Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 11 1 2 3 4 5 6 10 11
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
Originally Posted by Bosman_
http://miasta.gazeta.pl/katowice/5,35019,4452915.html?i=1



fajne foczki tongue

mniam mniam smile


lekka pedofilia smile

prokurator czuwa grin

Bonus: Unibet
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
to matki tak ubierają swoje pociechy, gówniarz nie ma pojęcia, ze wygląda jak cipa wink

Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,608
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,608
http://www.ciacha.net/ciacha/1,81833,4458221.html

Coś czuję, że Ronaldo w sobotę będzie baardzo zmęczony laugh
To i dobrze, bo Artkowi nie strzeli.

Dołączył: Mar 2002
Posty: 835
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 835
Originally Posted by Don Pedro®
http://www.ciacha.net/ciacha/1,81833,4458221.html

Coś czuję, że Ronaldo w sobotę będzie baardzo zmęczony laugh
To i dobrze, bo Artkowi nie strzeli.
Też jestem zbulwersowany ta imprezą jak cała Anglia

Myślałem, że facet wykonał kilka telefonów i załatwił towar na impreze on dziewki musiał sprowadzać ??

Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
http://www.sport.pl/sport/1,74696,4455920.html

JuN #1561334 05/09/2007 04:02
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,542
B
veteran
veteran
B Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,542
Originally Posted by JuN
Originally Posted by Bosman_
http://miasta.gazeta.pl/katowice/5,35019,4452915.html?i=1



fajne foczki tongue

mniam mniam smile


lekka pedofilia smile

prokurator czuwa grin


15 lat przekroczone wiec o co chodzi :P:P

Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
I dobrze zrobiła - za nieznajomość hymnu powinni walić pałką w łeb.

Ciekawe ilu procentowo ludzi w Polsce jest w stanie zaśpiewać cały hymn, a nie tylko pierwszą zwrotkę. Pewnie może z 5-10%.
I jakaś dobra nauczycielka, że kazała się uczyć wszystkich sześciu zwrotek, a nie tylko czterech.

Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,608
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,608
Ma chłop w życiu pod górkę. Nie dość, że spać się chce to jeszcze hymnu każą się uczyć. I to 6 zwrotek, a więc jeśli człowiek wie co pisze to faktycznie ma kiszkę, bo wersja oficjalna hymnu ma 4 zwrotki, a 6 zwrotek posiada wersja oryginalna tekstu Wybickiego, która jednocześnie ma wiele anachronizmów nieznanych obecnej młodzieży. Co tu dużo pisać...w podstawówce to mają prze.je.bane laugh laugh

JuN #1561603 05/09/2007 05:24
Dołączył: Oct 2006
Posty: 2,651
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 2,651
Originally Posted by odgdog
http://www.sport.pl/sport/1,74696,4455920.html


Sprawić, że kibice przeciwnika wychodzą na głupków? Bezcenne
grin


Originally Posted by Bosman_
http://miasta.gazeta.pl/katowice/5,35019,4452915.html?i=1


Te niektore mundurki to az nie sa takie zle tongue

Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895


Wesola Kibicka Maratonu Wroclaw 2007 laugh laugh

Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
Zamiast we wtorek wraca w poniedziałek z delegacji mąż. Wchodzi do sypialni i widzi gołą żonę w łóżku i stojącego obok łóżka gołego, uśmiechniętego faceta w narciarskiej czapce na głowie.
- Czekaj ty s*ko - zwraca się do małżonki - później się policzymy.
Potem podchodzi do uśmiechniętego gościa i pyta:
- A ty kto jesteś?
Facetowi uśmiech zamiera na ustach i odpowiada:
- Jestem totalnie poj*banym kretynem.
- Dlaczego? - mówi zaciekawiony taką samokrytyką mąż.
- Bo wczoraj na stadionie X-lecia zapłaciłem ruskiemu 450 złotych za czapkę niewidkę.

Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,608
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,608
Quote
Felix Magath, trener VfLWolfsburg, po przegranym meczu jego drużyny z Herthą w Berlinie, pogratulował zwycięstwa kolejowemu przewoźnikowi - Deutsche Bahn - sponsorowi stołecznej drużyny. Zespół z Wolfsburga korzystał z usług firmy i jechał do Berlina na mecz ubiegłej kolejki Bundesligi - trzy, a nie jedną godzinę.

http://www.sport.pl/sport/1,74696,4459988.html

Dołączył: Sep 2005
Posty: 770
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 770

Bzyku #1562621 05/09/2007 18:44
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Originally Posted by Bzyku
I dobrze zrobiła - za nieznajomość hymnu powinni walić pałką w łeb.

Ciekawe ilu procentowo ludzi w Polsce jest w stanie zaśpiewać cały hymn, a nie tylko pierwszą zwrotkę. Pewnie może z 5-10%.
I jakaś dobra nauczycielka, że kazała się uczyć wszystkich sześciu zwrotek, a nie tylko czterech.

0.5 % max... a może jeszcze mniej


Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Kraków. Nowa Huta. Trzy dziewczyny jadą autobusem do centrum. Dialog:
- I wiesz, k...wa, chciał się ze mną kochać, no wiesz, tak oralnie, no ch.. do buzi, a potem się obudzisz... spoko, nie? A tam w pokoju obok śpi Mateuszek. No powiedziałam: k...wa, nie! No to skoczyliśmy do niego na kwadrat, a tam, k...wa, masakra! No, było supeeeer! Ale wiesz, k...wa, rano jak przyjechałam do domu, to się Mateuszkiem zajęłam. Bo ja nie jestem, k...wa, taka wyrodna matka. Ja się nim, k...wa, opiekuję. Ja jestem taka - jarzysz - matka Polka... Spoko!

Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153
Originally Posted by Bosman_
Originally Posted by JuN
Originally Posted by Bosman_
http://miasta.gazeta.pl/katowice/5,35019,4452915.html?i=1



fajne foczki tongue

mniam mniam smile


lekka pedofilia smile

prokurator czuwa grin


15 lat przekroczone wiec o co chodzi :P:P

nie za bardzo przekroczone bo zobacz ich emblemat SP - szkola podstawowa a to maks 13 lat (najwyzej ze oblala 2 lata)

Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,349
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,349
Originally Posted by Robin Hood

To jest lepsze:



Pal hajs laugh Pewnie już większość widziała.. No, ale taki sentymentalny powrót laugh

Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,608
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,608
Młode małżenstwo u ginekologa dowiaduje się, że będą mieli dziecko. Młody żonkos pyta:
- Panie doktorze a jak z "tymi" sprawami w czasie ciąży można czy nie?
Lekarz:
- W pierwszym trymestrze można bez obaw, normalnie po bożemu, w drugim trymestrze proponuje na pieska - od tyłu bo bezpiecznie dla przyszłej mamusi, a w trzecim trymestrze to tylko i wyłącznie na wilka.
- A można wiedzieć panie doktorze jak to jest na wilka?
- Leżysz pan koło nory i wyjesz!

Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
kto umie nasladować lepiej osła

Strona 4 z 11 1 2 3 4 5 6 10 11

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, JelineK, aker, ElNinho[mmdea]), 2,790 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,545
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1