Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 6 1 2 3 4 5 6
#15210 06/02/2002 18:17
Dołączył: Sep 2001
Posty: 113
L
member
member
L Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 113
w srode leci nastepujacy kupon
1.rennes vs lyon x2
2.marsylia vs guingamp 1
3.st.pauli vs bayern 2
4.new jersey vs dallas 1 ?
stawka 100 zl
kurs okolo 4,9

Bonus: Unibet
#15211 06/02/2002 19:20
Dołączył: Dec 2001
Posty: 68
K
journeyman
journeyman
K Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 68
soho-troje 2

#15212 09/02/2002 14:45
Dołączył: Sep 2001
Posty: 113
L
member
member
L Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 113
nie mialem duzo czasu na analize meczy ale ze jest weekend nie moglem sie pokusic o nie wyslanie zakladu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
bedzie to kupon zwariowany ale moze wejdzie :
1.aston villa vs chelsea x
2.ipswich vs liverpool x2
3.cambridge vs colchester 2
4.bristol rov. vs halifax 1
5.exeter vs cheltenham 2
6.hartlepool vs torquay 1x
7.rochdale vs luton 1x
8.ingermunster vs mechelen x
kurs masakra ponad 180 stawka 10 zl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#15213 10/02/2002 17:45
Dołączył: Sep 2001
Posty: 113
L
member
member
L Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 113
7 pierwszych meczy weszlo ale ostatni nie x tylko 1 wynik meczu 2-1 szkoda ale i tak niezle jak na taki kurs <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ))))

#15214 21/02/2002 17:21
Dołączył: Sep 2001
Posty: 113
L
member
member
L Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 113
witam po dluzszej przerwie
bede podawal swoje typy ale bez specjalnych uzasadnien (wszystko co znajde w necie zbieram do kupy i sobie analizuje ale jest tego naprawde duzowiec nie bede zasmiecal forum)
typy na sobote-niedziele
1.liverpool vs everton 1
2.cr.palace vs sheffield u. 1x
3.montpellier vs lens x2
4.paris sg vs sedan 1 - ryzykowne moze byc x !!
5.forfar vs rangers 2
6.lille marsylia 1x
kurs okolo 4

oraz jeden kupon do rozpisu
west ham vs m'borough x
arsenal vs fulham x
montpellier vs lens 2
schalke vs freiburg x2
brighton vs wrexham x2
paris sg vs sedan 1
liverpool vs everton 1
cr. palace vs shefeld u. 1
auxerre vs nantes x
kurs duzy ale za puszczam 2 zl
pozdrawia lord

#15215 01/03/2002 09:30
Dołączył: Sep 2001
Posty: 113
L
member
member
L Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 113
witam wszystkich
moje propozycje na weekend :
1.tottenham vs sunderland typ 1
2.ipswich vs southampton typ 1x
3.lens vs metz typ 1
4.m'borough vs leicester typ 1x
5.paris sg vs bordeaux 1x
6.fullham vs liverpool x2
kurs ponad 4
mam dziwne przeczucie ze padnie remis w :
1.charlton vs chelsea x
2.fullham vs liverpool x
3.rotherham vs nottingham x

#15216 02/03/2002 01:01
Dołączył: Sep 2001
Posty: 113
L
member
member
L Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 113
po zapoznaniu sie dokladniejszym z meczami (w sieci) wyslalem nastepujace kupony :
pierwszy:
1. lens vs metz typ 1
2. cottbus vs schalke typ x2
3.fulham vs liverpool typ x2
4.m'borough vs leicester typ 1x
stawka 100 kurs ako 2,55
drugi :
1.fulham vs liverpool typ x2
2.m'borough vs leicester typ 1
3.paris sg vs bordeaux typ 1x
4.ipswich vs southampton typ 1x
5.lens vs metz typ 1
stawka 100 ako 4,58
trzeci :
1.charlton vs chelsea typ x
2.ipswich vs southampton typ x
3.newcastle vs arsenal typ x
4.preston vs birmingham typ x
5.cottbus vs schalke typ 2
6.fulham vs liverpool typ 2
7.m'borough vs leicester typ 1
8.rotherham vs nottingham typ x
9.bournemouth vs peterborough typ x
rozpis 8 z 9 stawka 2 ako <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ))))

ps kazde ako nalezy przemnozyc przez 0,9 !!!
zycze sobie powodzenia , a zwlaszcza w trzecim kuponie :zobacz: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

