Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 12 z 23 1 2 10 11 12 13 14 22 23
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Ja widze cos takiego:

17:00, Vítkovice - Karlovy Vary (výsledky pøedchozích zápasù v sezonì 2:3, odlo¾eno na 11. ledna 2005)


Czyli mecz przelozony na 11 stycznia 2005?

Giertych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Jednak mecz nie przełożony....
A więc analizujemy. Kolega pisze:

"Plaga chorob i kontuzjii .Nastepujacy zawodnicy nie wystpia wmeczy z Varami .Kubina, Malík, Prusek, Seman, Kumstát, Rimmel, Padilek, Burger, Krayzel and Krenzelo sa to podstawowi zawodnicy skladu z Vitkovic "

Ze strony czeskiej:

Pravdìpodobné sestavy:
HC Vítkovice: Pinc - Philipp, Dresler, Èerno¹ek, Chmelíø, Prokop, Hudec - Vùjtek, Turek, Varaïa - Irgl, ©imíèek, Hubáèek - Míka, R. Procházka, ©ebesta - ©tefanka, Hulva, Tomá¹ek
HC Energie Karlovy Vary: Málek - Kutlák, Ptáèek, Bauer, Hlavaèka, J. Polák, Harant - Hurtaj, Alinè, Dvoøák - Nedorost, Kraft, Kráto¹ka - Petr Kumstát, Skuhravý, Kraus - Ko¹»ál, V. Polák, Bednaøík

I wypowiedz trenera Vitkowic:

Vítkovický celek bude chtít na domácím ledì odèinit smolnou prohru ze Vsetína, i kdy¾ se mu do cesty staví tým Karlových Varù, který v minulém utkání uspìl v derby s Plzní. Vysokou devízou mu¾stva Energie je gólman Málek, který se bude - stejnì jako loni Plzeò - sna¾it nasmìrovat svùj tým do play-off.
Domácí celek má problémy se sestavou, mimo hru je osm hráèù, mezi nì¾ patøí obránci Kubina, Pavel Kumstát, Malík, Seman a útoèníci Burger, Krayzel, Kren¾elok, I. Padìlek. "Tak rozsáhlá marodka není dobrá, obzvlá¹tì, kdy¾ se pereme o play-off. Zatím ale neuva¾ujeme o tom, ¾e bychom po¾ádali o pøesunutí utkání do náhradních termínù," prohlásil trenér Vladimír Vùjtek. Vítkoviètí proto i v dne¹ním zápase vyu¾ijí slu¾eb prvoligových hokejistù Sarezy, pøípadnì Havíøova. Domácí tým navíc opustil dal¹í obránce - Patrik Rimmel, jen¾ zamíøil do Norska.
Karlovarská Energie mù¾e být naopak spokojena, v derby nasázela Plzni plných osm gólù. "Doufám, ¾e na¹i svìøenci nevyèerpali v¹echen støelecký prach," pøeje si trenér Rulík. "Dùle¾ité budou výkony obou brankáøù a uvidíme, jak se na projevu Vítkovic projeví zranìní nìkterých jejich klíèových hráèù," uva¾oval dále. "S danou situací se prostì musíme porvat, nelze se vymlouvat," konstatuje domácí kouè.

Any conclusions? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Panowie jakies wnioski?

Dołączył: May 2004
Posty: 4,301
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 4,301
ja osobiście omijam czeską ligę szerokim łukiem, ale w takiej sytuacji wydaje mi się, że ten mecz najlepiej odpuścić. jeżeli w Vitkovicach nie gra tylu podstawowych zawodników to zagrają ludzie z zaplecza dla których może być to jedyna szansa, żeby się pokazać. też będą mieli kije<img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> i nie położą się na lodzie licząć na pobłażliwość przeciwników, tylko podejmą walkę. w tej sytuacji szanse gości oczywiście wzrastają, ale łatwo mieć nie będą. według mnie nie są tak dobrą ekipą, żeby stawiać ich tu w roli zdecydowanych faworytów.
pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
A ja wlasnie dzis zagralem Karlove Vary, po poczytaniu troche na stronce czeskiego zwiazku i ocenie aktualenj formy kurs w granicach 3-3,5 jest nie do ominiecia. Vitkovice pokazaly juz 2 klejki temu po meczarniach z Jihlava (3-2) ze cos jest nie tak. W zespole grypa, sporo zawodnikow nie gra, a Karlove Vary w swietnej formie. Duza wartosc typu na Karlove IMO.

