Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 3 1 2 3
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
*** FINAL ROUND ***

22 - 26 Sierpnia 2007

[Linked Image]


[Linked Image]


____

Turniej rozgrywany jest w Chinach (Ningbo)

___

Po raz pierwszy w histori, reprezentacja Polski wystąpi w turnieju finałowym Grand Prix kobiet.

____

Oficjalna maskotka i oby szczęśliwa dla naszych pań i żeby do tych 6 zwycięstw z rzędu, dołożyły kolejne.. i... wink

[Linked Image]

____


Last edited by Giertyszek; 24/08/2007 19:36.
Bonus: Unibet
Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851
mgr Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851

Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Już jutro rano, pierwsze spotkania, a w temacie wielka cisza... ;>

___

07:30

[Linked Image] v [Linked Image]

Jutro po raz pierwszy w histori GP FF, zagra nasza reprezentacja pań.

Po 6 zwycięstwach z rzędu, jutro czeka je jedno z większych wyzwań... Wicemistrzynie Świata... reprezentacja Brazylii...

Brazylijki, chyba nikomu nie trzeba przedstawiać...
W rundzie 'zasadniczej' doznały one tylko jednej porażki i to właśnie w ostatnim meczu z Włoszkami... Nie sprawdzałem w jakim dokładnie grały składzie, ale zapewne trener, dał odpocząć już przed FF kilku kluczowym zawodniczkom...

Kto faworytem tego spotkania, chyba nie trzeba jakoś dogłębnie opisywać...

Ciekaw jestem, jak po prostu nasze.. wypadną na tle, reprezentacji Canarinhos..

''Marco Bonitta podgrzał atmosferę już znacznie wcześniej, po sukcesie w Hongkongu. Powiedział wtedy, że Polki wygrają każdy turniej, w którym będą startować. To oznacza, że być może od środy do niedzieli czekają nas piękne dni.

siatka.org

smirk Ciekawe,ciekawe... i trzymamy za słowo, Panie Bonitta.. smile

___

09:30

[Linked Image] v [Linked Image]


Włochy vs Rosja... to jakoś zawsze tzw. klasyki siatkówki europejskiej i jutro powinno być podobnie...

Włoszki w ostatnim meczu, pokonały same Brazylijki, co na pewno podniosło morale w drużynie... Ale co i jak się działo ze składem wicemistrzyń Świata, tego już nie wiemy.. wink

Podopieczne trenera Barboliniego.. zaczęły to GP, całkiem dla siebie miło.. to co miały wygrać, to wygrały... ale chyba jednak nie planowały porażki z Polkami... ale to na jedno wyszło, są w FF i to dla nich najważniejsze...

Rosjanki?

Tutaj jak sobie przeczytałem, dzisiejeszy wywiad z trenerem - Caprarą, to stwierdzam, że to dziwny coach :Grin:

>>> Tutaj <<< [siatka.org] .. co i jak... ciekawy artykuł i to chyba taaaka `bardzo fajna` zasłona przed tym.. jakby czasami nie poszło mojemu zespołowi tutaj w Chinach... :| :| ...

___

13:30

[Linked Image] v [Linked Image]


Chinki już miałem okazję oglądać w paru spotkniach i nie prezentują one najwyższej formy... Trener, tłumaczy to, że w zespole jest kilka nowych zawodniczek.. młodszych.. no i jeszcze nie ogranych... itp..

Holenderek, niestety nie miałem okazji widzieć w akcji, ale jak na moje to, preznetują podobny poziom do Polek, czyli coś w tym stylu... [wnioskując z wyników]

Holenderki w ostatnim turnieju w Macau, pokonały właśnie, reprezentację Chin 3-2, tak więc, na pewno nie stoją w jutrzejszym spotkaniu na straconej pozycji...

siatka

Rosja v Włochy, Rosja @1.89
Chiny v Holandia, Chiny @1.51
Brazylia v Polska, Brazylia -2.5 @2.41

siatka


piwo


Dołączył: Jan 2006
Posty: 3,265
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 3,265
rosjanki zagraja w najsilniejszym skladzie? czy wciaz bez paru podstawowych zawodniczek?

Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
smirk

@przyborro - przeczytaj ten artykuł, do którego wkleiłem link powyżej, o trenerze Rosjanek - Caprarze i tam jest m.in napisane co i jak...

Dla mnie Rosjanki i tak... smile

Dołączył: Oct 2006
Posty: 175
M
member
member
M Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 175
Misiek, gdzie Ty takie kursy złapałeś??

Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
:Smirk:

@milanak:

- Rosjanki, były po @1.89 w pinn, aktualnie spadły widzę na @1.83

- Chinki, po @1.51 były sobie również w pinn, aktualnie na @1.48 poszły w dół

- Brazylijki, na to, że pokonają 3-0 nasze panie, po raz trzeci - pinnacle, tylko, że widzę już @2.35 tongue


Tak więc, odpowiedź na Twoje pytanie, brzmi: Pinnacle smile




Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,292
G
Tata
Tata
G Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,292
Post deleted by Giertyszek

Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,069
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,069
Ja bym to widział tak:

Polska +2,5 1,6 bwin

Set jak najbardziej w zasiegu, a moze i mecz znow po kursie 4,75 (jak z Rosja)? Polki w ostatnim czasie wygraly z cala swiatowa czolowka, odnoszac 6 zwyciestw z rzedu. Brazylijek jeszcze nie mamy na rozkladzie, a wiec pora powalczyc, set jak najbardziej powinien "wpaść" jednak po cichu licze na bardziej zacięty mecz.

Chiny - Holandia over 182,5 1,9 bwin

nie podejmuje sie wskazac wygranego tego meczu,a tym bardziej nie gram Chinek po takim kursie, po tym co widzialem w ostatnim meczu miedzy nimi. mam nadzieje, ze spotkanie bedzie znowu zaciete, Holenderki zobaczyly, ze nie taki wilk straszny i mam nadzieje, ze powalcza. A Chinki to juz nie te same Chinki co kiedys, do ogrania przez wszystkie finałowe zespoły.

Rosja - Włochy 1

Jednak Rosja. Wzrost i siła powinny zwycięzyc jeszcze tym razem. Pozniej mam nadzieje, ze rosjanki przegraja (w tym z nami). Wloszki niby sukces z Brazylia, ale to ostatnia nic nie znaczaca runda. Jesli przychodzi co do czego wydaje mi sie ze rosjanki beda za mocne.

pozdr.

Dołączył: May 2007
Posty: 73
I
journeyman
journeyman
I Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 73
Po dwóch dniach przerwy witam ponownie wszystkich odwiedzających stronę www.sport-stats.eu. [sport-stats.eu.] Chyba powinniście zacząć już grać przeciwko moim typom, bo seria trafionych typów z rzędu wreszcie musi się skończyć wink. W tej chwili licznik wynosi osiem, mam nadzieję, że po dzisiejszym dniu zanotujemy 9 z kolei trafienie. Wtorek przynosi pierwszy dzień finałowego turnieju siatkarskiego Grand Prix. Chinki zagrają z Holenderkami, z którymi kilka dni temu przegrały po tiebreaku. Dziś dla mnie takie rozwiązanie nie wchodzi w grę. Po pierwsze uważam, że Holenderki są najsłabsza drużyną finałowych rozgrywek. Druga kwestia to podejście Chinek, które mając zapewniony awans grały w turniejach kwalifikacyjnych na luzie, testując różnego typu ustawienia. Co prawda gra chińskiej drużyny nie powalała na kolana, ale twierdzę, że w turnieju finałowym, przy własnej publiczności zagrają o niebo lepiej niż we wcześniejszych fazach. Holenderki w meczach eliminacyjnych uzyskały bilans 6 zwycięstw &#8211; 3 porażki. Dwukrotne porażki z Brazylią po 0:3 oraz Włoszkami w tym samym stosunku, mówią wszystko o poziomie holenderskiego zespołu. Oprócz wspomnianego wyżej meczu z Chinkami, Holenderki nie odniosły żadnego zwycięstwa nad renomowaną drużyną, może wygrana z Kubą należy zaliczyć do tego typu wyników. Mimo wszystko uważam, że dzisiaj Chinki odniosą przekonywujące zwycięstwo i dlatego stawiam na gospodynie finałowego turnieju z handicapem.

22.08. Chiny - USA
Typ: Chiny (-1.5 seta) @1.79
Stawka: 5 Pinnacle

Pozdrawiam
sport-stats.eu

Dołączył: Mar 2007
Posty: 52
I
journeyman
journeyman
I Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 52
Raczej nie jest to "FINAL FOUR"... ale to dorbiazg, tak samo przejęzyczył się sport-stats - Chinki grają z Holenderkami.

Trener Rosjanek faktycznie dziwne ma sposoby motywacji swoich zawodniczek ale to jego problem - Rosjanki przegrały z Włoszakmi 1-3.

Co do ostatniego meczu jaki dziś będzie rozgrany to nastąpilo moim zdaniem przeszacowanie zwycięstwa Holenderek nad Chinkami, które miały przeciez zapenioną grę w rundzie finałowej. Wszystko co Chinki mogą dzis stracić to jeden set - moim skromnym zdaniem oczywiście.

