Vitkovice-Sparta.P 4-3 Vitkovice-Sparta.P 4-3
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 11 z 23 1 2 9 10 11 12 13 22 23
Dołączył: Jan 2004
Posty: 798
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 798
Podsumowanie dnia 10.12.2004
Vsetin-Zlin 1-0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Vitkovice-Sparta.P 4-3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Jihlava-Plzen 1-4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Karlove.V-Litvinov 5-3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />
Znojmo-Liberec 1-1 po dogrywce 1-2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> mój pewniaczek dnia przy stanie 1-0 dostaje bramkę w 58 minucie na 1-1 i <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> nie ma. Ale <img src="/ubbthreads/images/graemlins/hockeypuck.gif" alt="" /> dalej w grze.
Pozdrawiam

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2004
Posty: 798
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 798
Na dzis czyli na 12.12.2004 wybrałem takie spotkania:
Vitkovice-Jihlava 1 Vitkovice na gazie, a Jihlava sami wiecie co grają(wtopa za wtopą) nawet skłaniam sie do zagrania overka 5,5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Slavia.P-Trinec 1 dla ostrożnych 1x, <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
Kladno-Znojmo 1x tutaj proponuje ostrożnie zagrać wszystko wskazuje że Kladno jednak wygra ale Znojmo po ostatniej wpadce z Libercem bedzie chciało sie pokazać z jak najlepszej strony.
Liberec-Vsetin 1 Liberec b.dobry u siebie, Vsetin gra ostatnio tez całkiem, całkiem. Także nasuwa mi się x . Jednak zagrałem 1 dla ostroznych 1x.
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2004
Posty: 87
K
journeyman
journeyman
K Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 87
Vitkovice - Jihlava (0:2 -:- -:-) 0-2

no no
i znowu będą tyły

Dołączył: Dec 2004
Posty: 87
K
journeyman
journeyman
K Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 87
Quote
Vitkovice - Jihlava (0:2 -:- -:-) 0-2

no no
i znowu będą tyły

Vitkovice - Jihlava (0:2 1:0 2:0) 3:2

jednak wygrali - brawo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2004
Posty: 798
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 798
No to czas na podsumowanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
Vitkovice-Jihlava 3-2 kolejne zwycięstwo i wyciągnięcie wyniku z 0-2 na 3-2 choć męczyli sie i to okrutnie ale licza sie punkty i zwyciestwo. Go Go Vitkovice
Slavia.P-Trinec 5-3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Kladno-Znojmo 2-2 tu sie zawiodłem co do Kladna choc ostrzegałem i dla ostroznych było 1x <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
Liberec-Vsetin 4-1 Pewna wygrana <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Quote
A co z meczami na dzisiaj?
Nie typujecie ?

Moje propozycje:
Vitkovice - Jihlava (1) 1.31 3:2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Slavia - Trinec (1) 1.45 5:3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Liberec - Vsetin (1) 1.74 4:1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Co o tych typach sądzicie?
Wszystkie typy trafione <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Pozdrowienia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2004
Posty: 798
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 798
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> Witajcie
21.12.2004
Jeden meczyk na dziś <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
Plzen-Sparta Praha 2 kurs z expa 2,10. W tym meczu zdecydowanym faworytem jest oczywiście Sparta. Liga czeska miała jednak pause i tu ciężko cokolwiek powiedziec na temat formy hokeistów obu drużyn. Dokładny wynik nasuwa mi sie 0-3 ; 1-4 i oby tak było.
WESOŁYCH ŚWIĄT I SMACZNEGO KARPIA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" />
Pozdrawiam

Dołączył: Apr 2004
Posty: 225
F
enthusiast
enthusiast
F Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 225
oj mam andzieje ze sie nie myslsiz bo sie walnolem i nei zauwazylem ze to hokej a nie pilka nozna i mam sparte x2 oby dali rade chloapki

