Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 15 1 2 6 7 8 9 10 14 15
#154596 24/09/2004 16:50
Dołączył: Nov 2003
Posty: 2,469
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2003
Posty: 2,469
ja mam takie pytanie czy Jaroslaw to ta sama druzyna co Lokomotiv, bo jezeli tak to proponuje grac przeciwko nim...!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#154597 24/09/2004 16:58
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011
Quote
Oryginalnie wysłał JELCZ:
[qb]ja mam takie pytanie czy Jaroslaw to ta sama druzyna co Lokomotiv, bo jezeli tak to proponuje grac przeciwko nim...!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
tak Jarosław to Lokomotiv a granie dziś przeciwko nim to jesteś w błędzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#154598 24/09/2004 17:02
Dołączył: May 2004
Posty: 619
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 619
Dzis powinny bez problemu wejsc Czerepowec i Jarosław

#154599 24/09/2004 17:35
Dołączył: May 2004
Posty: 14
P
stranger
stranger
P Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 14
Jaroslaw powinien wygrac ,moim zdaniem magnitka nie przegra drugiego meczu z rzedu ,a wiec jarki +magnitka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

#154600 24/09/2004 17:35
Dołączył: Oct 2003
Posty: 378
R
enthusiast
enthusiast
R Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 378
Omsk - Dynamo M. X
według mnie w tym spotkaniu powinien byc remisik,ale granie na x2 to chyba najlepsze rozwiązanie

Cerepovec - Ufa 1
to spotkanie gospodarze powinni rozstrzygnac na swoja korzysc

CSKA Moskwa - Spartak M. no bet
tego nie gram jakby mialo byc dzisiaj cos dziwnego to chyba tutaj,"fajnie by wygladala 2"

Himik - Magnitogorsk 2
raczej goscie, lecz mozna sie podeprzec

Kazan - Novokuznieck no bet
jako ze Kazan gra w totalna kratke, to ten mecz podtrzymujac serie powinien przegrac

Neftekhimik - Novosybirsk 1X
cosik mi ten meczyk nie widzi sie do konca na czysta jedyneczke

Petersburg - Togliatti 2
a tutaj powinni wygrac goscie

#154601 24/09/2004 17:58
Dołączył: Nov 2003
Posty: 2,469
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2003
Posty: 2,469
ja dzis tylko przeciwko Jaroslawiowi a ostatecznie 1x tez dobry kurs hehe zobaczymy powodzenia

#154602 24/09/2004 22:55
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011
Dziś liga rosyjska palce lizać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Dynamo Moskwa 3-3 X2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Jarosław 1-6 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Nizniekamsk 2-1 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#154603 24/09/2004 23:10
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Quote
Oryginalnie wysłał vonseb:
[qb]niezle ale lider troszke zdupil:
Perm-Jaroslaw 2 1.74 5/10 1-6 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Nizniek.-Nowosib. 1 1.61 7/10 2-1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Omsk-D.Moskwa 02 1.55 3/10 3-4 po dogr. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Tutaj maly komentarzyk - sadze ze za nie dlugo Dynamo M. moze objac pozycje lidera wzmocnienie 4 graczami NHL z druzyny grajacej w Pucharze Swiata: Maxim Afinogenov, Pavel Datsyuk, Andrei Markov and Artem Chubarov robi swoje. W dzisiejszym meczu strzelili 2 z 4 bramek: Afinogenov i Datsyuk - mysle ze z czasem bedzie jeszcze lepiej.
Czerepowec-Ufa 1 1.5 6/10 1-1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
[/qb]

#154604 27/09/2004 00:21
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Co myslicie na jutro o takich spotkaniach?
Ufa-Perm - 1
Sp.Moskwa-Kazan - 2
D.Moskwa-S.Peter - 1

#154605 27/09/2004 01:05
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
S
SR Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
Quote
Oryginalnie wysłał host:
[qb]Co myslicie na jutro o takich spotkaniach?
Ufa-Perm - 1
Sp.Moskwa-Kazan - 2
D.Moskwa-S.Peter - 1[/qb]
Ufa ze słabiutkim Permem powinna dać rade bo u siebie są niezwykle silni i z każdym mogą wygrać a szczególni z Permem
Spartak jest słabiutki , dostaje baty niemiłosierne , jeżeli tylko Kazan nie oleje meczu albo cos "podobnego-podejrzanego" to powinna być dwója
Dynamo wole ominąć , mogą sie mobilizowac na nadchodzący mecz z Czerepami a St.Peters przegrał ostatnio 11 września!!! :eek:

