Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8
#154407 14/09/2004 19:23
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,905
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,905
Jak dla mnie jednak, mimo wszystko Luongo jest lepszym GK od Brodeura. Gdyby nie od to Panterki byłyby niżej nawet od Pittsburgha w ostatnim sezonie NHL. Poza tym wlaśnie Luongo wygrywał konkursy na najlepszego goalie w NHL organizowane przy okazji różnych uroczystości i meczow okazjonalnych NHL.

Bonus: Unibet
#154408 14/09/2004 19:35
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
Nie wiem czy widziales bramki Cajanka i na 3-3 Eliasa, oba strzaly po tafli i miedzy parkanami wchodzi gladko. Szczegolnie ta druga, wznowienie na srodku, strzal i gol, dla mnie takie strzaly broni spokojnie Jaworski <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Kazde ma slabe punkty, Kipper rozciaga sie na 3 godziny przed meczem i "parter" to jego mocna strona, Luongo to kawal chlopa i widac, ze ma jeszcze problemy z dolnymi strzalami.

#154409 14/09/2004 23:20
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
wygra finlandia

wygrała z USA w USA wygra w Toronto z Kanadą a kurs kusi 4,6

#154410 14/09/2004 23:33
Dołączył: May 2004
Posty: 310
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 310
no więc tak

sprawa bramkarza owszem ważna , ale oboje Ci panowie gwarantuję dobrą gre , poza tym Kanada ma niesamowity atak , praktycznie każda linia ataku jest cudowna , Finowie tak nie mają , posiadają wielkie indywidualności ale w dużo większym stopniu Kanada pod tym względem ich przewyższa, ich wieeeeelki atut to jednak bramkarz :/ może być tak że wpuści jedną bramkę i albo żadnej i Finowie mogą zrobić sensację, jednak jeśli mecz będzie otwarty a nie skupiał się tylko że Kanada ciśnie a Kirpusof wszystko broni to myśle żę Finowie nie dadzą rady , Bardzo mocna obrona klonowego liścia, dobra obsada bramkarza oraz niesamowity atak do tego Air Canada Center i jeśli wygrają to mają wszystko co można zdobyć w hokeju , czy mogą zmarnować taką szansę ?? kurs 1,5 ja to gram !

#154411 15/09/2004 04:03
Dołączył: Jun 2004
Posty: 405
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 405
Jak dla mnie to nie koniec niespodzianek, i jeżeli tylko Finowie zagrają podobnie jak z USA (a na to liczę) to remis za 4.25 albo [email][email protected][/email] czemu nie?

#154412 15/09/2004 05:08
Dołączył: Oct 2003
Posty: 179
M
member
member
M Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 179
prosze o podanie mi strony z livem tego meczu - kanda fin...

#154413 15/09/2004 05:54
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,852
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,852

#154414 15/09/2004 07:42
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011
Kanada 3-2 FT.Kanada zdobyła Puchar Świata <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#154415 15/09/2004 16:19
Dołączył: May 2004
Posty: 310
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 310
I tym optymistycznym akcentem możemy zakończyć ten temat <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> mam nadzieje że sporo zarobiliście na tym pucharze świata , wielu niespodzianek nie było <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ja jestem zadowolony i gratuluje zwycięzcom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pozdrawiam

Strona 8 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, forty, alfa, Akhu, rafal08, latajaca_holenderka, aker, 11kera11, rymoholik, betowiec, Sensei, bukma, burbon, $-man), 2,726 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,833,965
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1