Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#1521549 25/08/2007 22:20
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,249
F
veteran
veteran
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,249
Betshop daje 20 euro na sloty.Nie wiem czy proocja jest dla nowych użytkników..maiłę tam konto od dawna i dziś dostałęm mejla ze mam tam 20 na gre.Obrót 20 razy.

Ja zrobiłem już obrót i mam ponad 150 euro
Nie wiem czy ten book jest wypłacalny.

www.betshop.com [referencemen.com]

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,249
F
veteran
veteran
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,249
Własnie rozmawiałem z gościem na czacie..powiedział ze nie potrzebny depozyt zeby móc wypłacic,nawet nie chca skanu dowodu..zleciłem wypłate na sume 150 euro, podobo 20 euro to kosty bankowe...kasa bedzie zdjęta ręcznie.Wypłat zlecona na konto bankowe.
Pytałem się jeszcze czy ten bukmacher jest wiarygodny,zapewniał mnie ze nie mam się co martwić,kasa na pewno bedzie.Pozyjemy zobaczymy.....

Mieliscie jakies doświadczenie z tym bukem...???

Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,542
B
veteran
veteran
B Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,542
a pytałes czy to jest promocja dla nowo zarejestrowanych czy takich co juz tam mieli konto ?

Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,249
F
veteran
veteran
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,249
ja miałem tam konto i dostałem od nich mejla ze czeka na mnie 20 euro w casynie...
Promocja ważna do wtorku,więc spróbuj..moze bedzie:)

Dołączył: Jul 2007
Posty: 62
M
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 62
pytalem o to promo i juz jest nieaktualne mieli pule 5000E i juz ją rozdali

Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,174
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,174
qrwa ma tak ktos jak ja bo od wczoraj nie moglem tych euro wykorzystac mimo ze jestem zalogowany i kilkam na dowolna gre to mi wyskakauje ze musze sie zalogowac.. i da sie grac tylko for fun

Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
mi na live chacie p[owiedzieli ze nic wczesniej do nich nie wplacalem i nie dostane dlatego nigdzie nie mam tych 20 mimo ze maila dostalem. poprostu mam konto na VM ( virtual money) a nie mam zweryfikowanego na prawdziwe bo nic tam nigdy nie wplacilem

Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,174
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,174
aha moze i tak bo konto mialem daaawno temu juz ale kasa sie skonczyla i nic nie wplacilem jak dublowali depozyt.. to juz jasne wink


Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (forty, latajaca_holenderka, betowiec, Sensei), 910 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,169
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1