Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 4 1 2 3 4
#1521255 25/08/2007 20:04
Dołączył: Jun 2004
Posty: 803
old hand
old hand
Dołączył: Jun 2004
Posty: 803
hej

Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2004
Posty: 803
old hand
old hand
Dołączył: Jun 2004
Posty: 803
Typy bez większych komentarzy, nie chce się klepać po klawiszach....wszystkie typy w Expekt: (1) Klimarnock-Rangers typ: 1X do przerwy. Zakłądam,że Rangersi będą oszczędzać siły przed rew LM i nie ruszą od razu do przodu - kurs 1,55 st. 4/10. (2) WHU-Wigan typ: Wigan strzeli gola kusr: 1,48 st. 6/10. Nazwiska z ataku Wigan dają nadzieję na strzelenie 1 bramy WHU.

Dołączył: Jun 2004
Posty: 803
old hand
old hand
Dołączył: Jun 2004
Posty: 803
Typ na jutro bo kursy mogą chyba tylko iść w dół: MU-Tottenham 1 kurs 1,55 st. 10/10. Widziałem ostatni mecz MU z MCity i nie wiem dlaczego MU nie wygrali tego meczu....mogą grać bez Ronaldo, Rooneya ale i tak są bardzo silni. :-))

Dołączył: Jun 2004
Posty: 803
old hand
old hand
Dołączył: Jun 2004
Posty: 803
Dubel:
Fenerbahçe - Sivaspor 1
Odra Wodzislaw - Zagłębie Lubin X2
kurs 1,54 st. 6/10

Dołączył: Jun 2004
Posty: 803
old hand
old hand
Dołączył: Jun 2004
Posty: 803
Dubel:
Lens strzeli gola - po trzech meczach bez bramki czas coś strzelić
PSV-NEC 1 - PSV u siebie to wiadomo... :-)
kurs 1,73, st. 3/10

Dołączył: Jun 2004
Posty: 803
old hand
old hand
Dołączył: Jun 2004
Posty: 803
Rachunek:
(1)+2,2j
(2)+2,9j
(3)MU-Tott zakład otwarty
(4)+3,2j
(5)+2,2j

(6)
Znicz-Arka typ:X2
Boro-Newcastle typ: Newcastle strzeli gola - Boro chyba nie są monolitem w defensywie i siła ognia Newcastle powinna coś ustrzelić
kurs: 1,58 st. 4/10

Dołączył: Jun 2004
Posty: 803
old hand
old hand
Dołączył: Jun 2004
Posty: 803
Originally Posted by el_fryzjer
Rachunek:
(1)+2,2j
(2)+2,9j
(3)MU-Tott zakład otwarty
(4)+3,2j
(5)+2,2j

(6)
Znicz-Arka typ:X2
Boro-Newcastle typ: Newcastle strzeli gola - Boro chyba nie są monolitem w defensywie i siła ognia Newcastle powinna coś ustrzelić
kurs: 1,58 st. 4/10

(6) +2,3j

(7)
MU-Tottenham typ:MU -1 handicap azjatycki kurs:1,78 st. 10/10

Dołączył: Jun 2004
Posty: 803
old hand
old hand
Dołączył: Jun 2004
Posty: 803
Originally Posted by el_fryzjer
Originally Posted by el_fryzjer
Rachunek:
(1)+2,2j
(2)+2,9j
(3)MU-Tott zakład otwarty
(4)+3,2j
(5)+2,2j

(6)
Znicz-Arka typ:X2
Boro-Newcastle typ: Newcastle strzeli gola - Boro chyba nie są monolitem w defensywie i siła ognia Newcastle powinna coś ustrzelić
kurs: 1,58 st. 4/10

(6) +2,3j

(7)
MU-Tottenham typ:MU -1 handicap azjatycki kurs:1,78 st. 10/10


(3) +5,5j
(7) 0j

(8)
Lyon - Saint Etienne typ: 1 kurs:1,45 st. 2/10

Dołączył: Jun 2004
Posty: 803
old hand
old hand
Dołączył: Jun 2004
Posty: 803
(9)
Valencia - Villarreal typ: ponizej 2.5 goli kurs 1,7 st. 2/10 ...chyba już pora na pudło....

