Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 13 z 51 1 2 11 12 13 14 15 50 51
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
700# buy 0,1 115,00

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
685# buy 0,1 115,02

Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
853 zamkn 114,23 +59,39zł

Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Dardraw, pozycje 700# i 685# byly bez SL? Jesli tak to czy liczysz, ze nawet jak spadnie tak jak teraz w okolice 114,1 to jest to krotkotrwale i zamkniesz z zyskiem pozniej?

WojtekK

Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
427# buy 0,1 114,26

Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
440# buy 0,1 114,20

Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Jak ciencepence pisalem nie daje s/l gdy jestem przy kompie, wstawiam gdy odchodze od kompa na dłuzszą chwilke.
A nie zxamykałem tamtychplus do tego dokupilem 2 powyzsze bo wydaje mi sie ze 114 powinno byc skuteczna barierą na jakis czas.Choc moze byc ciężko bo rynek pcha w dół.

Dołączył: May 2007
Posty: 358
E
enthusiast
enthusiast
E Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 358
No ja sie nie pytalem smile

Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Originally Posted by dardaw
Jak ciencepence pisalem nie daje s/l gdy jestem przy kompie, wstawiam gdy odchodze od kompa na dłuzszą chwilke.
A nie zxamykałem tamtychplus do tego dokupilem 2 powyzsze bo wydaje mi sie ze 114 powinno byc skuteczna barierą na jakis czas.Choc moze byc ciężko bo rynek pcha w dół.

Dzieki, Ja sie pytalem - dluzszy czas nic nie pisales i zastanawialm sie dlaczego nie zamykasz tych zlecen albo nie kupujesz dalej np. po zakonczeniu sesji w USA kiedy dalej juz tak nie spadalo.

WojtekK

Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Nie pisalem Wotek ale sie bacznie przyglądałem.Strach było wchodzic, teraz jak się wydaje jestesmy blisko lokalnego dołka.Na 15 min i 30 min pojawiły sie sygnały które moga oznaczac wzrost więc weszłem

Dołączył: May 2007
Posty: 358
E
enthusiast
enthusiast
E Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 358
Originally Posted by dardaw
Jak ciencepence pisalem nie daje s/l gdy jestem przy kompie, wstawiam gdy odchodze od kompa na dłuzszą chwilke.
dardaw - a ja mam pytanie. Co sie dzieje jak idziesz spac? Nastawiasz SL, zalozmy ze budzisz sie i SL sie zamknal. Rynek jest np. 50 PIPsow ponizej SL. Jak to z forum zgrywasz? Moze byc tak, ze na forum wpiszesz ze SL sie zamknal jak to np. bedzie miec miejsce po 6 godzinach?

Bo moze sie zmobilizuje jeszcze i pogram Twoje typki - ale musze wiedziec co i jak zeby sie w kanal nie wladowac z gotowka.

Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Jeszce nie było takiej sytuacji abym napisal po np 6 godzinach, s/l daje tak aby były marne szanse na zamkniecie i to z powodu sporego zabezpieczenia oraz malej ilosci otwartych pozycji..
Nie musze się bac ze mnie wywali z rynku bo przewaznie nie otwieram zbyt wysokiej pozycji.Praktycznie dopiero 1/2 godz temu zaryzykowałem dośc powaznie i mam teraz otwartych 0,9 długich przy tylko 0,1 sell.
Jednak nadal s/l nie wstawiam bo pilnuje rynku, w razie gdy poleci w dól zamkne 2 pozycje ze stratą , przy pojawiających sie sygnałach sprzedazy dorzuce pozycje krótkie i nadal nie będe zagrozony wywaleniem z rynku bo spokojnie przetrzymam wtedy nawet kilkaset pkt zjazdu.
Dłuzszego pobytu pod kreska tez się nie obawiam poniewaz mam spread dodatni i nawet kilka tygodni w przedziale powiedzmy 111-112 nie powinno usunąć mnie z gry .

Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
440# zamkn 114,22 +4,93 zł

Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Jeszcze slowo o pieniązkach.

Pozycja przedostatnia tj 853 została zamknieta na 12 pkt zysku i 59,39 zł Jednakowóz to konta dopisana jest kwota mniejsza poniewaz na tej transakcji był spread ujemny.
Podobna sytuacja ma miejsce w ostatnim zamknietym zleceniu tj 440, w tym przypadku zysk wyniósl 2 pipsy za kwotę 4,93 ale dodany tu konta jest spread w wysokosci 2,86 poniewaz weszłem w te transakcje przed pólnoca.
Dlatego tez w transakcjach przetrzymywanych przez pólnoc nie bedzie to co wpisuje przy zamknietej pozycji(profit) równe temu co dopisane jest do konta)profit +-spred).


konto 5914,66zł

Dołączył: May 2007
Posty: 358
E
enthusiast
enthusiast
E Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 358
dardaw - moglbys podsumowanie zrobic jesli chodzi o otwarte pozycje - same numerki bo mi cos sie nie zgadza a chcialbym teraz wejsc.

Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Jasne
940.394,578,685,700,427

Dołączył: May 2007
Posty: 358
E
enthusiast
enthusiast
E Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 358
A no to wszystko jasne: rabnales sie raz - wklepales cyfre obok na klawiaturze - stad te nieporozumienie. Chodzi o 518 (open) i close (519). Dzieki za podsumownko

Dołączył: May 2007
Posty: 358
E
enthusiast
enthusiast
E Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 358
Ojj dardaw - nie chce nic mowic ale widzi mi sie poziom 108 na tej walucie. W Ameryce kiepskie dane - poleci na leb na szyje moim zdaniem. Strach wchodzic - moze poczekam jeszcze troche

Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
690# BUY 0,1 114,02

Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
427# ZAMKN 114,36 +24,62 Zł

Strona 13 z 51 1 2 11 12 13 14 15 50 51

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników ($-man, latajaca_holenderka, Sensei, rymoholik, burbon, alfa, Lukasz111, rafal08), 2,704 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,414
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1