Dołączył: Jan 2004
Posty: 798
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 798
Plzen-Sparta Praga 0-0 po dogrywce 0-1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
Skuteczność niesamowita, szkoda gadać, <img src="/ubbthreads/images/graemlins/hockeypuck.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2004
Posty: 798
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 798
Quote
oj mam andzieje ze sie nie myslsiz bo sie walnolem i nei zauwazylem ze to hokej a nie pilka nozna i mam sparte x2 oby dali rade chloapki
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
Patrząc na twoją liczbę postów, niewiem jak mogłeś sie pomylić ale miałeś fuksa i był remis. Coś mi sie wydaje że ty także myślami jesteś juz przy świętach tak jak hokeiści.
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2004
Posty: 9
A
stranger
stranger
A Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 9
A jutro zapowiada sie ciekawy meczyk mianowicie Sparta-Pardubice i chodzi mi po glowie czysta jedyneczka(1.8) no ale trzeba sie z tym przespac i rano popatrzzec co pisza o tym meczu.....

Dołączył: Jan 2004
Posty: 798
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 798
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />Wczoraj mój post napisałem ale go dzis nie widzę także jeszcze raz. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sonar.gif" alt="" />
Typy na 26.12.2004
Vsetin-Vitkovice 1 Vsetin już pokazał że u siebie jest bardzo mocny i wygrywał z najlepszymi 19.11.04 5-2 ze Spartą, 5.12.04 4-3 ze Slavią, 10.12.04 1-0 ze Zlinem, choc Vitkovice również całkiem całkiem. Dla ostroznych 1x(dlaczego w expie niema podpórek).
Trinec-Liberec 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" /> Liberec jest zespołem swojego lodowiska na wyjazdach słabiej dlatego tak a nie inaczej.
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />.

Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
Jihlava-Zlin 2 Standardowo przeciw Jihlavie.Zlin nie gra jakos super ostatnio lecz z najslabszym zespolem powinnien spokojnie wygrac 9/10

Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Oli, rzeczywiscie ronica miedzy tymi zespolami w aspekcie potencjalowe ogromna... ale... no wlasnie, w ostatniej kolejce przedswiatecznej Jihlava sprawila wiele problemow bedacym w gazie Vitkowicom, przegrali tylko 2-3 a prowadzili w 3 tercji 2-1. Nie mam takze zaufania do Zlinu, kurs w granicach 1,40... nie sadze, zastanawiam sie nad graniem leciutkiej progresji na Jihlave, powinni wygrac cos jeszcze w tym sezonie, co o tym sadzicie?

Pozdrawiam
Dominik

Dołączył: Jan 2004
Posty: 798
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 798
Jihlava-Zlin kursy w expekcie 1-5,30 x-4,70 2-1,40
Jak dla mnie spotkanie no bet, jednak przemyślał bym stawianie na Zlin przy kursie 1,40 ma to sens według mnie nie. Jednak skusze sie kursem 5,30 i postawie dla zabawy(przy Świętach) na Jihlavę która jest "skazana" na pożarcie. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />Zlin do sprzedawczyki jak juz kiedys napisałem dlatego:
Jihlava-Zlin 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" />
Pozdro

Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
robert dokladnie, ja oczywiscie nie chce nikogo namawiac na Jihlave, ale juz postawilem na ich zwyciestwo i remis, 1,40 naprawde nie jest warte IMO gry. Zobaczymy, zastanowilem sie przez pare minut i zaczynam grac progresje na Jihlave

Pozdrawiam
Dominik

Dołączył: Jul 2003
Posty: 45
L
newbie
newbie
L Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 45
Mój trypelek na jutro to :
SlaviaPraga +vitki + Liberec@ 5,15
1)Slavia Praha - Znojmo
w tym roku Slavia juz dwa razy pokonała Znojmo więc i tym razme nie powinno byc problemu . w poprzednim sezonie na 5 meczów ze Znojmo slavia az 4 wygrała (mowimy o meczach na własnym lodzie) chcac utrzymac pierwsze miejsce przed Play off Slavia bedzie walczyla o zwyciestwo w tym meczu