Vitkovice - Karlove Vaey 2 3,30 8/10

Pozdrawiam
Dominik

Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478
Na dzisiaj polecam spotkanie Slavia-Liberec 1.73 4.4 3.3

Slavia u siebie jest bardzo mocna zaś liberec na wyjazdach gra w kratkę. Wszyscy w czechach są przekonani że Slavia dzisaj pewnie wygra. Po ostatniej porażce Slavia przed wlasną publiką zrehabilituje się za porażke w karnych z Znojmem


Mozna rownież próbowac coś z Pardubicami x2 raczej pewne, w Historii spotkań Pardubice przegrały tylko raz z Karlovy Vary a było tych spotkań wiele, przewiduje tutaj remis <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Męki z Jihlava o niczym nie świadczą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2004
Posty: 10,880
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 10,880
Liberec-Vitkovice 1 - 1.75 prosze mi coś napisac na temat tego meczu czy warto grac ten typ ??

Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Witajcie,

Sledzac forum juz od dlugiego czasu powinienem napisac DJ podaj swoje typy, a reszta niech zagra odwrotnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Ale nie zrobie tego i powiem szczerze, ze w jakis sposob Cie podziwiam...

A co na jutro.. Ja na pewno zagram mecz Slavia-Litvinov, goscie stracili w meczu z Libercem Martina Skoule, kazdy wie jakiej klasy to zawodnik, dodatkowo wypadl ze skladu takze Daniel Branda. Dodatkowo w zespole Chemopetrolu szalal wirus, mimo tego wiekszosc zawodnikow ma zagrac w jutrzejszym meczu, byc moze nie beda jednak w najwyzszej formie. Porazka u siebie z Libercem cos nam moze powiedziec. Slavia ostatnio 0-2 ze Zlinem na wyjezdzie, ale badz co badz Zlin jest liderem. Kursy na Slavie srednio 1,56. Byc moze Litvinov odpusci ten mecz ze wzgledu na to iz gra nastepne 2 mecze u siebie i moze chciec oszczedzac troche sily, ale obiektywnie nie wierze w taka mozliwosc. Mimo tego spodziewane zwyciestwo Slavii... Kontuzje Litvinowa + wlasny lod powinien przechylic szale...

Ponadto gram progresje na zwyciestwo Jihlavy i sie zastanawiam co z jutrem. Srednie kursy na Dukle 8,00. Z tymze Znojmo walczy o playoffs i jutro pewnie beda gryzli lod... Byc moze udziele sobie dyspensy i odpuszcze na 1 kolejke Jihlave...

Pozdrawiam
Dominik

Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Zerknalem teraz na dalszy terminarz i widze ze Jihlava gra u siebie z Trzyncem i na wyjezdzie z Vsetinem. Tutaj upatruje jakiejs niespodzianki. Chodz tak szczerze powinienem byc konsekwentny i zgodnie z zasadami zagrac na nich tez jutro, obym nie zalowal <img src="/ubbthreads/images/graemlins/hockeypuck.gif" alt="" />

Pozdrawiam
Dominik

Dołączył: Jan 2004
Posty: 36
D
newbie
newbie
D Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 36
HC Karlovy Vary - HC Sparta Praha to jest meczyk z kursem na Sparte 1,75 w expekcie
uwazam ze 9/10 pewna 2
co o tym sądzicie???????????

Dołączył: Mar 2002
Posty: 228
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 228
Jihlava sprawi niespodziankę i być może już dzisiaj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Odpuscilem i dobrze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Po tym co pokazal Vsetin i Trinec dzis licze na Jihlave w kolejnych meczach, ciekawe tylko jakie kursy beda... Slavia planowo 5-2, typ flagowy wszedl, ogolnie dzis raczej bez sensacji

Pozdrawiam
Dominik

Dołączył: Dec 2004
Posty: 827
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 827
Jak sadzicie Sparta wygra dzisiajsza potyczke z Kladno?czekam na opinie.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642
I
Pooh-Bah
Pooh-Bah
I Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642
Powinna wygrac.Miala przerwe,ale karlove vary ladnie skasowala.bardziej pewne sa wedlug mnie Pardubice,leja wszystkich

Dołączył: Nov 2004
Posty: 82
H
journeyman
journeyman
H Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 82
Dla mnie pewniakiem jest Litvinov - Zlin 2, kurs jest 2,1 w sts powinno wejść bez problemu

Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Co do Litvinowa sprawil sporo problemow Slavii, mimo ze wynik 5-2 tego nie mowi. Nie lubie stawiac na Zlin, teoretycznie maja swietny sklad, ale praktycznie kilka razy sie na nich zawiodlem... Za 2.1 chyba mozna sprobowac.

