|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252 |
695# buy usd/yen 0,1 115,97
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252 |
695 zamkn 116,05 +19,30 zl
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 358
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2007
Posty: 358 |
dardaw - czemu ty nie zamykasz #394? W ogole troche nie rozumiem tej strategii - ty zadnej transakcji nie zamykasz ze strata a jak juz strata nastepuje to w ogole zostawiasz pozycje. Co to daje i jaki jest w tym sens? I tak przeciez przyjdzie kiedys moment, ze zamkniesz te pozycje. Ty przyjmujesz ze rynek wroci do tych SELL co masz otwarte i na nich zrobisz profit a potem znow odbije i na BUY #394 zrobisz profit? A jak to sie nie stanie i np. rynek poszybuje bardzo mocno w gore? Ile bedziesz mial straty na tych 2 transakcjach sell: sell @113,80 0,1 lota i sell @114,35 0,2 lota?
Musze przyznac ze nie wiem na czym polega ta strategia. Jakbys zamykal ze strata mysle, ze mialbys znacznie lepsze wyniki
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252 |
424# buy 0,3 115,70 usd/yen
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252 |
Czy to ma sens czy tez nie, czas pokaże ... W końcu wlozyłem w ten interes tylko 2 tys i jesli będę na 0 to dziury w niebie nie będzie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 245
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2002
Posty: 245 |
Ma sens już ja się o tym przekonałem. Rynek faluje , czasami dojdzie do sytuacji w której znacząco odjedzie w strone w którą bardzo tego nie chcemy ale zauważ ,że w takich przypadkach dardaw ma już dawno pozycję przeciwstawną.. Tak więć jeżeli z jednej odjeżdza to dla innej zarabia. Teraz trzeba odnaleść złoty środek. Może wyjść ze stratami ale ta druga pozycja pokryje straty, jest coś w tym z progresji lecz jest znacznie bardziej bezpieczne. Pozatym znacząca większość tranzakcji kończy się szybko na plusie i jak dobrze śledziłem to każda tranzakcja daje ok + 1%. Według mnie ta strategia nabiera jeszcze większego sensu gdy zaczynamy praktycznie od zera. W sytuacji gdybyśmy zaczynali od 100k to już było by ryzykownie tak grać. Nie chcę zapeszać ani wazelinować ale narazie dobrze wszytsko idzie. Chciałbym jeszcze wiedzieć jakimi wskaźnikami dardaw się kieruje przy podejmowaniu decyzji o tranzakcji ale i tak już temat wprowadza coś konkretnego do forum.
Ja swój temat chwilowo muszę zawiesić z racji braku czasu. Do połowy września mam od zajebania roboty a później spadam na krótkie wakację tak więc kontynuować będe dopiero od poczatku października. Plan jednak pozostaje niezmieniony i będe dalej walczył o 10k.
pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 358
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2007
Posty: 358 |
Ja wiem ze jeszcze poleci w dol - 2-ga fala
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252 |
498# sell 0,1 usd/yen 115,38
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 538
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 538 |
Nie zastanawiaj się sznikers nad tematem tylko zakladaj.To nic nie kosztuje a jesli pomoże choc 1 osobie w osiagnięciu kasy to juz sukces. I nie ma sie co panowie ukrywac ze swoimi systemami.Forex jak mi sie wydaje to taki specyficzny rynek gdzie te systemy sprawdzają sie najlepiej które sa najczęsciej uzywane.Koło napedza się samo. zamierzam wlasnie tak zrobic. nie wiem tylko czy zalozyc odzielny temat z systemami, boje sie jednak ze jak w jednym temacie bedzie zbyt duzo systemow to ciezko bedzie sie polapac. czy np do kazdego systemu odzielny temat tak zeby kazdy mogl wpisac swoje uwagi pytania no i jak sobie radzi z danym systemem. kazdy taki temat zaczynalby sie tak samo: Forex strategie: ...... po dwukropku podwana by byla nazwa systemu. Osobiscie jestem za drugim rozwiazaniem. Fakt faktem ze w ten sposob powstanie troche nowych tematow, ale nie bedzie pozaniej problemow ze znalezieniem czegos. takze postaram sie jutro wrzucic cos ciakawego. mam nadzieje ze znajde chwilke czasu. jutro wychodzi Tiger Woods 08 wiec moge byc male opoznienia  PS. dardaw widzialem twoj ostatni wpis, takze widze ze czuwasz...  pozdr.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252 |
576# zamk 115,39 +9,76 zł
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252 |
519# zamkn 115,42 -121,70zł
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252 |
424# zamkn 115,44 -189,80zł
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252 |
260# zamkn 115,08 +377,75
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252 |
295# zamkn 115,13 +160,80zl
stan rachunku 5902,04zł
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|