Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 2 1 2
Dołączył: Apr 2007
Posty: 6,833
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Apr 2007
Posty: 6,833
ten mecz jak i mecz za tydzień z Schalke będą meczami prawdy czy to rywale byli słabi, czy faktycznie FCB jest takie silne

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,988
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,988
Originally Posted by _zvonimir_
ten mecz jak i mecz za tydzień z Schalke będą meczami prawdy czy to rywale byli słabi, czy faktycznie FCB jest takie silne

wsytarczy sięgnąć pamięć do Pucharu Ligi, który był rozgrywany w lipcu. Bayern ograł wtedy Werder, Stuttgart i Schalke. Wtedy juz błyszczały gwiazdy Klose, Ribery'ego czy Altintopa. Po tym turnieju można juz było wywnioskować, że Bayern będzie swojego rodzaju maszyną do wygrywania. W PL przyszło im grać z mocnymi rywalami i zaprezentowali wyborną formę.

Dołączył: Apr 2007
Posty: 6,833
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Apr 2007
Posty: 6,833
pytanie czy tą formę utrzymają przez cały sezon

Dołączył: Apr 2007
Posty: 6,833
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Apr 2007
Posty: 6,833
no i remis 1-1. frown to co zrobiła obrona FCB przy bramce na 1-1 to no comment...

Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,711
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,711
Originally Posted by _zvonimir_
no i remis 1-1. frown to co zrobiła obrona FCB przy bramce na 1-1 to no comment...

Co prawda Hamburg wyrównał w końcówce, ale z przebiegu gry Bayern i tak powinien się cieszyć. Nie wiem, czemu Zidan wszedł tak późno.
W tym meczu ja przeczuwałem, że Bayern nie wygra, ale Stuttgart to kompletna porażka mad

Dołączył: May 2005
Posty: 552
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 552
Originally Posted by Koski
Originally Posted by _zvonimir_
ten mecz jak i mecz za tydzień z Schalke będą meczami prawdy czy to rywale byli słabi, czy faktycznie FCB jest takie silne

wsytarczy sięgnąć pamięć do Pucharu Ligi, który był rozgrywany w lipcu. Bayern ograł wtedy Werder, Stuttgart i Schalke. Wtedy juz błyszczały gwiazdy Klose, Ribery'ego czy Altintopa. Po tym turnieju można juz było wywnioskować, że Bayern będzie swojego rodzaju maszyną do wygrywania. W PL przyszło im grać z mocnymi rywalami i zaprezentowali wyborną formę.

Puchar Ligi jest rozgrywany przed sezonem,w ktorym druzyny ciezko przygotowuja sie do nowego sezonu,cholera wie, kto i po co go wymyslil?
Ten puchar jest dla wielu kibicow malo interesujacy,a pan Rummenigge udzielil w ubieglym roku taki wywiad ( czy.tutaj [focus.de] ),interesujace sa rowniez komentarze.

Wedlug mnie juz przed tym turniejem mozna bylo wywnioskowac,ze Bayern bedzie jeszcze mocniejsza druzyna jak w ostatnich sezonach,wydanie 70,czy 80 milionow na nowych pilkarzy zrobilo juz wystarczajace wrazenie.Jedank pomimo tylu wzmocnien jestesmy jeszcze w 4 kolejce i teoretycznie to kazda druzyna BL ma jeszcze dobre szanse zostac mistrzem Niemiec ooo





Strona 2 z 2 1 2

Moderatorzy  Akhu, Biszop 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (burbon, rafal08, 11kera11, aker), 2,325 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,196
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1