|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,249
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,249 |
Betshop daje 20 euro na sloty.Nie wiem czy proocja jest dla nowych użytkników..maiłę tam konto od dawna i dziś dostałęm mejla ze mam tam 20 na gre.Obrót 20 razy. Ja zrobiłem już obrót i mam ponad 150 euro Nie wiem czy ten book jest wypłacalny. www.betshop.com [ referencemen.com]
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,249
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,249 |
Własnie rozmawiałem z gościem na czacie..powiedział ze nie potrzebny depozyt zeby móc wypłacic,nawet nie chca skanu dowodu..zleciłem wypłate na sume 150 euro, podobo 20 euro to kosty bankowe...kasa bedzie zdjęta ręcznie.Wypłat zlecona na konto bankowe. Pytałem się jeszcze czy ten bukmacher jest wiarygodny,zapewniał mnie ze nie mam się co martwić,kasa na pewno bedzie.Pozyjemy zobaczymy.....
Mieliscie jakies doświadczenie z tym bukem...???
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,542
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,542 |
a pytałes czy to jest promocja dla nowo zarejestrowanych czy takich co juz tam mieli konto ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,249
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,249 |
ja miałem tam konto i dostałem od nich mejla ze czeka na mnie 20 euro w casynie... Promocja ważna do wtorku,więc spróbuj..moze bedzie:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 62
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jul 2007
Posty: 62 |
pytalem o to promo i juz jest nieaktualne mieli pule 5000E i juz ją rozdali
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,174
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,174 |
qrwa ma tak ktos jak ja bo od wczoraj nie moglem tych euro wykorzystac mimo ze jestem zalogowany i kilkam na dowolna gre to mi wyskakauje ze musze sie zalogowac.. i da sie grac tylko for fun
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183 |
mi na live chacie p[owiedzieli ze nic wczesniej do nich nie wplacalem i nie dostane dlatego nigdzie nie mam tych 20 mimo ze maila dostalem. poprostu mam konto na VM ( virtual money) a nie mam zweryfikowanego na prawdziwe bo nic tam nigdy nie wplacilem
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,174
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,174 |
aha moze i tak bo konto mialem daaawno temu juz ale kasa sie skonczyla i nic nie wplacilem jak dublowali depozyt.. to juz jasne 
|
|
|
Link skopiowany do schowka