#154606 27/09/2004 01:29
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Sadze ze Dynamo jest na tyle silne ze ma szanse wygrac oba mecze ( z Czerepowcem tez ) - kurs na Dynamo nie za wielki, ale mysle ze i tak warto ich zagrac - jak do tej pory rewelacyjnie spisuje sie obrona Dynama ( na 9 meczy, az 5 shotout-ow - tylko Czereowiec jest lepszy) teraz Afinogenov i Datsyuk powaznie wzmocnili atak.
Dynamo Moscow - Petersburg 1 1,38 (prof) 8/10 - tylko 8 bo ... kryminalna rusjia nie spi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#154607 27/09/2004 01:55
Dołączył: Sep 2004
Posty: 28
C
newbie
newbie
C Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 28
Jaroslaw-Nizniek. 1.65 4.4 3.6 1.2 1.98

Myśle że tutaj pewna 1. Kurs całkie m przyzwoity i Jarosław nie powinien zawieść swej publiczności

#154608 27/09/2004 02:00
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,067
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,067
Dla mnie:

ufa-perm 1 :3gw:
Ufa gra naprawdę dobrze, u siebie jeszcze nie przegrali! Natomiast perm 2p - 2 remisy, jak na beniaminka grają fatalniej niż się spodziewałem, powinno paśc 1...

magnitogorsk-czerepowiec 1 :2gw:
Coś widzę, że forma czerepów się kończy, 2 remisy w 2 ostatnich meczach, nie zaimponowali. Zaś magnita gra nieźle, zwłaszcza u siebie. Boję się trochę remisu ale raczej stawiam tu na magnitę, czerepy muszą kiedyś przecież przegrać!

togliatti-cska 1 :2gw:
Przede wszystkim togliatti jeszcze u siebie nie przegrało, cska tesh gra nieźle, ale powinno zadecydować tu lodowisko. Myślę, że togliatti podtrzyma dobrą dyspozycję u sibie i pokona cska, choć remis tesh może być (dlatego 2 gw)

spartak-kazan 2 :3gw:
Nareszcie kazan zaczął grać bo na początku sezonu nie grał zupełnie nic. Spartak nie jest tak słaby jak perm ale ostatnio gra w kratkę (nawet wygrana 5:1 z omskiem). Kazan powinien potwierdzic swą wysoką formę i wygrać ze słabiutkim spartakiem.

#154609 27/09/2004 03:25
Dołączył: Oct 2003
Posty: 89
K
journeyman
journeyman
K Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 89
&#1052;&#1077;&#1090;&#1072;&#1083;&#1083;&#1091;&#1088;&#1075; &#1053;&#1082;. &#8211; Nowokuznieck
&#1051;&#1072;&#1076;&#1072; &#8211; Togliatti
&#1040;&#1074;&#1072;&#1085;&#1075;&#1072;&#1088;&#1076; &#8211; Omsk
&#1057;&#1050;&#1040; - St.Petersburg
&#1057;&#1080;&#1073;&#1080;&#1088;&#1100; &#8211; Novosibirsk
&#1057;.&#1070;&#1083;&#1072;&#1077;&#1074; - Ufa
&#1040;&#1084;&#1091;&#1088; &#8211; Chabarowsk
&#1062;&#1057;&#1050;&#1040; - CSKA Moskwa
&#1044;&#1080;&#1085;&#1072;&#1084;&#1086; - Dynamo M.
&#1052;&#1077;&#1090;&#1072;&#1083;&#1083;&#1091;&#1088;&#1075; &#1052;&#1075;. &#8211; Magnitogorsk
&#1040;&#1082; &#1041;&#1072;&#1088;&#1089; &#8211; Kazan
&#1051;&#1086;&#1082;&#1086;&#1084;&#1086;&#1090;&#1080;&#1074; &#8211; Jarosław
&#1061;&#1080;&#1084;&#1080;&#1082; &#8211; Himik
&#1057;&#1077;&#1074;&#1077;&#1088;&#1089;&#1090;&#1072;&#1083;&#1100; &#8211; Czerepowec
&#1058;&#1086;&#1088;&#1087;&#1077;&#1076;&#1086; - N.Novgorod
&#1053;&#1077;&#1092;&#1090;&#1077;&#1093;&#1080;&#1084;&#1080;&#1082; - Neftekhimik

http://www.metallurg.ru/ru/05/super/ => Rozpiska.
http://www.metallurg.ru/ => Tabela, lewa strona.

