Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 4 1 2 3 4
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Nudny nie będzie na pewno ale raczej chwały Ci nie przyniesie i może skończyć się szybciej niż myślisz

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
To nie dla mnie temat, to dla lupusa laugh

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Originally Posted by [T
-error]To nie dla mnie temat, to dla lupusa laugh
dobra Ja wymiękłem........ laugh

Dołączył: Jul 2007
Posty: 6,297
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 6,297
Originally Posted by [T
-error]To nie dla mnie temat, to dla lupusa laugh


Glory, Glory lupus

Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Originally Posted by drfocus
lupus spoko ziom jest, położyl mnei na łape - widocznie bije gruche częściej niż ja laugh

Tylko żeby jeszcze wódke chciał pić tongue

Lupus nie pił wódki ? Nie pamiętam ... confused

laugh


Last edited by Biszop; 21/08/2007 21:32.
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Ja osobiście uważam, że nie wolno śmiać się z drugiej osoby. Pamiętajcie "kij ma dwa końce" i martwi mnie to strasznie co się tutaj dzieje. lupus trzymaj się piwo wykonujesz dobrą robotę.

.::Think Twice::. Ignorator.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,711
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,711
Szczypior piwo gdyby nie ta fotka , już bym zpaomniał o tym temacie smile Co tu dużo gadać, come back w mocnym stylu laugh Fota mistrzowska

Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,735
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,735
Świetna fotka....te frytki...gdyby nie ten Pan to bym zjadł te ziemniaczane przeróbki.

PS. Kto to? O ile można wiedzieć?
PS. nr 2 Ignorator, nie napędzaj złych emocji...

Kto nie ch.j (i nie gej, a może i też) kocha ludzi z forum mecz.pl

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Nie wiem kto jest na tym zdjęciu, ale chyba bluzę odwrotną stroną założył, bo jakoś dziwnie rozpruta tongue

Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
z pod czapeczki wystają chyba takie leciutkie pejsy może to Ram albo Erlich

Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,358
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,358
ale płaczecie, jak by lupusowi przeszkadzało to dawno by juz tematu nie było...

Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
Ale cholera jedzonko zajebiste, a ja dzis na kolacje zjadlem 2 bulki, az musze ponarzekac laugh W koncu odpowiedni do tego tongue

Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Originally Posted by Ignorator
Ja osobiście uważam, że nie wolno śmiać się z drugiej osoby. Pamiętajcie "kij ma dwa końce" i martwi mnie to strasznie co się tutaj dzieje. lupus trzymaj się piwo wykonujesz dobrą robotę.

Ignorator moim zdaniem przesadzasz, dla mnie można się śmiać z każdego, z papieża, z prezydenta, z niepełnosprawnych czy pełnosprawnych, każdy żart jest dobry jeżeli jest inteligentny i śmieszny, a nie upokarzający drugą osobę. Weźmy taką "małą brytanię", "monthiego" etc. etc.

p.s. oczywiście każdy może mieć swoją opinię piwo więc nie neguję Twojej, aczkolwiek gdyby wiekszość uważała tak jak ty to nie było by z 80% żartów ( blondynki, żydzi itp. )

p.s. II "kij ma dwa końce"
a najważniejsze jest w tym to, żeby umieć śmiać się również z siebie, gdyż nikt nie jest doskonały smile

pozdr,

Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,735
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,735
Originally Posted by hbr
Lupus ile lat już sie odchudzasz?

To jedne z ostatnich słów wypowiedzianych dziś/wczoraj...:

To bardzo bolesne słowa, wstydź się HBR - odchudzanie nie jest proste frown

Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Coz za kontrowersje, z jednej strony ciasna obrona, z drugiej zmasowany atak usmiechow grin

Lupus jak jest kazdy widzi, za innych sie nie bede wypowiadal ale w moim odczuciu malo tu barwniejszych postaci, bywa przesmieszny, zly, zlosliwy, upierdliwy ale z drugiej strony nie odmowil nikomu pomocy jaak trzeba bylo,
osoby ktore go poznaly maja o nim jak najlepsze zdanie, forum to literki, a literki nie oddaja tego jacy jestesmy;-)

Sam mam czesto ubaw z tekstow by lupus ale smiem twierdzic, mimo ze go nie poznalem osobiscie, ze to rowny gosc smile

Jak poprzednik zauwazyl dobry zart w cenie,
a jak ktos przegnie pale w tym temacie to pozna sile zielonych oprawcow grin

-Siedzi lupus nad rzeka z wedka w reku,
siedzi tak juz godzine wtem splawik drgnal, nie namyslajac sie wiele szarpnal wedziskiem i na haczyku dostrzegl zlota rybke.
- Pusc mnie, a spelnie twe zyczenie! - mowi rybka
- hmmm, chcialbym moc banowac bez ograniczen - po krotkiej chwili wypala lupek.
- Oczywiscie! gotowe!
Na drugi dzien Biszop z Terrorem nie mogli sie zalogowac na mecz.pl, na ich nieszczescie ban byl na caly zakres IP Poznania i Elblaga wink

Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,735
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,735
smile Dobrze, że wyjechałem z Elbląga...bo bym miał ambaras smile

CAŁE MECZ KROPKA PE EL KOCHA LUPUSA!! Bana inaczej myślącym alleluja! I do przodu k****************** laugh

Dołączył: Sep 2005
Posty: 769
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 769
Co by o Lupusie nie mówić to w końcu kibic Barçy i za to szacuneczek piwo

Som la gent blaugrana,
tan se val d'on venim,
si del sud o del nord,
ara estem d'acord, estem d'acord

Na na na na na ...

Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred
shaken not stirred
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
Originally Posted by codi
Z cyklu przezyjmy to jeszcze raz laugh
Quote
wkurza mnie to, ze jajko ktore gotowalem na twardo mi peklo

klasyk ooo

Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
smile

uf uf ,,,

Całe szczęście, że lupus nie łowi ryb laugh

Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304
Originally Posted by nowik
Lupus , jakie to leki bierzesz , że obawiasz się , że Ci cycki wyrosną na plecach? laugh

poważna sprawa chyba jak już damskie majtki i cyckonosz kupił hrhrhr grin

Strona 3 z 4 1 2 3 4

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rymoholik, rafal08, Sensei, betowiec, alfa, ANZELMO, aker, bukma), 1,951 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,405
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1