Jak dla mnie dzis Jihlava - Trinec 1 @3,05

Pozdrawiam
Dominik

Dołączył: Oct 2004
Posty: 119
C
member
member
C Offline
Dołączył: Oct 2004
Posty: 119
Na dzis i jutro:
Pardubice-Znojmo 1 Zbędna analiza, ostatnie 6 meczów u siebie ze znojmem wygrali, sa na fali
Sparta-Kladno 1 Tutaj licze na dobra gre sparty, w Sprengler Cup zaprezentowali się dobrze, pierwszy raz po przewrwi przed własną publicznością będą chcieli za wszelką cenę wygrac.

Jihlawa-Trinec 2 Pewnie część z was się ze mną nie zgodzi.
Jednak z kim ma wygrywać Trinec jak nie z Jihlawą, powinni się w tym meczu przełamać i pewnie wygrać.

Vitkovice-Slavia 2 Gram to ufając sttystykom, ostatnie 4 mecze na lodzie Vitkowic wygrała Slavia. Wydawać by się mogło że gospodarze są w dobrej formi, ale to może być złudne bo grali ze słabymi przeciwnikami( trinec, karlove, jihlawa). Gdy przyjechało będące na fali Znojmo to był tylko remis. Slavia u siebie wygrywa goniąc rywala( mecze z litvinovem i libercem), natomiast na wyjezdzie ostatnio poległa z Zlinem( ale kto z tamtąd wychodzi zwycięsko?).

Dołączył: Oct 2004
Posty: 119
C
member
member
C Offline
Dołączył: Oct 2004
Posty: 119
Quote
Na dzis i jutro:
Pardubice-Znojmo 1 Zbędna analiza, ostatnie 6 meczów u siebie ze znojmem wygrali, sa na fali
Sparta-Kladno 1 Tutaj licze na dobra gre sparty, w Sprengler Cup zaprezentowali się dobrze, pierwszy raz po przewrwi przed własną publicznością będą chcieli za wszelką cenę wygrac.

Jihlawa-Trinec 2 Pewnie część z was się ze mną nie zgodzi.
Jednak z kim ma wygrywać Trinec jak nie z Jihlawą, powinni się w tym meczu przełamać i pewnie wygrać.

Vitkovice-Slavia 2 Gram to ufając sttystykom, ostatnie 4 mecze na lodzie Vitkowic wygrała Slavia. Wydawać by się mogło że gospodarze są w dobrej formi, ale to może być złudne bo grali ze słabymi przeciwnikami( trinec, karlove, jihlawa). Gdy przyjechało będące na fali Znojmo to był tylko remis. Slavia u siebie wygrywa goniąc rywala( mecze z litvinovem i libercem), natomiast na wyjezdzie ostatnio poległa z Zlinem( ale kto z tamtąd wychodzi zwycięsko?).

no i ALLES KLAR!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Jeszcze tylko Pardubki

Tylko czemu HPK nie moze wygrywać przed czasem i komplikuje mi sytuacje

Dołączył: Jan 2004
Posty: 36
D
newbie
newbie
D Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 36
Pardubice-Znojmo godz. 17:00 kurs na Pardubice 1.65 w betandwin kometarz chyba zbyteczny --1----10/10
Na pierwszą tercje na Pardubice 2.00 8/10

Dołączył: Feb 2004
Posty: 10,880
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 10,880
Quote
Pardubice-Znojmo godz. 17:00 kurs na Pardubice 1.65 w betandwin kometarz chyba zbyteczny --1----10/10
Na pierwszą tercje na Pardubice 2.00 8/10

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Strona 12 z 23 1 2 10 11 12 13 14 22 23

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, latajaca_holenderka, rymoholik, burbon, rafal08, Sensei, kamel, betowiec, aker, forty), 784 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,653
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1