Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 2 1 2
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,868
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,868
No to rozpoczynamy! Rusza liga wicemistrzów świata. Pierwsza kolejka już w czasie najbliższego weekendu. Z zestawu par pierwszej kolejki - jeden mecz szczególnie wpadł mi w oko. To konfrontacja Techtransu-Darad Elbląg z FocusPark Kiperem Piotrków.

Techtrans-Darad Elbląg - FocusPark Kiper Piotrków
Typ: wygrana gości
Kurs: 2
Buk: Bwin
Stawka: 4/10

Piotrkowska drużyna może być "czarnym koniem" rozgrywek. Sześciu nowych zawodników zasiliło szeregi FocusPark Kipera - na czele z bramkarzem Zagłębia Lubin - Szymonem Ligarzewskim. Są także: Arkadiusz Miszka, Paweł Piętak, Dmitrij Afanasjev, Jacek Wolski, Sebastan Różański i Łukasz Białaszek. Silna armia zaciężna powoli się zgrywa, ale po samych nazwiskach widać, że drużyna trenowana przez Krzysztofa Kisiela potencjał ma potężny. Kurs na zwycięstw gości jest bardzo dobrym kursem i w pierwszej kolejce polecam z niego skorzystać. Stawka średnia - bo to pierwsza kolejka...


Ciekawy również będzie mecz Miedzi Legnica z Olimpią Piekary Śląskie. Miedź (beniaminek) podejmuje osłabiony zespół ze Śląska. Podopieczni Edwarda Strząbały są faworytami, ale kurs na ich wygraną (1,3) nie jest dobry i dlatego to spotkanie odpuścimy.

Pozdrawiam i zapraszam do dyskusji - Maxxey

Bonus: Unibet
Dołączył: Feb 2006
Posty: 99
journeyman
journeyman
Dołączył: Feb 2006
Posty: 99
Podany przez Ciebie typ maxxey zachęca do gry i to bardzo. Jeszcze przed wystawieniem zdarzeń przez Bwin zastanawiałem się na jakim poziomie zostanie ustawione prawdopodobieństwo triumfu gości w tym spotkaniu. Wydaje mi się, że zostało trochę przeszacowane, bowiem tak jak piszesz Piotrków, to kompletnie nowa, dużo silniejsza drużyna niż w poprzednim sezonie. Wiadomo, że to pierwsza kolejka i wszystko może się zdarzyć, ale gra za średnią stawkę przy takim kursie jest godna ryzyka.

Co do Techtransu, zespół ten przed rokiem do czasu kontuzji Mariusza Gujskiego był silny i potrafił szczególnie na własnym parkiecie, jeszcze w starej hali, powalczyć z każdym rywalem, nawet z górnej części tabeli. Kontuzja lidera pokrzyżowała elblążanom szyki i ostatecznie zepchnęła ich poza pierwszą "ósemkę" po rundzie zasadniczej i zmusiła do walki o utrzymanie. Okres między sezonami w wykonaniu włodarzy Techtransu został trochę przespany. Poza uzupełnieniami w kadrze nie pozyskano zawodnika mogącego poważnie wzmocnić siłę rażenia zespołu prowadzonego przez Ludwika Fonferka.

Dłuższa ławka rezerwowych i przede wszystkim duża przewaga na pozycjach rozgrywających stawia FocusPark Kiper w uprzywilejowanej pozycji. Czy piotrkowianie będą umieli to skrzętnie wykorzystać? Na odpowiedź trzeba poczekać do wtorku smile


Prędzej, bo już dzisiaj zostanie rozegrane spotkanie inaugurujące nowe rozgrywki. W Kielcach mocno osłabione Vive podejmie wracających do ekstraklasy po rocznej banicji gdańskich akademików.
Kurs na zwycięstwo kielczan rzecz jasna nie zachęca do gry. Mnie zainteresowała linia handicap, która została ustawiona na poziomie (+-6,5).
Z racji problemów zdrowotnych kilku graczy podopieczni trenera Litowskiego niekoniecznie muszą dzisiaj nadawać ton grze od pierwszego, do ostatniego gwizdka pary sędziowskiej..
Gdańszczanie swoją szansę upatrywać powinni w bardzo szybkiej grze, bo szczerze mówiąc w ataku pozycyjnym mogą być kaleczeni i to mocno przez gospodarzy.
Dobre przygotowanie motoryczne od zawsze było atutem zespołu z Trójmiasta, zatem skłaniałbym się do gry handi (+6,5) właśnie na nich. Stawka mała, bo mecz i postawa oby dwóch drużyn jest dużą niewiadomą..

