|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759 |
#include <stdio.h>
int main()
{
printf("/n/t/tPrzeliczniq ;)");
printf("/n/n/tPodaj liczbe mil na godzine: ");
float m;
scanf("%f", &m);
printf("/n/n/t%f mph = %f kph", m, 1.61*m);
getchar();
return 0;
}Nie kompilowane  W czym pisałeś?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,903
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,903 |
#include <stdio.h>
int main()
{
printf("/n/t/tPrzeliczniq ;)");
printf("/n/n/tPodaj liczbe mil na godzine: ");
float m;
scanf("%f", &m);
printf("/n/n/t%f mph = %f kph", m, 1.61*m);
getchar();
return 0;
}Nie kompilowane  W czym pisałeś? Kompilowane, zły kod Ci wyświetliło w c++
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,903
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,903 |
Ja pisałem w każdym razie w C++
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,279
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,279 |
Ja pisałem w każdym razie w C++ ANSI C 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,718
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,718 |
Dokladnie, ANSI C, ale pewnie w C++ takim stylem tez mozna napisac  Gratulacje z okazji napisania pierwszego programu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
no jakby nie bylo to C++ jest rozwinieciem Ansi C , jak wiemy dodali troche rzeczy i juz zdefiniowanych funkcji
pewnie nasteony na sciezce nauki bedzie C++ Builder a potem juz tylko krok do C#
masz szczescie ze nie zaczynales os Assemblera:)
a jak po drodze zachaczysz o Ada95 lub Vworks to gratki:)
pozdrawiam i zycze zeby zapal nie opadl ... mi opadl wlasnie na C++ i przeciazaniu operatorow ..ale to chyba dlatego ze nikt nie wytlumaaczyl o co tak naprawde w tym chodzi
|
|
|
Link skopiowany do schowka