagadanie i przetestowanie wyuczonych otwieraczy na pamiec

chyba "taktyka" z gry neila strausa na przelamanie oporow przed odrzuceniem - podchodzisz tyle razy az "kosz" od laski nie bedzie juz Cie jakos przygnebial czy cos takiego.

Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Właśnie przeczytałem ebook o podrywie na parkiecie jak dla mnie wszystko się potwierdza mi. Daje tylko przekonanie jak trzeba nadal robić.

Re: Jak zagadać...? [6]
Originally Posted by Kylo
http://www.speedyshare.com/360475302.html

i ten temat nie potrzebny ;p

Udostępni ktoś ten ebook jeszcze raz może?


Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,447
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,447
słowa tej piosenki mówią wszystko o podrywaniu wink


Dołączył: Jan 2005
Posty: 740
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 740
Originally Posted by voddomen
słowa tej piosenki mówią wszystko o podrywaniu wink

haha probowales??

Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
dobra to ja sie wyzale ok? grin laugh

sprawa wyglada tak, ze bylem w piatek na imprezie. Piekna zaprawa przed wejsciem, odwaga weszla, po przeczytanym ebooku wbilem na parkiet laugh zaczalem dzialac. Szlo bdb, potanczylem z duza iloscia lasek, wszystko spoko, az do momentu kiedy wywijalem z pewna niewiasta. Najwazniejsze na poczatku wiec: ideal dziewczyny. Jak zdobede jakims cudem foto to zobaczycie sami. Poprostu 11/10 - modelka jak nic. Problem jeden, a nawet dwa. ja mam 18 lat a ona 16 laugh a druga sprawa to taka, ze w momencie kiedy okazalo sie ze mamy wspolny jezyk powiedziala mi, ze ma chlopaka. Odrazu poprawila mowiac, ze go na imprezie nie ma wiec nie mamy co sobie przeszkadzac laugh no i dostalem numer telefonu. Od razu mowie, ze przy takim wygladzie nie zastanawiamy sie nad tym, czy ona ma jakiegos kolesia itp. bo byla zbyt ladna zeby nad tym myslec laugh dopiero teraz sie zastanawiam laugh

Nastepnego dnia jak do niej dzwonilem to nie odebrala, troche zdziwiony bo dnia poprzedniego obiecala mi spacer, zadzwonilem jeszcze wieczorkiem - bez rezultatu. No i tak sobie mysle, co jej zbilo i czy probowac uderzac skoro ma tego fajansa tongue 2. 2 lata roznicy - wsumie sporo

no to co powiecie na ten temat?

Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
powiem tyle...

postaw się na jego miejscu i sprawa jest prosta...
stary nie bądź frajerem...

Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
Powiem krótko: Fajna dziewczyna skończy z debilem jeżeli nawet nie spróbujesz jej zdobyć.

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
16 lat? Rozumiem, że chcesz się nią nacieszyć tylko przez jakiś okres czasu?

Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,349
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,349
Pewnie była zalana niewiasta, dała Ci numer i tu są dwie wersje..

1 wersja:

Numer nie jest do niej..

2 wersja:

Wie, że dała Ci numer, ale była pod wpływem i teraz nie będzie odbierała już w ogóle telefonów od nieznanych numerów, bo pomyśli, że to Ty..

No albo po prostu nie może odebrać wink

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
# 3

Dała Ci numer do jej chłopaka.

Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
Originally Posted by shane
# 3

Dała Ci numer do jej chłopaka.


nie ma opcji, sprawdzilem z innym zrodlem.

Inna sprawa, ze ciezko jest komus odbijac laske. Ale pokusa jest... laugh

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Jeżeli pytasz o różnice wieku, to ja mam lat 19, a moja była (dzisiaj się wszystko zakończyło...) ma 17 i nie było najmniejszych problemów z dogadaniem się. Fakt, że nie każda dziewczyna w tym wieku myśli podobnie, ale zazwyczaj te 2 lata nie stanowią ogromnej przeszkody.

Inne kwestia, że ma chłopaka. Jak dla mnie nie ma tematu, nigdy nie mam zamiaru odbijać komuś laski, bo domyślam się, jak ja bym się czuł w tym momencie. No, ale cóż, każdy kieruje się w życiu innym systemem wartości.

pozdro

Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
powiem szczerze, ze laski nikomu nie odbile i sam wiem, ze bylo by to chamskie. jednak sadze, ze nie raz mieliscie dylemat 'laska zajeta... co by tu zrobic' dlatego ja mam teraz cos takiego wink i wiem, ze nie powiniennem, raczej nie zrobie, lecz sie zastanawiam. To, ze nie daje mi znaku na komie to moze i nawet dobrze, bo nie bede sie zabieral za cudze. inna sprawa, ze jak za tydzien znowu bedzie na imprezie to ciezko bedzie mi sie powstrzymac jezeli bedzie tak nastawiona jak na tej grin

Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Originally Posted by kamasss
powiem tyle...

postaw się na jego miejscu i sprawa jest prosta...
stary nie bądź frajerem...

koleś ma puszczalską laskę - to chyba dobrze o tym wie ? no chyba, że to jakiś pustak albo koks, oni lubią takie przechodnie towary

jeżeli mi by ktoś odbił laskę, to tylko bym mu pogratulował, bo przynajmniej wiedział bym, że to nie ta z którą miałbym spędzić dużo swojego życia, a po co tracić na taką czas ?

moim zdaniem ta dziewoja jaka jest już każdy widzi... chce mieć "fun", jeżeli umiesz nakręcać i jesteś chętny pobawić się z nią na sportowo to czemu nie ? - Twój wybór :] szczerze jednak odradzam jakiegokolwiek związku przyszłościowego opartego na zaufaniu...

pozdr,

Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Według mnie to jak nic się nie odzywa to nie próbuj ponownie dzwonić itp. Właściwe trochę w rękach losu sytuacja, jakby była ponownie na imprezie następnej to możesz spróbować ponownie, ale to tak by to ona bardziej chciała niż ty trochę możesz ją olać. Ale trudno mi powiedzieć chyba stracona sprawa.

OT:
http://rapidshare.com/files/39054775/Psychomanipulacja_Umyslem_Kobiety.rar

Jakieś pliki ogg tłumaczą, ale coś na sam ich głos jeszcze nie przesłuchałem, ale może się przydać...

Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
ja juz siedze cicho, zobacze jak sytuacja sie rozwinie. co wiecej na imprezie powiedziala mi ze ma moje gg od jakiegos czasu. Zapomnialem o tym wspomniec, wiec wygladalo to dobrze. teraz jakos dziwnie sie to rozwinelo. Najlepsze jest to, ze ja bym chcial sie z nia troche pobawic na imprezach i tyle grin bo laska, ktora caluje sie z innym majac chlopaka nie jest mi potrzebna grin wyglad wart pomeczenia sie, ale czy warto patrzac na caloksztalt, nie wiem.

Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
sorry, ze 2 post ale uzasadniam posiadanie jej gg tym, ze ona sie kiedys krecila po moim osiedlu.

Strona 2 z 13 1 2 3 4 12 13

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (burbon, $-man, latajaca_holenderka, aker, Sensei, Lukasz111, rymoholik, alfa), 1,017 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,154
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1