Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#15301 15/01/2002 21:08
Dołączył: May 2001
Posty: 1,267
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,267
Skoro założone już są tematy do poszczególnych dyscyplin sportu i lig i nikt nie będzie już wnikał czy taki post jest zaśmiecaniem forum czy nie pozwoliłem sobie założyć a raczej zakładać nowe tematy w Sports Insider gdzie będę sobie podawał typy na dany dzień podając po każdym dniu bilans zysków i strat (co ja mówię nie będzie przecież żadnych strat). Jeżeli któs chciałby dołaczać w tym temacie (tematach) swoje typy nie mam oczywiście nic przeciwko, a raczej zachęcam.

Wszystkie typy jakby ktoś przez przypadek chciał stawiać to single puszczane w Will Hillu bądź Gamebookers - SINGLE!!! i każdy pick 100 jednostek. Kolejność typów nie ma znaczenia tzn nie mówi nic o skali pewności co do typu. Typ tłustą czcionką jeżeli występuje oznacza że jestem go najbardziej pewny lub przedstawia sobą moim zdaniem wartość w postaci kursu. Ok to chyba wszystko

dziś:

Peterborough 2,25 (WH)
Fulham 1,25 (WH)
Scunthorpe 1,66 (WH)
Detroit 1,88 (Gamebookers) - NBA
San Antonio -5,5 1,90 (Gamebookers) - NBA
Krefeld 1,70 (Gamebookers) - DEL
Hannover 2,10 (Gamebookers) - DEL
NJ Devils-Tampa Bay under 4,5 2,00 - NHL

Dla grających u lokalnych buków w Polsce polecam Hannover za 2,4 i Krefeld za 1,9 oraz MIlwall za ?
Wszystko prof.

Bonus: Unibet
#15302 15/01/2002 21:30
Dołączył: Sep 2001
Posty: 113
L
member
member
L Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 113
na reszcie cos konkretnego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )
na podstawie czego podajesz swoje typy ?
czy masz juz jakies powazne sukcesy w typowaniu ?

#15303 15/01/2002 21:48
Dołączył: May 2001
Posty: 1,267
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,267
Stawiam już tak na poważnie około dwóch lat. A co do typów to opieram je na połączeniu własnych poszukiwań i obserwacji jak i na opiniach innych sprawdzonych typerów z zagranicy. Przez dwa lata zdążyłem (chyba) nauczyć się kto jest dobry a kto sieje zniszczenie. Sukcesy? hmm mój największy sukces to Milan-Chievo 2/1 (chievo do przerwy, milan ostatecznie) kurs już nie pamiętam chyba ze 25 był he,he

#15304 15/01/2002 21:51
Dołączył: May 2001
Posty: 1,267
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,267
SINGLE, SINGLE I JESZCZE RAZ SINGLE!
W TEN SPOSÓB MOŻE SZYBKO SIĘ NIE DOROBISZ (TZN NIE ZBIJESZ FORTUNY), ALE TEŻ NA PEWNO NIE STRACISZ

NO I PROGRESJA!!!

#15305 16/01/2002 00:07
Dołączył: Feb 2001
Posty: 776
J
old hand
old hand
J Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 776
Witam
Oj dawno nic tu nie pisalem choć na mecz.pl zaglądam 2 razy dziennie ale Soczi niejako zmusil mnie do tego.

Soczi konkretnie
Czy moglbyś podać swoich faworytow jeśli chodzi o sprawdzonych typerow oraz móglbys napisać komu najbardziej ufasz a czyje typy mniej polecasz.

Ponizej mój ranking kilku typerów ktorych uważam za expertów.Kolejność wg.jakośći typow:

1 Russoc - znakomity dla ruskiego hokeja i piłki noznej[ruskiej]

2 Phunter - specjalista od szkockiej pilki noznej.

3 Trulster - znawca szwajcarskiej pilki nożnej
[typuje też francuską z niezlym skutkiem]

4 TonyQ - angielska pilka nozna

5 Jaumaus - fiński hokej i pilka

Expertów jest oczywiście więcej ale ci moim zdaniem zaslugują na szczegolną uwagę warto w dłuższym okresie sugerować się ich typami.

Podaję 2 stronki gdzie można ich znależć:

http://www.bettingadvice.com/

Forum TQ [network] cholera znowu nie chodzi.


jahu

#15306 16/01/2002 00:10
Dołączył: Feb 2001
Posty: 776
J
old hand
old hand
J Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 776
Aha czy mógłbyś opisać swoją metodę progresji
Będę wdzięczny
jahu

#15307 16/01/2002 00:55
Dołączył: May 2001
Posty: 1,267
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,267
Jeżeli chodzi o dobrych typerów to dla mnie największymi autorytetami są:

TQ jeżeli chodzi o English Premiership - nie trzeba go chyba przedstawiać i

Hakan - liga turecka, strona www.goonersguide.com [goonersguide.com]

Forum Tony'ego to chyba najlepsze forum typerów na świecie - szczerze mówiąc nie znam lepszego.

Masz rację PHunter ma dużą wiedzę i duże możliwości jeżeli chodzi o ligę szkocką. Nudzi mnie jednak trochę to jego zasypywanie statystykami - poza tym on mało typuje. Ale cóż ważna jest jakość a nie ilość.

Na forum też przewijają się ludzie o dużej znajomości 1,2 i 3. division angielskiej tak jak np Joey, choć o tych ligach często lepiej skorzystać z informacji z pierwszej ręki jak na przykład strony BBC.

Jeżeli chodzi o tenis - Zodiac może poszczycić się niezłym bilansem i czasami bo nie lubię stawiać na tenis, korzystam z jego podpowiedzi.

DEL - FanTaMango - chyba tak się to pisze, DEL to bardzo wyrównana liga ale gość ma spore pojęcie.

NHL,NBA - TheNorthernIce na theprescription forum

Omonia - jeżeli chodzi o MLB

Chris z TipExu jakby prześledzić jego typy i trafialność to są one rewelacyjnie wysokie. Nie wiem dlaczego tak mało się o nim mówi.

Poza tym ostatnio śledzę też ludzi z bettingadvice. Oprócz Trulstera dobrze typują też Jose i ktoś kto typuje Premiership (zapomniałem jego nick)

Nie patrzę kto typuje źle, po prostu na wypowiedzi innych patrzę trochę z dystansem.

#15308 16/01/2002 12:46
Dołączył: May 2001
Posty: 1,267
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,267
No cóż stwierdzić mogę że początek był wyjątkowo nieudany. Wczoraj był z resztą dzień dosyć niespodziankowy. Trzeba będzie odbijać się od dna.
Bilans:

(1-6) -575
(0-1) -100


Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, betowiec, aker, forty, Lukasz111), 1,067 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,288
Posty5,835,217
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1