#15217 06/03/2002 11:07
Dołączył: Sep 2001
Posty: 113
L
member
member
L Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 113
witam wszystkich !!!
na dzis mam male zamieszanie na temat meczu
liverpool vs newcastle
kurs na liverpool jest zachecajacy jednak nie na tyle niski aby go uwazac za faworyta (choc z zycia wiem ze niski kurs nie oznacza ze mecz wejdzie) dlatego tez po zapoznaniu sie z roznymi opiniami na sieci w wiekszosci mowiace na temat tego ze liverpool na bank wygra postanowilem postawic na przekor wszystkim i postawilem na x2 czyli na newcastle , osobiscie sklaniam sie ku temu ze padnie remis , podobna sytuacja ma sie z meczem leeds vs ipswich tu takze postawilem ale juz na x bo ipswich wg mnie tego meczu nie przegra ale tez nie wygra wobec tego pozostal tylko remis (2-2).
ps. liverpool to bardzo dobry zespol ale pamietacie ze o wiele jest silniejszy na wyjazdach niz u siebie , a ze gra mecz z silnym przeciwnikiem mysle ze remis jest bardzo prawdopodobny lub nawet przegrana liverpool'u
pozdrawia lord
ps 2 szczygiel wszystkie mecze weszly czekam tylko na dzis na paris sg , newcastle , lens <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

ps 3 : obstawilem na dzis lens , choc jest niski kurs , mysle ze po ostatnim kompromitujacym remisie lens dzis bedzie zmobilizowane do walki i wygra ten mecz (sprawdzajac head to head lens vs rennes bylo w kratke)
pozdrawia lord <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

#15218 05/04/2002 23:15
Dołączył: Sep 2001
Posty: 113
L
member
member
L Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 113
jak kogos interesuje to zrobilem strone na temat typow (nie ma to byc konkurencja dla mecz.pl ) po prostu mialem taka ochote , na razie jest ona biedna zwlaszcza z wygladu ale z czasem sie rozwinie. bede ja prowadzil razem ze szczyglem i norbim071 znanym wam z mecz.pl i tam bedziemy podawac swoje typy
mam nadzieje ze stronka sie rozwinie i bedzie wnosila cos dobrego dla kazdego i pomoze mu w wyborze odpowiednich typow
pozdrawia lord
link do strony to : http://lordpick.fm.interia.pl

#15219 06/04/2002 01:10
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
T
veteran
veteran
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
Cieszy fakt, ze powstaje coraz wiecej polskich stron o bukmacherce
pozdrawiam i zycze duzo wejsc

#15220 06/04/2002 01:46
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
Tysio w takim razie pewnie ucieszy Cie ta wiadomosc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Na stronie premiership.pl dodalem do forum dwa nowe dzialy: Liga Typerow i Zaklady Bukmacherskie.

Liga Typerow to konkurs, narazie jest niestety bez nagrod, ale byc moze juz niedlugo znajdzie sie cos dla Was.

W dziale Zaklady Bukmacherskie chce stworzyc forum dzieki, ktoremu oskubiemy niezle bookow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Naprzod panowie!

Liga Typerow:
http://premiership.pl/phpBB2/viewforum.php?f=9
Zaklady Bukmacherskie:
http://premiership.pl/phpBB2/viewforum.php?f=10

bede wdzieczny jak rozruszacie to forum <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
dzieki za ewentualne odwiedziny!

#15221 06/04/2002 13:46
Dołączył: Sep 2001
Posty: 113
L
member
member
L Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 113
dzieki za aprobate tego ze zrobilem te strone <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
i faktem jest ze im wiecej takich stron tym lepiej bo z czasem beda one coraz lepsze i beda zawierac coraz wiecej info na temat meczy.
wystarczy spojzec na angielskojezyczne strony na temat meczy itp. i jest ich setki a po polsku tak na prawde kilkanascie . !!!
dzieki za odwiedziny bylo juz ich sporo ale ze wzgledu na to ze stronka zrobilem dopiero wczoraj to nie ma na niej duzo typow . jednak juz umiescilem swoj PIERWSZY TYP i mam nadzieje ze szczesliwy.
ps dobra rzecza jest to aby prowadzic statystyki tego jak komu idzie typowanie , bo np przypuscmy ze szczygiel bedzie mial na mojej stronie 80 % skutecznosc ja natomiast z norbim po 30 % wiec wiadomo ze czytelnik bardziej zwroci uwage na typy szczygla niz nasze i statystyka go wlasnie naprowadzi na osobe ta ktora lepiej typuje.
ja sam kiedys wchodzac na zachodnie strony typerow lubialem widziec opis meczu oraz kto go napisal a nastepnie tabele z jego skutecznoscia !

