Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 23 1 2 7 8 9 10 11 22 23
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766
Z ligi czeskiej gralem jeden mecz:

Zlin - Litvinow---1---
Po ostatnich kilku wtopach przez Zlin, sadze ze dzisiaj wygraja to spotkanie,dzisiaj beda chcieli sie napewno zrewanzowac za ostatnie wpadki.Kurs ladny dlatego mysle ze trzeba go poprostu grac.


pozdro

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2004
Posty: 798
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 798
Zapodałem wcześniej trzy typki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> Trinec-Jihlava 1 Vsetin-Karlove 1 Zlin-Jihlava 1 Dokładam jeszcze Slavia-Vitkovice 1 Ogólnie Slavia gra bardzo nie równo ale jednak przed własną publicznością powinni rozjechac Vitkovice <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> I taki kuponik ryzyk fizyk (jest ryzyko jest zabawa) Vsetin-Karlove x Liberec-Plzen x No uciekam zaraz zaczynają. POZDRO <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
śmiać się czy płakać?

Zlin 3
Litvinov 4

Last edited by kamasssss; 26/11/2004 19:00.
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635
ivo Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635
Quote
śmiać się czy płakać?

Zlin 3
Litvinov 4

Dlatego bukmacherzy maja sie dobrze
NIESTETY!!!

Dołączył: Nov 2004
Posty: 12
W
stranger
stranger
W Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 12
A kit z takim typowaniem (Zlin - Litvinov)

Moje typy wobec tego o dupę potłuc.

Nie mogę pojąć jak można prowadzić 3:1 i dać sobie ustrzelić trójaka w ostatniej tercji w ciągu 9 minut. Po prostu nie chcieli wygrać i tyle.
Niedługo szanse na trafienie meczu będą podobne jak w totka.

Dołączył: Jan 2004
Posty: 798
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 798
30.11.04
Ja osobiscie zagram w tej kolejce tylko dwa meczyki chociaż jeszcze do jutra trochę czasu także <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Liberec-Sparta.P 2 Liberec zespół swojej hali ale przecież przyjeżdża wielka Sparta także myslę że w tym meczu jednak nie powinno sie nic zdarzyć przykrego Sparcie.
Jihlava-Slavia.P 2 Jihlava do 1 ligi!!! Ceskie Budejovice extraliga takie jest moje zdanie(zawsze lubiłem ten zespół jak grał w extralidze) to tak na marginesie. Slavia spokojnie powinna pyknąć Jihlavę 3-0 może 4-1 takie wyniki mi sie nasuwają. Pozdrawiam.
Bójcie się chamy do extra ligi wracamy (hokej w Sosnowcu zawsze był i będzie)!!!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
HC DUKLA JIHLAVA - HC SLAVIA PRAGUE
Typ 2
Kurs 1,5
CB
7/10

Dukla to outsider, w drużynie brak 4 podstawoych graczy (2 atak, 2 obrona) w tym najlepszego bramkostrzelnego obróncy i najlepszego asystenta. W Slavii pełny skład + ich NHL:
T.Klouèek (Atlanta)
J.Va¹íèek (Carolina)
®.Pálffy (Los Angeles)
J.Stümpel (Los Angeles)

Dołączył: Jan 2004
Posty: 798
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 798
Liberec-Sparta Praha 1-0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />Tu jednak miałem racje co do Liberca że jest zespołem własnej hali i niestety wtopa (skromnie ale wygrana 1-0) tak to bywa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Jihlava-Slavia Praha 0-3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Slavia nie zawiodła choc grała przecież ze słabiutką druzyną Jihlavy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />


Co do innych meczyków bardzo mile zaskoczył mnie Litvinov okazałe zwycięstwo 7-1 i to na wyjeżdzie trzeba będzie brać Litvinov pod uwage w nastepnych meczach. To tyle trzeba jechac do pracy (7 nocka z rzędu) POZDRAWIAM SERDECZNIE <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2004
Posty: 798
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 798
Typy 3.12.2004
Wybrałem z kolejki 4 spotkania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
Kladno-Jihlava 1 kurs 1,30 Kladno w tym spotkaniu jest faworytem nie widze innego rozstrzygnięcia jak tylko pewna wygrana Kladna, Jihlava słabiutka choc napewno będą walczyc o jak najlepszy wynik.
Liberec-Karlove.V 1 kurs 1,50 Liberec silny u siebie i podbudowany zwycięstwem nad Spartą w ostatniej kolejce powinien dac radę Karlowym które ostatnio nie zachwycają. Dla strachliwych proponuje 1x.
Zlin-Vitkovice 1 kurs 1,50 W poprzednim sezonie Vitkovice były moim ulubionym zespołem czeskiej extraligi zespół waleczny,ambitny ale jak narazie zawodzą na całej lini napewno sie kiedys przebudzą ale nie wierzę żeby to sie stało z silnym Zlinem.
Litvinov-Pardubice 1 kurs 2,30 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Oj ciekawy mecz sie zapowiada, Litvinov na fali i podbudowany ostatnim zwyciestwem 7-1 z Plznem. Pardubice ciekawa druzyna choc na wyjazdach im nie idzie. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> To tyle na jutro.
Pozdrawiam
Wiara która przetrwała. 1906 Zagłębie Sosnowiec

Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642
I
Pooh-Bah
Pooh-Bah
I Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642
Legia-Zaglebie zawsze razem!!
Co do Twoich typow to wybralbym je poza Litvinowem.Tutaj moze byc kazdy wynik.Mam pytanie czy jest gdzie wyzszy kurs na te 3 mecze niz podales? Chodzi mi o buki Exp i Betandwin? czy moglbys sprawdzic i podac bo w pracy mam sportingbet tylko dostepny a do reszty zakaz wstepu a chce porownac kursy,pozdrawiam

Dołączył: Jan 2004
Posty: 798
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 798
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Zagłębie Legia zawsze razem!
Wszystkie typy zapodałem z expekta. Masz do porównania z betndwina:


Zlin-Vitkovice 1,45
Kladno-Jihlava 1,30
Liberec-Karlove.V 1,60
Litvinov-Pardubice 2,10
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2004
Posty: 798
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 798
EXPEKT

Pt 03/12/04
czas zamknięcia zdarzenie rodzaj 1 x 2
16:55 HC Ocelari Trinec - Vsetinska Hokejova Cze. Extraliga 1.65 4.35 3.60
16:55 HC Hame Zlin - HC Vitkovice Cze. Extraliga 1.50 4.50 4.50
17:25 HC Jme Znojmo - HC Sparta Praha Cze. Extraliga 2.55 4.15 2.10
17:25 HC Rabat Kladno - HC Dukla Jihlava Cze. Extraliga 1.30 5.00 7.00
17:25 Chemopetrol Litvinov - HC Pardubice Cze. Extraliga 2.30 4.10 2.35
17:55 HC Liberec - HC Karlovy Vary Cze. Extraliga 1.50 4.50 4.50
18:55 HC Plzen - HC Slavia Praha Cze. Extraliga 2.60 4.15 2.05

Dołączył: Jan 2004
Posty: 798
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 798
BETANDWIN

3 grudnia 2004
Extraliga, Czechy

17:00
HC Trinec 1.75
X 4.35
Vsetínská Hokejová a.s. 3.20
+3
17:00
HC Zlin 1.45
X 4.60
HC Vitkovice 4.90
+3
17:30
HC Znojemstí Orli 2.65
X 4.25
Sparta Prague 2.00
+3
17:30
HC Kladno 1.30
X 5.20
HC Dukla Jihlava 6.60
+3
17:30
HC Plzen 2.45
X 4.35
HC Slavia Prag 2.10
+3
17:30
HC Chemopetrol Litvínov 2.10
X 4.35
HC Pardubice 2.45
+3
18:00
HC Liberec 1.60
X 4.50
HC Karlovy Vary 3.75
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2004
Posty: 4
N
stranger
stranger
N Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 4
x 4.35
1 1.45
2 2.0
1 1.35
x 4.35
1 2.10
1 1.60
i tak to widze panowie i sorka ze tak ja tu pierwoj raz

Dołączył: Jan 2004
Posty: 798
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 798
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> Vitkovice sie przebudziły
to zaczyna byc ciekawie [color:"red"] [/color]heheheheheheh
[color:"black"] [/color] Pozdro z Sosnowca dla wszystkich.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2004
Posty: 798
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 798
Na 4.12.2004 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
PEWNIAK [color:"red"] [/color] SPARTA PRAHA-ZLIN 1 [color:"black"] [/color] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sonar.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2004
Posty: 3
W
stranger
stranger
W Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3
wydaje sie ze dzis sparta wygra napewno jest transmisja w tv chlopaki beda chcieli pokazac sie

Dołączył: Jan 2004
Posty: 798
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 798
Sparta-Zlin 1-1 po dogrywce 1-2

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
Na 05.12.04
Pardubice-Liberec 1 kurs 1,65 toto-mix
Vsetin-Slavia 1x kurs 1,60 toto-mix
Jihlava-Litvinov 2 kurs 1,70 toto-mix <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sonar.gif" alt="" />
Pozdrawiam

Dołączył: Jan 2004
Posty: 798
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 798
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> Jestem ciekaw meczu Plzen-Vitkovice
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
Osobiście postawił bym na Vitkovice ( jak juz wczesniej pisałem ulubiona druzyna poprzedniego sezonu) czyzby druzyna Vitkovic zaczęła grać normalny hokej na swoim poziomie. No cóż pozyjemy zobaczymy. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2004
Posty: 798
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 798
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/sonar.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Pardubice-Liberec 5-2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Vsetin-Slavia 4-3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Jihlava-Litvinov 3-7 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
Najbardziej jednak cieszy mnie wynik meczu :

Plzen-VITKOVICE 0-1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sonar.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
POZDRO SOSNOWIEC-LECH POZNAŃ SZACUNEK!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sonar.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Pozdro kolejorz-Sosnowiec szacunek !!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sonar.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Strona 9 z 23 1 2 7 8 9 10 11 22 23

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, betowiec, alfa, Kretol, rafal08, rymoholik, bukma, aker, Akhu, latajaca_holenderka, Green Arrow, forty, Lukasz111, 11kera11), 828 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,089
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1