Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 17 z 19 1 2 15 16 17 18 19
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Własnie do Buszmena - mam ochotę zgrać Vaster -12,5 + włśanie DAC -4,5 - taki dubel i to za średnią jak na mnie stawkę poprzesz czy zanegujesz - z góry THX - analizuję ale nie mogę se dać rady - znalazłem staty wyglądają zajebiście na korzyść obu zespołów - tym bardziej że Vaster zrobią twardo - pod Tomka ale te przeklęte Ham nigdy nie mogę go trafić a najczęstrzym wynikiem 3/4 był remis przy -hcp?

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2007
Posty: 148
S
member
member
S Offline
Dołączył: Apr 2007
Posty: 148
Dzisiaj liczę na wygraną Korsarzy z Kaprany oraz ekipy Hammarby. Dla Kaparny, którzy wystąpią na torze w Mariestd jest to ostatnia szansa na zainkasowanie 2 duzych pkt. Dzisiaj wzmocnieni Dobruckim i Zagarem powinni uporać się z Indianami. Nicki Pedersen nie zanotuje już tak słabego występu, jak przed tygodniem w Aveście i poprowadzi swój zespół do zwycięstwa.
Ako na oba mcze 2,38 5/10 Sportingbet
Poza tym
Piraterna - Dackarna 2
Smederna - Hmmarby 2
AKO 1,82 5/10

Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Po fakcie ale indie z Anglią się przeciągły - tylko jeden grubiej typ - reszta w riozpisach i marginesach - Vaster -12 /1.80 4/10 - i tyle reszta na livie

Dołączył: Jan 2006
Posty: 3,265
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 3,265
Dzis kolejeczka smiga a tu cisza.
Dzisiejsze pary:
Rospiggarna - Piraterna
Indianerna - Vastervik
Masarna - Kaparna
Hammarby - Elit Vetlanda
Dackarna - Smederna

Niestety zaden buk nie wystawil narazie kursow

Dołączył: Aug 2007
Posty: 46
N
newbie
newbie
N Offline
Dołączył: Aug 2007
Posty: 46
Milenium juz wystawił:

800 28.08.2007 19:00 Indianerna(+10)-Vastervik 1.85 8.00 1.85
6801 28.08.2007 19:00 Protasiewicz(+2)-T.Gollob 1.85 6.00 1.85
6804 28.08.2007 19:00 Hammarby-Vetlanda(+8) 1.85 8.00 1.85
6805 28.08.2007 19:00 S.Nicholls-J.Crump 1.90 6.00 1.80
6806 28.08.2007 19:00 Dackarna-Smederna(+10) 1.70 8.00 2.00
6807 28.08.2007 19:00 F.Lindgren-K.Kasprzak 1.85 6.00 1.85
6808 28.08.2007 19:00 Rospiggarna-Piraterna(+6) 1.85 8.00 1.85
6809 28.08.2007 19:00 J.Kolodziej-G.Walasek(+1) 1.80 6.00 1.90


Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Hammarby
1. Scott Nicholls
2. Tomasz Gapinski
3. Jesper B Jensen R/R
4. Martin Smolinski
5. Nicki Pedersen
6. Robert Pettersson
7. Freddie Eriksson
8. Kim Nilsson


Elit Vetlanda
1. Jason Crump
2. Karol Zabik
3. Lee Richardson
4. Peter Ljung
5. Rune Holta
6. Robin Aspegren
7. Thomas H Jonasson
8. Niklas Larsson

Ja tak w lidze Szwedzkiej nie siedze , ale zastanawiam sie czy podczas braku w skladzie gospodarzy J.Jensena, goscie nie powalcza o dobry wynik.Fakt ze N.Pedersen jst w kosmicznej formie , Nicholls ostatnio rowniez , ale reszta zawodnikow jest do objechania.Ventlanda ma wyrownany bardzo sklad i moze warto zaryzykowac gosci z hc+8?

wasp #1532556 28/08/2007 23:11
Dołączył: Aug 2006
Posty: 301
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Aug 2006
Posty: 301
no ja tez to chyba zagram, ale ktos ma jakies pewne info czy crump napewno jedzie??? bo z nim to roznie w tym sezonie. zastanawiam sie jeszcze nad dackarna -10 ale nie wiem czy hans jedzie?

Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428

Dackarna
1. Hans Andersen R/R
2. Peter Karlsson
3. Fredrik Lindgren
4. Lukas Dryml
5. Andreas Jonsson
6. Sebastian Aldén
7. Robin Törnqvist
8. Joakim Engstrand


Smederna
1. Krzysztof Kasprzak
2. Krzysztof Buczkowski
3. Rory Schlein
4. Robert Miskowiak
5. Wieslaw Jagus
6. Linus Eklöf
7. Morten Risager
8. Robert Henderson

Na te chwile Andersen nie jedzie , ale nie chce wprowadzic w blad.

wasp #1532565 28/08/2007 23:17
Dołączył: Aug 2006
Posty: 301
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Aug 2006
Posty: 301
ciekawy typ jeszcze lindgren kasprzak. w obecnych formach to chyba lindgren no i jeszcze wlasny tor

Dołączył: Aug 2007
Posty: 458
addict
addict
Dołączył: Aug 2007
Posty: 458
Podstawowe moje pytanie brzmi - czy Jesper Jensen pojedzie w barwach Hammarby? Bo jeśli nie to wówczas handi +8 na Vetlandę jest baardzo ciekawe

ulas #1532604 28/08/2007 23:28
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Originally Posted by ulas
Podstawowe moje pytanie brzmi - czy Jesper Jensen pojedzie w barwach Hammarby? Bo jeśli nie to wówczas handi +8 na Vetlandę jest baardzo ciekawe
JBJ nie jedzie.Hans A. rowniez.

Dołączył: Aug 2007
Posty: 458
addict
addict
Dołączył: Aug 2007
Posty: 458
Dziękuję , zatem moim zdaniem mecz w Sztokholmie będzie bardzo wyrównany i myślę że Vetlanda nie przegra więcej niż 8 pkt a nawet jest w stanie odnieść zwycięstwo. Do tego czysty win Vaster i ako 2, czyli mozna zagrac za ciekawszą stawkę smile pozdro

Dołączył: Aug 2007
Posty: 46
N
newbie
newbie
N Offline
Dołączył: Aug 2007
Posty: 46
Na 100% nie pojedzie w dzisiejszym meczu Dackarny Hans Andersen. Tak przynajmniej informuje strona tego klubu. A co do typów uważam, że u naziemnego Milenium warte uwagi są te 2 zdarzenia:

Lindgren - Kasprzak 1
Hammarby - Vetlanda(+8) 2

Za Lindgrenem przemawia fakt, że jedzie na własnym torze. Z kolei forma Krzyska Kasprzaka jest ostatnio dosyć mocno zachwiana. Myslę, że Sztokholmie bedzie dzisiaj bardzo zacięte spotkanie. U siebie Hammarby wygrywało wysoko tylko z teoretycznie słabszymi rywalami, a Vetlanda wydaje mi się dość wyrównanym zespołem z Crumpem i Holtą na czele.

Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Na dziś wybrałem jeden meczyk i z pozostałych kombo 3.
Rospiggarna - Piraterna 2 /3.75/
Patrząc na potencjały obu zespołów bardzo zbliżone - wiele będzie zależało od Grega - a jak nie trafi z dniem - typ wcale nie musi być najgorszy - tym bardziej że goście mają co najmniej 4 równo jeżdżących zawodników - Max, Walasek, Baliński i Sulivan - w drużynie gospodarzy - jak tych dwóch panów (Jonas Davidsson, Travis McGowan) się nie popisze - a ostatnio różnie z tym bywa - będzie gorąco do końca i taką mam nadzieję. tym bardziej że ostatnio zauważalny jest mały progres Piratów.
Co do combo 3 - to ujemne hcp - na HAM, VASTER i DAC (ostatnio nic nie ugrywała pora sobie dziś odbić)

Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
No to ostania kolejka przed nami:

Unibet juz dal kursy narazie bez Hcp
Zaciekawil mnie kurs na Vetlnade 2,05 mimo braku crumpa i Jonasona powinni sobie mimo wszystko poradzic...mysle ze skromne zwyciestwo vetlandy.

Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
mam proste pytanie - o ile sie nei myle do play off 6 druzyn wlazi a jak jest ze spadkiem bo 2 zespoly po 4 pkt i co decyduje o wyzszym miejscu w tabeli - bo jesli male punkty to kaparna poleciala jesli nie wygra dzisiaj a jesli co innego to ...co ??bezposrednie i bonus??

Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
patrzac na tabele kto kogo wyprzedza licza sie male punkty...

Po dluzszym zastanowieniu Vetlande postanowilem odpuscic jednak brak szczegolnie Jonasona moze kosztowac porazke..

Natomiast Dackarna powinna sobie spokojnie rozgromic dzis Rospigarne wiec Hcp -8 jak najbardziej biore

Drugi mecz to chyba Piraterna ktora powinna objechac Indian wiecej niz 10pkt

I nie rozumiem dlaczego tutaj taka cisza przeceiz to osatnia kolejka!!

Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
chłopaki z elitu daja remisa w meczu ....indian - nie kumam tego ale co tam no i najwazniejssze jaka tabela jest prawidlowa

Västervik, Västervik 17 15 0 2 897-733 37
Hammarby, Stockholm 17 11 3 3 888-731 33
Dackarna, Målilla 17 12 0 5 907-725 29
MasarnaAvesta, Avesta 17 11 0 6 807-825 26
Elit Vetlanda, Vetlanda 17 10 0 7 864-765 25
Piraterna, Motala 17 8 2 7 837-794 22
Rospiggarna, Hallstavik 17 9 0 8 824-807 22
Smederna, Eskilstuna 17 3 0 14 715-904 8
Indianerna, Kumla 17 1 1 15 743-886 4
Kaparna, Göteborg 17 2 0 15 658-970 4



ta czy ...ta

1 Västervik 8 8 0 0 442 325 16 9 7 0 2 455 408 14 17 15 0 2 897 733 164 34
2 Hammarby 8 7 1 0 443 312 15 9 4 2 3 445 419 10 17 11 3 3 888 731 157 30
3 Dackarna 8 6 0 2 440 328 12 9 6 0 3 467 397 12 17 12 0 5 907 725 182 28
4 MasarnaAvesta 9 8 0 1 458 406 16 8 3 0 5 349 419 6 17 11 0 6 807 825 -18 25

5 Elit Vetlanda 9 7 0 2 480 382 14 8 3 0 5 383 383 6 17 10 0 7 863 765 98 23
6 Piraterna 8 5 1 2 397 371 11 9 3 1 5 440 423 7 17 8 2 7 837 794 43 20
7 Rospiggarna 9 6 0 3 454 409 12 8 3 0 5 370 398 6 17 9 0 8 824 807 17 20
8 Smederna 8 2 0 6 353 414 4 9 1 0 8 362 490 2 17 3 0 14 715 904 -189 8
9 Kaparna 9 2 0 7 374 489 4 8 0 0 8 284 481 0 17 2 0 15 658 970 -312 4

10 Indianerna 9 1 1 7 416 446 3 8 0 0 8 327 439 0 17 1 1 15 743 885 -142 3

Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
ta niższa tabela jest chyba sprzed 2 tygodni, tak mi się to widzi na 1 rzut oka.

Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
http://www.speedway.nu/2007/SerTab.asp?elit

Ta jest dobra - jak na mój gut i odpowiada tej "pierwszej".

Strona 17 z 19 1 2 15 16 17 18 19

Moderatorzy  Green Arrow, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, betowiec, JelineK, Sensei, alfa, latajaca_holenderka, aker, burbon), 2,484 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,108
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1