|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 280
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2003
Posty: 280 |
pozwolilem sobie otworzyc ten temat by sie dowiedziec ( moze nie ja tylko) na jakich zasadach rozgrywane sa playoffy tz ktore druzyny z jakich miejsc graja ze soba( 1z8 itp) i czy we wszystkich ligach dostepnych na forum jest tak samo oraz rozgrywki dotyczace awansów do 1 lig (jak tam sie rozgrywa spotkania) do ilu sie gra zwyciestw itp mam nadzieje ze w przyszlosci bedzie to pomocne gdyz mozna sie spodziewac ustawiania meczy pod poszczegolne druzyny (nie spodziewal bym sie np ze slavia ""chciala"" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> by grac ze sparta w pierwszych meczach playoffu) wiem ze jeszcze do nich spora droga ale trzeba byc gotowym pozdrawiam cale forum hokeja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 725
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2001
Posty: 725 |
Praktycznie zawsze jest tak, że do play off awansuje 8 pierwszych drużyn. Graja 1 z 8 , 2 z 7 itd. itd. Jeśli chcesz posprawdzać sobie kilka lig i jak się to odbywało, wejdź na stronę Rika. [ hockeyway.com] Tam po prawej stronie masz poszczególne ligi i historię play off'ów. Niedługo drużyny zaczną się zamieniać miejscami i wybierać sobie przeciwnków, więc z typowania hokeja lepiej uciekać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Pozdrawiam Goni
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 80
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jan 2004
Posty: 80 |
Goni.. albo unikać albo wlaśnie teraz stawiać.. można niezłą kaske na niespodziankach zarobić.. czas dla ludzi mocna wrażenia się zaczął.. Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 280
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2003
Posty: 280 |
Oryginalnie wysłał Goni: [qb]Praktycznie zawsze jest tak, że do play off awansuje 8 pierwszych drużyn. Graja 1 z 8 , 2 z 7 itd. itd. Jeśli chcesz posprawdzać sobie kilka lig i jak się to odbywało, wejdź na stronę Rika. [ hockeyway.com] Tam po prawej stronie masz poszczególne ligi i historię play off'ów. Niedługo drużyny zaczną się zamieniać miejscami i wybierać sobie przeciwnków, więc z typowania hokeja lepiej uciekać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> dzieki za strone bo jej nigdy nie uzywalem a co do tego czy nie ruszac hokeja to bym sie z toba nie zgodzil mozna teraz lepiej typowac niz na poczatku sezonu pozdro i <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: 4ju Pozdrawiam Goni[/qb]
|
|
|
Link skopiowany do schowka