Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 16 z 19 1 2 14 15 16 17 18 19
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
kaparna bez szombierskiego chyba pojada tylko w 5

Bonus: Unibet
Dołączył: Oct 2004
Posty: 912
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Oct 2004
Posty: 912
uporzadkujmy

na 80% niejedzie PUK w jego miejsce chrzan

niejedzie jagus

za dobruta RR
za hliba szumina ktory ma jednak niejechac
za gizatulina paluch

jensen RR
kylma niejdzie za niego
K.jablonski

Dołączył: Aug 2007
Posty: 27
E
newbie
newbie
E Offline
Dołączył: Aug 2007
Posty: 27
Originally Posted by harris73
Chlopie cos Ty sie tak uczepil?? Gnebi Cie cos? Miales jakies trudne wychowanie?
Nastepnym razem nie prowokuj bo nie bede reagowal na takie odpisy.

Nie pisz bzdur, ze mogliby za PUKa albo Gjedde zrobic r/r bo sie mylisz.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
SB w koncu wrzucil kursy.

Dołączył: Aug 2006
Posty: 301
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Aug 2006
Posty: 301
kolejka cudow albo kolejka walkow ;]

Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Originally Posted by ekspertazzo
Originally Posted by KRAJAN
Originally Posted by viper



viper - info ale nie pewne:
Iversen nie pojedzie na 80% - takie stłuczenia nie goją się w 20h, a jak pojedzie max 5/6pkt


- dużo będzie zależało od Chrzanka - jedno jest pewne będzie ciekawie


KK ostatnio ładnie Rory z Wiechem swoje nagrają

Posprawdzaj najpierw kolezko, a pozniej sie wypowiadaj publicznie.
Po pierwsze dlaczego PUK pojedzie na 80%, a nie na 67%, z jakiego wzoru matematycznego obliczales szanse PUK-a na wystep?
Popatrz na wystepy Chrzanka w skladzie pod numerami 1-5 i podaj wnioski.

Wiesiu to swoje na pewno dzisiaj przywiezie.

PS. Daj mi @1.20, ze PUK-a dzisiaj nie bedzie dawno nikogo na klawo nie zrobilem.

klawo jak cholera - ....był taki film o egonie - na przyszły raz mając dwa posty na koncie zastanów sie o formie przedstawiania swoich wniosków - bo to że jesteś błyskotliwy nie wątpię - ale ... wink

Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Nie chcę tu robić QC - ale co do wzoru - nie posługiwałem się takim bo to byłaby największa głupota - dla przykładu - opierałem się na zasadach prawdopodobieństwa (chyba matematyku wiesz o czym piszę) i po prostu własnego doświadczenia - stłuczenie kolana nie jest mi obce - i zapewniam Cię, że 2/3 dni boli jak cholera - a do pełnej regeneracji - zakładając tylko stłuczenie potrzeba tygodnia - tydzień ma dni 7 (ale to pewnie też wiesz) - czyli jeden dzień to ok. 15% czasu regeneracji - ale że pierwsze dni ta postępuje najwolniej stąd te 80% a nie np 67%.
A i powiem Ci jeszcze jedno - jak zabawę w bukmacherkę opierasz tylko i wyłącznie na wzorach matematycznych - daj na luz bo szkoda Twojego czasu

bez urazy
pozdro

Dołączył: Oct 2004
Posty: 912
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Oct 2004
Posty: 912
Elit Vetlanda Speedway - Masarna Avesta goscie z handi +16 ciekawa opcja,tylko pytanie czy jedzie adams? jesli tak biore.Niepokoi troche to ze w oficjalnych zestawieniach adamsa niema,wczoraj w anglii pojezdzil ladnie,zawsze pewny punkt druzyny z avesty.Troche dziwi ze jak narazie niejest w skladzie na ten mecz

Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Dlaczego dziwi? Przecież to jest wiadome od prawie roku, że Leigh w tym roku ogranicza starty w Elite, dlatego w niektórych meczach nie jeździ - co jest z góry planowane.

Dołączył: Oct 2004
Posty: 912
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Oct 2004
Posty: 912
czyli Buszmen w tym meczu adamsa niebedzie? info na 100% pewne:)? Ogranicza starty to fakt,do tej pory w 2,3 meczach masarny juz niewystapil,dzis kolejny mecz w ktorym niejedzie?

Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
tak, to pewne.

Dołączył: Aug 2006
Posty: 301
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Aug 2006
Posty: 301
a na oficjalnej stronie masarny jest typ 47-49 smile ach ten obiektywizm hehe

Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
A z Kasprzakiem co jest?Ponoc odpoczywa w Anglii?

Dołączył: Aug 2006
Posty: 301
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Aug 2006
Posty: 301
hmm w milenium sa kursy na KK takze moze wakacje dla niego sie juz skomczylu

Dołączył: Nov 2001
Posty: 796
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 796
Odpoczywal przez weekend.

Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Originally Posted by viper
hmm w milenium sa kursy na KK takze moze wakacje dla niego sie juz skomczylu
akurat tym niema co sie sugerowac ze sa kursy w milenium na KK smile

Dołączył: Aug 2006
Posty: 301
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Aug 2006
Posty: 301
no tez prawda ale nie sadze zeby dzisiaj odpuscil, jak dla mnie obecnosc lub nieobecnosc kasprzaka przesadzi w jedna lub druga strone wynik meczu

Dołączył: Aug 2006
Posty: 301
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Aug 2006
Posty: 301
masarna +19,5 w bwin smile nie ma adamsa ale elita raczej nie bedzie sie zabijac az tak zeby 20-stoma wygrywac, a w skladzie brak karola i malego

Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
meczu to chyba nie, bo Hamm powinno wygrać, ale handicapu już przesądzić może - choć też myśle, że goście wygrają wysoko. Nicholls i Nicki przez lata jeździli dla klubu z Eskilstuny. R/R za Jespera źle wyjść nie musi, zwłaszcza że Smoliński jedzie jakby lepiej.

Smederna jest cienka, w dodatku Kasper nawet jeśli pojedzie - nie bedzie wypruwał z siebie żył. Schlein też jest poobijany. Jedynie Wiechu powinien zrobić swoje, ale to chyba za mało.

Z innych opcji zagrałbym:

Golloba z Hancockiem - izi laugh laugh Tomek jest najlepszy i tyla, taki mój fachowy komentarz. Będzie spokojnie 13 w 5, na luzaku i na stojaka i w tym meczu na Jankesa to wystarczy.

oraz

Dackarne z minusowym handi w Piraternie. Dla Piratów w moim przekonaniu wypadek Kościechy i jego konsekwencje(kontuzja Roberta, wywalenie Bjerre) oznacza koniec sezonu. Dackarna mocna jak zawsze i nawet jeśli Gjedde zmieni Pikeja, to nie powinni mieć problemów, jak na mój gust. Że AJ po kontuzji to bym sie nie przejmował, to krejzol jakich mało. Oby tylko dojechał już ten sezon cało.

Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
aha, zapomniałem dopisać: zagrałbym, ale nie gram bo mi sie nie chce jechać do MIL - także widać wielkie pewniaki to nie są tongue

Strona 16 z 19 1 2 14 15 16 17 18 19

Moderatorzy  Green Arrow, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, burbon, Sensei, aker, Lukasz111, alfa, betowiec, 11kera11, Szuman), 3,120 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,795
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1