Dołączył: Jun 2004
Posty: 803
old hand
old hand
Dołączył: Jun 2004
Posty: 803
jutro US Open więc zaczniemy od takiego dubla:
(10)
J. Isner - J. Nieminen typ: Isner wygra przynajmniej jednego seta
S. Koubek - S. Querrey typ: 2
kurs: 1,47 st. 4/10

Dołączył: Jun 2004
Posty: 803
old hand
old hand
Dołączył: Jun 2004
Posty: 803
Originally Posted by el_fryzjer
(8)
Lyon - Saint Etienne typ: 1 kurs:1,45 st. 2/10

(8) +0,9j

Dołączył: Jun 2004
Posty: 803
old hand
old hand
Dołączył: Jun 2004
Posty: 803
Originally Posted by el_fryzjer
(9)
Valencia - Villarreal typ: ponizej 2.5 goli kurs 1,7 st. 2/10 ...chyba już pora na pudło....

(9) -2,0j...pudło smile

Dołączył: Jun 2004
Posty: 803
old hand
old hand
Dołączył: Jun 2004
Posty: 803
(11)
Wigan-Hull 1
kurs 1,6 st. 4/10

Dołączył: Jun 2004
Posty: 803
old hand
old hand
Dołączył: Jun 2004
Posty: 803
Originally Posted by el_fryzjer
jutro US Open więc zaczniemy od takiego dubla:
(10)
J. Isner - J. Nieminen typ: Isner wygra przynajmniej jednego seta
S. Koubek - S. Querrey typ: 2
kurs: 1,47 st. 4/10

(10)
-4,0 j dzięki Querry za walkę ... piwo

Dołączył: Jun 2004
Posty: 803
old hand
old hand
Dołączył: Jun 2004
Posty: 803
Wigan przegrywa 0-1 i bez swoich "asów" (czuję że odpuścili puchary) w takim razie:

(12)
F. Schiavone - N. Dechy 1
K. Srebotnik - A. Molik 1
kurs 1,71 st.6/10

Dołączył: Jun 2004
Posty: 803
old hand
old hand
Dołączył: Jun 2004
Posty: 803
Originally Posted by el_fryzjer
(11)
Wigan-Hull 1 frown
kurs 1,6 st. 4/10

(11)
-4,0 j

Dołączył: Jun 2004
Posty: 803
old hand
old hand
Dołączył: Jun 2004
Posty: 803
Originally Posted by el_fryzjer
Wigan przegrywa 0-1 i bez swoich "asów" (czuję że odpuścili puchary) w takim razie:

(12)
F. Schiavone - N. Dechy 1 crazy
K. Srebotnik - A. Molik 1 crazy
kurs 1,71 st.6/10

(12)
+4,3 j

(13)
Marseille - Nice 1
kurs 1,6 st. 4/10

(14)
Celtic - Spartak - Spartak strzeli gola
kurs 1,51 st.4/10

Dołączył: Jun 2004
Posty: 803
old hand
old hand
Dołączył: Jun 2004
Posty: 803
(15)
Slavia - Ajax X2
Anderlecht - Fenerbahce 1X
kurs 1,63 st. 8/10

Dołączył: Jun 2004
Posty: 803
old hand
old hand
Dołączył: Jun 2004
Posty: 803
Originally Posted by el_fryzjer
(13)
Marseille - Nice 1 frown
kurs 1,6 st. 4/10

(14)
Celtic - Spartak - Spartak strzeli gola smile
kurs 1,51 st.4/10

(15)
Slavia - Ajax X2 frown
Anderlecht - Fenerbahce 1X frown
kurs 1,63 st. 8/10

(13) -4,0 j

(14) +2,0 j

(15) -8,0 j

(16)
F. Lopez - I. Andreev 1
kurs 1,7 st. 4/10

Dołączył: Jun 2004
Posty: 803
old hand
old hand
Dołączył: Jun 2004
Posty: 803
(17)
Lodra-Koubek - przynajmniej jeden set dla Koubka
AZ - Excelsior 1
kurs 1,36 st. 10/10

Strona 1 z 4 1 2 3 4

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, Lukasz111, Sensei, alfa, betowiec, aker, Akhu, Kretol, rymoholik, bukma, Green Arrow, forty), 771 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,099
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1