Betgun
China-Netherlands - 1(-1.5) kurs 1.65

Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,292
G
Tata
Tata
G Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,292

"Zatem seria sześciu zwycięstw naszych siatkarek została przerwana. Jutro naszymi rywalkami będą Chinki, z którymi Polki już wygrały w tej edycji World Grand Prix. Miejmy nadzieję, że reprezentantki Polski jak najszybciej zapomną o dzisiejszym meczu z Brazylią i jutro zagrają tak, jak nas do tego przyzwyczaiły w meczach rundy eliminacyjne " ;p

Chiny vs Polska



Polki nie zagraly najlepszego meczu dzisiaj przeciwko Canarinios. Blok ktory jest moim zdaniem naszym atutem nie funkcjonowal zbyt dobrze i zdobylismy nim tylko 5 pukktow w calym meczu. Ok, ja wiem ze Brazylia jest glownym pertendentem do wygranie FR , ale mino to
w tym 'rzemisole' siatkarskim powinnismy zagrac lepiej.
Wypowiedz po meczowa kapitan Brazylii Albuquerque:" Oczekiwałyśmy przed tym meczem wygranej, a z Polkami zwyciężyłyśmy dzięki lepszym zagrywkom." No coz chyba nie bede z nia polenizowal grin

Wracajac do meczu z Chinkami: w rundzie zasadniczej jak juz wspomnialem pokonalismy podopieczne trenera Chen Zhonge w stosunku 3-2. Wtedy mysle ze byla calkiem inna presja tego meczu, a nasze podobpieczne graly na 'fali'. "Run" zywiciestw sie zakonczyl , ale pojedynek z Chinkami nie bedzie nie do wygrania.
Chinki nie prezentuja nic nadzwyczajnego , a nawet powiedzial bym graja ponizej oczekiwan. Niespodziewana porazka dzisiaj z Holenderkami na pewno oddalila je od zwyciestwa a nawet chyba przekreslila sznase na nie.

Polki miejmy nadzieje ze beda robic mniej "UE" w meczu niz dzisiaj, poprawia zagrywke i mecz przeciewko Chinkami bedzie w zasiegu reki.


I szlagier jutrzejszych meczy:


Rosja vs Brazylia


Rosjanki graja bardzo nie rowno i jak Misiek napisal wczoraj , trener juz sobie znalazl wytlumaczenie dlaczego nie maja szans jak on to okreslil na triumf w tegorocznej FR. Zmeczenie zawodniczek , dorbne kontujze i brak podstawowej rozgrywajacej sa bardzo duzym minusem.
Rosjanki na pewno nie poddaja sie bez walki ale w meczu przeciwko
Brazyli co najwyzej sa w stanie ugrac seta. O ile zagraja lepiej niz w dzisiajszym meczu z Wloszkami.


Brazylia , runda zasanicza bez wiekszych problemow. Dzisiaj teraz mozna juz powiedziac "latwy: pierwszy mecz przeciwko Polkom ktore popelnily duzo bledow.


No i zostal mecz pomiedzy druzynami ktore dzisiaj sprawily niespodzianke:

Holandia vs Wlochy


Wloszki zagraly dzisiaj dobr mecz z Ruskimi , duzo wybron i konczace kontrataki sprawily ze wygraly z Rosjankami. Na pewno to zwyciestwo podnioslo moraly druzyny i jutro zagraja jeszcze lepiej.

Holenderki dzisiaj wygraly po 5 setowym pojedynku z gospodyniami. Mysle ze te zawody mogly sie skonczyc z 3 setach , tylko jakies rozluznienie z druzynie sprawilo ze Chinki zdolaly z 0-2 wyciagnac na 2-2 po to zeby przegrac w Tb. No i tu jest to piekno switkowki grin




Juz nie chce mi sie pisac, a wiec jeszcze tylko typy:


Polska vs Chiny 1 @3,20 Fonbet Jak dla mnie troszke przesacowany kurs.

Rosja vs Brazylia 2 @1,4 10bet Kurs do przyjecia , ale spadnie do ok 1,3 moim zdaniem.

Wlochy vs Holandia 1 @1,50 Pnnacle
HC -4,5 point tez ciekawie wyglada @1,85 Fonbet.