pozdrawia lord

#15222 06/04/2002 15:55
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
Podawanie typow bez statystyk nie ma sensu. Gdu ludzi nie znaja Ciebie to jedyna szansa zeby przekonac ich do Twoich typow to wlasnie statystyka zyskow i strat.

#15223 06/04/2002 17:10
Dołączył: Sep 2001
Posty: 113
L
member
member
L Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 113
Quote
Oryginalnie wysłał Kejsper:
[qb]Podawanie typow bez statystyk nie ma sensu. Gdu ludzi nie znaja Ciebie to jedyna szansa zeby przekonac ich do Twoich typow to wlasnie statystyka zyskow i strat.[/qb]
wszystko w swoim czasie , strona dziala dopiero 1 dzien , nie mam jeszcze zadnych typow od norbiego i szczygla , poza tym jest tam dzial statystyka i bede tak prowadzil dla kazdego z nas statystyke ale nie zyskow i strat tylko skutecznosci trafien z typow jakie bedziemy tam podawac
czyli gdy np bedzie napisane lord = 40% oznaczac to bedzie to ze na 10 typow podanych 4 sa trafne czyli moja skutecznosc bedzie 40 % .

pozdrawia lord

ps. pamietajcie ze stronka jest w rozbudowie i z czasem zmieni sie jej wyglad jak i tresc merytoryczna i mam nadzieje ze beda tam same dobre typy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#15224 06/04/2002 17:18
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
U
Ufo Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
U Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
Quote
Oryginalnie wysłał lord:
[...] poza tym jest tam dzial statystyka i bede tak prowadzil dla kazdego z nas statystyke ale nie zyskow i strat tylko skutecznosci trafien z typow jakie bedziemy tam podawac
czyli gdy np bedzie napisane lord = 40% oznaczac to bedzie to ze na 10 typow podanych 4 sa trafne czyli moja skutecznosc bedzie 40 % .
Albo bilans zyskow i strat, albo skutecznosc polaczona z kursem. Przeciez kazdy - gdyby tylko chcial, moglby uzyskac skutecznosc powyzej 90%; to bardzo latwe.

#15225 06/04/2002 17:25
Dołączył: Sep 2001
Posty: 113
L
member
member
L Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 113
to moze tak :
skutecznosc w kilku przedzialach tzn:
1. kursy do 1,5
2. kursy od 1,51 do 1,99
3. kursy od 2,0 do 2,5
4 kursy powyzej 2,51
?

#15226 06/04/2002 18:22
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
Quote
Oryginalnie wysłał lord:
[qb]wszystko w swoim czasie , strona dziala dopiero 1 dzien , nie mam jeszcze zadnych typow od norbiego i szczygla ...[/qb]
Ja nie mowie o Tobie Lordzie Lord <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> . Mowilem tylko ogolnie.

A na stronie bylem, czytalem, ale niestety slabo widzialem (czarny tekst na niebieskim tle?)

Powodzenia zycze!
Kejsper

#15227 09/04/2002 11:53
Dołączył: Sep 2001
Posty: 113
L
member
member
L Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 113
na stronie sa juz nowe typy na 10 kwietnia podane przez norbiego http://lordpick.fm.interia.pl
ps moje typy sie pojawia na weekend bo dopiero wowczas bede gral chyba ze cos wczesniej mi podejdzie to na pewno to umieszcze

#15228 12/04/2002 20:00
Dołączył: Sep 2001
Posty: 113
L
member
member
L Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 113
na stronie sa juz nowe typy na dzis oraz wieczorem beda typy na weekend http://lordpick.fm.interia.pl

pozdrawia lord

#15229 23/04/2002 12:31
Dołączył: Sep 2001
Posty: 113
L
member
member
L Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 113
******/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=8

pozdrawiam wszystkich i zycze wysokich wygranych

Strona 6 z 6 1 2 3 4 5 6

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Akhu, burbon, forty, Sensei, rymoholik), 1,803 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,312
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1