|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142 |
co za banda idiotów ... chcieli dane banku adres itp i mówili że przeleją kase na konto .. dałem im również prit screena z mbanku .. że mam konto i po 7 dniach chcą jakiś unity bill :/ co to .. jakas faktura vat za kupno kartą czy co ?? darmowych pieniedzy szukasz na splate dlugu ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,279
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,279 |
w morde dopiero co wstalem a tu takie cos nigdy wiecej nie dawaj czegos takiego 
Last edited by Haz$; 28/08/2007 22:35.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,174
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,174 |
pascal co to ma qrwa byc O.O co do casinoriva znowu wielkie piwo dla nich  Dzisiaj doslali brakujaca kase i do tego z nadwyche z 15euro zeby wszystko gralo  Jezeli ktos koniecznie chce grac w kasynie to polecam bo soft nie wydawal mi sie krecony 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 265
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2006
Posty: 265 |
Ktoś się wbił na konto Pascala i pisał posty pod jego nickiem \:\(
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 307
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2005
Posty: 307 |
prawda jest taka ze sie opieprzaja w tym kasynie , zrobilem depozyt i chcialem kase na mooneybookers to napisali , ze juz nie dadza rady zmienic wypalty i musza przelac na konto! czekam na kase od 2 tygodni!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,423
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,423 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 71
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Aug 2007
Posty: 71 |
Ja czekam i czekam na kase i niewiem czy się doczekam :/ :/ ... żenada
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142 |
Ja czekam i czekam na kase i niewiem czy się doczekam :/ :/ ... żenada zglos na policje...dorwa zawsze typa  mowie ci 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,174
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,174 |
Ja czekam i czekam na kase i niewiem czy się doczekam :/ :/ ... żenada podobno ci wyplacili ponad 6 tyciecy z prono to czemu zawodzisz, juz wjebales to siano? pare funtow a lamentujesz, pisalem ze to dlugo trwa
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,720
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,720 |
mialem to samo a potem weszlem na strone w dzial Promotions i tam jest cos takiego £10 free As new player, you can receive £10 with no deposit required. To profit from this offer, you just need to send an email with "Riva £10 Free" as the subject line, to [email protected]. wysylasz meila z "Riva £10 Free" w tytule w tresci twoj login i dostajesz kase.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142 |
Ja czekam i czekam na kase i niewiem czy się doczekam :/ :/ ... żenada podobno ci wyplacili ponad 6 tyciecy z prono to czemu zawodzisz, juz wjebales to siano? pare funtow a lamentujesz, pisalem ze to dlugo trwa ten koles 50 zl nie ma , rzuca sie na kazda promocje ... 6 tys to on w banku kredytowym moze zobaczyc.
Last edited by Conrad; 31/08/2007 18:20.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 25
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Mar 2007
Posty: 25 |
Moze troche gupie pytanko ale wie ktos jak sie robi znaczek funta na klawiaturze z grz dzieki za info
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,720
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,720 |
Menu start --> Programy --> Akcesoria --> Narzedzia Systemowe --> Tablica Znaków
Ale prosciej skopiowac £
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,130
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,130 |
a mi nie dziala login i haslo o_O nie wiem ocb... normalnie loguje sie jak na stronie i nie dziala mi login i haslo... mial ktos tak ??
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,404
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2006
Posty: 1,404 |
Menu start --> Programy --> Akcesoria --> Narzedzia Systemowe --> Tablica Znaków
Ale prosciej skopiowac £ hmm ... trójka z prawym altem? Na różnych układach klawiatur jest różnie. Znak euro czasem jest pod piątką, czasem pod "U". Nie wiem dokładnie od czego to zależy... W sumie też jestem ciekaw ;-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,228
a.k.a. "dave_k.o."
|
|
a.k.a. "dave_k.o."
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,228 |
a mi nie dziala login i haslo o_O nie wiem ocb... normalnie loguje sie jak na stronie i nie dziala mi login i haslo... mial ktos tak ?? spokojnie to tylko tak wyglada jakby nie działalo, po zalogowaniu pole z hasłem się wyczyszcza i wtedy to tak wyglada jakby sie nie zalogowało
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743 |
I jak? Gra tam jeszcze ktoś?
Są wypłacalni? Bo offer na GBP10 jest aktualny, a temat przycichł.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
Jezeli ktos koniecznie chce grac w kasynie to polecam bo soft nie wydawal mi sie krecony  hmm mi się też tak "wydaje" :> na czym tam najczęściej grałeś / wygrywałes ? Mi na razie nieźle idzie na blackjacku I jak? Gra tam jeszcze ktoś?
Są wypłacalni? Bo offer na GBP10 jest aktualny, a temat przycichł. dwa dni temu założyłem konto i sobie gram leciutko pozdr,
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743 |
Baqu, daj znać za kilka dni, jak Ci idzie. Post No 1500 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
doszedłem do 25 i 7 przegranych z rzędu na czarnym jacku :}
nie polecam grac rano, w nocy lepiej mi szło ;p
pozdr,
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|