Nie wiem czy to ktos podal nie czy co, no ale ... ;]

#154610 27/09/2004 16:56
Dołączył: Oct 2003
Posty: 378
R
enthusiast
enthusiast
R Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 378
Ta kolejka wg.mnie powinna wygladac tak:

55 14:30 Magnitogorsk - Cerepovec 1
Jesli Cerepovec nie przegra disiaj z Magnitogoskiem to z kim?
56 14:30 Ufa - Perm 1
Ufa jako zespol mocniejszy powinna wygrac,ale trzeba zauwazyc, ze Perm lepiej spisuje sie na wyjazdach i to tam osiagnal dwa X
57 15:30 Togliatti - CSKA Moskwa NO BET
Togliatti rozczarowalo mnie w ostatnim spotkaniu i chociaz bilans spotkan z poprzednich sezonow wyglada korzystnie nie zdziwil bym sie gdyby polegli z CSKA
58 16:30 L.Jaroslaw - Nizniekamsk NO BET
Jak dla mnie najbardziej prawdopodobnym wynikiem jest X
59 16:30 Spartak M. - Kazan 2
W Kazaniu chyba wszystko juz ok i powinni zaczac grac normalnie i wygrywac
60 17:00 Dynamo M. - Petersburg NO BET
Kursik niski i raczej nie zacheca do gry na Dynamo M.,a Peterburg poprawil swoja gre w obronie wiec moze byc roznie

#154611 28/09/2004 11:26
Dołączył: Oct 2003
Posty: 378
R
enthusiast
enthusiast
R Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 378
Dzisiaj pozostaly dwa spotkania z poprzedniej kolejki,ale po wczorajszych zonkach(nie tylko w lidze rasiji) serdecznie dziekujemy i jedziemy na grzybki.Dla mnie NO BET.
305 12:30 Novokuznieck - Novosybirsk
306 13:30 Omsk - Himik

Poczekam do srody. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: dla wszystkich co umoczyli kase po wczorajszym(ci sa chyba w wiekszosci) i dla tych ktorym sie udalo ominac to wczorajsze bagno.

#154612 28/09/2004 12:53
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
A moze by tak dzisiaj na odwrot :rolleyes:
np. Omsk-Voskresensk 2(5) X2(2,38)

#154613 28/09/2004 20:14
Dołączył: Sep 2004
Posty: 2,804
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 2,804
Quote
Oryginalnie wysłał lajkonik:
[qb]A moze by tak dzisiaj na odwrot :rolleyes:
np. Omsk-Voskresensk 2(5) X2(2,38)[/qb]
to trafiles,ja niestety wtopa na omsk a po 2 tercjach bylo 3:0,cos mi sie wydaje ze wyniki meczow sa znane jeszcze przed rozpoczeciem,koniec z hokejem rosyjskim,za duzo przekretów!!!!

#154614 28/09/2004 21:44
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
Quote
Oryginalnie wysłał lajkonik:
[qb]A moze by tak dzisiaj na odwrot :rolleyes:
np. Omsk-Voskresensk 2(5) X2(2,38)[/qb]
Wczoraj pisalem o innym meczu w lidze rosyjskiej ktory wszedl po ladnym kursie, dzisiaj tez patrzac tylko tak sobie pomyslalem. Oczywiscie znowu tego nie gralem, ale wychodzi na to ze trzeba cos bedzie z tym zrobic. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#154615 29/09/2004 14:07
Dołączył: Oct 2003
Posty: 89
K
journeyman
journeyman
K Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 89
Ja to dzisiaj jestem z &#1051;&#1086;&#1082;&#1086;&#1084;&#1086;&#1090;&#1080;&#1074; w meczu z &#1040;&#1082; &#1041;&#1072;&#1088;&#1089;. Kurs 1.8

Strona 8 z 15 1 2 6 7 8 9 10 14 15

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (alfa, $-man, rafal08, aker, latajaca_holenderka, burbon, Sensei, forty), 1,995 gości, oraz 10 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,744
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1