Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 23 1 2 8 9 10 11 12 22 23
Dołączył: Aug 2004
Posty: 94
E
journeyman
journeyman
E Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 94
We wtorek,jutro jest Temat Liberec -Jihlava po kursie w profie 1,30 /// Wydaje mi sie ze to jest bankowe!Wie ktos moze cos wiecej o ich skladach formie itd??

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2004
Posty: 798
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 798
7.12.2004
Z kolejki wybrałem spotkania:
Kladno-Vsetin 1 Według mnie Kladno nie powinno mieć problemu z pokonaniem Vsetin. kurs w toto-mixie 1,60
Litvinov-Trinec 1 Litvinov na fali(skuteczność niesamowita) kurs w toto-mixie 1,65
Zlin-Plzen 1 Wrzuciłem na kupon Zlin (choc do końca nie jestem przekonany czy dobrze zrobiłem). <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sonar.gif" alt="" /> Jeżeli Zlin przegra lub zremisuje w dalszych grach będę omijał zespół Zlinu. kurs w toto-mixie 1,50.
Co do meczu Liberec-Jihlava wszystko wskazuje na pewne zwyciestwo Liberca choc jednak słaby kurs w toto-mixie 1,25 nie dopinguje mnie do grania tego meczu.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> Pozdrawiam . <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2004
Posty: 798
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 798
Hit dnia spotkanie Vitkovice-Pardubice
Wierzę w przebudzenie Vitkovic dwa zwyciestwa na wyjazdach mówi samo za siebie. Pardubice klasowy przeciwnik. Jednak zespół Vitkovic tanio skóry nie sprzeda i wydaje mi się że powinni wygrac to spotkanie. Choć 1x całkiem mozliwe. Ahoj . <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2004
Posty: 803
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 803
jutro liberec bankowy pardubki meczyly sie u siebie z i tak cienkim libercem na wyjazdach
a liberec silny u siebie, jahlava na wyjazdach tragiczna

Last edited by milonek; 06/12/2004 18:17.
Dołączył: Apr 2004
Posty: 22
F
stranger
stranger
F Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 22
ja tez dokladnie obstawilem te same mecze co robert76 tylko w profie ze wzgledu ma wyzsze kursy i oczywiscie ze zlinem ktory raczej tego meczu nie przegra.jyhlawe odpuszczam bo juz raz sie na niej przejechalem i mam uraz po za tym nie mozna wiecznie przegrywac.ale mecz wydaje sie pewny nawet bardzo a ja takich nie lubie.pozdrawiam

003-1 1.74
006-1 1.67
007-1 1.53

Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Quote
jutro liberec bankowy pardubki meczyly sie u siebie z i tak cienkim libercem na wyjazdach
a liberec silny u siebie, jahlava na wyjazdach tragiczna

Bogdan mówi bankowy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />:D

Liberec bez 10 graczy i to nie jakis placków:
Ale¹ Kotalík obnovené zranìní kolene polovina ledna
Stanislav Procházka zranìní menisku ?
Patrik Rozsíval vymknutý kotník konec roku
Leo¹ Èermák rameno 12. prosince
Václav Novák meniskus konec prosince
Radim Vrbata nata¾ená tøísla zaèátek prosince
Jan Tomajko zlomenina v nártu polovina prosince
Andrej Podkonický kolenní vazy zøejmì leden 2005
¥ubomír Vaic zánìt v lokti 12. prosince
Jan Holub kolenní vazy 12. prosince

Cermak, Vrbata, Vaic przeciez to 3 podstawowych strzelców. Dublerów na ich miejsce nie ma bo Kotalík, Podkonický, Tomajko, Rozsíval i Procházka Stanislav też OUT !! Moim zdaniem może i wygrają z beznadziejną Duklą, gdyby dziś ich przeciwnikiem był każdy inny czeski zespół to bym dawał ostro na gości. Ale napewno wobec wieści z "Bílí Tygøi" to taki kurs odpuszczam... może gdzieś postawie under <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" />

Dołączył: May 2004
Posty: 324
C
enthusiast
enthusiast
C Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 324
Liberec-Jhlava po 1.25 grac to szalenstwo kto zna czeska lige ten wie ze moze byc jakis "joke" skoro wszyscy to graja vide wczorajsze Timri-Brynas tez wszyscy pisali jaki to bankowy typ i co zonk wiec lepiej zagrac np.Litvinov-Triniec a nie sie stresowac za 1.25

Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/hockeypuck.gif" alt="" />Litvinov v Trinec HC 0:1/2
Typ 1
Kurs 1,6
GB
7/10

Litvinov w doskonałej formie strzeleckiej w trzech ostatnich meczach strzelili 18 goli. Ściągneli z Rosji Èaloun Jana, który już w 2 spotkaniach strzelił 4 gole raz asystując. Trinec do Liberca pojedzie mocno okrojony, brak w ataku Melenovskégo, Pletkovi, Bordowskégo, Bonka, Paveleka i Martyneka. Bonk i Martynek to poważne osłabienie w ich miejsce nie ma kto wejśc bo Melenovský i Bordowsky też kontuzja. Podejrzewam, że zagrają 3 piątkami (podobnie jak Liberec) co w przypadku dzisiejszego hokeja jest zgubą. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Duch.gif" alt="" /> H2H
2004-10-24 Trinec Litvinov 2 : 3 Extraliga 2004
2004-09-19 Litvinov Trinec 8 : 1 Extraliga 2004
2004-02-15 Trinec Litvinov 6 : 3 Extraliga 2004
2003-12-28 Litvinov Trinec 5 : 3 Extraliga 2003
2003-11-11 Trinec Litvinov 4 : 4 Extraliga 2003
2003-09-30 Litvinov Trinec 4 : 3 Extraliga 2003

Więcej [hcwerk.cz] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2004
Posty: 421
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 421
Czesc...
Ja dzis stawiam dla zabawy Slavia - Sparta X...na wyczucie...