Pozdrawiam piwo

Dołączył: Feb 2006
Posty: 99
journeyman
journeyman
Dołączył: Feb 2006
Posty: 99
Vive Kielce - AZS AWFiS Gdańsk 25:21 (13:11)

Linia (+6,5) na gdańskich akademików została pokryta z małym zapasem smile Przypuszczam, że gdyby nie super postawa w bramce kielczan młodzi podopieczni trenera Waszkiewicza mogliby zbliżyć się jeszcze bardziej do rywala. To nie zmienia, jednak faktu, że inauguracyjny mecz sezonu 2007/08 mamy już za sobą smile

Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
TECHTRANS _ PIOTRKOWIANIN

Prezentacja tych druzyn po sparingach zdecydowanie na korzysc Piotrkowa.Elblag jesli wygrywal-czynil to zaledwie 1,2 bramkami sporo remisow.W przeciwienstwie do Piotrkowa.Sami sparingpartnerzy budza respekt,co prawda zdecydowane porazki ale...
Plock - Techtrans-Darad Elbląg 25:22
Olsztyn-Elblag 30-30 i 28-28
Kwidzyn - Elblag 29-18 i 30-25

Wygrane Piotrkowa:
28.07 Zagłębie 29:26 (n)
8.08 Olimpia Piekary 25:18 (w)
8.08 Olimpia Piekary 29:21 (w)
10.08 Stal Mielec 31:20 (n)
10.08 MOSiR Zabrze 32:28 (w)
23.08 Chrobry Głogów 34:32(w)

Porazki:
18.08 Viborg HK 30:40 (t)
18.08 Dunaferr SE 20:30 (t)
19.08 Wisła Płock 31:32 (t)
22.08 Chrobry Głogów 25:26 (w)


TYP : Piotrkowianin 2.

Dołączył: Feb 2006
Posty: 99
journeyman
journeyman
Dołączył: Feb 2006
Posty: 99
My tutaj sobie gadu gadu, a kursy na wtorkowe spotkanie zostały zaktualizowane i po korekcie zwycięstwo Piotrkowa jest wyceniane na poziomie @1,9.
Z kolei triumf elblążan teraz wart jest kursu @2,0.

Warto przypomnieć również zeszłoroczną potyczkę Kipera w Elblągu, która mimo wówczas mniejszej siły rażenia z ich strony zakończyła się ich zdecydowanym zwycięstwem - 38:29(20:14).

Dołączył: Feb 2006
Posty: 99
journeyman
journeyman
Dołączył: Feb 2006
Posty: 99
Originally Posted by bgn86
Dłuższa ławka rezerwowych i przede wszystkim duża przewaga na pozycjach rozgrywających stawia FocusPark Kiper w uprzywilejowanej pozycji. Czy piotrkowianie będą umieli to skrzętnie wykorzystać? Na odpowiedź trzeba poczekać do wtorku smile

Coś mi się pokręciło z tym wtorkiem... crazy W błąd wprowadziła mnie relacja TVP Sport i sam nie wiem, dlaczego dorobiłem sobie teorie, że spotkanie w Elblągu zostanie rozegrane w tygodniu. Całe szczęście już wczoraj zdarzenie zostało zagrane i nie obudzę się po końcowym gwizdku..heh.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Ciekawoskta:)
Związek Piłki Ręcznej podpisal kontrakt z firma Hummel i pilkami tej firmy maja byc rozgrywane mecze polskiej ekstraklasy.
Problem w hojnosci firmy Hummel ktora oferuje tylko cztery pilki dla kazdego klubu...reszte trzeba sobie dokupic...!Sprzet szybko sie zuzywa wiec cztery pilki to po prostu smieszne,na dodatek "sprzet " jeszcze noie dotarl i kazdy bedzie gral tym co ma z poprzedniego sezonu.A samym zawodnikom nowe pilki Hummela bardzo nieodpowiadaja...

Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
I tak mozna zagrac juz tylko jeden mecz,Baw wszystko wycofal...smieszny ten BAW.

Dołączył: Feb 2006
Posty: 99
journeyman
journeyman
Dołączył: Feb 2006
Posty: 99
Originally Posted by harris73
Ciekawoskta:)
Związek Piłki Ręcznej podpisal kontrakt z firma Hummel i pilkami tej firmy maja byc rozgrywane mecze polskiej ekstraklasy.
Problem w hojnosci firmy Hummel ktora oferuje tylko cztery pilki dla kazdego klubu...reszte trzeba sobie dokupic...!Sprzet szybko sie zuzywa wiec cztery pilki to po prostu smieszne,na dodatek "sprzet " jeszcze noie dotarl i kazdy bedzie gral tym co ma z poprzedniego sezonu.A samym zawodnikom nowe pilki Hummela bardzo nieodpowiadaja...

Piłki moim zdaniem są wręcz tragiczne.. Bardzo dziwnie lekkie, choć możliwe, że to tylko złudzenie. Odbijające się w równie nieprzewidywalny sposób, a do tego wykonane są z mizernego materiału, który jest podatny na uszkodzenia.
Generalnie zamysł wprowadzenia ujednoliconych, oficjalnych piłek w lidze nie był zły. Wyeliminowałby to zapewne sytuacje z tzw. "kartoflami" podczas meczów wyjazdowych, gdy nie raz goście narzekali i to bardzo na jakość piłki meczowej. Tak wszyscy mieliby jednakowy sprzęt, nie byłoby żadnego zaskoczenia i nie powinno być pokrzywdzonych..
Wszystko fajnie, ale Hummel i te ich nieszczęśliwe piłki, to akurat niezbyt dobry pomysł blush
A do tego dostarczenie zaledwie czterech sztuk do każdego klubu...Paranoja, ale ktoś musi mieć w tym interes.. ooo

Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Pamieta ktos ile bylo na Miedz-Piekary 1 w Baw zanim wycofali?