Pozdro Gib. piwo

Dołączył: Mar 2007
Posty: 13
stranger
stranger
Dołączył: Mar 2007
Posty: 13
Rosja - Brazylia

Starcie gigantów tylko Rosjanki jakby bez formy. Brazylijki zagrały tak oby wygrać 3:0 nie męcząc się za bardzo i nie pokazały nic szczególnego. Rosjanki zostały rozbite przez Włoszki, nie miały nic do powiedzenia mocno szczęśliwie wygrały seta. Według mnie ten mecz wygrają Brazylijki ale Rosjanki powinny wygrać seta dlatego mój typ to Ponad 160.5 punktów.

Typ : Rosja - Brazylia Ponad 160.5 punktów Kurs : 1,65

Włochy - Holandia

Te drużyny spotkały się już w tej edycji Grand Prix gładko wygrały Włoszki 3:0. Jednak teraz zupełnie inaczej wygląda gra Holenderek złapały formę pokonują faworytów, ich gra charakteryzuję się dużą siłą w ataku, wysokie wystawy na skrzydła i o dziwo skrzydłowe radzą sobie doskonale z zespołem Chin. Włoszki to według mnie drużyna kompletna nie ma słabych punktów i dlatego jutro wygrają, nie będzie to łatwy mecz ale według mnie styl gry Włoszek nie leży Holenderkom. Obie drużyny są w formie ale dla Holenderek to za wysokie progi ;-)

Typy : Włochy - Holandia 1 Kurs : 1,5 Gorąco polecam ten typ
Włochy - Holandia [Points Handicap] 0:4.5 1 Kurs : 1,85
Włochy - Holandia [Sets Handicap] 0:1,5 1 Kurs : 2

Chiny - Polska

To już 3 spotkanie tych drużyn do tej pory jest 1:1 oba mecze bardzo zacięte 3:2. Dzisiaj obydwie drużyny przegrały z tym że wizualnie lepiej zaprezentowały się Chinki. Według mnie bukmacherzy nie doceniają naszej reprezentacji kurs 3,2 to mocne przegięcie :-P . Sądzę że Chinki jutro będą podłamane dzisiejszą porażką a nasze dziewczyny nie odpuszczą i będą walczyć. Uważam że to będzie bardzo wyrównany mecz a kurs wart ryzyka.

Typy : Chiny - Polska 2 Kurs : 3,2
Chiny - Polska 2 +1,5 seta Kurs : 1,85

Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Pierwszy dzień, turnieju głównego słabo, może drugi pójdzie lepiej.. ? smile

___

07:30

[Linked Image] v [Linked Image]


Rosjanek dziś niestety nie byłem w stanie objerzeć, ale z tego co wynika z `suchych stat` jutro za dużo nie będą w stanie ugrać Brazylikom w takiej formie...

Wicemistrzynie Świata, dziś z naszą reprezentacją... pokazały dziś po prostu, że są lepsze i że są głównymi faworytkami do obronienia trofeum z przed roku.... i ja się z tym osobiście zgodzę...

___

09:30

[Linked Image] v [Linked Image]

Dziś niestety nie mogłem zobaczyć Włoszek w akcji z Rosjankami, ale jeżeli w 3 setach, po prostu zrobiły z nich tzw. 'makarony' grin , to może, to zwycięstwo nad Brazylią nie było wcale taaaakie przypadkowe? smile

Holenderki? Dziś miałem akurat przyjemność obejrzenia ich w akcji i przyznam szczerze, że mi się spodobały... Ich `siła walki` i po prostu przyznajmy sobie szczerze w TB - doświadczenie, wzięły w górę.. i dlatego nie taki, a nie inny wynik.. smile


___

13:30

[Linked Image] v [Linked Image]

Jak dla mnie jutro z najciekawszych spotkań... może i też dlatego, że grają `Nasze` ? .. wink

Chinki, dziś cały mecz pokazały, mimo swoich 'nie_doświaczeń', że będą b.groźne podczas zbliżających się IO, ale nie o tym chciałem napisać...

Gospodynie FF, zagrały dziś naprawdę dobre spotkanie, a to, że przegrały... cóż.. przeciwniczki po prostu okazały się o te MAŁE pkt lepsze... i wygrały...