Dołączył: Jan 2004
Posty: 798
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 798
Nie wytrzymałem i musze to zrobić:
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> Zlin-Plzen 1-4 Zlin to sprzedawczyki i tyle w tym temacie.






Liberec-Jihlava x tak postawiłem może jeszcze sie odegram. POZDRO <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2004
Posty: 798
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 798
Po spotkaniach 7.12.2004 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> Kladno-Vsetin 1-3 porazka
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> Zlin-Plzen 1-4 nie tykam się już Zlinu w kolejnych meczykach (sprzedawczyki).
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Litvinov-Trinec 7-0 Zespół Litvinova potwierdził swoja skuteczność tak trzymać. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
Ale głowa do góry My tu jeszcze wrócimy z OLEM <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Pozdrawiam .

Dołączył: Mar 2004
Posty: 298
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 298
Kladno odpuściłem ale przez Ten jeb...ny Zlin nie wyjąłem 1500 PLN. Ku..a znowy poległem przez Czechy, jeszcze gorsza liga niż szwecka w tym roku. Ten pieprzony sponsor z ich ligi puści mnie z torbami w tym roku!!!

Dołączył: Apr 2004
Posty: 22
F
stranger
stranger
F Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 22
ta kolejka to porazka kladno przegralo zlin tez ( co jest bardzo podejrzane).no niestety troszszszke utopilem .ale bedzie lepiej .pozdrawiam

Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
nekrolog- z glebokim zalem zawiadamiam ze w dniu dzisiejszym definitywnie wziolem rozwod z czeskim hokejem z orzeczeniem o winie tych drugich-to kurna nie ma sensu walki jak cholera ,dziekuje

Dołączył: Jan 2004
Posty: 798
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 798
Tyle co po meczu Vitkovice-Pardubice 4-2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />


Vitkovice trzecia z rzędu wygrana oby tak dalej, nic dodac nic ująć. Wierze w ten zespół bo wygrana z Pardubicami to jest sukces który trzeba <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
Mam super humor i będę miał jeszcze większy jak dziś Dynamo Kijów pyknie Bayer Leverkusen!!! Pozdrawiam serdecznie .

Dołączył: Sep 2004
Posty: 28
D
newbie
newbie
D Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 28
A co sadzicie o meczyku:

Vsetin - Zlin 2 @ 2.05 w Profie...

Wlasnie po tej deprymujacej porazce Zlina z Plzenem, gdzie wielu ludzi wtopilo powinna przyjsc rehabilitacja w postaci wygranej z bardzo przecietna druzyna, ktora aktualnie jest w dobraj formie, mianowicie z Vsetinem. Chociaz Vsetin nie przegral (o ile sie nie myle) od 7 meczy !!!, a moze wlasnie dlatego nalezy postawic na Zlin. (kazda seria kiedys sie konczy...)

Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
ja dzisiaj zagarlem na Kladno
powod: analiza statysyk

Dołączył: Jan 2004
Posty: 798
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 798
10.12.2004 No to gramy jazda:
Vsetin-Zlin 1 kurs 2,70 expekt. Całkiem możliwe zwycięstwo Vsetinu (Zlin sprzedawczyki) choc będzie bardzo ale to bardzo ciężko. Vsetin u siebie bardzo grożny, Zlin ostatnio przegrał u siebie '' niespodziewanie'' 1-4 z Plznem.
Vitkovice-Sparta 1 kurs 2,70 expekt. Myślę że Vitkovice podtrzymaja dobra passę. Go Go Vitkovice. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Jihlava-Plzen 2 kurs 1,65 expekt. Chyba wszystko wiadomo co do gry Jihlavy.
Karlove.V-Litvinov 2 kurs 2,10. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
Znojmo-Liberec 1 kurs 1,70 pewniak dnia. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Sorki że typki tak póżno ale czasu mało.
Pozdrawiam serdecznie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Duch.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2004
Posty: 119
C
member
member
C Offline
Dołączył: Oct 2004
Posty: 119
Quote
10.12.2004 No to gramy jazda:
Vsetin-Zlin 1 kurs 2,70 expekt. Całkiem możliwe zwycięstwo Vsetinu (Zlin sprzedawczyki) choc będzie bardzo ale to bardzo ciężko. Vsetin u siebie bardzo grożny, Zlin ostatnio przegrał u siebie '' niespodziewanie'' 1-4 z Plznem.
Vitkovice-Sparta 1 kurs 2,70 expekt. Myślę że Vitkovice podtrzymaja dobra passę. Go Go Vitkovice. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Jihlava-Plzen 2 kurs 1,65 expekt. Chyba wszystko wiadomo co do gry Jihlavy.
Karlove.V-Litvinov 2 kurs 2,10. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
Znojmo-Liberec 1 kurs 1,70 pewniak dnia. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Sorki że typki tak póżno ale czasu mało.
Pozdrawiam serdecznie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Duch.gif" alt="" />


Całkowicie zgadzam się do do Pilzna, Znojma i Litvinovu. Reszte odpuszczam, bo każdy wynik możliwy

Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A co z meczami na dzisiaj?
Nie typujecie ?

Moje propozycje:
Vitkovice - Jihlava (1) 1.31
Slavia - Trinec (1) 1.45
Liberec - Vsetin (1) 1.74

Co o tych typach sądzicie?

Strona 10 z 23 1 2 8 9 10 11 12 22 23

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, Sensei, burbon, JelineK, kamel), 1,443 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,880
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1