Dołączył: Feb 2006
Posty: 99
journeyman
journeyman
Dołączył: Feb 2006
Posty: 99
Originally Posted by harris73
Pamieta ktos ile bylo na Miedz-Piekary 1 w Baw zanim wycofali?

Szału nie było smirk Bodajże @1,3 ale nie jestem w 100% pewny, czy nie mylę się np. o 0,05 smile
Co do Bwin, to od samego początku była zaznaczona godzina zamknięcia zakładów na dzisiejsze spotkania, która upłynęła o 12:00.. Szkoda, że tak szybko to uczynili i w dodatku nie wystawili linii handi na te mecze confused Jednym słowem nie popisali się, ale to nie pierwszy i nie ostatni raz..heh. Szkoda tylko, że są monopolistą na rynku jeśli chodzi o rodzimy szczypiorniak, dlatego lecą sobie tak w kulki mad

Dołączył: Jul 2005
Posty: 561
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 561
Ofertę na polską ligę wystawia również betathome.Z tym, że kursy niższe a poza tym oferta skopiowana z bwin.

Dołączył: Jul 2005
Posty: 561
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 561
sorki,ze post pod postem.Ale właśnie zauważyłem ,że 10bet również ma oferte na polską ligę.

Dołączył: Feb 2006
Posty: 99
journeyman
journeyman
Dołączył: Feb 2006
Posty: 99
Faktycznie są jeszcze oferty w sieci na polską piłkę ręczną, ale szczerze mówiąc uleciało mi to pamięci. Z tego co kojarzę, to sam chyba tylko oferty w postaci 1x2, prawda? Nie ma dodatków w postaci wystawionych linii Handi i progów U/O?

Gdyby, któryś z bukmacherów wszedł z konkretną ofertą rodzimego szczypiorniaka na pewno poprawiłoby to nam jakość gry, bo zawsze byłby jakiś wybór, a tak to praktycznie osoby chętne i przychylne "polskiemu podwórku" skazane są głównie na Bwin...

Dołączył: Jul 2005
Posty: 561
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 561
Zgadza się.Były tylko zakłady 1x2.W ubiegłym sezonie bwin oferował ciekawą ofertę.Często dając ciekawe promocje.Wg mnie wyżej wymienione buki kopiują po prostu ofertę bwin;/

Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Oferta z mniej egzotycznych buków również w Pinnacle-limity ok.200zł.

Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Na Wisłę z Lubinem 3.2 w opcji DNB to w/g mnie przesada.Pinnacle.

Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
dzisiaj-jutro parę zaciętych meczy
TuS N-Lübbecke - Wilhelmshavener HV (1X2) X -
Tatran Presov - 1.MHK Koszyce (1X2) Tatran Presov -
Zagłębie Lubin - Wisła Płock (1X2) X -
Füchse Berlin - VfL Gummersbach (1X2) X -
Lemvig Håndbold - Nordsjaelland Handbold (1X2) X -
Fredericia HK - Team TVIS Holstebro (1X2) X -
Przy jednym remisie zysk ok.100%.
Jeżeli rozpis,to może być win Presova lub Lublina z Szaolinem na dokładkę.

Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
No i 100% w palcem w dupie.,bo Lubbecka zremisowała.Rozpis też z zyskiem,bo Lublin wczoraj rozwalił Koszalin,a Presov zwrot.Teraz widzę,że nie sto % ale 200%,albo 10 razy tyle,gdy ktoś grał rozpis.Do trzeciego remisu w meczu Wisły z Plockiem niewiele brakło

Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Brawo STS!!!
Pilka reczna w tym buku po raz pierwszy.
Zestaw na sobote:
03-11 Sobota
16:00 Elblag - Kwidzyn 2.50 9.50 1.60 1.98 1.37
16:00 Gdansk - Lubin 4.75 12.00 1.15 3.40 1.05
16:00 Glogow - Pulawy 1.75 9.00 2.25 1.47 1.80
16:00 Kielce - Olsztyn 1.05 15.00 8.00 5.22
16:00 Piekary Sl. - Plock 4.20 12.00 1.20 3.11 1.10


04-11 Niedziela
15:00 Piotrkow Tryb. - Legnica 1.20 12.00 4.20 1.10 3.11

Na pierwszy rzut wygrana Chrobrego 1,75.Azoty po dobrym poczatku wyrazny kryzys(porazka z AZS G.),w ekipie strata Lasonia i Pawlusia.

Techtrans - Kwidzyn 2

Zgodnie z zapowiedzia Kwidzyn jest w stanie walczyc o pierwsza trojke wiec ten mecz sa w stanie wygrac.

Prosze o opinie.

PS. Prosimy o polska koszykowke kobiet jeszcze w STS-ie!




Strona 1 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, latajaca_holenderka, aker, forty, $-man, alfa, Lukasz111), 2,595 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,325
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1