Jutro Chinki zapowiadają na 'Naszych' Paniach, rewanż i niestety... myślę, że do niego dojdzie... frown

siatka

Rosja v Brazylia, Brazylia -1.5 @1.60
Włochy v Holandia, Włochy @1.50
Chiny v Polska, Chiny -1.5 @2.11

siatka

Koniec z piwo ;>>>


Pozdrowienia dla działu, QUASI CZAT grin

Dołączył: Jul 2005
Posty: 3,074
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 3,074
Originally Posted by Pezo
Chiny - Polska

To już 3 spotkanie tych drużyn do tej pory jest 1:1 oba mecze bardzo zacięte 3:2. Dzisiaj obydwie drużyny przegrały z tym że wizualnie lepiej zaprezentowały się Chinki. Według mnie bukmacherzy nie doceniają naszej reprezentacji kurs 3,2 to mocne przegięcie :-P . Sądzę że Chinki jutro będą podłamane dzisiejszą porażką a nasze dziewczyny nie odpuszczą i będą walczyć. Uważam że to będzie bardzo wyrównany mecz a kurs wart ryzyka.

Typy : Chiny - Polska 2 Kurs : 3,2
Chiny - Polska 2 +1,5 seta Kurs : 1,85

Gdzie masz kurs 3,2 w profie 1,92 a dla mnie wygrają Polko dlatego że Chinki grały dziś słabo wystawa cały mecz do tej samej zawodniczki w TB Holenderki nie patrzyły już gdzie wystawia rozgrywająca tylko szły w ciągle w prawo a wystawa i tak szła w to samo miejsce cały mecz czyli Prawo.Dla mnie POlki wygrają 3-0 , 3-1

Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
R
+
+
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
Fakt Holenderki zagrały niezle.. ale to glownie dzieki Chinkom ktore momentami graly taka padake ze az nie chcialo mi sie tego meczu ogladac.. rozgrywajaca grala tylko na lewa strone.. ciagle lewa i lewa.. a holenderki konsekwentnie stawialy tam blok i albo zdobywaly bezposrednio punkt albo meczyly Chinki ktore aby ugrac 1 punkcik atakowaly na 2,3.. czasem 4 razy poza tym 5 setow musi sie jutro odbic na zdrowiu..
Włoszki natomiast zdecydowanie ograły Rosjanki i to naprawde w dobrym stylu.. to sa dziewczyny z najwyzszej polki.. Holenderki sa rewelacja.. ale od tak nie wchodzi sie na salony i dzis Wloszki utra im troche nosa..
Dla mnie handi setowe i punktowe do gry.

Nie da sie wygrac meczu grajac ciagle na jedna atakujaca (niezle zajechaly ta dziewczyne tongue ) poza tym Chinki niemilosiernie psuly koncowki.. osmiele sie powiedziec ze to nie holenderki wygywaly koncowki setow.. lecz Chinki je przegrywaly w dziwny conajmniej sposob.


Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Ja mam odmienne zdanie co do Holenderek od wielu z Was. Widzę że traktujecie ich wczorajsze win z gospodniami jako prezent od Chinek. Ja uważam że są one w doskonałej dyspozycji, atmosfera w zespole znakomita a osttanie wyniki tylko podnoszą morale. Holenderki awansowały z niezwykle trudnych grup do Finału, wczoraj potwierdziły znakomitą formę i pozwolę sobie je zagrać na win z Włoszkami które ograły ... beznadziejne obecnie Rosjanki. A już handi +1,5 trzeba po prostu mocniej zagrać...

Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725
Jako że co do meczu Włoszek z Holenderkami nie potrafię jednoznacznie ukierunkować swojego typu to zagram sobie overa 45.5 na 1 set i myśle że spokojnie ta linia powinna zostac przekroczona...Ani jednych ani drugich w grze nie widzialem i kieruje sie właściwie tym co wyczytałem na forach i w wiadomościach, ale Holandii bym nie lekceważył
Volleyball
World Grand Prix
Women´s World Grand Prix
Points Scored in 1st Set : Italy vs Netherlands
627) [b]Over 45.5 points @ 1.787[b]

Pozdrawiam :papapa:

Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,594
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,594
Wloszki ograly beznadziejne Rosjanki a beznadziejne ruskie ograly Brasil...

Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Tia...

Niestety na mecz nie miałem siły, żeby wstać, ale, jak odpaliłem fivb i zobaczyłem, rezultat 3-2 dla Rosjanek, to :Grin:

Kurczę... jak one mogły to wygrać, jak tak fatalnie zagrały z Włoszkami i już w ogóle od paru spotkań w tył, grały po prostu słabo... a Brazylijki - jak zawsze na odpowiednim 'levelu'

Bardzo dziwne i bardzo dziwny mecz, patrząc na poszczególne sety...

W sumie to żadna przecież niespodzianka... Rosjanki to Mistrzynie Świata tongue

Strona 1 z 3 1 2 3

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, alfa, rymoholik, latajaca_holenderka, Akhu, ElNinho[mmdea], aker, Lukasz111, $-man, burbon, Sensei, betowiec), 2,881 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,400
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1