2)Vitki chcac walczyc w PlayOff muszą ciułać punkty bo gonia ich pardubice...Nadarza się ku temu wspaniala okazja gdyz zawita do nich będące na 12. miejscu HC Energie Karlovy Vary które raczej pewne jest utrzymania sie w najwyzszej klasie rozgrywkowej.Awans do Play off in=m raczej nie grozi wiec pzrewiduje spokojny mecz z duża przewaga gospodarzy


3)atutem Liberca to to iz jest to druzyna własnego lodu (Home table 1. Liberec ) niełatwo wiec bedzie miało Kladno na "gorącym lodzie" w Libercu . Przewaga psychologiczna takze po stronie Tygrysów (Liberec Kladno 4:3 details 01.10.2004 ) więc coraz abrdziej skłaniam sie do granie na Tygrysy w dniu jutrzejszym

ładne AKO stawka 3/10
Pozdro
LOPI

Dołączył: Aug 2002
Posty: 175
_
member
member
_ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 175
Ja na jutro z czech wybiore raczej tylko 2 spotkania

1 to <b>Liberec - Kladno</b> - mecz 3 i 4 drużyny z tabeli. Mecz o 6 punktów w sumie bo Liberec wygrywając umacnia się na 3 miejscu. Poza tym Liberec bardzo mocny u siebie. Ostatnio przekonywująca wygrana z Trincem na wyjeździe.

2 mecz to <b>Litvinov - Vsetin</b>. Litvionoc ciągle nie może być pewny gry w play off, musi zdobywać punkty u siebie zwłaszcza z takimi zespołami jak Vsetin, który praktycznie w tym sezonie już o nic nie walczy.

Chciałem też zagrać na Vitkovice ale po tym co zrobiły KV z Plzenem w ostatniej kolejce to odpuszczam ten mecz.

Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
Vitkovice v Karlovy Vary 2 @3,40 7/10

Vary Ostnio zwyszka formy Pokazli jak sie gra w Hokeja pokonujac Plzen u siebie az 8-1. Nie gram tego meczu ze wzgledu na to ze lubie Karlove ale na braki w zespole Vitkovic . Plaga chorob i kontuzjii .Nastepujacy zawodnicy nie wystpia wmeczy z Varami .Kubina, Malík, Prusek, Seman, Kumstát, Rimmel, Padilek, Burger, Krayzel and Krenzelo sa to podstawowi zawodnicy skladu z Vitkovic ktorzy dosc dobrze Lupia w Hokeja. .Na Oficjalnej Stronie czeskiego krazka jest notka odosnie meczu gdzie Trened druzyny Gospodarzy prosi o przelozenie tego meczu na dalszy termin. wiec mysle ze szukuje sie ladna niespodzianka po soczystym kursie .

Dołączył: Dec 2004
Posty: 9
A
stranger
stranger
A Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 9
Quote
Vitkovice v Karlovy Vary 2 @3,40 7/10

Vary Ostnio zwyszka formy Pokazli jak sie gra w Hokeja pokonujac Plzen u siebie az 8-1. Nie gram tego meczu ze wzgledu na to ze lubie Karlove ale na braki w zespole Vitkovic . Plaga chorob i kontuzjii .Nastepujacy zawodnicy nie wystpia wmeczy z Varami .Kubina, Malík, Prusek, Seman, Kumstát, Rimmel, Padilek, Burger, Krayzel and Krenzelo sa to podstawowi zawodnicy skladu z Vitkovic ktorzy dosc dobrze Lupia w Hokeja. .Na Oficjalnej Stronie czeskiego krazka jest notka odosnie meczu gdzie Trened druzyny Gospodarzy prosi o przelozenie tego meczu na dalszy termin. wiec mysle ze szukuje sie ladna niespodzianka po soczystym kursie .


Potwierdzone INFO>?> gdzie to wyczytales bo chce grac 1 na Vitkovice ale jak sa az tak oslabieni to chyba skusze sie na 2 tylko podaj jakies namiary <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Strona 11 z 23 1 2 9 10 11 12 13 22 23

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, ElNinho[mmdea], Lukasz111), 1,728 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,830
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1